ERDAL AKSÜNGER HABERLERİ

Erdal Aksünger haber, Erdal Aksünger son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Erdal Aksünger

Erdal Aksünger

Doğum Yeri Erzincan / Türkiye
Doğum Tarihi 8.10.1968 - ...

Erdal Aksünger Kimdir ?

8 Ekim 1968’de Erzincan Çayırlı’da doğdu. Babasının adı Ali, annesinin adı Elif ’tir. Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesini bitirdi. Profesyonel olarak futbol oynadı. Hollanda Kophke Tedarik Firmasının Türkiye Mümessilliğinin kurucusu ve ortağı oldu.
Biyografinin devamı için tıklayın
Erdal Aksünger - 26.10.2019
25 Ekim 2019 Haberleri
25 Ekim 2019 Manşet Haberleri.
Erdal Aksünger - 25.10.2019
AK Parti'den CHP'ye "Tunç Soyer" tepkisi
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer'in Kıbrıs ile ilgili açıklamalarının, kendi beyanının aksine, 3 yıl önce değil, 10 Ekim günü verdiği bir röportajda yer aldığı, röportajın yayınlandığı gazetenin paylaştığı ses kaydıyla ortaya çıktığına işaret eden Dağ, şunları söyledi: "Tunç Soyer, bahsi geçen konularda alenen yalan beyanda bulunarak, milletimizi aldatmaya yönelik tavır takınmıştır. CHP Genel Başkan Yardımcısı ise Belediye Başkanı'nın yalanını örtbas etmek için 'çamur at izi kalsın' politikası gütmektedir. Açıkça görülmektedir ki balık baştan kokmaktadır. Gerçekler günün en aydınlık saatinde olduğu kadar ortadayken, yalana dayalı bu tavrın sürdürülmemesi, alenen söylenen yalanlar için milletimizin önünde özür dilenmesi gerekmektedir." "CHP yönetiminin tepki göstermemesi ilginç" CHP eski Genel Başkan yardımcısı Erdal Aksünger'in bir televizyon programında, "PYD terör örgütü değildir" açıklamasına yönelik ise Dağ, "Bir dönem Cumhuriyet Halk Partisi'nden İzmir Milletvekilliği yapmış ve geçen seneye kadar Genel Başkan Yardımcısı olan Erdal Aksünger, bir televizyon programında açıkça 'PYD terör örgütü değildir' diyebilirken, CHP yönetiminden yetkili bir kişinin 'Sen ne diyorsun? PYD de PKK da YPG de hepsi terör örgütüdür ve ulusal güvenliğimizi tehdit etmektedir' diyerek tepki göstermemesi ilginçtir.
Erdal Aksünger - 24.10.2019
23 Ekim 2019 Haberleri
23 Ekim 2019 Manşet Haberleri.
Erdal Aksünger - 4.2.2019
Bayraklı'daki Adaylık Düğümü Bu Hafta Çözülüyor
Son yapılan Parti Meclisi'nde Bayraklı'da PM üyesi Erdal Aksünger'in aday olması yönündeki önergenin kabul edilmesi krize neden olurken, Kılıçdaroğlu PM'ye ara vererek MYK'yda olağanüstü topladı.
Erdal Aksünger - 2.2.2019
CHP Pm Toplantısına Ara Verildi
Kılıçdaroğlu'nun İzmir'in Bayraklı ilçesi adayını belirlemek için PM'den yetki almak üzereyken, bazı PM üyeleri Bayraklı için Erdal Aksünger'i önerdi.
Erdal Aksünger - 14.11.2018
CHP'de Pm Toplandı
"İttifaksız bir sürecin yaşanmasını doğal bulmuyorum" Toplantı öncesi parti genel merkezine gelişinde gazetecilerin sorularını yanıtlayan PM üyesi Erdal Aksünger, adayların tamamının belirlenme sürecinin bugün gerçekleşmeyeceğini belirtti.
Erdal Aksünger - 14.9.2018
CHP Pm Sona Erdi
PM Üyesi Erdal Aksünger, belediye başkanlarının belirlenmesinde üç büyük şehirde ön seçim yapılmasını isteyerek, aktif-pasif üye tartışmasının ön seçimi engellememesi gerektiğini söyledi.
