Enes Duran Haberleri

Enes Duran haber, Enes Duran son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Enes Duran - 17.10.2020
Son dakika haber: GÜNDEM / 17 Ekim 2020
(Fotoğraflı) ÖZEL HABER 1- Mobil ekipler, 21 bini aşkın çocuğu sokaktan kurtardı Sokakta çalıştırılan, dilendirilen, çeşitli sebeplerle eğitim hayatından uzaklaşan çocuklar için 81 ilde çalışma yürüten Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığının mobil ekipleri, 21 bin 713 çocuğun yaşamına dokundu Sokaktan kurtarılan çocuklar, kendilerine uygun sosyal hizmet modelleri ve destek mekanizmalarıyla buluşturuldu Eğitim çağında olan ama sokakta çalıştırıldığı için okula devam etmediği saptanan 1836 çocuk okuluna döndürüldü, 5 bin 487 çocuk için eğitim, rehberlik ve danışmanlık tedbirleri alındı 5 bin 877 aileye çocukları için Sosyal ve Ekonomik Destek, 13 bin 129 aileye rehberlik hizmeti sağlanırken farklı risklerle karşı karşıya olduğu saptanan 504 çocuk Bakanlığa bağlı kuruluşlarda koruma ve bakım altına alındı Bugüne kadar yapılan takipler sonucunda 891 çocuğun ailesi hakkında adli işlem başlatıldı (Burcu Çalık-Ankara) 2- Geçen yıl yanan orman alanlarının yarısından fazlası ağaçlandırıldı Orman Genel Müdürü Bekir Karacabey: "Geçen yıl yangından zarar gören 11 bin 332 hektar alandan 6 bin 200 hektarı aynı yıl içinde ağaçlandırıldı, 1087 hektardaki çalışmalar bu yıl sonuna kadar tamamlanacak" "Bu yıl meydana gelen yangınlar nedeniyle zarar gören alanlarda da çalışmalar aralıksız devam ediyor" "Yangınlar sonucu tahrip olan alanlarda, Yanan Orman Alanların Rehabilitasyonu ve Yangına Dirençli Ormanlar Tesisi Projesi kapsamında bölgedeki bitki yapısını bozmadan rehabilitasyon ve ağaçlandırma çalışmaları yapılıyor" (Enes Duran/Ankara) 3- Türkiye'nin yeni zırhlısı Tulpar göreve hazır Otokar Genel Müdürü Serdar Görgüç: "Seri imalata hazır olan Tulpar Zırhlı Muharebe Aracı'nın son olarak ağustos ayında Şereflikoçhisar'da atış testleri başarıyla tamamlandı" "Tulpar için dünyadaki mevcut ihtiyaç ve alımları takip ediyor, aracın uluslararası tanıtımlarını yapmayı sürdürüyoruz" "Pasifik kıyısından Atlantik kıyısına hatta Güney Amerika'ya kadar envanterinde benzer araçlar olan ülkelerde ömrünü tamamlamak üzere, yenilenmesi gereken araçlar bulunuyor.
