Emre Erol Haberleri

Emre Erol haber, Emre Erol son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Emre Erol - 28.10.2020
Fenerbahçe'nin yeni sportif direktörü Emre Belözoğlu oldu (2)
Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç, futbol takımında sportif direktörlük görevine getirilen Emre Belözoğlu'nunÜlker Stadı'nda gerçekleştirilen imza töreninde konuşan başkan Ali Koç, Emre Belözoğlu'nun çok önemli bir futbol kariyerini geride bıraktığını hatırlattı.
Emre Erol - 13.06.2018
Taşınmaz Ticareti Hakkında Yönetmelik Çalıştayı
Dernekten yapılan açıklamaya göre çalıştayın moderatörlüğünü TÜGEM Başkanı Hakan Akdoğan yaparken, Gümrük ve Ticaret Bakanlığı İç Ticaret Müdür Yardımcısı Adem Başar, Altın Emlak Genel Müdürü Mustafa Hakan Özelmacıklı, KW Türkiye Ülke Direktörü Emre Erol ve avukat Erdal Avcı konuştu.
Emre Erol - 20.06.2017
Ülkü Ocaklarından Çubukspor'a Ziyaret
Çubukspor olarak gençliğin kötü alışkanlıklardan kurtarılması için yapacakları projeler hakkında bilgi veren Akkaya, sağ bek Doğancan Akkaya ile orta saha oyuncusu Emre Erol'u kadrolarına transfer ettiklerini de belirtti.
Emre Erol - 15.06.2017
Çubukspor'da Transfer Çalışmaları
Dış transferde ise orta sahada Kayseri Şekerspor'da oynayan genç ve umut veren Emre Erol, ön libero olarak Ankaragücü'nün alt yapısından gelen ve Fatsaspor'da oynayan Murat Gündoğdu, sağ bek de Nevşehirspor'da oynayan Doğan Can, kaleci Emrullah Avşar ile anlaştık.
Emre Erol - 03.01.2017
Niğde'de Öğrenci ve İşçi Servisi Çarpıştı: 11 Yaralı
Alınan bilgiye göre, Durmuş Erkan (42) yönetimindeki 51 AB 433 plakalı öğrenci servisi ile Emre Erol'un (22) kullandığı 51 KG 519 plakalı işçi servisi, İlhanlı Mahallesi'nde çarpıştı.
Emre Erol - 07.09.2016
Enerjim Zamsız" Tarifesine Abonelerden Yoğun İlgi
CLK Akdeniz Elektrik Pazarlama ve Satış Direktörü Ozan Emre Erol, yaptığı yazılı açıklamada, şirket olarak abonelerinin ihtiyaçlarına göre şekillendirdikleri "Enerjim Zamsız" tarifesine ilginin yoğun olduğunu belirtti.
Emre Erol - 24.06.2016
​Ruslar Türkiye'ye Yatırım Yapmaya Devam Ediyor
Keller Williams Türkiye'nin Ülke Direktörü Emre Erol, Türkiye İstatistik Kurumu'nun (TÜİK) yayınladığı Mayıs ayı konut satış istatistiklerini değerlendirdi.
Emre Erol - 07.06.2016
Salihli Belediyesi Haziran Ayı Meclis Toplantısını Yaptı
Salihli Belediyesi Haziran ayı Meclis toplantısının açılış konuşmasını yapan Belediye Başkanı Zeki Kayda,"Öncelikle Salihli'li hemşerilerimin, Meclis Üyesi arkadaşlarımın ve personelimin Ramazanlarını kutluyorum. Allah bütün Müslümanların oruçlarını kabul etsin. Sizlerden aldığımız yetki ile Celal Bayar Üniversitesi'nin sivil toplum kuruluşları, odalar ve halkın katkılarıyla kaba inşaatı tamamlanan, fakat atıl vaziyette bırakılmış fakülte binasını imzaladığımız protokolle Salihli Belediyesi olarak 8 ayda tamamlayacağız. Protokolü, binanın tamamlanmasıyla birlikte hemen eğitime açılması şartıyla imzaladık. İnşa edilen bina büyük olduğu için 2 fakülte konumuna uygundur. Sayın Rektörümüzle bu konuyu da görüştük ve Salihli'nin çevre il ve ilçelere sağlık sektöründe hizmet verdiğini belirterek, Sağlık Bilimleri Fakültesinin de ilçemizde açılması için talebimizi ilettik. Şimdiden tüm Salihli halkına hayırlı olmasını diliyorum"dedi. Meclis toplantısı, komisyonlardaki eksik üyelerin seçilmesiyle başladı. Plan Bütçe Komisyonuna Gürol Ersoy, Eğitim Kültür Gençlik ve Spor Komisyonuna Yunus Candan ile Çevre ve Sağlık Komisyonuna İsa Yıldırım seçildi. Gündemin 4. Maddesinde bulunan Jeopark Belediyeler Birliği için açık oylamayla üye seçimi yapıldı. Yapılan seçimde, Emre Erol, Yücel Kaşıkçı ve Yalım Şenkaya asil üyeliğe seçilirken, Yunus Candan ve Gürol Ersoy yedek üyeliğe oy çokluğu ile seçildi.
Emre Erol - 22.04.2016
Konut Faizlerinin Düşmesi Satışları %20 Artıracak
Yüksek faiz oranları sebebiyle konut yatırımlarını askıya alan yatırımcıların uzun süredir beklediği faiz indirimi rakamları açıklandı. Faiz oranlarının düşmesinin sektör açısından olumlu bir değer olduğuna dikkat çeken Keller Williams Türkiye Ülke Direktörü Emre Erol; "Yüksek faiz oranları sebebiyle yaklaşık 1 senedir orta ölçekli yatırımcılar bekleme kararı almıştı.
