Erdem Başçı Haberleri

Erdem Başçı haber, Erdem Başçı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Erdem Başçı 8.2.2020
"Anadolu Ateşi" Paris'te yoğun ilgi gördü
Paris Kültür Sanat Derneği Başkanı Ali İnan tarafından, tarihi Grand Rex sinemasında düzenlenen gösteriyi Türkiye'nin Paris Büyükelçisi İsmail Hakkı Musa, OECD Nezdindeki Türkiye Daimi Temsilcisi Erdem Başçı, Başkonsolos Görkem Barış Tantekin ve Kültür ve Tanıtma Müşaviri Özgür Semiz ile sanatseverler izledi.
Erdem Başçı 5.2.2020
"Aşk Tesadüfleri Sever 2" filminin Avrupa galası Paris'te yapıldı
Paris'teki ünlü Grand Rex sinemasındaki galaya filmin oyuncuları Nesrin Cavadzade, Elif Doğan, Levent Can, Türkü Turan, Hülya Gülşen, yönetmenler Ömer Faruk Sorak ve eşi İpek Sorak'ın yanı sıra Türkiye'nin Paris Büyükelçisi İsmail Hakkı Musa, OECD Nezdindeki Türkiye Daimi Temsilcisi Büyükelçi Erdem Başçı, Kültür ve Turizm Müşavir Özgür Semiz ve çok sayıda sinemasever katıldı.
Erdem Başçı: Büyük Önder Atatürk'ü anıyoruzErdem Başçı 10.11.2019
Erdem Başçı 10.11.2019
Büyük Önder Atatürk'ü anıyoruz
Törene, OECD Nezdindeki Türkiye Daimi Temsilcisi Büyükelçi Erdem Başçı, Paris Başkonsolosu Görkem Barış Tantekin, diplomatik temsilciler ve vatandaşlar katıldı.
Erdem Başçı 31.8.2019
Büyük Zafer'in 97'nci yıl dönümü
Davetlilere Türk yemeklerinin ikram edildiği resepsiyona Fransız milletvekilleri, Ekonomik İşbirliği ve Kalkınma Örgütü Nezdinde Türkiye Daimi Temsilcisi Büyükelçi Erdem Başçı, birçok ülkenin büyükelçisi, çok sayıda Türk ve yabancı misyon temsilcisi, dernek temsilcileri, basın mensupları ve Türk vatandaşları katıldı.
Erdem Başçı 16.7.2019
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü
Törene, Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron'un Suriye Özel Temsilcisi François Senemaud, Fransız milletvekilleri, Ekonomik İşbirliği ve Kalkınma Örgütü Nezdinde Türkiye Daimi Temsilcisi Büyükelçi Erdem Başçı, çok sayıda Türk ve yabancı misyon temsilcisi, dernek temsilcileri, basın mensupları ve Türk vatandaşları katıldı.
Erdem Başçı 12.7.2019
FETÖ'nün gerçek yüzü Paris'te anlatıldı
Tanınmış İngiliz gazeteci Andrew Wilson tarafından çekilen belgeseli Türkiye'nin Paris Büyükelçisi İsmail Hakkı Musa, Ekonomik İşbirliği ve Kalkınma Teşkilatı (OECD) Nezdindeki Türkiye Daimi Temsilcisi Erdem Başçı, Türkiye'nin Paris Başkonsolosu Görkem Barış Tantekin, UID Paris Şubesi Başkanı Ömer Keskin ve çok sayıda vatandaş izledi.
Erdem Başçı 20.5.2019
19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı
Türkiye'nin Paris Büyükelçisi İsmail Hakkı Musa'nın ev sahipliğinde düzenlenen programa Birleşmiş Milletler Eğitim, Bilim ve Kültür Örgütü (UNESCO) Nezdindeki Türkiye Daimi Temsilcisi Büyükelçi Ahmet Altay Cengizer, Ekonomik İşbirliği ve Kalkınma Teşkilatı (OECD) Nezdindeki Türkiye Daimi Temsilcisi Erdem Başçı, Türkiye'nin Paris Başkonsolosu Görkem Barış Tantekin, Yunus Emre Enstitüsü Paris Müdürü Ahmet Bakcan, Eğitim Müşaviri Murat Demirkaya ve çok sayıda öğrenci katıldı.