Enes Duran - 22.04.2020
GÜNDEM / 22 Nisan 2020
(Brüksel) GÜNCEL 1- Çin'in Vuhan kentinde ortaya çıkan yeni tip koronavirüsün (Kovid-19) dünya genelinde yayılmasına ilişkin gelişmeler ve Türkiye'de alınan tedbirler takip ediliyor. (Fotoğraflı-Görüntülü) ÖZEL HABER 1- Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, yurt dışındaki vatandaşların tahliye operasyonunun detaylarını AA'ya anlattı: "Şu anda 73 ülkeden müracaat eden 26 bine yakın vatandaşımız var. Bu daha da artarak devam ediyor" "Bir önceki ve şu an devam eden operasyonlara baktığımızda, vatandaşlarımız 73 ilimizde 87 yurdumuzda misafir ediliyor" "(Koronavirüsle mücadele) Türkiye, sağlık yatırımları ile şehir hastaneleri ile kendinden emindi. Sağlık Bakanlığımız çok hızlı bir şekilde bu altyapıyı organize etti. Bu noktada çok ciddi şekilde bütün dünyaya örnek teşkil ettik" "İnşallah bayrama kadar bu virüsle mücadelede çok ciddi bir yol almış oluruz ki öyle tahmin ediyoruz. Dolayısıyla vatandaşlarımız belki birçok şeyin de yeniden canlanabileceği bir ortamda ikinci bir bayramı da yaşamış olurlar diye ümit ediyoruz" (Ahmet Sertan Usul/Ankara) (Fotoğraflı/Görüntülü) 2- Türkiye'deki Kovid-19 tedbirleri yerleşik yabancılara güven veriyor Antalya'nın Alanya ilçesinde nüfusun yüzde 10'unu oluşturan 82 ülkeden yerleşik yabancılar, yaşamak için tercih ettikleri Türkiye'nin yeni tip koronavirüse karşı aldığı tedbirleri takdirle karşılıyor Rus Elena Rudakova: "Alanya'da, Türkiye'de yaşadığım için kendimi çok şanslı hissediyorum. Duyduğum, gördüğüm kadarıyla diğer ülkelerde ABD dahil durum vahim ama Türkiye'de ve Alanya'da gayet ciddi bir kontrol var" Alman Ursula Greune: "Polis ve zabıta ekipleri, ilaç ve de diğer ihtiyaçlar konusunda yardımcı oluyor" (Mustafa Kurt/Antalya) 3- Orman Genel Müdürlüğü 18 bin personelle yangınla mücadeleye hazır Orman Genel Müdürü Bekir Karacabey: "Yangınlara erken ve etkili müdahale kapsamında bu yıl yer ekiplerimizde 1072 arazöz, 281 su tankeri, 586 ilk müdahale aracı, 185 dozer, 473 diğer araç-iş makineleri dahil toplam 2 bin 597 aracımız ve bu araçlarda görevli 10 bin 545 yangın işçisi, 3 bin teknik eleman, 5 bin memur olmak üzere 18 bin 545 personelimiz görevleri başında bulunuyor" "Yangınlara erken ve etkili müdahale edilmesinde havadan destek sağlanması için de bu yıl 6 idare helikopterinin yanı sıra 25 yangın söndürme helikopteri görev yapacak" (Enes Duran/Ankara) *** Anadolu Ajansının yayımladığı haber, görüntü, fotoğraf ve internet ile wap için oluşturduğu her türlü bilgi, abone olmayanlar tarafından hiçbir şekilde kullanılamaz.
Enes Duran - 15.06.2019
GÜNDEM / 15 Haziran 2019
(Lodz/19.00) ÖZEL HABER 1 - Engelli çocuğu olan babaların evlat sevgileri duygulandırıyor Çocukları için her türlü fedakarlığa hazır olan, onların gelişimi için emek veren engelli babaları, evlatlarını mutlu etmek için ellerinden geleni yapıyor Zihinsel engelli Ozan'ın babası İbrahim Özer: "Oğlumu çok seviyorum. Bazen bir günlüğüne köye gidiyorum ama onu çok özlüyorum, hemen telefon ediyorum. İki oğlum var ikisini de seviyorum ama Ozan başka en sevdiğim oğlum o. Ozan'la ilgileniyorum, onun için evlenmeyi düşünmedim, düşünmüyorum da" Zihinsel engelli Ozan Özer: "Sevmeyi, sevilmeyi güçlüklere karşı dik durmayı, yaşama sevincini ve azmini babamdan öğrendim. Moralimi ve motivasyonumu babam yerine getirdi. Annem vefat ettikten sonra bana çok iyi baktı. İyi ki benim babam" Zihinsel engelli Oğuz'un babası Feridun Durum: "Ben oğlum için canımı feda ederim, mutlu olması için elimden geleni yapıyorum. Gezmeyi çok seviyor nereye isterse götürüyorum. En çok 'Canım oğlum seni çok seviyorum.' deyince mutlu oluyor" (Merve Yıldızalp/Ankara) 2- Bakan Turhan'dan ebeveynlere yaz tatili önerileri Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Cahit Turhan: "Tatil döneminde çocukların internet kullanım alışkanlıkları takip edilmeli" "Sağlıklı ve bilinçli internet kullanma alışkanlıkları, çocukların teknolojiden tamamen uzak durması anlamına gelmiyor. Teknoloji kullanımı konusunda gerçekçi ve net kurallar belirlemek, çocukların 'en fazla fayda ve en az zarar' ilkesi içinde kalmasını sağlayacak" (Arife Yıldız Ünal/Ankara) 3 - Türkiye ağaçlandırmada dünya üçüncüsü Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli: "Dünyada orman alanlarındaki azalma geçtiğimiz 10 yıl içinde yıllık ortalama 5,2 milyon hektar olurken, Türkiye son 10 yılda yaptığı ağaçlandırma, erozyon kontrolü ve rehabilitasyon çalışmaları ile orman varlığını artıran ülkeler arasında üst sıralarda yer almıştır" "Türkiye, son 30 yılda orman alanını yüzde 6, orman servetini ise yüzde 40 artırmayı başarmıştır" "Ülkemiz dünyada en fazla ağaçlandırma yapan Çin ve Hindistan'dan sonra üçüncü sırada yer almaktadır" "1970'li yıllarda Türkiye'de erozyonla taşınan toprak miktarı yılda 500 milyon tonken bu rakam 2018 itibarıyla 154 milyon tona indirilmiştir" (Enes Duran/Ankara) *** Anadolu Ajansının yayımladığı haber, görüntü, fotoğraf ve internet ile wap için oluşturduğu her türlü bilgi, abone olmayanlar tarafından hiçbir şekilde kullanılamaz.
Enes Duran - 19.04.2019
Türkiye'den Ormanlar İçin Kıtalar Arası İş Birliği
ENES DURAN - Orman Genel Müdür Yardımcısı Hayati Özgür, Orman Genel Müdürlüğünün (OGM) büyük çoğunluğu gelişmekte olan 40 ülkeyle ormancılık konularında ikili iş birliği anlaşmalarının bulunduğunu, 30 ülkeye de teknik ve kapasite geliştirme yardımları yaptığını bildirdi.
Enes Duran - 18.04.2019
Fransa ile 150 Milyon Avroluk "Ormancılık" Anlaşması
ENES DURAN/CÜNEYT KEMAL ÖZKÖK - Orman Genel Müdürlüğü (OGM) ile Fransa Ormancılık Kurumu (ONFİ) tarafından, ormancılık sektöründe kullandırılmak üzere 150 milyon avroluk kredi anlaşmasına imza atıldı.
Enes Duran - 24.03.2019
Orman Zararlılarıyla Mücadele İçin 8 Milyon Lira Harcandı
ENES DURAN - Tarım ve Orman Bakanlığı Orman Genel Müdürlüğü tarafından, orman zararlılarıyla mücadele kapsamında geçen yıl biyolojik, biyoteknik, mekanik ve kimyasal çalışmalar için 8 milyon lira harcandı.
Enes Duran - 03.03.2019
Kesin Aday Listeleri İlan Ediliyor
Karaman'da 2019 yerel seçimlerinde yarışacak siyasi partilerin kesin aday listeleri seçim kurullarınca ilan edildi.
Enes Duran - 20.02.2019
Kaçak Avcılara 6,3 Milyon Lira Ceza Kesildi
ENES DURAN - Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğünce geçen yıl, kaçak avlanan 6 bin 670 kişiye 6 milyon 259 bin lira idari para cezası verildi.
