ERDOĞAN ÇETİN HABERLERİ

Erdoğan Çetin haber, Erdoğan Çetin son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Erdoğan Çetin

Erdoğan Çetin

Doğum Yeri Antalya / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1961 - ...

Erdoğan Çetin Kimdir ?

1961 yılında Döşemealtı'nda doğdu. Ortaöğrenimini Döşemealtı'nda, yüksek öğrenimini Antalya'da tamamladı. Evli ve üç çocuk babasıdır. 2009 yılından beri İl Genel Meclis üyesidir. Milliyetçi Hareket Partisi'nden seçimlerde aday olarak Döşemealtı Belediye Başkanı olmuştur.
Biyografinin devamı için tıklayın
Erdoğan Çetin - 4.7.2020
FIRINCILARIN ZAM TARTIŞMASI
İstanbul Fırıncılar Odası Başkanı Erdoğan Çetin,"Yüzde 54'lük yaklaşık bir zam talebimiz gerekirken biz yüzde 40'lık bir zam talep ediyoruz"Türkiye Fırıncılar Federasyonu Başkanı Halil İbrahim Balcı,"Yüzde 40 talebi ciddiyetten uzak bir taleptir.
Erdoğan Çetin - 2.7.2020
İstanbul'da fırıncılardan ekmeğe zam talebi
İstanbul Fırıncılar Odası Başkanı Erdoğan Çetin, "Artan maliyetlerden dolayı İstanbul'da 1 lira 25 kuruştan satılan 200 gram ekmeğin fiyatının 1 lira 75 kuruş olmasını talep ediyoruz.
Erdoğan Çetin - 28.6.2020
Son dakika haber! Salgın döneminde İstanbul'da ekmek satışı yüzde 25 geriledi
Son dakika haberlerine göre İstanbul Fırıncılar Odası Başkanı Erdoğan Çetin, İstanbul'da ekmek satışlarının geçen yıla göre yüzde 15, koronavirüs döneminde ise yüzde 25 azaldığını söyledi.
Erdoğan Çetin - 22.4.2020
İstanbul'da pide fiyatlarına zam yapılmayacak
Valilikten yapılan açıklamaya göre, Vali Yerlikaya, pide fiyatlarıyla ilgili İstanbul Ticaret Odası Başkanı Şekip Avdagiç, İstanbul Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Faik Yılmaz, İstanbul Fırıncılar Odası Başkanı Erdoğan Çetin, İl Ticaret Müdürü İsmail Menteşe ve İl Tarım Müdürü Ahmet Yavuz Karaca'nın katılımıyla toplantı düzenledi.
Erdoğan Çetin - 22.4.2020
İSTANBUL VALİSİ YERLİKAYA'DAN PİDE FİYATI AÇIKLAMASI
İstanbul Valiliğinde gerçekleşen toplantıya, İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, İstanbul Ticaret Odası Başkanı Şekip Avdagiç, İstanbul Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Faik Yılmaz, İstanbul Fırıncılar Odası Başkanı Erdoğan Çetin, İstanbul İl Ticaret Müdürü İsmail Menteşe ve İstanbul İl Tarım Müdürü Ahmet Yavuz Karaca katıldı.
Erdoğan Çetin - 22.4.2020
İstanbul Valisi Yerlikaya'dan pide fiyatını açıklaması
İstanbul Valiliğinde gerçekleşen toplantıya, İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, İstanbul Ticaret Odası Başkanı Şekip Avdagiç, İstanbul Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Faik Yılmaz, İstanbul Fırıncılar Odası Başkanı Erdoğan Çetin, İstanbul İl Ticaret Müdürü İsmail Menteşe ve İstanbul İl Tarım Müdürü Ahmet Yavuz Karaca katıldı.
Erdoğan Çetin - 22.4.2020
İSTANBUL'DA PİDE FİYATLARI BELLİ OLDU
