Erdem Tepegöz Haberleri

Erdem Tepegöz haber, Erdem Tepegöz son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Erdem Tepegöz - Dün
8. Boğaziçi Film Festivali'ne doğru
Ulusal Uzun Metraj Film Yarışması'nda, Derviş Zaim'in "Flaşbellek", Orçun Benli'nin "Gelincik, Erdem Tepegöz'ün "Gölgeler İçinde", Ensar Altay'ın "Kodokushi", Barış Gördağ ve Yasin Çetin'in "Koku", Ferit Karol'un "Kumbara", Fatih Özcan'ın "Mavzer", Ercan Kesal'ın "Nasipse Adayız", Reis Çelik'in "Ölü Ekmeği" ve Ahmet Sönmez'in "Sadece Farklı" filmleri yarışacak.
Erdem Tepegöz - 8.10.2020
Türk yapımı "Gölgeler İçinde" filmi Moskova Uluslararası Film Festivali'nde ödül aldı
Bakanlığın sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda, Moskova Uluslararası Film Festivali'nde yarışan "Gölgeler İçinde" filminin Jüri Özel Ödülü'ne layık bulunduğu belirtilerek Yönetmen Erdem Tepegöz ve ekibi tebrik edildi.
Erdem Tepegöz - 6.10.2020
57. Antalya Altın Portakal Film Festivali
Cam Piramit'in yanına kurulan açık hava sahnesinde Ferit Karol'un "Kumbara" ile Erdem Tepegöz'ün "Gölgeler İçinde" filmleri sinemaseverlerle buluştu.
Erdem Tepegöz - 5.10.2020
"Gölgeler İçinde" filmi uluslararası prömiyerini Moskova'da gerçekleştirdi
Senaristliğini ve yönetmenliğini Erdem Tepegöz'ün yaptığı "Gölgeler İçinde" filminin uluslararası prömiyeri, 42. Moskova Film Festivali'nde yapıldı.
Erdem Tepegöz - 4.10.2020
42. Uluslararası Moskova Film Festivali devam ediyor
"Gölgeler İçinde" filminin yönetmeni Erdem Tepegöz, toplantıda yaptığı konuşmada, filmiyle festivaldeki yarışmaya katılmaktan mutlu olduğunu belirtti.
Erdem Tepegöz - 24.9.2020
Son dakika haberleri... TRT ortak yapımları ulusal ve uluslararası festivallerde başarı kazanıyor
Bu yıl 1- 8 Ekim'de 42'ncisi gerçekleştirilecek prestijli film festivallerinden Moskova Film Festivali'nin ana yarışmasında Erdem Tepegöz'ün yönettiği TRT ortak yapımı "Gölgeler İçinde" filmi yer alacak.
Erdem Tepegöz - 24.9.2020
8. Boğaziçi Film Festivali'nde "Altın Yunus" için yarışacak filmler açıklandı
Ulusal uzun metraj yarışmada bu yıl Derviş Zaim "Flaşbellek", Orçun Benli "Gelincik", Erdem Tepegöz "Gölgeler İçinde", Ensar Altay "Kodokushi", Barış Gördağ ve Yasin Çetin "Koku", Ferit Karol "Kumbara", Fatih Özcan "Mavzer", Ercan Kesal "Nasipse Adayız", Reis Çelik "Ölü Ekmeği", Ahmet Sönmez de "Sadece Farklı" filmleriyle yer alacak.
Erdem Tepegöz - 7.9.2020
Altın Portakal Ulusal Uzun Metraj Film Yarışması filmleri belli oldu
57. Antalya Altın Portakal Film Festivali'nin Ulusal Uzun Metraj Film Yarışması'nda yer alacak filmler açıklandı.
Erdem Tepegöz - 28.3.2019
15. Akbank Kısa Film Festivali
Ayrıca 15. Akbank Kısa Film Festivali'nde bu yıl üçüncü kez düzenlenen yapım desteği amaçlı Senaryo Yarışması'nda oyuncu Ahu Türkpençe, yönetmen-senarist Tunç Davut ve yönetmen-senarist Erdem Tepegöz'ün yaptığı değerlendirme sonucu Akbank Kısa Film Forum En İyi Senaryo Ödülü'nü "Tapınak" ile Murat Uğurlu kazandı.
Erdem Tepegöz - 6.2.2019
Akbank Kısa Film Festivali Jüri Üyeleri Belli Oldu
Forum bölümü kapsamındaki senaryo yarışmasının jüri üyeleri ise oyuncu Ahu Türkpençe, yönetmen ve senarist Tunç Davut, yönetmen ve senarist Erdem Tepegöz olacak.
