ERCAN TOPACA HABERLERİ

Ercan Topaca haber, Ercan Topaca son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ercan Topaca

Ercan Topaca

Doğum Yeri Antalya / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1965

Ercan Topaca Kimdir ?

Ercan Topaca 1965 yılında Antalya'nın Manavgat ilçesinde doğan Türk bürokrattır. 1987 yılında İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi'nden mezun oldu. Aynı yıl Sayıştay Denetçisi olarak memuriyet hayatına başladı. 1989 yılından itibaren sırasıyla Milas, Alaca, Azdavay, Çermik ve Kulu Kaymakamlıkları ile Bolu Vali yardımcılığı görevlerinde bulundu.
Biyografinin devamı için tıklayın
Ercan Topaca - 27.10.2018
Valiler Kararnamesi Resmi Gazete'de
VALİLER kararnamesi  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzası ile Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlandı. Yeni kararnamede; 39 ile yeni vali atanırken, 21 ilin valisi görevden alındı. Kararname ile İstanbul Valisi Vasip Şahin Ankara Valiliğine atanırken, Ankara Valisi Ercan Topaca mülkiye başmüfettişliğine getirildi.
Ercan Topaca - 27.10.2018
Valiler Kararnamesi Resmi Gazete'de
Kararname ile İstanbul Valisi Vasip Şahin Ankara Valiliğine atanırken, Ankara Valisi Ercan Topaca mülkiye başmüfettişliğine getirildi.
Ercan Topaca - 27.10.2018
Dha Yurt - Valiler Kararnamesi Resmi Gazete'de
Resmi Gazete'de yayımlanan kararnameye göre, İstanbul Valisi Vasip Şahin Ankara Valiliğine atanırken, Ankara Valisi Ercan Topaca mülkiye başmüfettişliğine getirildi.
Ercan Topaca - 27.10.2018
Vali Atamaları Resmi Gazete'de
Adıyaman Valisi Nurullah Naci Kalkancı, Ankara Valisi Ercan Topaca, Artvin Valisi Ömer Doğanay, Bartın Valisi Nusret Dirim, Bursa Valisi İzzettin Küçük, Çorum Valisi Necmettin Kılıç, Edirne Valisi Günay Özdemir, Erzurum Valisi Seyfettin Azizoğlu, Hatay Valisi Erdal Ata, Kayseri Valisi Süleyman Kamçı, Kırıkkale Valisi Mehmet İlker Haktankaçmaz, Kilis Valisi Mehmet Tekinarslan, Malatya Valisi Ali Kaban, Manisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer, Sakarya Valisi İrfan Balkanlıoğlu, Tekirdağ Valisi Mehmet Ceylan, Trabzon Valisi Yücel Yavuz, Uşak Valisi Salim Demir, Yalova Valisi Tuğba Yılmaz, Yozgat Valisi Kemal Yurtnaç, Zonguldak Valisi Ahmet Çınar, Mülkiye Başmüfettişi oldu.
Ercan Topaca - 27.10.2018
Valiler Kararnamesi Resmi Gazete'de Yayımlandı
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın imzası ile Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlanan atama kararına göre, 39 ilin valisi değişti, 21 ilin valisi görevden alınarak mülkiye başmüfettişliğine getirildi. Bu isimlerin arasında Ankara Valisi Ercan Topaca da yer aldı.
Ercan Topaca - 27.10.2018
Valiler Kararnamesi Resmi Gazete'de Yayımlandı.
Valiler Kararnamesi Resmi Gazete'de yayımlandı. Ankara Valisi Ercan Topaca mülkiye başmüfettişliğine getirildi.
Ercan Topaca - 25.10.2018
Ankara Valisi Muhtarlarla Buluştu
ANKARA (AA) - Ankara Valisi Ercan Topaca, Beypazarı ve Nallıhan ilçelerinde muhtarlarla istişare toplantısı düzenledi.
Ercan Topaca - 25.10.2018
Vali Topaca Muhtarlarla Bir Araya Geldi
Ankara Valisi Ercan Topaca, Beypazarı ilçesinde sorunları görüşmek ve fikir alışverişinde bulunmak üzere muhtarlarla bir araya geldi.
Ercan Topaca - 20.10.2018
Türk Eğitim Derneğinden 400 Öğrenciye Burs
Ankara Valisi Ercan Topaca, burstan yararlanan öğrenciler için TED Üniversitesinde düzenlenen oryantasyon programında, eğitimde fırsat eşitliğinin çok önemli bir kavram olduğunu, bu amaçla birçok faaliyet yaptıklarını söyledi.
Ercan Topaca - 20.10.2018
Soylu 81 İlden Muhtarlarla Buluştu
Programda, İçişleri Bakan Yardımcıları Mehmet Ersoy, Muhterem İnce, Tayyip Sabri Erdil ve İsmail Çataklı ile Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Arif Çetin, Ankara Valisi Ercan Topaca, İller İdaresi Genel Müdürü İlker Gündüzöz ve 81 ilden muhtarlar yer aldı.
Ercan Topaca - 19.10.2018
19 Ekim Muhtarlar Günü
Ankara Valisi Ercan Topaca, 19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla muhtarlarla bir araya geldi.
Ercan Topaca - 19.10.2018
Vali Topaca Muhtarlarla Anıtkabir'i Ziyaret Etti
Ankara Valisi Ercan Topaca, 19 Ekim Muhtarlar Günü münasebetiyle muhtarlarla birlikte Anıtkabir’i ziyaret etti.
Ercan Topaca - 19.10.2018
19 Ekim Muhtarlar Günü
Ankara Valisi Ercan Topaca, "Muhtarlar, devletin yerine göre kulağı, yerine göre devletin sesi ve yerine göre halk nezdinde devletin görünen yüzüdür.
Ercan Topaca - 18.10.2018
İş Gücüne Katılım Oranı En Yüksek Seviyeye Ulaştı"