Erdem Başçı 1.3.2019
Paris'te Türkiye-Afrika İlişkileri Değerlendirildi
Etkinliğe Türkiye'nin Paris Büyükelçisi İsmail Hakkı Musa, AK Parti İstanbul Milletvekili Akif Çağatay Kılıç, OECD Nezdinde Türkiye Daimi Temsilcisi Büyükelçi Erdem Başçı, DEİK Türkiye-Afrika İş Konseyleri Koordinatör Başkanı Tamer Taşkın, Ruanda'nın Paris Büyükelçisi Jacques Kabale ve iş adamları katıldı.
Erdem Başçı 21.12.2018
Yeni 20 Liralık Banknotlar Tedavüle Giriyor
TÜRKİYE Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB) Başkanı Murat Çetinkaya ve Başkan Yardımcısı Dr. Uğur Namık Küçük'ün imzası bulunan yeni 20 liralık banknotlar, 24 Aralık Pazartesi gününden itibaren tedavüle sokulacak.  TCMB'den yapılan açıklamaya göre E-9 Emisyon Grubu üçüncü tertip 20 liralık banknotlar, 24 Aralık 2018 Pazartesi gününden itibaren tedavüle girecek. Üçüncü tertip banknotlar, boyutları, ön ve arka yüz kompozisyonları ile genel nitelik ve görünümleri bakımından bir ve ikinci tertiple aynı olurken, değişiklik imza kısmında olacak. Yeni banknotların üzerinde TCMB Başkanı Çetinkaya ve TCMB Başkan Yardımcısı Küçük'ün imzası bulunacak. Birinci ve ikinci tertip banknotların üzerinde dönemin TCMB Başkanı Erdem Başçı ile Yardımcısı Çetinkaya'nın imzası vardı.
Erdem Başçı: THY Fransa'da 50. Yılını KutladıErdem Başçı 23.11.2018
Erdem Başçı 23.11.2018
THY Fransa'da 50. Yılını Kutladı
Paris'te THY Paris Müdürü Hikmet Mesut Türkseven'in ev sahipliğinde gerçekleştirilen kutlama programına, THY Genel Müdür Yardımcıları Ahmet Olmuştur ve Ömer Faruk Sönmez, THY Yönetim Kurulu Üyesi ve İcra Kurulu Başkan Vekili Ogün Şanlıer, THY Satış Başkanı Harun Baştürk, Türkiye'nin Paris Büyükelçisi İsmail Hakkı Musa, Birleşmiş Milletler Eğitim, Türkiye'nin Bilim ve Kültür Örgütü (UNESCO) Nezdinde Daimi Temsilcisi Büyükelçi Ahmet Altay Cengizer, Ekonomik İşbirliği ve Kalkınma Teşkilatı (OECD) Nezdinde Daimi Temsilcisi Büyükelçi Erdem Başçı, çok sayıda Fransız ve Türk iş adamı katıldı.
Erdem Başçı 11.11.2018
Cumhurbaşkanı Erdoğan Fransa'dan Ayrıldı
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı, Paris Charles de Gaulle Havalimanı'nda Türkiye'nin Paris Büyükelçisi İsmail Hakkı Musa, UNESCO Daimi Temsilcisi Büyükelçi Ahmet Altay Cengizer, OECD Daimi Temsilcisi Büyükelçi Erdem Başçı uğurladı.
Erdem Başçı: Cumhurbaşkanı Erdoğan Fransa'daErdem Başçı 10.11.2018
Erdem Başçı: Cumhurbaşkanı Erdoğan Fransa'daErdem Başçı 10.11.2018
Erdem Başçı 10.11.2018
Cumhurbaşkanı Erdoğan Fransa'ya Geldi
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı, Paris Charles de Gaulle Havalimanı'nda Türkiye'nin Paris Büyükelçisi İsmail Hakkı Musa, UNESCO Daimi Temsilcisi Büyükelçi Ahmet Altay Cengizer, OECD Daimi Temsilcisi Büyükelçi Erdem Başçı karşıladı.
Erdem Başçı 21.9.2018
Galatasaray Üniversitesi ve Lisesinin Kuruluş Yıl Dönümü
Panele, Türkiye'nin Paris Büyükelçisi İsmail Hakkı Musa, Galatasaray Kulübü Divan Kurulu Başkanı Eşref Hamamcı, Galatasaray Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ertuğrul Karsak, UNESCO nezdindeki Türkiye Daimi Temsilcisi Büyükelçi Ahmet Altay Cengizer, OECD nezdindeki Türkiye Daimi Temsilcisi Büyükelçi Erdem Başçı, Galatasaray Üniversitesi Tarih Bölümü Öğretim Üyesi Prof.
