Emin Kahraman Haberleri

Emin Kahraman haber, Emin Kahraman son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Emin Kahraman - 22.10.2020
Trabzonspor'un efsane futbolcusu Kadir Özcan anıldı
Törene, Özcan'ın ailesi ve yakınlarının yanı sıra Trabzonspor Kulübü Genel Sekreteri Ömer Sağıroğlu, başkan yardımcısı ve genel saymanı Emin Kahraman ile teknik direktör Eddie Newton katıldı.
Emin Kahraman - 11.10.2020
Sualtı hokeyinde rakip tanımayan Türk Milli Takımı rakiplerinin korkulu rüyası oldu
Bilal Kahraman: "Artık Türkiye sualtı hokeyinde dünyada söz sahibi olan ülkelerden bir tanesi" 12 yıldır su altı hokeyi sporuyla ilgilendiğini ve ondan da önce 12 yıl kadar yüzme geçmişi olduğunu dile getiren milli sporcu Bilal Emin Kahraman ise, daha önceden Türk Milli Takımı'nın başarısızlıklardan dolayı dalga konusu olduğunu ancak son yıllarda dünyada söz sahibi bir ülke haline geldiğini vurguladı.
Emin Kahraman - 27.9.2020
Ahmet Ağaoğlu: "Şampiyonluğun en iddialı adaylarından biriyiz"
Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Asbaşkan Mehmet Yiğit Alp, Başkan yardımcıları Ertuğrul Doğan ve Emin Kahraman ile Genel Sekreter Ömer Sağıroğlu, basın mensuplarıyla sohbet toplantısında bir araya geldi.
Emin Kahraman - 27.9.2020
Ahmet Ağaoğlu ve yönetim kurulu üyeleri basın mensuplarıyla bir araya geldi
Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Asbaşkan Mehmet Yiğit Alp, Genel Sekreter Ömer Sağıroğlu, Başkan Yardımcıları Ertuğrul Doğan ve Emin Kahraman'ın katıldığı kahvaltıda basın mensupları ile yönetim kurulu üyeleri güncel konular üzerine değerlendirmede bulundu.
Emin Kahraman - 3.8.2020
Trabzonsporlu futbolcu Abdulkadir Parmak evlendi
Açıklamada, kulüp başkanı Ahmet Ağaoğlu, başkan yardımcısı Emin Kahraman, genel sekreter Ömer Sağıroğlu, futbol şube sorumlusu Özer Bayraktar ve futbolcuların katıldığı nikah töreninde Abdulkadir Parmak'ın, Merve Bozali ile hayatını birleştirdiği aktarıldı.
Emin Kahraman - 2.8.2020
Trabzonspor Kulübünün 53. kuruluş yıl dönümü kutlandı
Sağıroğlu, Trabzonspor'un üst kimlikleri olduğunu kaydederek, şu değerlendirmede bulundu: "O kimliğin altında hepimiz nefes alıyoruz. Birbirimizin nefesini kesmek yerine, nefes olmalıyız. Trabzonspor'umuzun kurucu başkanları Sayın Ali Osman Ulusoy ve Rıfat Dedeoğlu'na, kurucu üyelerimize, tarihten bugüne bu kulübü efsane yapan tüm değerlerimize minnet duyuyoruz. Hayatta olan iki kurucu üyemiz Nizamettin Algan ve Salih Erdem'e de sağlıklı ve uzun ömürler diliyorum. Onlar olmasaydı, bizler bugün burada olmazdık. Ne mutlu ki böyle bir kulüp kurdular, bu kulübü yaşattılar ve bugünlere getirdiler. O yüzden bizim sorumluluğumuz ağır. Bu sorumluluk altında Trabzonspor'umuzu geleceğe taşımak için elimizden geleni yapmaya gayret ediyoruz. Herkese teşekkür ediyorum, nice yıllar diliyorum." Törene, Trabzonspor Kulübü Başkan Yardımcısı Emin Kahraman, Futbol Şube Sorumlusu Özer Bayraktar, Sağlık Kurulu Başkanı Yaşar Kibar Güven, TS Club ve Tesisler Sorumlusu Dursun Ali Sakarya, Denetim Kurulu Başkanı Mahmut Ören, Disiplin Kurulu Başkanı Haluk Raci Gençosmanoğlu, Arşiv ve Müze Kurulu Başkanı Mehmet Salih Uzun, Sicil Kurulu Üyesi Adnan Yavuz da katıldı.
