Erdem Özdemir Haberleri

Erdem Özdemir haber, Erdem Özdemir son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Erdem Özdemir - 30.10.2020
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı
Bursa'da 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri kapsamında sanatçı Erdem Özdemir konser verdi.
Erdem Özdemir - 26.10.2020
MDOB "Türk Bestecileri Konseri"yle sanatseverlerle buluşacak
Konserde sopranolar Işıl Azaz, Serin Saybaşılı, Ceren Göğüş, tenorlar Erhan Kaya, Erdem Özdemir ile bas Serkan Sevinç sahne alacak.
Erdem Özdemir - 28.09.2020
Bursa'da bir davada tarafların uzlaşması sonucu Uygur Türk'ü öğrencilere para yardımı yapıldı
Muradiye Diyanet Yüksek Öğrenim Öğrenci Yurdu'nda uzlaştırmacı Fatih Arslan ile BUÜ Türk Devletleri ve Akraba Toplulukları Uygulama ve Araştırma Merkezi (TUDAM) Müdürü Doç. Dr. Erdem Özdemir, Uygur Türkü Öğrencileri Topluluğu Başkanı Abdülkadir Abdülkerim ile bir araya gelerek parayı teslim etti.
Erdem Özdemir - 24.03.2020
PERYÖN, koronavirüs günlerinde işverenleri uyardı
Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku Öğretim Üyesi, PERYÖN 25. Dönem Yönetim Kurulu Hukuk Temsilcisi Prof. Dr. Erdem Özdemir'in katılımıyla gerçekleştirilen "Koronavirüs Karşısında İş Yerindeki Önlemlerin Hukuki Çerçevesi" konulu seminerde, işverenlerin alacağı önlemler ve konunun iş ilişkilerine etkisi ele alındı.
Erdem Özdemir - 25.02.2020
MDOB "Aşk İksiri"ni sanatseverlerin beğenisine sundu
Koro şefliğini Anıl Aydın'ın üstlendiği 2 perdelik komik operada, başlıca rolleri Funda Uyanık, Bülent Bezdüz, Kazım Erdem Özdemir, Faik Mansuroğlu ve Pınar Duygu Çınar paylaştı.
Erdem Özdemir - 24.02.2020
MDOB, "Aşk İksiri"ni sanatseverlerin beğenisine sunacak
Koro şefliğini Anıl Aydın'ın üstleneceği 2 perdelik komik operada başlıca rolleri Funda Uyanık, Bülent Bezdüz, Kazım Erdem Özdemir, Faik Mansuroğlu ve Pınar Duygu Çınar paylaşıyor.
Erdem Özdemir - 04.12.2019
Gürcistan'da Gürcü-Türk Halk Müzikleri konseri
Konserde, Uludağ Üniversitesi Devlet Konservatuvarı öğretim üyesi Doç. Dr. Erdem Özdemir, Salih Bulut ve Umut İtil ve Gürcü sanatçı Nargile Mehtiyeva, Türk ve Gürcü halk ezgilerini dinleyicilerle buluşturdu.
Erdem Özdemir - 27.11.2019
MDOB, 'Aşk İksiri' operasının prömiyerini yapacak
Eserde başlıca rolleri; Sevil Erçak Turgut, Funda Uyanık, Bülent Bezdüz, Baran Taner, Kazım Erdem Özdemir, Cengiz Sayın, Serkan Sevinç, Arda Aktar, Serkan Karagöz, Faik Mansuroğlu, Pınar Duygu Çınar, Gülin Dönmez ve Ceren Göğüş paylaşıyor.
Erdem Özdemir - 27.11.2019
Aşk İksiri prömiyerle geliyor
Eserde başlıca rolleri, Sevil Erçak Turgut, Funda Uyanık, Bülent Bezdüz, Baran Taner, Kazım Erdem Özdemir, Cengiz Sayın, Serkan Sevinç, Arda Aktar, Serkan Karagöz, Faik Mansuroğlu, Pınar Duygu Çınar, Gülin Dönmez ve Ceren Göğüş paylaşıyor.
Erdem Özdemir - 26.11.2019
MDOB "Aşk İksiri" operasını ilk kez seyircisiyle buluşturacak
Koro şefliğini Anıl Aydın üstlenececeği 2 perdelik komik operada başlıca rolleri Sevil Erçak Turgut, Funda Uyanık, Bülent Bezdüz, Baran Taner, Kazım Erdem Özdemir, Cengiz Sayın, Serkan Sevinç, Arda Aktar, Serkan Karagöz, Faik Mansuroğlu, Pınar Duygu Çınar, Gülin Dönmez ve Ceren Göğüş paylaşacak.