Erdem Tepegöz - 11.10.2017
Dha İstanbul Haber Takip Gündemi
7. Malatya Uluslararası Film Festivali'nde yarışmaya hak kazanan filmler şöyle: ULUSAL UZUN METRAJ Buğday / Semih Kaplanoğlu  Daha / Onur Saylak Eksi Bir / Orhan Oğuz İşe Yarar Bir Şey / Pelin Esmer Kırık Kalpler Bankası / Onur Ünlü Murtaza / Özgür Sevimli Sarı Sıcak / Fikret Reyhan Sessizliğin Kardeşleri / Taylan Mintaş Sofra Sırları / Ümit Ünal Taş / Orhan Eskiköy Yüzleşme / Nejla Demirci Zer / Kazım Öz ULUSAL KISA METRAJ- Sirayet / Nuri Cihan Özdoğan Uzaktaki Yakınlar / Durmuş Soykut Kot Farkı / Ayris Alptekin Almadovar Teorisi / Halit Eke Kuyu / Rıdvan Yavuz Penaber /Ramazan Kılıç Toprak / Onur Yağız Av Dönüşü / Recep Çavdar Kurban / Muzaffer Mehmet Çağlar Vadi / Can Erkan Kötü Kız / Ayçe Kartal Bir İş Görüşmesi Hikayesi / Alkım Özmen ULUSLARARASI UZUN METRAJ The Blockage / Mohsen GHARAEI Centaur / Aktan Abdykalykov Pomegranate Orchard / Ilgar Najaf Pela Janela / Caroline Leone Dede / Mariam Khatchvani Cargo / Gilles Coulier Son Of Sofia / Elina Psikou Buğday / Semih Kaplanoğlu Mavi Sessizlik / Bülent Öztürk Daha / Onur Saylak Madari / Roqiye Tavakoli  Life and Nothing More / Antonio Méndez Esparza ULUSLARARASI KISA METRAJ Sirayet / Nuri Cihan Özdoğan Hofre Moshtarak / Asma Ebrahimzadegan Ses / Darioush Najafi Gol (Arturan) Misappropriation / Ana Maria Ferri Night guest / Ziregul Kubandıkkızı Nest / Ünal Altunyaymak Summer time with my mother / Diana Lu Arin / Mizgin Müjde Arslan Odnogo razu v Odesi / Vladek Zankovsky Verge / Selman Nacar "MALATYA FİLM PLATFORMU" FİNALİSTLERİ BELLİ OLDU 7. Malatya Uluslararası Film Festivali kapsamında bu yıl ilki yapılacak Malatya Film Platformu'nda finale kalan 12 proje de belli oldu. Malatya Film Platformu Direktörü Sermin Çakmak Afşin, Platform kapsamında Centre for Cinematographic Scripts (CÉCI)'nin kurucularından ve Torino Film Lab kapsamında eğitim veren Fabienne de Aguado ile American History X'in yapımcısı John Morrissey, ödüllü yönetmen Erdem Tepegöz ve Caractères Productions'ın kurucusu olan yapımcı Etienne de Ricaud'ı ağırlayacaklarını ifade etti.
Erdem Tepegöz - 11.10.2017
7. Malatya Uluslararası Film Festivali'nin Programı Belli Oldu
7. Malatya Uluslararası Film Festivali'nde yarışmaya hak kazanan filmler şöyle:   ULUSAL UZUN METRAJ Buğday / Semih Kaplanoğlu  Daha / Onur Saylak Eksi Bir / Orhan Oğuz İşe Yarar Bir Şey / Pelin Esmer Kırık Kalpler Bankası / Onur Ünlü Murtaza / Özgür Sevimli Sarı Sıcak / Fikret Reyhan Sessizliğin Kardeşleri / Taylan Mintaş Sofra Sırları / Ümit Ünal Taş / Orhan Eskiköy Yüzleşme / Nejla Demirci Zer / Kazım Öz   ULUSAL KISA METRAJ- Sirayet / Nuri Cihan Özdoğan Uzaktaki Yakınlar / Durmuş Soykut Kot Farkı / Ayris Alptekin Almadovar Teorisi / Halit Eke Kuyu / Rıdvan Yavuz Penaber /Ramazan Kılıç Toprak / Onur Yağız Av Dönüşü / Recep Çavdar Kurban / Muzaffer Mehmet Çağlar Vadi / Can Erkan Kötü Kız / Ayçe Kartal Bir İş Görüşmesi Hikayesi / Alkım Özmen   ULUSLARARASI UZUN METRAJ The Blockage / Mohsen GHARAEI Centaur / Aktan Abdykalykov Pomegranate Orchard / Ilgar Najaf Pela Janela / Caroline Leone Dede / Mariam Khatchvani Cargo / Gilles Coulier Son Of Sofia / Elina Psikou Buğday / Semih Kaplanoğlu