Erdem Başçı 30.8.2018
Büyük Zafer'in 96. Yıl Dönümü Kutlanıyor
Resepsiyona Fransa Uyum Bakanı Jacques Mezard, Ekonomik İşbirliği ve Kalkınma Teşkilatı (OECD) Nezdinde Türkiye Daimi Temsilcisi Büyükelçi Erdem Başçı, Türkiye'nin Paris Başkonsolosu Görkem Barış Tantekin, Yunus Emre Enstitüsü Paris Müdürü Ahmed Bakcan, yabancı ülkelerin askeri ataşeleri ve temsilcileri, bazı Fransız siyasetçiler ve çok sayıda davetli katıldı.
Erdem Başçı 13.7.2018
15 Temmuz Şehitleri Fransa'da Anıldı
Türkiye'nin Paris Büyükelçisi İsmail Hakkı Musa'nın ev sahipliğinde büyükelçilik rezidansında, 15 Temmuz darbe girişiminin ikinci yılı dolayısıyla düzenlenen törene, Türkiye'nin Birleşmiş Milletler Eğitim, Bilim ve Kültür Örgütü (UNESCO) Daimi Temsilcisi Büyükelçi Ahmet Altay Cengizer, Ekonomik İşbirliği ve Kalkınma Örgütü (OECD) Nezdinde Türkiye Daimi Temsilcisi Büyükelçi Erdem Başçı, çok sayıda Türk ve yabancı misyon temsilcileri, dernek temsilcileri, basın mensupları ve Türk vatandaşları katıldı.
Erdem Başçı 12.6.2018
Paris Büyükelçisi Musa'dan İftar Programı
İftara Cumhurbaşkanlığı Müsteşar Yardımcısı Faruk Yiğit, Türkiye'nin OECD Nezdinde Daimi Temsilcisi Büyükelçi Erdem Başçı, Bosna Hersek, Katar ve Mısır büyükelçileri, Fransa İslam Konseyi Başkanı Ahmet Oğraş ve Başkan Yardımcısı Anouar Kbibech, Türk ve yabancı diplomatik temsilciler, diğer dini kuruluşların önderleri, Paris'teki Türk toplumunun önde gelen temsilcileri ve basın mensupları katıldı.
Erdem Başçı 11.3.2018
Piyanist Güray Başol Paris'te Konser Verdi
Konsere, Türkiye'nin Ekonomik İşbirliği ve Kalkınma Örgütü (OECD) Daimi Temsilcisi Büyükelçi Erdem Başçı, Türkiye'nin Paris Başkonsolosu Görkem Barış Tantekin ile çok sayıda Türk ve yabancı davetli katıldı.
Erdem Başçı 6.1.2018
Cumhurbaşkanı Erdoğan Fransa'dan Ayrıldı
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı, Charles de Gaulle Havalimanı Şeref Salonu'ndan Fransız yetkililer, Türkiye'nin Paris Büyükelçisi İsmail Hakkı Musa, Türkiye'nin UNESCO Daimi Temsilcisi Büyükelçi Ahmet Altay Cengizer, Türkiye'nin OECD Daimi Temsilcisi Büyükelçi Erdem Başçı, Paris Başkonsolosu Görkem Barış Tantekin ile büyükelçilik personeli uğurladı.
Erdem Başçı 5.1.2018
Cumhurbaşkanı Erdoğan Paris'e Geldi
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı, Charles de Gaulle Havalimanı Şeref Salonu'na gelişinde Fransız yetkililer, Türkiye'nin Paris Büyükelçisi İsmail Hakkı Musa, Türkiye'nin UNESCO Daimi Temsilcisi Büyükelçi Ahmet Altay Cengizer, Türkiye'nin OECD Daimi Temsilcisi Büyükelçi Erdem Başçı, Paris Başkonsolosu Görkem Barış Tantekin ile büyükelçilik personeli karşıladı.
Erdem Başçı: Paris'te İslam Hat Sanatı SergisiErdem Başçı 19.12.2017
Erdem Başçı: Paris'te İslam Hat Sanatı SergisiErdem Başçı 19.12.2017
Erdem Başçı 19.12.2017
Paris'te İslam Hat Sanatı Sergisi Açıldı
Sergiye, Türkiye'nin Ekonomik İşbirliği ve Kalkınma Örgütü (OECD) Daimi Temsilcisi Büyükelçi Erdem Başçı, Paris Başkonsolosu Görkem Barış Tantekin, Paris Yunus Emre Enstitüsü Müdürü Dr.