Programa, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakan Yardımcısı Ahmet Erdem, Emniyet Genel Müdürü Celal Uzunkaya, Ankara Valisi Ercan Topaca, BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, TİSK Genel Sekreteri Akansel Koç, Mesleki Yeterlilik Kurumu Başkanı Adem Ceylan, SGK Başkanı Mehmet Selim Bağlı, ATO Başkanı Gürsel Baran ve ilgililer katıldı.
Ercan Topaca - 17.10.2018
Cumhurbaşkanı Erdoğan Moldova'ya Gitti
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı Esenboğa Havalimanı'ndan Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Ankara Valisi Ercan Topaca ve diğer ilgililer uğurladı.
Ercan Topaca - 13.10.2018
Seğmenlerden Ankara Kalesi'ne Kortej Yürüyüşü
Ankara'nın başkent ilan edilişinin 95. yıldönümü kapsamında çeşitli etkinlikler düzenlenirken, ilk tören Ankara Valisi Ercan Topaca'nın katılımıyla Anıtkabir'de başladı.
Ercan Topaca - 13.10.2018
Ankara'nın Başkent Oluşunun Yıl Dönümü Törenlerle Kutlandı
Ankara'nın Başkent Oluşunun 95'nci yıl dönümü kutlamaları Anıtkabir ziyaretiyle başladı. Ankara'nın başkent olması için Türkiye Büyük Millet Meclisine verilen yasa önerisinin kabulünün yıl dönümünde Anıtkabir ve Birinci Meclis'te düzenlenen törene Ankara Valisi Ercan Topaca, Ankara Garnizon Komutanı Korgeneral Ali Sivri, Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Ali Gökşin, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Ünsal Bulut, İl Emniyet Müdürü Servet Yılmaz, kamu kurum ve kuruluşlarının bölge ve il müdürleri, Seğmenler ve öğrenciler katıldı.
Ercan Topaca - 13.10.2018
Ankara'nın Başkent Oluşunun 95. Yıl Dönümü Törenle Kutlandı
Ankara Valisi Ercan Topaca, Ankara’nın başkent oluşunun 95. yıl dönümü nedeniyle 1. Mecliste düzenlenen kutlama törenine katıldı.
Ercan Topaca - 13.10.2018
Ankara'nın Başkent Oluşunun 95. Yıl Dönümü
Ankara Valisi Ercan Topaca, Selçuklular döneminde Hasan Sabbah'ın, Haşhaşiler'in yaptığı şeylerin benzerinin, bin sene sonra Türkiye'de 15 Temmuz'da yaşandığını belirterek, "İhanetin şekli, uygulanış tarzı, yöntemleri, yapılan işler, suikastler hiç fark etmiyor.
Ercan Topaca - 13.10.2018
Ankara'nın Başkent Oluşunun 95. Yıl Dönümü - Vali Topaca, Anıtkabir'i Ziyaret Etti
- Anıtkabir'deki öğrenciler Ankara Valisi Ercan Topaca ve beraberindeki heyetin Aslanlı Yolda yürüyüşü Ankara Valisi Ercan Topaca ve beraberindeki heyetin Anıtkabir'e girişi Çelenk sunulması Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı okunması Ankara Valisi Ercan Topaca'nın Anıtkabir Özel Defteri'ne...
Ercan Topaca - 13.10.2018
Ankara'nın Başkent Oluşunun 95. Yıl Dönümü
Ankara Valisi Ercan Topaca ve beraberindeki heyet, Ankara'nın başkent oluşunun 95. yıl dönümü dolayısıyla Anıtkabir'i ziyaret etti.
Ercan Topaca - 13.10.2018
Gündem / 13 Ekim 2018
(İstanbul) (Fotoğraflı - Görüntülü) 2- Ankara'nın başkent oluşunun 95. yıl dönümü dolayısıyla Ankara Valisi Ercan Topaca başkanlığındaki heyet Anıtkabir'e çelenk koyacak, Ulus'taki 2.
Ercan Topaca - 13.10.2018
Gündem Özeti / 13 Ekim 2018
(İstanbul) 2- Ankara'nın başkent oluşunun 95. yıl dönümü dolayısıyla Ankara Valisi Ercan Topaca başkanlığındaki heyet Anıtkabir'e çelenk koyacak, Ulus'taki 2.
Ercan Topaca - 09.10.2018
Ankara İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı Yapıldı
Ankara Valisi Ercan Topaca, başkentte yapımı devam eden kamu yatırımlarına ilişkin, "Bu dönemde kaynaklarımızı iyi değerlendirmemiz gerekiyor.
Ercan Topaca - 08.10.2018
Bakanlar Soylu ve Selçuk'tan Şehit Ailesine Ziyaret
Şehidin Etimesgut ilçesindeki evinin önünde kurulan taziye çadırını ziyaret eden bakanlar Soylu ve Selçuk'un yanı sıra Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Arif Çetin ve Ankara Valisi Ercan Topaca, baba Ömer İnce ve şehidin kardeşi Ayhan İnce ile görüşerek taziyelerini iletti.
Ercan Topaca - 08.10.2018
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Macaristan'a Gitti
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı Esenboğa Havalimanı'ndan Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Ankara Valisi Ercan Topaca, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna ve öteki ilgililer uğurladı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Ercan Topaca Haberleri | Ercan Topaca Kimdir - Haberler - Ercan Topaca haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ercan Topaca kimdir, hayatı ve biyografisi. Mülkiye Başmüfettişi Ercan Topaca, Vali Hüseyin Aksoy'u ziyaret etti.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 22.6.2021 06:00:05. #1.15#

title