Mavi Sessizlik / Bülent Öztürk Daha / Onur Saylak Madari / Roqiye Tavakoli  Life and Nothing More / Antonio Méndez Esparza   ULUSLARARASI KISA METRAJ Sirayet / Nuri Cihan Özdoğan Hofre Moshtarak / Asma Ebrahimzadegan Ses / Darioush Najafi Gol (Arturan) Misappropriation / Ana Maria Ferri Night guest / Ziregul Kubandıkkızı Nest / Ünal Altunyaymak Summer time with my mother / Diana Lu Arin / Mizgin Müjde Arslan Odnogo razu v Odesi / Vladek Zankovsky Verge / Selman Nacar   "MALATYA FİLM PLATFORMU" FİNALİSTLERİ BELLİ OLDU 7. Malatya Uluslararası Film Festivali kapsamında bu yıl ilki yapılacak Malatya Film Platformu'nda finale kalan 12 proje de belli oldu. Malatya Film Platformu Direktörü Sermin Çakmak Afşin, Platform kapsamında Centre for Cinematographic Scripts (CÉCI)'nin kurucularından ve Torino Film Lab kapsamında eğitim veren Fabienne de Aguado ile American History X'in yapımcısı John Morrissey, ödüllü yönetmen Erdem Tepegöz ve Caractères Productions'ın kurucusu olan yapımcı Etienne de Ricaud'ı ağırlayacaklarını ifade etti.
Erdem Tepegöz - 10.10.2017
Dha İstanbul - 7. Malatya Uluslararası Film Festivali'nin Programı Belli Oldu
7. Malatya Uluslararası Film Festivali'nde yarışmaya hak kazanan filmler şöyle: ULUSAL UZUN METRAJ Buğday / Semih Kaplanoğlu  Daha / Onur Saylak Eksi Bir / Orhan Oğuz İşe Yarar Bir Şey / Pelin Esmer Kırık Kalpler Bankası / Onur Ünlü Murtaza / Özgür Sevimli Sarı Sıcak / Fikret Reyhan Sessizliğin Kardeşleri / Taylan Mintaş Sofra Sırları / Ümit Ünal Taş / Orhan Eskiköy Yüzleşme / Nejla Demirci Zer / Kazım Öz ULUSAL KISA METRAJ- Sirayet / Nuri Cihan Özdoğan Uzaktaki Yakınlar / Durmuş Soykut Kot Farkı / Ayris Alptekin Almadovar Teorisi / Halit Eke Kuyu / Rıdvan Yavuz Penaber /Ramazan Kılıç Toprak / Onur Yağız Av Dönüşü / Recep Çavdar Kurban / Muzaffer Mehmet Çağlar Vadi / Can Erkan Kötü Kız / Ayçe Kartal Bir İş Görüşmesi Hikayesi / Alkım Özmen ULUSLARARASI UZUN METRAJ The Blockage / Mohsen GHARAEI Centaur / Aktan Abdykalykov Pomegranate Orchard / Ilgar Najaf Pela Janela / Caroline Leone Dede / Mariam Khatchvani Cargo / Gilles Coulier Son Of Sofia / Elina Psikou Buğday / Semih Kaplanoğlu Mavi Sessizlik / Bülent Öztürk Daha / Onur Saylak Madari / Roqiye Tavakoli  Life and Nothing More / Antonio Méndez Esparza ULUSLARARASI KISA METRAJ Sirayet / Nuri Cihan Özdoğan Hofre Moshtarak / Asma Ebrahimzadegan Ses / Darioush Najafi Gol (Arturan) Misappropriation / Ana Maria Ferri Night guest / Ziregul Kubandıkkızı Nest / Ünal Altunyaymak Summer time with my mother / Diana Lu Arin / Mizgin Müjde Arslan Odnogo razu v Odesi / Vladek Zankovsky Verge / Selman Nacar "MALATYA FİLM PLATFORMU" FİNALİSTLERİ BELLİ OLDU 7. Malatya Uluslararası Film Festivali kapsamında bu yıl ilki yapılacak Malatya Film Platformu'nda finale kalan 12 proje de belli oldu. Malatya Film Platformu Direktörü Sermin Çakmak Afşin, Platform kapsamında Centre for Cinematographic Scripts (CÉCI)'nin kurucularından ve Torino Film Lab kapsamında eğitim veren Fabienne de Aguado ile American History X'in yapımcısı John Morrissey, ödüllü yönetmen Erdem Tepegöz ve Caractères Productions'ın kurucusu olan yapımcı Etienne de Ricaud'ı ağırlayacaklarını ifade etti.