Emin Kahraman - 30.6.2020
PFDK'den Ahmet Ağaoğlu'na 15 gün hak mahrumiyeti ve para cezası
PFDK'nin aynı nedenlerle Trabzonspor Kulübü idarecilerinden Ertuğrul Doğan'a toplam 45 gün hak mahrumiyeti ile 94 bin 500 lira, Emin Kahraman ve Yusuf Hayırlıoğlu'na da 15'er gün hak mahrumiyeti ile 55 bin 500'er lira para cezası verdiği kaydedildi.
Emin Kahraman - 30.6.2020
PFDK ceza yağdırdı
Aytemiz Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu sportmenliğe aykırı hareketleri nedeniyle 7 gün hak mahrumiyeti ile cezalandırıldıTrabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu akredite edilmediği alanlarda bulunmasından dolayı 15 gün hak mahrumiyeti cezası verildiTrabzonsporlu futbolcu Seyedmajid Hosseini,...
Emin Kahraman - 27.6.2020
Tahkim Kurulu Trabzonspor Kulübü Başkanı Ahmet Ağaoğlu'nun idari tedbirinin devamına karar verdi
Trabzonspor Sportif Yatırım ve Futbol İşletmeciliği Tic. A.Ş.'nin Başkanı Ahmet Ali Ağaoğlu, idarecileri Emin Kahraman,Yusuf Hayırlıoğlu ve Ertuğrul Doğan ile ilgili PFDK'nın 26.
Emin Kahraman - 27.6.2020
TFF Tahkim Kurulu, Trabzonspor Kulübü Başkanı Ahmet Ağaoğlu ve yöneticilerin itirazını reddetti
TFF'nin internet sitesinden yapılan açıklamada, "Trabzonspor Sportif Yatırım ve Futbol İşletmeciliği Tic. AŞ'nin Başkanı Ahmet Ali Ağaoğlu, idarecileri Emin Kahraman, Yusuf Hayırlıoğlu ve Ertuğrul Doğan ile ilgili PFDK'nin 26.
Emin Kahraman - 27.6.2020
Son dakika haber! Tahkim Kurulu'ndan Trabzonsporlu yöneticilere ret
Son dakika haberi: Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Tahkim Kurulu, Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, yöneticiler Emin Kahraman, Yusuf Hayırlıoğlu ve Ertuğrul Doğan'ın idari tedbirin kaldırılması yönündeki talebini oy birliğiyle reddetti.
Emin Kahraman - 26.6.2020
PFDK, Hikmet Karaman'a 1 maç men cezası verdi
Her 2 kulübün başkanlarının yanı sıra Trabzonspor'dan Ertuğrul Doğan, Yusuf Hayırlıoğlu ve Emin Kahraman, Alanyaspor'dan ise Fatih Göçmenoğulları ile Muhammet Abdulkadir Ak ile ilgili idari tedbir kararının devamına karar verildiği ifade edildi.
Emin Kahraman - 26.6.2020
PFDK'dan Galatasaray'a para cezası
Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK) Galatasaray'a Gaziantep FK maçında takım halinde sportmenliğe aykırı hareket nedeniyle 12 bin TL para cezası verdi.
Emin Kahraman - 25.6.2020
Ahmet Ağaoğlu ile Hasan Çavuşoğlu, PFDK'ye sevk edildi
Ayrıca Trabzonspor'dan 3, Alanyaspor'dan ise 2 idarecinin tedbirli olarak disiplin kuruluna gönderildiği belirtildi. Bordo-mavili kulüpten Ertuğrul Doğan, Yusuf Hayırlıoğlu ve Emin Kahraman, turuncu-yeşilli kulüpten de Fatih Göçmenoğulları ile Muhammet Abdulkadir Ak'ın PFDK'ye sevk edildiği aktarıldı.
Emin Kahraman - 25.6.2020
FLAŞ
Aytemiz Alanyaspor Kulübü, Başkan Hasan Çavuşoğlu, Aytemiz Alanyaspor İdarecileri Fatih Göçmenoğulları ile Muhammet Abdulkadir Ak ve Trabzonspor Kulübü, Başkan Ahmet Ağaoğlu, Trabzonspor İdarecileri Ertuğrul Doğan, Yusuf Hayırlıoğlu, Emin Kahraman ile futbolcu Seyedmajid Hosseini PFK'ya sevk edildi.