Enes Duran - 29.01.2019
Milli Parklara Rekor Ziyaretçi
MEHTAP YILMAZ/ENES DURAN - Tarım ve Orman Bakanlığının koruması altındaki milli parklar ile tabiat parkları, geçen yıl ziyaretçi rekoru kırdı.
Enes Duran - 18.01.2019
Yarıyıl Tatilinde Havalar Mevsim Normallerinde Olacak
ENES DURAN - Türkiye'de yarıyıl tatili süresince hava sıcaklıklarının mevsim normalleri civarında, batı bölgelerde mevsim normallerinin 2-5 derece üzerinde olacağı tahmin ediliyor.
Enes Duran - 05.12.2018
Türkiye Yılda 750 Milyon Ton Toprak Kaybediyor"
ENES DURAN - TEMA Vakfı Ankara Temsilcisi Nevzat Özer, bir yılda dünya genelindeki toprak kayıpları 23-24 milyar ton iken Türkiye'de 750 milyon ton civarında olduğunu belirterek, "Erozyonun yüksek olmasının nedenini yanlış arazi kullanımında, uygulanan yanlış tarım tekniklerinde ve insanlarımızın faaliyetlerinde aramak zorundayız.
Enes Duran - 26.11.2018
Kış Lastiği Takma Ücreti 50 Liradan Başlıyor
ARİFE YILDIZ ÜNAL/ENES DURAN - Şehirler arası yük ve yolcu taşıyan ticari araçlar için zorunlu kış lastiği uygulaması 1 Aralık'ta devreye girecek.
Enes Duran - 04.11.2018
Kurtuluş Savaşı'nın Umut Yolu "Milli Park" Oldu
ENES DURAN - Milli Mücadele döneminde askerlere mühimmat ve tıbbi malzeme taşınması nedeniyle "umut yolu" olan İstiklal Yolu, milli park haline getirildi.
Enes Duran - 18.10.2018
Yatırımda Frene Basmadılar, İstihdamda Fark Yarattılar
ENES DURAN - Ekonomide son dönemde yaşanan gelişmelere karşın yatırımlarına devam eden ve istihdam politikalarıyla fark yaratan firmalar, Ankara'daki 6.
Enes Duran - 18.10.2018
Kadınlara 780 Milyon Liralık Mikrokredi Desteği Sağlandı
ENES DURAN - Türkiye İsrafı Önleme Vakfı (TİSVA) Başkanı Aziz Akgül, "Türkiye Grammen Mikrofinans Programı (TGMP) kapsamında, 63 ildeki 93 şubede 175 binden fazla yoksul girişimci kadının mikrogirişimci olmalarına yardımcı olacak şekilde toplam 780 milyon lirayı aşan miktarda mikrokredi verilmiştir.
Enes Duran - 12.10.2018
Üniversitelere 33 Milyar Lira Ödenek Ayrılacak
ENES DURAN - Yükseköğretim kurumlarına 2019 yılı için verilmesi öngörülen bütçe ödeneği 33 milyar liraya yaklaştı.
Enes Duran - 09.10.2018
Doğadaki 100 Tür İçin Koruma Planı
ENES DURAN - Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) Genel Müdürü Yusuf Kandazoğlu, gelecek yıla kadar 100 tür için koruma eylem planı hazırlanmasının hedeflendiğini belirterek, "İzmir'de akzambak, Şanlıurfa'da çizgili sırtlan, Afyonkarahisar'da Eber sarısı, Kahramanmaraş'ta sümbül, Trabzon'da dağ horozu, Elazığ'da Baskil lalesi, Gaziantep'te Fırat kaplumbağası, Samsun'da Samsun madımağı, Artvin'de Hopa engereği, Rize'de sakallı yarasa ve ulusal çapta turna gibi pek çok tür için koruma eylem planı oluşturuldu.