Erdem Tepegöz - 10.10.2017
7. Malatya Uluslararası Film Festivali"Ne Doğru
Afşin, platforma Centre for Cinematographic Scripts (CECI)'nin kurucularından ve Torino Film Lab kapsamında eğitim veren Fabienne de Aguado ile American History X'in yapımcısı John Morrissey, ödüllü yönetmen Erdem Tepegöz ve Caracteres Productions'ın kurucusu yapımcı Etienne de Ricaud'ın konuk olacaklarını ifade etti.
Erdem Tepegöz - 11.4.2016
Gündem / 11 Nisan 2016
(İzmir/14.30) ÖZEL HABER 1- "Türkiye'nin insan hakları" filmi çekildi İnsan haklarının korunması ve geliştirilmesine yönelik çalışmalar yapmak, işkence ve kötü muameleyle mücadele etmek amacıyla kurulan TİHK, Türkiye'deki insan hakları ihlallerini konu alan bir film hazırladı Barış Pirhasan ve Erdem Tepegöz gibi isimlerin yer aldığı 5 yönetmenin çektiği kısa filmlerden oluşan "Kıyıdakiler", insan hakları ihlallerine ilişkin resmi kurumca yaptırılan ilk sinema filmi özelliği taşıyor Film, 13 Nisan'da İstanbul Film Festivali'nde gösterilecek Yönetmen Erdem Tepegöz: "Gerek kurumlar, gerek bizim için klişeye kaçmadan, sanatsal tutarlılığı koruyabilmek ve aynı zamanda ilerleyen süreçte de kalıcı bir öykü bırakmak adına zorlu bir projeydi.
Erdem Tepegöz - 11.8.2015
En İyi 10 Kısa Film" Aranıyor
Antalya Sinema Derneği Başkanı Sidar Serdar Karakaş ile Antalya Sinema Derneği Kültür ve Sanat Danışmanı ve Akdeniz Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sinema-TV Bölümü Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Oğuzhan Ersümer tarafından yürütülen projenin kesinleşen jüri üyelikleri şöyle: 22. Altın Koza Film Festivali Ulusal Uzun Metraj Film Yarışması'nın jüri başkanlığını yapacak olan yönetmen Ümit Ünal, Neden Tarkovski Olamıyorum filmiyle adını yurtdışında da duyuran Murat Düzgünoğlu, Zerre filmiyle 49. Antalya Film Festivali'nde Altın Portakal ödülünü kazanan Erdem Tepegöz, Babamın Sesi filminin yönetmenlerinden Zeynel Doğan, Gözümün Nuru filminin yönetmenlerinden Melik Saraçoğlu, gerçeküstücü kısa filmleriyle önemli başarılar elde etmiş Tan Tolga Demirci, kısa filmleri ve video klipleriyle ünlenen Gürcan Keltek, Öteki Sinema sitesinin kurucusu ve sinema yazarı Murat Tolga Şen, SİYAD üyesi sinema yazarlarından Kerem Akça, Serdar Kökçeoğlu, Banu Bozdemir ve Cüneyt Cebenoyan.
Erdem Tepegöz - 27.3.2015
11. Akbank Kısa Film Festivali Yarışması Sonuçları Belirlendi
Papua Yeni Gine'den Meksika'ya, İskoçya'dan Suriye'ye dünyanın farklı bölgelerindeki 37 ülkeden toplam 712 kısa filmin katıldığı, Ulusal ve Uluslararası olmak üzere iki ayrı kategoride gerçekleştirilen yarışma bölümüne katılan eserler; Oyuncu Esme Madra, Yönetmen Erdem Tepegöz ve Yönetmen Selim Evci oluşan ön eleme juri kurulu tarafından değerlendirildi.