Erdal Aksünger - 30.7.2018
GrafikliChp'de İmzaların Teslim Süresi "Taktik Savaşı"Yla Geçecek
Sürece, İzmir Milletvekilleri Mehmet Ali Çelebi ve Selin Sayek Böke, Bolu Milletvekili Tanju Özcan, PM üyeleri Erdal Aksünger ve Gökhan Günaydın, eski milletvekilleri Dursun Çiçek, Namık Havutça, Emre Köprülü, Mehmet Tüm, Nihat Matkap, Necati Yılmaz, Barış Yarkadaş ve İlhan Cihaner ile Kılıçdaroğlu'nun istifa eden başdanışmanı Ekrem Kerem Oktay da destek verdi.
Erdal Aksünger - 29.7.2018
CHP'de İmza Süreci Tamamlanıyor
CHP PM üyesi Erdal Aksünger de konunun mahkemeye taşınmaması gerektiğine işaret ederek, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu'nun kendi isteğiyle olağanüstü kurultayı toplaması gerektiğini belirtti.
Erdal Aksünger - 16.7.2018
CHP'de Değişim Sinyalleri
CHP PM üyesi Erdal Aksünger, olağanüstü kurultay için imza sayısının gün sonu 353 olduğunu duyurdu.
Erdal Aksünger - 28.6.2018
Gündemimizde İstifa ya da Kurultay Yok"
"PM Üyesi Erdal Aksünger, Bülent Tezcan 'Seçim ikinci tura kaldı.
Erdal Aksünger - 28.6.2018
Gürsel Erol, Disipline Sevk Edildi
CHP PM üyeleri Erdal Aksünger, Eren Erdem ve Necati Yılmaz da Kılıçdaroğlu'na istifa çağrısı yapmıştı ancak bu isimler için bir disiplin süreci işletilmedi.
Erdal Aksünger - 28.6.2018
CHP Pm Olağanüstü Toplandı
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Parti Meclisi (PM) Üyesi Erdal Aksünger, partisindeki olağanüstü kurultay tartışmalarına ilişkin, "Böyle bir beklenti var mı? Var, kamuoyunda kendine göre. Parti tabanında da var.
Erdal Aksünger - 28.6.2018
CHP Parti Meclisi Toplantısı Başladı
CHP Parti Meclisi (PM) üyesi Erdal Aksünger disipline sevk işlemleriyle ilgili, "Hiç kimse hakaret vari bir konuşma yapmıyor zaten. Eleştiri yapıyor parti içi demokrasi diyorsak bu en doğal hakkımız zaten" dedi.
Erdal Aksünger - 28.6.2018
CHP Pm Toplantısı Başladı
Disipline sevk edilecek isimler arasında Kılıçdaroğlu'na muhalif isimler Necati Yılmaz, Eren Erdem, Erdal Aksünger ve Kılıçdaroğlu'nun istifasını isteyen Gürsel Erol konuşuluyor.
Erdal Aksünger - 27.6.2018
Aksünger'den CHP'deki "Adil Seçim Platformu" Açıklaması
CHP Parti Meclisi Üyesi Erdal Aksünger, "Bir baskıyla beraber gecenin galiba saat 02.00-02.30'u idi, Bülent Tezcan bir açıklama yaptı.
Erdal Aksünger - 25.6.2018
CHP'de "Seçim Sonuçları" Tartışılıyor
Bu kapsamda, CHP'nin 41 yıl aradan sonra Elazığ'dan çıkardığı ilk milletvekili olan Gürsel Erol başta olmak üzere, eski Genel Başkan Yardımcısı Erdal Aksünger ve 26.
Erdal Aksünger - 21.5.2018
CHP'nin Milletvekili Adayları Belirlendi
PM toplantısında isimler üzerinde tartışmaların yaşandığı, eski Genel Başkan Yardımcısı Erdal Aksünger'in bir konuşma yaparak listeye itiraz ettiği öğrenildi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Erdal Aksünger Haberleri | Erdal Aksünger Kimdir - Haberler - Erdal Aksünger haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Erdal Aksünger kimdir, hayatı ve biyografisi. Muharrem İnce'nin ardından Erdal Aksünger de Haber Global canlı yayınını terk etti.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 27.9.2020 04:15:15. #1.14#
title