Emine Bulut davası için takipçi olmaya bir avuç insan gitti

Emine Bulut davası için takipçi olmaya bir avuç insan gitti

Türkiye'yi yasa boğan ve sosyal medyada milyonların konuştuğu Emine Bulut cinayetinin katil zanlısı Fedai Varan'ın duruşmasını takip etmek için giden az sayıdaki vatandaş, güvenlik görevlileri tarafından bahçeye alınmadı.

Emine Bulut davası için takipçi olmaya bir avuç insan gitti

Kırıkkale'de 10 yaşındaki kızının yanında eski eşi Emine Bulut'u bıçaklayarak öldüren Fedai Varan'ınduruşması Kırıkkale 1. Ağır Ceza Mahkemesinde başladı.

AĞIRLAŞTIRILMIŞ MÜEBBET HAPİS CEZASIYLA YARGILANACAK

18 Ağustos'ta 10 yaşındaki kızının yanında eski eşi Emine Bulut'ubir restoranda tartışma sırasında bıçaklayarak öldüren Fedai Varan, "canavarca hisle tasarlayarak öldürme" suçundan ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası ile yargılanacak. Sabah saatlerinde Kırıkkale Adliyesi'ne getirilen Fedai Varan, hakim karşısına çıktı.

TAKİPÇİ OLMAYA BİR AVUÇ İNSAN GİTTİ

Duruşmayı çok sayıda ulusal ve uluslararası basın mensubu takip ediyor. Kırıkkale Adliyesi çevresinde geniş çaplı güvenlik önlemi alınırken, avlusuna basın mensupları ve eylem için bekleyen bir grup vatandaş adliye bahçesine alınmadı. Ankara, İzmir, Trabzon, Bursa, Konya, Çanakkale, Çorum, Antalya, İstanbul, Yozgat, Kütahya, Erzurum, Afyonkarahisar, Tekirdağ, Kırklareli, Van ve Batman Baroları davaya müdahil oldu.

YORUMLAR (17)

 • MUGO Çİ:
  DAVAYA BİR AVUÇ İNSAN GİTSE NE OLUR MİLYONLAR GİTSE NE OLUR? DAVA SEYRİ DEĞİŞMEZ. EN OLUMLU ŞEKİLDE KARAR ALINIR İNŞALLAH. HERKES EKMEĞİNİN PEŞİNDE ZATEN. KÜÇÜMSEMEK İÇİN DEĞİL AMA NE DAVALAR GEÇİRDİK SADECE SANIKLAR LA BİRLİKTE. O YÜZDEN BAKIN DALGANIZA.
 • VAPUR:
  nerde sosyal medyada kahramanlık yapanlar kızanlar olum ben bu gibi haberlerde sosyal medyada kahramanlık yapanlara hep gülüyorum çünkü sahte olduklarını net biliyorum işte bak bunun gibide çok kanıtı çıkıyor sahtekarlar sizi
 • GENÇKIZ:
  ÖNEMLİ OLAN DAVAYA KAÇ KİŞİNİN GİTTİĞİ DEĞİL KAÇ MİLYON İNSANIN KALBİNİNORDA OLMASIDIR.
 • HEHE YAW MİLLETİN İSİ GÜCÜ YOK KALBİ:
  Ordaymis Binlerce MEHMETCiK FIRAT KALKANI HAREKATINDA KEKOLAR PUSUDA ACIMADAN BILDIRCINLAR GiBi AVLAYACAG
 • UNUTMADIK:
  KİMSE BEN DAVAYA GİDİCEM DEYİP İŞİNDEN İZİN ALAMAZ EKMEK ASLANIN ARTIK SİNDİRİM SİSTEMİNDE ÇIKIŞ YOLU BULMAYA ÇALIŞIYOR BURDA BİR AVUÇ İNSAN DİYORSUNUZ. .
Tüm 17 yorumu okumak için tıklayın
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.