Erdem Tepegöz - 16.3.2015
23 Ülkeden 86 Kısa Film Akbank 11. Kısa Film Festivali'nde
Bu yılki "BELGESEL SİNEMA" bölümünün konuğu ise usta yönetmen Engin Ayça. Yönetmenin belgesel filmleri "Ölüler Altın Takmaz" ve "Penceremde Sardunyalar" 25 Mart 2015, Çarşamba günkü Festival programında yer alıyor. 11. Akbank Kısa Film Festivali, söyleşileri ile sinema dünyasının önemli isimlerini sinemaseverlerle bir araya getirecek. "Oyuncu Gözüyle Kısa Film" başlığıyla 25 Mart 2015, Çarşamba günü düzenlenecek söyleşide kısa filmlerde sıkça rol alan oyuncular Tülin Özen, Sermet Yeşil ve Ahmet Rıfat Şungar deneyimlerini sinemaseverlere aktaracak. Festivalde ayrıca 17 Mart 2015, Salı günü "Sinemada Alternatif Dağıtım Mecraları"; 19 Mart 2014, Perşembe günü "Film Müziği ve Ses Tasarımı"; 21 Mart 2015, Cumartesi günü ise "Yapımcı Gözüyle Film Yapım Süreci" söyleşileri gerçekleştirilecek. "ATÖLYE ÇALIŞMALARI" bölümünde; 18 Mart 2015, Çarşamba günü "Emre Erdem ile Film Afişi Tasarlamak"; 19 Mart 2014, Perşembe günü "Vahide Perçin ile Oyunculuk"; 20 Mart 2015, Cuma günü "Florent Herry ile Görüntü Yönetmenliği"; 21 Mart 2015, Cumartesi günü "Sinan Şensivas ile Film Çekiminde Dijital Görüntünün Depolanması" ve "Cenk Erol ile Renk Düzeltme" atölyeleri sinemaseverlere ilginç deneyimler yaşatacak. Festivalin "ÖZEL GÖSTERİM" bölümünde ise Polonya'dan Canlandırma Kısalar yer alıyor. Festival kapsamında Ulusal ve Uluslararası kategorilerde düzenlenecek yarışmada "En İyi Film" seçilecek eserlerin yönetmenleri Akbank Sanat tarafından; 5.000 dolar ile ödüllendirilecek. Bu yıl Festival'in ön eleme jürisinde, Oyuncu Esme Madra, Yönetmen Erdem Tepegöz ve Yönetmen Selim Evci bulunuyor.
Erdem Tepegöz - 12.3.2015
11. Akbank Kısa Film Festivali Başlıyor
"ATÖLYE ÇALIŞMALARI" bölümünde; 18 Mart 2015, Çarşamba günü "Emre Erdem ile Film Afişi Tasarlamak"; 19 Mart 2014, Perşembe günü "Vahide Perçin ile Oyunculuk"; 20 Mart 2015, Cuma günü "Florent Herry ile Görüntü Yönetmenliği"; 21 Mart 2015, Cumartesi günü "Sinan Şensivas ile Film Çekiminde Dijital Görüntünün Depolanması" ve "Cenk Erol ile Renk Düzeltme" atölyeleri sinemaseverlere ilginç deneyimler yaşatacak. Festivalin "ÖZEL GÖSTERİM" bölümünde ise Polonya'dan Canlandırma Kısalar yer alıyor. Festival kapsamında Ulusal ve Uluslararası kategorilerde düzenlenecek yarışmada "En İyi Film" seçilecek eserlerin yönetmenleri Akbank Sanat tarafından; 5.000 dolar ile ödüllendirilecek. Bu yıl Festival'in ön eleme jürisinde, Oyuncu Esme Madra, Yönetmen Erdem Tepegöz ve Yönetmen Selim Evci bulunuyor.
Erdem Tepegöz - 6.2.2015
11. Akbank Kısa Film Festivali'nde Ön Elemeyi Geçen Yapımlar?
Yeni fikirleri desteklemeyi, genç sinemacılara kendilerini gösterme olanağı ve kısa film kültürüne katkı sağlamayı amaçlayan Festival'in, Oyuncu Esme Madra, Yönetmen Erdem Tepegöz ve Yönetmen Selim Evci oluşan ön eleme jüri kurulunun değerlendirmesi sonucu, "Festival Kısaları - Ulusal Yarışma Bölümü"ne katılan eserler arasından 14 film, "Dünyadan Kısalar – Uluslararası Yarışma Bölümü"nde 14 film izleyicilerle buluşmaya hak kazandı.
Erdem Tepegöz - 9.1.2015
Sinemacılar Seçti Büyükşehir İzletti
Uygar Şirin, Murat Tolga Şen, Özgür Bakar, Erdem Tepegöz, Murat Erşahin gibi sinema dünyasından isimlerin önerileriyle gerçekleşen etkinlikte her Çarşamba saat 19.
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Erdem Tepegöz Haberleri | Erdem Tepegöz Kimdir - Haberler - Erdem Tepegöz haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Erdem Tepegöz kimdir, hayatı ve biyografisi. 8. Boğaziçi Film Festivali'ne doğru.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 17.10.2020 04:10:10. #1.15#
title