Enes Duran - 08.10.2018
Gündem / 8 Ekim 2018
(Ankara/11.00) (Fotoğraflı-Görüntülü) ÖZEL HABER 1- HÜRKUŞ'u artık Hava Kuvvetleri pilotları uçuracak Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, TUSAŞ'ın test pilotları tarafından uçurulan yerli ve milli eğitim uçağı HÜRKUŞ'un, kasımın ilk haftasında İzmir Çiğli'de, Hava Kuvvetleri Komutanlığı pilotlarıyla ilk uçuşunu yapacağının müjdesini verdi Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: "Cumhurbaşkanımıza, liderimize verdiği sözün altını dolduran bir ekiple buradayız. Sizlerle ne kadar gurur duysak azdır" "TUSAŞ çalışanlarının, mühendislerinin sadece sayılarıyla değil kalite ve özgünlükleriyle bütün dünyada sözünü ettireceğine, marka olacağına ve olmaya da başladığına şahitlik ediyoruz" "Sadece Türkiye semalarında değil, onun ötesinde birçok ülkenin semasında sizin emeğinizi, göz nurunuzu, alın terinizi göreceğiz" (Mümin Altaş/Ankara) 2- Bakan Pakdemirli, devletten destek alan çiftçilerle buluştu Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, hükümetin Genç Çiftçi Projesi kapsamında verdiği desteklerden faydalanarak iş kuran çiftçilerle Kızılcahamam'da bir araya geldi Bakan Bekir Pakdemirli: "İnsanımızın toprağından ayrılmaması Türkiye'nin ve dahası dünyanın gıda güvenliği, arz güvenliği açısından çok önemli. Birilerinin mutlaka bu sektörde olması lazım. Çünkü tarım çok önemli ve stratejik bir konu" İnceyağız Mahallesi Muhtarı İbrahim Sütçü: "Şehirde ayakta kalamayacağımı anlayıp köyüme döndüm. Eşimin üzerine Genç Çiftçi Projesi'ne başvurduk ve yüzde 100 hibe alarak 504 metrekare sera kurduk. Param olsa şehirde böyle rahat yaşayamam. Köyü, toprağı olan gençler şehirlerde asgari ücrete durmasın" Genç kadın çiftçi İlknur Bostancı: "Başvurum kabul edildi ve 6 büyükbaş hayvan aldım. Şu an sadece bakımlarını yapıyorum ama ileriye yönelik işimi büyütmeyi ve mandıra kurmayı düşünüyorum. Devletimizin desteği sayesinde hayata yeniden tutundum" (Enes Duran/Ankara) 3- Türk üniversitelerinde kalite "tek tuş" ile sorgulanabilecek -Yükseköğretim Kalite Kurulu Başkanı Prof.
Enes Duran - 04.10.2018
Kızıl Şahine Eziyete Para Cezası
ENES DURAN - Van'da jandarma ekiplerinin yaptıkları denetimler sırasında bir araçta, avlanması yasak 9 kaya güvercini ve gözleri dikilmiş bir kızıl şahin bulundu.
Enes Duran - 15.08.2018
Türk Lirasına Destek Kampanyaları
Dolar bozdurana taklacı güvercin bedava Erzincan'da, taklacı güvercin besleyen 18 yaşındaki Enes Duran, Türk lirasına destek kampanyalarına katılmak için Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın çağrısıyla harekete geçti.
Enes Duran - 12.08.2018
Türkiye Yaptırımlarla Diz Çöktürülecek Ülke Değil"
ENES DURAN - Siyaset, Ekonomi ve Toplum Araştırmaları Vakfı (SETA) Genel Koordinatörü Burhanettin Duran, Türkiye-ABD ilişkilerindeki sorunun diplomasi yoluyla çözülmeye çalışılması gerektiğini belirterek, "Şu aşamada görünen o ki diplomasi devam edecek ama Türkiye'nin kararlılığını ABD'nin anlaması gerekiyor.