Emre Erol - 07.04.2016
Gayrimenkul Sektörünün Nabzı Bodrum'da Atacak
Aile Buluşması Bu Yıl İlk Kez Avrupa'da Gary Keller ve Joe Williams'ın temellerini attığı Keller Williams'ın, bugün Amerika ve Kanada'nın yanı sıra 12 farklı ülkede 770'den fazla bölge müdürlüğünde görev alan 133 bin gayrimenkul danışmanıyla dünya lideri olan Keller Williams'ın Family Reunion toplantısı her yıl Amerika'da gerçekleşiyor. Sektörde büyük önem taşıyan bu buluşmayı Türkiye'ye taşımaktan duydukları mutluluğu dile getiren Keller Williams Türkiye Ülke Direktörü Emre Erol; "5-8 Mayıs tarihlerinde Aile Buluşmasına anlamına gelen Family Reunion, bu yıl ilk kez Avrupa'da gerçekleşecek ve biz Türkiye olarak bu etkinliğe ev sahipliği yapacağız.
Emre Erol - 02.04.2016
Keller Williams Türkiye Gençlerle Buluşmaya Devam Ediyor
Kendini gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteren bir eğitim ve koçluk firması olarak konumlandıran Keller Williams, Türkiye pazarına girdiği 2014 yılından bu yana bölge müdürlüklerine toplamda 1134 gün 5130 saat eğitim verildiğine dikkat çekiyor. 2014 ve 2015 yıllarında tüm sektörler arasında en iyi eğitim veren firma seçilmesinin bir nedeni olduğunu vurgulayan Keller Williams Türkiye Ülke Direktörü Emre Erol; "Keller Williams kültüründe eğitim ve yardımlaşma çok önemli.
Emre Erol - 15.03.2016
Neü'de "Mehmet Akif Ersoy'u Anma Günü" Paneli
Necmettin Erbakan Üniversitesinde (NEÜ), "İstiklal Marşının 95. Kabul Yıldönümü ve Mehmet Akif Ersoy'u Anma Günü Paneli" düzenlendi.
Emre Erol - 09.03.2016
Keller Williams'ın Dev Aile Buluşması Bu Yıl Bodrum'da
Aile Buluşması Bu Yıl İlk Kez Avrupa'da Gary Keller ve Joe Williams'ın temellerini attığı Keller Williams'ın, bugün Amerika ve Kanada'nın yanı sıra 12 farklı ülkede 770'den fazla bölge müdürlüğünde görev alan 133 bin gayrimenkul danışmanıyla dünya lideri olan Keller Williams'ın Family Reunion toplantısı her yıl Amerika'da gerçekleşiyor. Sektörde büyük önem taşıyan bu buluşmayı Türkiye'ye taşımaktan duydukları mutluluğu dile getiren Keller Williams Türkiye Ülke Direktörü Emre Erol; "2016 yılının ilk Family Reunion etkinliğini Şubat ayında 16 bin danışmanın katılımıyla New Orleans'ta gerçekleştirdik.
Emre Erol - 01.03.2016
Konut yatırımlarında Anadolu'ya ilgi artıyor
Konut sektöründe büyük şehirler dışında Anadolu'ya ilgi artıyor. Keller Willams Türkiye Ülke Direktörü Emre Erol, ülke genelinde artan refah artışı nedeniyle İstanbul, İzmir ve Ankara dışında Bursa, Kocaeli, Mersin, Kayseri, Konya ve Gaziantep gibi illerdeki konut satışlarındaki artışı mercek altına aldı.
Emre Erol - 24.02.2016
Gayrimenkul Sektöründe Yılın İlk Ayı Sakin Geçti
Keller Williams Türkiye Ülke Direktörü Emre Erol, Türkiye İstatistik Kurumu'nun (TÜİK) yayınladığı Ocak ayı konut satış istatistiklerini değerlendirdi.
Emre Erol - 24.02.2016
Gayrimenkul Sektöründe Yılın İlk Ayı Sakin Geçti
Keller Williams Türkiye Ülke Direktörü Emre Erol, Türkiye İstatistik Kurumu'nun (TÜİK) yayınladığı Ocak ayı konut satış istatistiklerini değerlendirdi.
Emre Erol - 22.01.2016
Türkiye'de Göç Azaldı Yerel Halk Kendi İllerine Yatırım Yapıyor
Dünyanın en büyük gayrimenkul danışmanlık şirketi olan Keller Williams'ın Türkiye Ülke Direktörü Emre Erol, 2015 yılı konut satışlarını değerlendirdi.
Emre Erol - 20.01.2016
Keller Wıllıams Bodrum Bölge Müdürlüğü 1. Yılını Kutluyor
Bodrum Bölge Müdürlüğü 7 Kat Büyüdü Dünya çapında en fazla danışmana sahip dünyanın en büyük gayrimenkul danışmanlık şirketi Keller Williams Türkiye Ülke Direktörü Emre Erol; "Bodrum Bölge Müdürlüğümüz bir sene içinde yaklaşık 7 kat büyüyerek ilk senesini karlı bir işletme olarak kapattı ve farkını bir kez daha ortaya koydu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Emre Erol Haberleri | Emre Erol Kimdir - Haberler - Emre Erol haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Emre Erol kimdir, hayatı ve biyografisi. Süper Lig: GZT Giresunspor: 1 Kayserispor: 1 (Maç sonucu).
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 23.10.2021 04:31:57. #1.16#

title