Emin Kahraman - 11.12.2019
Trabzonspor Kulübü Başkan Yardımcısı Kahraman: "Şampiyonluğu konuşmak için erken"
Trabzonspor Kulübü Başkan Yardımcısı ve Genel Sayman Emin Kahraman, Süper Lig'de iyi bir yerde olmalarına rağmen şampiyonluk için konuşmanın henüz erken olduğunu belirtti.
Emin Kahraman - 28.11.2019
Trabzonspor-Getafe maçından notlar
Yemeğe, Trabzonspor Kulübü Başkan Yardımcısı ve Genel Sayman Emin Kahraman, Personel ve Projeler Koordinatörü Sertaç Güven, Dış İlişkiler Sorumlusu Ahmet Fikret Gökhan, Futbol İdari İşler Direktörü Aysun Karahasanoğlu'nun yanı sıra Getafe Kulübü Asbaşkanı Valentin Sanchez, Yönetim Kurulu Üyesi Juan Leif Perez, Getafe Genel Müdürü Jose Maria Duran katıldı.
Emin Kahraman - 30.8.2019
Trabzonspor Basketbol Yaz Okulu sona erdi
Hayri Gür Spor Salonu'nda düzenlenen törene asbaşkan Mehmet Yiğit Alp, genel sekreter Ömer Sağıroğlu, başkan yardımcısı Emin Kahraman, amatör branşlardan sorumlu yönetim kurulu üyesi Yusuf Hayırlıoğlu, yönetim kurulu üyeleri Eda Lermi Zorer, Lokman Sadıklar ve Dursun Ali Sakarya ile Trabzon Gençlik ve Spor Müdürü Birdal Öztürk katıldı.
Emin Kahraman - 22.8.2019
AEK-Trabzonspor maçından notlar
Yemeğe, Trabzonspor Kulübü Başkanı Ahmet Ağaoğlu'nun yanı sıra başkan yardımcısı Emin Kahraman, futbol şube sorumlusu Özer Bayraktar, yönetim kurulu üyeleri Kemal Ertürk ile Lokman Sadıklar, Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Hacıkerimoğlu, AEK Kulübü Başkanı Aslanidis Evangelos, yönetim kurulu üyeleri Minas Lisandrou, Angeliki Arkadi, Anthi Papakosta ve Drama Metropoliti Pavlos katıldı.
Emin Kahraman - 15.8.2019
Trabzonspor-Sparta Prag maçından notlar
Yemeğe, Trabzonspor Kulübü Başkanı Ahmet Ağaoğlu'nun yanı sıra başkan yardımcısı ve genel sayman Emin Kahraman, genel sekreter Ömer Sağıroğlu, futbol şubesi sorumlusu Özer Bayraktar, sağlık kurulu başkanı Yaşar Kibar Güven ile UEFA Delegesi Alojz Supraha ve Sparta Prag Yönetim Kurulu üyelerinden Dusan Svoboda, Frantisek Cupr ile Adam Kotalik katıldı.
Emin Kahraman - 15.8.2019
Trabzonspor-Sparta Prag maçından notlar
MAÇ ÖNCESİ DOSTLUK YEMEĞİ Trabzonspor Yönetim Kurulu tarafından karşılaşma öncesi Sparta Prag yönetim kuruluna dostluk yemeği verildi. Yemeğe, Trabzonspor Kulüp Başkanı Ahmet Ağaoğlu'nun yanı sıra Başkan Yardımcısı ve Genel Sayman Emin Kahraman, Genel Sekreter Ömer Sağıroğlu, Futbol Şubesi Sorumlusu Özer Bayraktar, Sağlık Kurulu Başkanı Yaşar Kibar Güven ile UEFA Delegesi Alojz Supraha ve Sparta Prag Yönetim Kurulu üyelerinden Dusan Svoboda, Frantisek Cupr ile Adam Kotalík katıldı.