Erdem Başçı 24.11.2017
Müzisyen Mehmet Ali Sanlıkol Paris'te Konser Verdi
15. Uluslararası Caz Festivali kapsamında Goethe Enstitüsü, Paris Yabancı Kültür Merkezleri ile YEE tarafından düzenlenen geceye, Türkiye'nin Ekonomik İşbirliği ve Kalkınma Örgütü (OECD) Daimi Temsilcisi Büyükelçi Erdem Başçı, Kültür ve Turizm Müşaviri Serra Aytun, çok sayıda diplomatik temsilci ile Türk ve yabancı davetliler katıldı.
Erdem Başçı 10.11.2017
Paris'te Ölümünün 79. Yılında Atatürk Anıldı
  Törene Türkiye'nin Paris Büyükelçisi İsmail Hakkı Musa, Türkiye'nin UNESCO Nezdinde Daimi Temsilcisi Büyükelçi Ahmet Altay Cengizer, Türkiye'nin OECD Nezdinde Daimi Temsilcisi Büyükelçi Erdem Başçı, Paris Başkonsolosu Görkem Barış Tantekin, Türk diplomatlar ve Türk misyonları çalışanları katıldı.
Erdem Başçı 10.11.2017
Paris'te Ölümünün 79. Yılında Atatürk Anıldı
Törene Türkiye'nin Paris Büyükelçisi İsmail Hakkı Musa, Türkiye'nin UNESCO Nezdinde Daimi Temsilcisi Büyükelçi Ahmet Altay Cengizer, Türkiye'nin OECD Nezdinde Daimi Temsilcisi Büyükelçi Erdem Başçı, Paris Başkonsolosu Görkem Barış Tantekin, Türk diplomatlar ve Türk misyonları çalışanları katıldı.
Erdem Başçı 10.11.2017
Büyük Önder Atatürk'ü Anıyoruz
Türkiye'nin Paris Büyükelçiliğinde düzenlenen törene, Türkiye'nin Paris Büyükelçisi İsmail Hakkı Musa, Türkiye'nin UNESCO Daimi Temsilcisi Büyükelçi Ahmet Altay Cengizer, Türkiye'nin OECD Daimi Temsilcisi Büyükelçi Erdem Başçı, Türkiye'nin Paris Başkonsolosu Görkem Barış Tantekin de katıldı.
Erdem Başçı 28.10.2017
Paris Büyükelçiliği'nde Cumhuriyet Resepsiyonu -2
Türkiye'nin Paris Büyükelçiliğinde düzenlenen resepsiyona Fransa Uyum Bakanı Jacques Mezard, Parlamentolar arası Fransa-Türkiye Dostluk Grubu Başkanı Başkanı Stephane Teste, Türkiye'nin OECD Daimi Temsilcisi Büyükelçi Erdem Başçı, Türkiye'nin UNESCO Daimi Temsilcisi Büyükelçi Ahmet Altay Cengizer, Paris Başkonsolosu Görkem Barış Tantekin,Paris'teki bir çok ülke büyükelçisi, diplomatları ve askeri ataşeleri, Ünlü organizatör Erkan Ozerman, Dernek başkanları ve çok sayıda davetli katıldı.
Erdem Başçı 28.10.2017
Paris Büyükelçiliği'nde Cumhuriyet Resepsiyonu -1
  Türkiye'nin Paris Büyükelçiliğinde düzenlenen resepsiyona Fransa Uyum Bakanı Jacques Mezard, Parlamentolar arası Fransa-Türkiye Dostluk Grubu Başkanı Başkanı Stephane Teste, Türkiye'nin OECD Daimi Temsilcisi Büyükelçi Erdem Başçı, Türkiye'nin UNESCO Daimi Temsilcisi Büyükelçi Ahmet Altay Cengizer, Paris Başkonsolosu Görkem Barış Tantekin,Paris'teki bir çok ülke büyükelçisi, diplomatları ve askeri ataşeleri, Ünlü organizatör Erkan Ozerman, Dernek başkanları ve çok sayıda davetli katıldı.
Şu an buradasınız: Erdem Başçı Haberleri | Erdem Başçı Kimdir - Haberler - Erdem Başçı haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Erdem Başçı kimdir, hayatı ve biyografisi. Anadolu Ateşi Paris'te yoğun ilgi gördü.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 12.7.2020 06:33:16. #1.15#
title