Enes Duran - 20.07.2018
Esnafın "Bedelli" Beklentisi
ENES DURAN - Bedelli askerlik düzenlemesinin de içinde bulunduğu "torba teklif"in Meclise sunulması, yükümlüler ve aileleri gibi asker malzemesi satan esnafta da beklenti yarattı.
Enes Duran - 27.04.2018
ATO Meclisi Gençleşti
ENES DURAN - Ankara Ticaret Odasının (ATO), 14 Nisan ve 20 Nisan'da gerçekleştirilen seçim maratonunun ardından meclis üyelerinin yüzde 64'ü yenilendi.
Enes Duran - 25.03.2018
Yasakların Kalkmasıyla Et Fiyatları Düşecek"
ENES DURAN - Türkiye Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Merkez Birliği (TÜDKİYEB) Genel Başkanı Nihat Çelik, terör olayları nedeniyle Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerinde uygulanan yaylalara çıkma yasağının et fiyatlarını ciddi oranda yükselttiğini belirterek, "Yaylalara çıkma yasağı nedeniyle meralarda otlayamayan hayvanlar yem tüketmek zorunda kaldı, bu da büyük bir maddi külfete neden oldu.
Enes Duran - 20.03.2018
46,6 Milyon Araç Sorgusu İnternetten Yapıldı
ENES DURAN - Gelir İdaresi Başkanlığının (GİB) elektronik ortamdaki uygulamalarına ilgi her geçen gün artıyor.
Enes Duran - 11.03.2018
Düğünün Maliyeti 13 Bin Liradan Başlıyor
ENES DURAN - Düğün sezonunun yaklaşmasıyla tatlı bir telaş içine giren evlenme hazırlığındaki çiftler, gelinlikten damatlığa, davetiyeden nikah şekerine, düğün salonundan ikramlara kadar hazırlıklara odaklandı.
Enes Duran - 22.01.2018
Son 5 Yılda Kapanan Bir Şirket Yerine Neredeyse 5 Şirket Kuruldu
ENES DURAN - Türkiye'de 2013-2017 döneminde 310 bin 19 şirket faaliyete girerken, 66 bin 209 şirket kapandı.
Enes Duran - 25.11.2017
Türkiye'nin Bu Bölgeyle Yaptığı Yardım Takdirin Üzerinde"
ENES DURAN - Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu, Arakan'da krizin yaşandığı süreçte 50 bin kişiye ulaştıklarını belirterek, "Bu zamana kadar hala ulaşılamayan yerler var.
Enes Duran - 13.04.2017
Yemenli 500 Bin Çocuk Ölüm Tehlikesiyle Karşı Karşıya"
ENES DURAN - Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak, Yemen, Sudan, Çad ve Etiyopya gibi Afrika'nın doğusunda yaşanan kıtlık dolayısıyla 25 Nisan'da Birleşmiş Milletler Genel Sekreteri'nin davetiyle Yemen Konferansı düzenleneceğini bildirerek Düşünün ki şu rakamları, Yemenli 500 bin çocuk, 300 milyon dolarlık ilaç ve gıda, çocuk gıdası, bebek maması bulamazsa her gün ölüm tehlikesiyle yaşayacaklar.