istanbul DHA İstanbul'da ramazan pidesi geçtiğimiz yıl olduğu gibi 350 gram sade pide 3 TL'den satılacak.  İstanbul Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Faik Yılmaz, İstanbul Fırıncılar Odası Başkanı Erdoğan Çetin, İstanbul Valisi Ali Yerlikaya ile görüştükten sonra 2020 yılının pide fiyatlarını açıkladı.
Erdoğan Çetin - 22.4.2020
İstanbul'da pide fiyatları belli oldu
İSTANBUL'da ramazan pidesi geçtiğimiz yıl olduğu gibi 350 gram sade pide 3 TL'den satılacak.  İstanbul Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Faik Yılmaz, İstanbul Fırıncılar Odası Başkanı Erdoğan Çetin, İstanbul Valisi Ali Yerlikaya ile görüştükten sonra 2020 yılının pide fiyatlarını açıkladı.
Erdoğan Çetin - 22.4.2020
İstanbul'da pide fiyatları belli oldu
İstanbul Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Faik Yılmaz, İstanbul Fırıncılar Odası Başkanı Erdoğan Çetin, İstanbul Valisi Ali Yerlikaya ile görüştükten sonra 2020 yılının pide fiyatlarını açıkladı.
Erdoğan Çetin - 15.4.2020
İSTANBUL'DA FIRINCILAR HAFTA SONUNDAKİ SOKAĞA ÇIKMA YASAĞINA HAZIR
İstanbul Fırıncılar Odası Başkanı Erdoğan Çetin, "Cumhurbaşkanımızın sokağa çıkma yasağını açıkladığı andan itibaren İstanbul'da fırıncı esnafı ve valiliğimiz ile organize bir şekilde hazırlıklarımızı başlattık.
Erdoğan Çetin - 14.4.2020
GÜNDEM / 14 Nisan 2020
(Ankara/10.00) GÜNCEL 1- Çin'in Vuhan kentinde ortaya çıkan yeni tip koronavirüsün (Kovid-19) dünya genelinde yayılmasına ilişkin gelişmeler ve Türkiye'de alınan tedbirler takip ediliyor. (Fotoğraflı-Görüntülü) ÖZEL HABER 1- Kovid-19'un genetik şifreleri, 2 bin kişinin genom dizilemesiyle çözülecek Türkiye'nin de aralarında bulunduğu 22 ülkenin kurduğu konsorsiyumda araştırmacılar, hastalığın genetik temellerini araştıracak ve yaklaşık 2 bin kişinin genom dizilemesini gerçekleştirecek Hastalığa yakalanma riskini arttıran genleri keşfetmeyi amaçlayan araştırmacılar, Kovid-19'a hiç yakalanmayan bireylerin de genetik yapısını mercek altına alacak Bilkent Üniversitesi Fen Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Tayfun Özçelik: "Hastalık tanısı konan bireylerin klinik tablosunda görülen ileri derecede farklılıklar, Kovid-19'a yanıtta bireysel genetik faktörlerin önemli bir yeri olduğunu gösteriyor" "50 yaş altındaki herhangi bir kronik hastalığı olmayan Kovid-19 hastalarında genom dizilemesi yapacağız" (Selma Kasap/Ankara) (Görüntülü/Fotoğraflı) 2- İstanbul'daki fırınlar her duruma karşı hazırlıklı İstanbul Fırıncılar Odası Başkanı Erdoğan Çetin: "Avrupa ve Amerika'ya baktığımızda biz bunu öngörüp depolarımızı doldurmuştuk, her an bir sokağa çıkma yasağı olabilir diye.
Erdoğan Çetin - 19.1.2020
Dağcılar yaban hayvanları için doğaya yem bıraktı
Osmaniye'de bir grup dağcı, kış eğitimi kapsamında tırmandıkları Düldül Dağı'nın belli bölgelerine aç kalan yabani hayvanlar için yem bıraktı.
Erdoğan Çetin - 16.1.2020
DHA İSTANBUL BÜLTENİ-5
İstanbul Fırıncılar Odası Başkanı Erdoğan Çetin, ekmeğe zam talebiyle İstanbul Ticaret Odası'nda İstanbul Valiliği, İstanbul Ticaret Odası ve Gıda Tarım İl Müdürlüğü'nden yetkililerle bir araya geldi.
