Erol Bakır Haberleri

Erol Bakır haber, Erol Bakır son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Erol Bakır - 03.03.2021
Kırıkkale Belediyesi, iş yerlerini dezenfekte etti
Belediye Başkan Yardımcısı Mutlu Erol Bakır da yeniden faaliyete başlamaları nedeniyle iş yerlerini ziyaret ederek, hayırlı ve bereketli kazançlar diledi.
Erol Bakır - 05.02.2021
AK Parti Kırıkkale Gençlik Kolları 6. Olağan Kongresi yapıldı
Kongreye, AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Tanıtım ve Medya Başkanı ve Konya Milletvekili Selman Özboyacı, AK Parti Kırıkkale Milletvekili Ramazan Can, İl Başkanı Mustafa Kaplan, Belediye Başkan Yardımcısı Mutlu Erol Bakır ve partililer katıldı.
Erol Bakır - 06.10.2020
Kırıkkale Belediyesinden öğrencilere tablet desteği
Tabletleri İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Tüfekçi'ye teslim eden Belediye Başkan Yardımcısı Mutlu Erol Bakır, öğrencilerin bu yıl her zamankinden farklı olarak derslerini uzaktan takip ettiklerini belirtti.
Erol Bakır - 07.01.2020
Katı Atık ve Yeşil Vadi Birlik meclis toplantıları gerçekleştirildi
Düzenlenen toplantılarda Katı Atık Birliği ve Yeşil Vadi Su Birliği Belediyemiz meclis salonunda ayrı ayrı gerçekleşti. İlk olarak Katı Atık Birliği Meclis toplantısı Meclis Başkan Vekili Mutlu Erol Bakır Başkanlığındagerçekleşti.
Erol Bakır - 11.10.2019
Barış Pınarı Harekatı'na Türk bayraklı destek
Barış Pınarı Harekatı'na Türk bayraklı destek KIRIKKALE - Türkiye'nin güney sınırında oluşturulmaya çalışılan terör koridorunu yok etmek, bölgeye barış ve huzuru getirmek amacıyla başlatılan Barış Pınarı Harekatı'na destek vermek için Kırıkkale Belediyesi, esnaf ve vatandaşlara Türk bayrağı dağıttı. Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından Suriye'deki terör unsurlarına yönelik başlatılan Barış Pınarı Harekatı'na destek vermek amacıyla Kırıkkale Belediye Başkan Yardımcısı Mutlu Erol Bakır, zabıta ekipleri ile birlikte esnaf ve vatandaşlara Türk bayrağı dağıttı.
Erol Bakır - 11.10.2019
Barış Pınarı Harekatı'na destek
Belediye Başkan Yardımcısı Mutlu Erol Bakır ve beraberindekiler de şehir merkezinde esnaf ve vatandaşlara Türk bayrağı dağıttı.
Erol Bakır - 18.07.2019
Kırıkkale'de "Engelsiz Bozlak Festivali" düzenlendi
Etkinliğe, Vali Yardımcısı Şahin Arsal, Belediye Başkan Yardımcısı Mutlu Erol Bakır, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Süleyman Köstekli ile çok sayıda engelli ve yakını katıldı.
Erol Bakır - 29.08.2018
Hamza Yerlikaya, Genç Sporcularla Buluştu
Programa, Kırıkkale Valisi Mehmet İlker Haktankaçmaz, Belediye Başkan Yardımcısı Mutlu Erol Bakır ile çok sayıda öğrenci ve velileri katıldı.
Erol Bakır - 08.05.2018
Mayıs Ayı Katı Atık ve Yeşil Vadi Meclis Toplantıları Gerçekleşti
Katı Atık Yönetimi Belediyeler Birliği Mayıs ayı Meclis toplantısı, Meclis Başkanvekilimiz Sayın Mutlu Erol Başkanlığında gerçekleştirildi. Toplantı Gizli oylama ile Katip üyesi seçilmesi ile başladı. Ardından İkinci Gündem maddesinde Plan ve Bütçe Komisyonundan gelen 2017 Mali Yılı Kesin Hesabı 4,502,500.00 TL olarak belirlendi. Meclis Başkanvekilimiz Sayın Mutlu Erol Bakır, alınan kararların hayırlı olmasını dileyerek katılım sağlayan meclis üyelerine teşekkür etti.
Erol Bakır - 03.05.2018
Kırıkkale Belediyesinin Halk Günü Etkinliği
Kırıkkale Belediye Başkan Yardımcısı Mutlu Erol Bakır başkanlığında, halk günü etkinliği gerçekleştirildi.
Erol Bakır - 24.04.2018
Katı Atık ve Yeşil Vadi Meclis Toplantıları Gerçekleştirildi
Katı Atık Yönetimi Belediyeler Birliği Meclis toplantısı, Meclis Başkanvekilimiz Sayın Mutlu Erol Başkanlığında gerçekleştirildi. Toplantıda Birlik Encümen Üyeleri gizli oylanarak belirlendi. Ardından Plan ve Bütçe Komisyon üyeleri açık oylama ile belirlendi. 2017 Mali Yılı Kesin Hesabı Plan ve Bütçe Komisyonuna havale edilerek gündemin son maddesinde 2017 yılı Faaliyet Raporu görüşüldü. Meclis Başkanvekilimiz Sayın Mutlu Erol Bakır, alınan kararların hayırlı olmasını dileyerek katılım sağlayan meclis üyelerine teşekkür etti.
Erol Bakır - 09.04.2018
İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu Toplantısı
Toplantıya, Kırıkkale Belediye Başkan Yardımcısı Mutlu Erol Bakır ile diğer kurul üyeleri katıldı.
Erol Bakır - 20.03.2018
Taşeron İşçilerin Kadro Mülakatı Tamamlandı
Belediye bünyesinde çalışan ve Kanun Hükmünde Kararname (KHK) ile yapılan düzenlemeden yararlanan işçilerin sözlü mülakatının tamamlandığı bildirilen açıklamada, şunlar kaydedildi: "Belediyemiz birimlerinde çalışan ve süreç içerisinde yapılan tahkikatlar neticesinde şartları kanunlara uyan ve mülakata girmeye hak kazanan 451 kişinin mülakat sınavı tamamlandı. Belediye Başkan Yardımcımız Mutlu Erol Bakır'ın komisyon başkanlığını yaptığı mülakata giren işçilere genel kültür ve görev yaptıkları birimlerle ilgili sorular soruldu.
Erol Bakır - 12.01.2018
Belediye Personeline E-imza Eğitimi Verildi
Belediyenin Meclis toplantı salonunda düzenlenen eğitimde konuşan Belediye Başkan Yardımcısı Mutlu Erol Bakır, personele kurum içi veya kurumlar arası yazışmalarla ilgili bütün süreçlerin bilgisayar ortamında yapılmasına imkan sağlayan elektronik imza eğitimi verildiğini söyledi.
Erol Bakır - 04.01.2018
Kırıkkale Belediyesi Halk Günü
Kırıkkale Belediye Başkan Yardımcısı Mutlu Erol Bakır başkanlığında, halk günü etkinliği gerçekleştirildi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Erol Bakır Haberleri | Erol Bakır Kimdir - Haberler - Erol Bakır haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Erol Bakır kimdir, hayatı ve biyografisi. Kırıkkale'de dezenfekte çalışmaları sürüyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 22.10.2021 00:22:54. #1.16#

title