Enes Duran - 14.05.2016
Gündem / 14 Mayıs 2016
(İzmir/16.00/Bursa/17.00/İstanbul/17.30/Denizli/18.30) (Fotoğraflı) ÖZEL HABER 1- Teröristler Nusaybin'de cami ve okulları tahrip etti - Terör örgütü PKK'ya yönelik operasyonun devam ettiği Mardin'in Nusaybin ilçesinde bazı okulları ve camileri karargah gibi kullanan teröristler, güvenlik güçlerinin söz konusu bölgelere yaklaşması üzerine buraları ateşe verip patlayıcı tuzaklayarak kaçtı - Teröristlerin karargah olarak kullandıkları yerlerin arasında Misak-ı Milli İlkokulu ve Ortaokulu da bulunuyor - Dicle Mahallesi'ndeki okula giren teröristler kendileri için mevziler oluştururken, Fırat Mahallesi'ndeki Abdülkadir Paşa Camisi ve Zeynelabidin Mahallesi'ndeki Molla Musa Camisi'ne giren teröristler, takibini yaptıkları güvenlik güçlerine ateş açtı (Sarp Özer/Mardin) (Fotoğraflı-Görüntülü) 2- Satranç heyecanı Türkiye'ye yayılacak - Türkiye Satranç Federasyonu Başkanı Gülkız Tulay: - "Başta Anadolu olmak üzere Türkiye'nin farklı bölgelerinde düzenlediğimiz ve düzenleyeceğimiz uluslararası turnuvalarla hem satrancın yaygınlaştırılmasına hem de Türkiye'nin tanıtımına katkı yapacağız" (Muhammet Kaygın/Çorum) (Fotoğraflı-Görüntülü) 3- "BM, afetlerle ilgili eğitim taleplerini Türkiye'ye yönlendiriyor" AFAD Başkanı Fuat Oktay: "AFAD, BM'de çok aktif. Dolayısıyla bu tür yapıların kurulmasıyla ilgili BM nezdinde bizim şu anda öncülük etmeye başladığımız alanlar var" "BM, afetlerle ilgili gelen eğitim taleplerini Türkiye'ye yönlendiriyor. Uluslararası anlamda çok ciddi bir itibarımız var" "Ekonomisi güçlü olmayan, arkasında güçlü bir iradenin olmadığı Türkiye'de AFAD'ın böyle çalışmalar yapma şansı yok. Kışın kar yağdığında sayın Cumhurbaşkanımız hangi kamplarda neler yaptığımızı detaylı bir şekilde takip ettiği bir yapıdan bahsediyoruz" (İlkay Güder/Enes Duran-Ankara) (Görüntülü) *** Anadolu Ajansının yayımladığı haber, görüntü, fotoğraf ve internet ile wap için oluşturduğu her türlü bilgi, abone olmayanlar tarafından hiçbir şekilde kullanılamaz.
Enes Duran - 25.02.2015
Ermenistan, İslamofobi Algısını Soykırım Propagandalarında Kullanıyor"
ENES DURAN - UĞUR SUBAŞI - Sakarya Üniversitesi (SAÜ) Türk-Ermeni Araştırma Merkezi Müdürü Prof.
Enes Duran - 17.02.2015
Sofuoğlu, Dördüncü Dünya Şampiyonluğunu İstiyor
ENES DURAN - ONUR ORHAN - İtalyan San Carlo Puccetti Racing adına yarışan milli motosikletçi Kenan Sofuoğlu, Dünya Supersport Şampiyonası'nda birincilik kürsüsüne çıkıp dördüncü şampiyonluğunu elde etmeyi hedefliyor.
Enes Duran - 12.02.2015
Gurbetçiler, Sıla Hasretini "Memleket Kokulu" Kolonyalarla Gideriyor
ENES DURAN - EMRE AYVAZ - Sakarya'da ata yadigarı mesleğini 40 yıldır sürdüren esnaf, sipariş üzerine yörelere özgü çiçeklerle "memleket kokulu" kolonyalar üretiyor.
Enes Duran - 30.01.2015
Milli Karateci Çiçek, İlk Şampiyonluğunu Almayı Hedefliyor
EMRE AYVAZ - ENES DURAN - Yaşadığı talihsizlikler nedeniyle 2012 Avrupa Karate Şampiyonası'nda finalde rakibine elenip 2'nci olan 20 yaşındaki milli karateci Nurcan Çiçek, Avrupa Şampiyonası'nda ilk altın madalyasına ulaşmayı hedefliyor.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Enes Duran Haberleri | Enes Duran Kimdir - Haberler - Enes Duran haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Enes Duran kimdir, hayatı ve biyografisi. Son dakika haber: GÜNDEM / 17 Ekim 2020.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 6.3.2021 20:06:42. #1.14#
title