Ercan Tan Haberleri

Ercan Tan haber, Ercan Tan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ercan Tan - 25.02.2021
Hayırsever iş insanından 230 öğrenciye tablet desteği
Türk Kızılay Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Ercan Tan, törende yaptığı konuşmada, Türkiye Cumhuriyeti Devletinin çok güçlü olduğunu belirterek, 230 öğrenciye ulaşmaktan mutlu olduklarını söyledi.
Ercan Tan - 05.02.2021
Türk Kızılay Genel Başkan Yardımcısı Turunç: "Türkiye'deki şube sayısını binin üzerine çıkaracağız"
Açılışa, Türk Kızılay Yönetim Kurulu Üyesi Ercan Tan, Şube Başkanı Sabit Tavil, İlçe Müftü Vekili Mehmet Çelebi, İnebolu Kızılay Temsilcisi Fikret Efe, AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Ali Kömürcü ve vatandaşlar katıldı.
Ercan Tan - 15.05.2020
Türk Kızılayın toplumun tüm kesimlerine yardımları sürüyor
Yardım kolilerinin teslimine eşlik eden Türk Kızılay Yönetim Kurulu Üyesi Ercan Tan, dil, din, ırk ayrımı yapmadan tüm ihtiyaç sahiplerine yardım ulaştığını belirtti.
Ercan Tan - 08.05.2020
Türk Kızılaydan ihtiyaç sahibi Ermeni ailelere gıda yardımı
Teslim töreninde konuşan Türk Kızılay Yönetim Kurulu Üyesi Ercan Tan, dünyanın birçok ülkesinde olduğu gibi yurt içinde de yardımların devam ettiğini ve koronavirüs salgını nedeniyle ihtiyaç sahibi sayısının arttığını söyledi.
Ercan Tan - 05.05.2020
Türk Kızılay'dan cemevine gıda yardımı
Türk Kızılay Yönetim Kurulu Üyesi Ercan Tan, "Cemevindeki kardeşlerimizin yanında olmak için buradayız.
Ercan Tan - 31.03.2020
Kızılay'dan engelli hayvanlar için bir kamyon yardım
Konuyla ilgili açıklamada bulunan Türk Kızılay Yönetim Kurulu Üyesi Ercan Tan, Kızılay olarak yıllardır, Silivri'deki engelli hayvanlara mama, bez, kırpıntı sünger, kırpıntı yatak ve kırpıntı kumaş yardımında bulunduklarını hatırlatarak, "Koronavirüs nedeniyle ulaşımı zor olan, insanların kendi dertleriyle mücadele ettiği bir dönemde Kızılay olarak yine sahalardayız.
Ercan Tan - 31.01.2020
Elazığ ve Malatya'ya destek
Depremzedelere tekerlekli sandalye gönderdiler… Geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen Engelsiz Yaşam Vakfı Ödül Töreni Gecesi'nde, Hakan Altun, Esra Erol ve CNN TURK'te yayınlanan "Arda Sayıner ile Keşfetmeye Değer" adlı seyahat programının yapımcısı ve sunucusu Arda Sayıner'invakfa bağışladıkları maddi değeri 25 bin lira olan on beş adet akülü tekerlekli sandalyeyi, Elazığ ve Malatya'daki depremler sonrası ihtiyaç sahiplerine dağıtılması şartıyla Kızılay Genel Başkan Yardımcısı Ercan Tan aracılığıyla Türk Kızılayı Güngören Şubesineteslim edildi.
Ercan Tan - 31.01.2020
Engelsiz Yaşam Vakfı depremzedelere akülü tekerlekli sandalye yardımı yaptı
Türk Kızılay Genel Başkan Yardımcısı Ercan Tan, bölgeye gıda, battaniye, çocuk montu götürdüklerini belirterek, "En çok ihtiyaçlarımızdan bir tanesi de tekerlekli sandalye idi.
Ercan Tan - 14.12.2019
Türk Kızılayın "Kolide ne var?" yardım kampanyası
Türk Kızılay Düzce Şubesinden yapılan açıklamada, Türk Kızılay Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Ercan Tan, Türk Kızılay Düzce Şube Başkanı Halil Aydın, yönetim kurulu üyeleri İdris Çalışkan, Mustafa Bilgin ve Türk Kızılay Batı Karadeniz Lojistik ve Afet Yönetim Merkezi Müdürü Zafer Kamber'in ihtiyacı bulunan ilkokullara ulaştırmak üzere koliler gönderdiği belirtildi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Ercan Tan Haberleri | Ercan Tan Kimdir - Haberler - Ercan Tan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ercan Tan kimdir, hayatı ve biyografisi. Türk Kızılay, Karabağ'daki çocuklara kırtasiye ve giysi yardımı yaptı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 19.9.2021 12:10:38. #1.15#

title