Erdem Özdemir - 12.11.2019
Bursa'da "Sessiz Çığlık Doğu Türkistan" paneli düzenlendi
Bursa Büyükşehir Belediyesi, Osmangazi Belediyesi, Bursa Uludağ Üniversitesi (BUÜ), BUÜ Türk Devletleri ve Akraba Topluluklar Uygulama ve Araştırma Merkezi (TÜDAM) ile Bursa Teknik Üniversitesi destekleriyle Tayyare Kültür Merkezinde düzenlenen panelin moderatörlüğünü (TÜDAM) Müdürü Doç. Dr. Erdem Özdemir yaptı.
Erdem Özdemir - 03.11.2019
Bursa'da "Türk Dünyası Müzikleri Konseri"
Tayyare Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilen konseri Doç. Dr. Erdem Özdemir yönetti.
Erdem Özdemir - 20.07.2019
Ata sporlarına 'renkli' açılış
Dolu program, eğlenceli platformlar Cuma günü Cumhuriyet Caddesi'ndeki kortej yürüyüşüyle başlayan ve Pazar günü sona ermesi planlanan 4. Türk Dünyası Ata Sporları Şenliği, tam bir kültür-sanat ve spor programı niteliğini taşıyor. Yerli ve yabancı birçok kişinin iştirak ettiği şenlik kapsamında; Kocayayla Yağlı Güreşleri ve Geleneksel Okçuluk müsabakalarının yanı sıra Erdem Özdemir, Elvan Demir ve Orhan Hakalmaz konserleri verilecek.
Erdem Özdemir - 21.04.2019
Dha Yurt Bülteni-19
Evlenme çağına gelen hali vakti yerinde olan tüccar Asker'in görücü usulü ile evlenmeye karşı çıkmasını konu alan eserde, başlıca rolleri Ayşegül Devrim Dinçer, Melahat Yavuz, Dağhan Ergün, Baran Taner, K. Erdem Özdemir, Hakan Yıldız, Özlem Zuhal Gürgen, Özlem Pamuk, Korhan Dinçer, Mehmet Erkoç, Ayşin Alev Lal, Başak Yıldıza, Orhan Güllüler, Erhan Kaya, Beste Berk Topal ve Zeynep Özgür Yılmaz paylaştı.
Erdem Özdemir - 20.04.2019
Arşın Mal Alan' Opereti Prömiyerle Geldi
Evlenme çağına gelen hali vakti yerinde olan tüccar Asker'in görücü usulü ile evlenmeye karşı çıkmasını konu alan eserde, başlıca rolleri Ayşegül Devrim Dinçer, Melahat Yavuz, Dağhan Ergün, Baran Taner, K. Erdem Özdemir, Hakan Yıldız, Özlem Zuhal Gürgen, Özlem Pamuk, Korhan Dinçer, Mehmet Erkoç, Ayşin Alev Lal, Başak Yıldıza, Orhan Güllüler, Erhan Kaya, Beste Berk Topal ve Zeynep Özgür Yılmaz paylaştı.
Erdem Özdemir - 23.01.2019
Mersin İhtiraslı Aşkın 'Carmen'i Kapalı Gişe
Tütün fabrikasında çalışan güzeller güzeli Carmen ile bir muhafız çavuşu olan Don Jose arasındaki ihtiraslı aşk hikayesinin konu edildiği eserde, başlıca rolleri; Gülden Vurandemir, Ferda Yetişer (Carmen), Bülent Bezdüz, Ali Murat Erengül (Don Jose), Faik Mansuroğlu, Mehmet Ali Tutar (Escamillo), Işıl Azaz, Bengi İspir Özdülger, Serin Saybaşılı (Michaela), Yusuf Ziya Büyükaslan, Serkan Sevinç, K. Erdem Özdemir (Zuniga), Mehmet Erkoç, Hulusi Polat (Morales), Pınar Olgun Güven, Funda Uyanık (Frasquita), Pınar Duygu Çınar, Dilara Köse, Özlem Pamuk (Mercedes), Serkan Karagöz (Le Dancaire) ve Mustafa Özer (Le Remendado) paylaşıyor.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Erdem Özdemir Haberleri | Erdem Özdemir Kimdir - Haberler - Erdem Özdemir haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Erdem Özdemir kimdir, hayatı ve biyografisi. Notalarla Doğu Türkistan davası.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 17.1.2021 14:08:54. #1.14#
title