Emin Kahraman - 15.8.2019
Trabzonspor'dan, Sparta Praglı yöneticilere dostluk yemeği
Bordo-mavili kulübün internet sitesinden yapılan açıklamada, yemeğe Trabzonspor Kulübü Başkanı Ahmet Ağaoğlu, başkan yardımcısı ve genel sayman Emin Kahraman, genel sekreter Ömer Sağıroğlu, futbol şube sorumlusu Özer Bayraktar, sağlık kurulu başkanı Yaşar Kibar Güven, UEFA delegesi Alojz Supraha ile Sparta Prag yönetim kurulu üyeleri Dusan Svoboda, Frantisek Cupr ve Adam Kotalik'in katıldığı belirtildi.
Emin Kahraman - 1.8.2019
Trabzonspor'dan TESOB'a ziyaret
Trabzonspor Kulübü Başkan Yardımcısı Emin Kahraman, genel sekreter Ömer Sağıroğlu ve yönetim kurulu üyesi Yusuf Hayırlıoğlu, TESOB'u ziyaret ederek başkan Metin Kara ve yönetim kurulu üyelerinin yanı sıra Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi yöneticileriyle görüştü.
Emin Kahraman - 26.7.2019
Sualtı sporlarında üç büyük uluslararası heyecanda geri sayım
Sualtı Hokeyi Milli Takımı'mız bayanlarda Begüm Arıkan, Duygu Mert, İrem Arı, Deniz Akbıyık, Selin Arslan, Elif Başlı, Senem Yosuntaş, Burcu Akad, İrem Kökbaş, Kübra Beril Arıkan, İlke Karagöz ve İlayda Ceren Kutlu'dan, erkeklerde İsmail Sarıkaya, Fatih Çakar, Bilal Emin Kahraman, Mert Erol, Mert Doğan, Ahmet Efecan Ay, Hakan Kutlu, Fırat Karabul, Muhammed Taha Çevik, Volkan Ziya Aksu, Sina Demirtaş ve İbrahim Gençgil'den oluşuyor.
Emin Kahraman - 5.7.2019
Trabzonspor yönetiminden Çaykara Belediye Başkanı Tok'a ziyaret
Kulüpten yapılan açıklamada, Başkan Yardımcısı ve Genel Sayman Emin Kahraman, Amatör Branşlardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Yusuf Hayırlıoğlu, İdari İşler ile Tesislerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Lokman Sadıklar'ın, Başkan Tok ile bir araya geldiği bildirildi.
Emin Kahraman - 1.7.2019
Trabzonspor'da 9 genç futbolcu için imza töreni
Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde başkan yardımcısı Emin Kahraman ile yönetim kurulu üyesi Lokman Sadıklar'ın da katılımıyla gerçekleştirilen törende, Hüseyin Mert Kurt, Faruk Can Genç, Sertan İrkilmez, Ahmet Eren, Furkan Tütüncü, İsmail Karakaş, Azat Kuçkar, Talha Reşat Bulut ve Mert Kurt ile resmi sözleşme imzalandı.
Emin Kahraman - 13.6.2019
Traktörün römorkuna çarpan otomobildeki 7 kişi yaralandı
Kaza, gece saatlerinde merkeze bağlı Güzelyurt köyünde meydana geldi. Ömer Karaman yönetimindeki 02 ARR 852 plakalı otomobil, iddiaya göre aynı yönde ilerleyen ve sürücüsünün ismi öğrenilemeyen 02 HC 769 plakalı traktörün römorkuna arkadan çarptı. Kazada sürücü Ömer Karaman ile otomobildeki Muhammed Kahraman, Hüseyin Kahraman, Figen Kahraman, Yeliz Kahraman, Ercan Kahraman ve Emin Kahraman yaralandı.
Emin Kahraman - 13.6.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 23
Kaza, gece saatlerinde merkeze bağlı Güzelyurt köyünde meydana geldi. Ömer Karaman yönetimindeki 02 ARR 852 plakalı otomobil, iddiaya göre aynı yönde ilerleyen ve sürücüsünün ismi öğrenilemeyen 02 HC 769 plakalı traktörün römorkuna arkadan çarptı. Kazada sürücü Ömer Karaman ile otomobildeki Muhammed Kahraman, Hüseyin Kahraman, Figen Kahraman, Yeliz Kahraman, Ercan Kahraman ve Emin Kahraman yaralandı.
123
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Emin Kahraman Haberleri | Emin Kahraman Kimdir - Haberler - Emin Kahraman haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Emin Kahraman kimdir, hayatı ve biyografisi. Trabzonspor'un efsane futbolcusu Kadir Özcan anıldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 2.12.2020 04:15:23. #1.14#
title