Erol Erdoğan Haberleri

Erol Erdoğan haber, Erol Erdoğan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Erol Erdoğan - 23.07.2021
Genç yazarlar, Asım Gültekin'i "Emare" dergisiyle andı
Dergicilik eğitimi alan öğrencilerin araştırma, yazı ve çizimleriyle hazırlanan dergide Cemal Balıbey, Yusuf Goncagül, Erol Erdoğan, Volkan Yahşi ve Enes Batman da hatıralarını okuyucuyla paylaştı.
Erol Erdoğan - 09.07.2021
ÇEKMEKÖY ULUSLARARASI KISA FİLM YARIŞMASI'NA BAŞVURULAR BAŞLADI
Son başvuru tarihi 4 Ekim 2021 Pazartesi günü olan yarışmanın jürisinde; Aydın Sarman, Adnan Erdoğan, Birol Güven, Erol Erdoğan, Ferhat Eşsiz, Haydar Şişman, Taner Rumeli, Yeşim Dalgıçer, Zeynep Tuğçe Bayat gibi birbirinden ünlü isimler de yer alıyor.
Erol Erdoğan - 30.06.2021
Gazeteci, yazar ve eğitmen Asım Gültekin yakın arkadaşları tarafından anıldı
Sosyolog yazar Erol Erdoğan da Gültekin'in tabiata yakın bir ilgisi olduğunu anlatarak, "İstanbul'da, Yalova'da dut yeme etkinlikleri yapardı.
Erol Erdoğan - 20.05.2021
Asım Gültekin Dergicilik Okulu'nun ilk meyvesi "Koyu Muhabbet Dergisi" okurlarla buluştu
Büşra Karayıl ise "Su Gibi Geçti Vakit, Tutamadık" yazısında Yusuf Temizcan, Ahmet Murat Özel, Selim Tiryakiol, Abdullah Uçar, Tülay Gökçimen, Erol Erdoğan, Mehmet Lütfi Arslan ve İsmail Kılıçarslan gibi isimlerin, dergicilik okulu kapsamında verdikleri derslerden kesitleri dergide kaleme alıyor.
Erol Erdoğan - 28.04.2021
"Din ve Ahlak Öğretiminde Güncel Meseleler ve Yeni Yaklaşımlar" semineri çevrim içi düzenlendi
Seminerde, MEB Ortaöğretim Genel Müdürü Cengiz Mete öğretmenlere hitap etti, ilahiyatçı-yazar Erol Erdoğan da "Gençlerle ilgili ön yargıların analizi" başlıklı sunum yaptı.
Erol Erdoğan - 26.04.2021
Sosyolog yazar Erol Erdoğan, gençlerin geçmişten bugüne toplumdaki yerini anlattı Açıklaması
Çocuklar ve gençler üzerine yaptığı araştırmalarla tanınan sosyolog yazar Erol Erdoğan, "Dünyayı ve Türkiye'yi orta yaşlılar yönetiyor.
Erol Erdoğan - 26.12.2020
Yazar Erol Erdoğan, AA'nın "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı
Çocuklar ve gençler üzerine yaptığı araştırmalarla tanınan Sosyolog Yazar Erol Erdoğan, Anadolu Ajansının (AA) düzenlediği "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı.
Erol Erdoğan - 09.10.2020
4. Çekmeköy Uluslararası Kısa Film Yarışması'na başvurular başladı
Toplam ödülün 80 bin TL olarak belirlendiği yarışmanın jürisinde Birol Güven, Barış Başar, Ünal Yeter, Aydın Sarman, Erdem Baş, Yeşim Dalgıçer, Serdar Can, Erol Erdoğan, Ayşe Şahinboy Doğan ve Nihal Şen yer alıyor.
Erol Erdoğan - 29.09.2020
Tekirdağ'dan kısa kısa
Belediyeden yapılan açıklamaya göre, Atatürk Mahallesi Erol Erdoğan Caddesi ve çevresindeki sokaklar, Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince yenilenmeye başlandı.
Erol Erdoğan - 25.09.2020
Edebiyat dünyasında Asım Gültekin yad edildi
İki ayda bir yayımlanan Fikirname'nin 22. sayısında, yazar Erol Erdoğan "İyi ki Seni Dünya Gördü Asım" yazısında şunları söyledi: "Asım akranlarına dost, gençlere ağabey, sanatçılara omuzdaş, dergicilere yoldaştı.
Erol Erdoğan - 17.06.2020
Bodrum Yat Limanı altyapı çalışmaları tamamlanıyor
Bodrum Denizciler Derneği Başkanı Erol Erdoğan ise daha önce limanda çok büyük sıkıntılar yaşadıklarını kaydetti.
Erol Erdoğan - 16.06.2020
"Youtuber"ların kanal ve takipçi yitirme korkusu
Çocuk ve gençler üzerine yaptığı araştırmalarla tanınan sosyolog yazar Erol Erdoğan, AA muhabirine yaptığı açıklamada, internet ve dijital mecralarla ilgili yetişkinlerden daha çok çocuk ve gençlerin bilgili olduğu anlattı.
Erol Erdoğan - 13.06.2020
Son dakika haber: Bodrum'da yapımı süren iki yelkenli yat için kaynak töreni düzenlendi
Bodrum Ticaret Odası Başkanı Mahmut Kocadon, Bodrum Denizciler Derneği Başkanı Erol Erdoğan ile tersane çalışanları ve denizcilerin de katıldığı törende, tekneye temsili kaynak yapıldı.
Erol Erdoğan - 22.04.2020
TÜGVA, gençlerle sosyal medya üzerinden etkileşime geçiyor
Arasında Şair Dursun Ali Erzincanlı, Op. Dr. Salih Selman, mimar Celalettin Çelik, oyuncu Bahadır Yenişehirlioğlu, yazar Savaş Barkçin, edebiyatçı ve sosyolog Erol Erdoğan'ın da bulunduğu bir çok isim canlı yayın konuğu olarak ağırlanıyor.
Erol Erdoğan - 20.07.2019
Büyükelçi Viktor Matis, Boyabat'a gelecek
Bunun üzerine Matis, Çakıcı'ya büyükelçiliğe davet etti. Bu davet üzerine Çakıcı ve Boyabatlı ilahiyatçı sosyolog Erol Erdoğan, Matis ile görüştü.
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Erol Erdoğan Haberleri | Erol Erdoğan Kimdir - Haberler - Erol Erdoğan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Erol Erdoğan kimdir, hayatı ve biyografisi. BOTAV yönetim kurulu toplantısı yapıldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 26.09.2021 16:38:06. #1.13#

title