Erdoğan Çetin - 16.1.2020
İSTANBUL FIRINCILAR ODASI EKMEĞE ZAM İSTEDİ
İstanbul Fırıncılar Odası Başkanı Erdoğan Çetin, ekmeğe zam talebiyle İstanbul Ticaret Odası'nda İstanbul Valiliği, İstanbul Ticaret Odası ve Gıda Tarım İl Müdürlüğü'nden yetkililerle bir araya geldi.
Erdoğan Çetin - 8.10.2019
İstanbul'da fırından fırına ekmek fiyatı farkı
Fırıncılar fiyat farkının maliyetlerden kaynaklandığını belirtirken, 1 lira 25 kuruşluk fiyatı az bulduklarını, 1.5 liralık fiyatın bile az olduğunu söylüyor. İstanbul Ekmek Fırıncıları, Sanatkarları ve Ekmek Satıcıları Esnaf Odası Başkanı Erdoğan Çetin ise "Ekmeğin zamlanması kaçınılmaz" diyor.
Erdoğan Çetin - 8.10.2019
İstanbul'da fırından fırına ekmek fiyatı farkı
* İstanbul Ekmek Fırıncıları Başkanı Erdoğan Çetin"Ekmeğin zamlanması kaçınılmaz" Gülseli KENARLI – Güven USTA – Mertcan ÖZTÜRK / İSTANBUL, İSTANBUL'un bazı ilçelerinde 200 gramlık ekmek 1 lira 25 kuruştan satılırken bazı ilçelerinde ise aynı ekmeğin fiyatı 1.
Erdoğan Çetin - 3.10.2019
Eski Aselsan çalışanlarına FETÖ'den hapis cezası
Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) üyesi olmak suçundan yargılanan eski Aselsan çalışanı 17 sanık, 1 yıl 10 ay 15 gün ile 7 yıl 9 ay 22 gün arasında değişen sürelerde hapisle cezalandırıldı.
Erdoğan Çetin - 13.9.2019
Halk ekmek yüzde 40 zam yapınca fırıncılar da zam istedi
İSTANBUL Büyükşehir Belediyesi'ne (İBB)  bağlı Halk Ekmek'in normal ve kepekli ekmek dışındaki ürünlere zam yapmasının ardından, İstanbul Ekmek Fırıncıları Sanatkarları ve Ekmek Satıcıları Esnaf Odası da yüzde 20 zam talebinde bulundu.  Vatandaşlar zammın fırınlara da yansıyacağını düşünüyor.    "200 GRAM EKMEĞİN 1.5 LİRADAN SATILMASINI İSTİYORUZ" İBB iştiraki Halk Ekmek'te poşetli ürünler yüzde 40'a varan oranlarda zamlandı.  İstanbul Ekmek Fırıncıları Sanatkarları ve Ekmek Satıcıları Esnaf Odası Başkanı Erdoğan Çetin, İstanbul'da hayatın diğer illerden daha pahalı olduğunu belirterek, "Ekmek fiyatının da diğer illere göre daha farklı olması gerekiyor.
Erdoğan Çetin - 30.4.2019
Geniş Haber)istanbul'da Ramazan Pidesinin Fiyatı Açıklandı
İstanbul Esnaf ve Sanatkarlar odası başkanı Faik Yılmaz ve İstanbul Fırıncılar Esnaf odası başkanı Erdoğan Çetin, İstanbul Valiliği önünde İstanbul'da geçerli olacak pide fiyatları ile ilgili basın açıklaması yaptı.
Erdoğan Çetin - 30.4.2019
İstanbul Fırıncılar Odası Başkanı Erdoğan Çetin: "300 Gram Pide 2.5 Lira Olarak Belirlendi.
İstanbul Fırıncılar Odası Başkanı Erdoğan Çetin: "300 gram pide 2.5 lira olarak belirlendi.
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Erdoğan Çetin Haberleri | Erdoğan Çetin Kimdir - Haberler - Erdoğan Çetin haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Erdoğan Çetin kimdir, hayatı ve biyografisi. FIRINCILARIN ZAM TARTIŞMASI -2.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 28.9.2020 03:51:57. #1.14#
title