EMİN HALUK AYHAN HABERLERİ

Emin Haluk Ayhan haber, Emin Haluk Ayhan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Emin Haluk Ayhan

Emin Haluk Ayhan

Doğum Yeri Denizli / Türkiye
Doğum Tarihi 14.11.1957

Emin Haluk Ayhan Kimdir ?

Emin Haluk Ayhan, 14 Kasım 1957, Güney, Denizli, Türk siyasetçi. Ege Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi mezunudur. Yüksek lisansını Dokuz Eylül Üniversitesi'nde tamamladı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Emin Haluk Ayhan - 26.03.2021
MHP Başkanlık Divanı'na 5 yeni isim girdi
Genel Başkan Yardımcıları Emin Haluk Ayhan, Deniz Depboylu, Mustafa Hidayet Vahapoğlu, İdari ve Mali İşlerden Sorumlu Genel Sekreter Yardımcısı Kadir Şekerci, Siyasi ve Sosyal İşler ile Protokol İşlerinden Sorumlu Genel Sekreter Yardımcısı Fatih Çetinkaya'nın ise Başkanlık Divanı görevleri sona erdi.
Emin Haluk Ayhan - 25.03.2021
MHP MYK'nin yarın yapılacak toplantısında 15 kişilik Başkanlık Divanı belirlenecek
Ekonomik ve Sosyal Politikalardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Emin Haluk Ayhan ve Parti İçi Eğitim Siyaset ve Liderlik Okulundan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Hidayet Vahapoğlu MYK'deki yerini koruyamamıştı.
Emin Haluk Ayhan - 18.03.2021
MHP'nin Merkez Yönetim Kurulunda 36, Merkez Disiplin Kurulunda ise 4 isim değişti
MHP yönetimindeki en dikkat çeken değişiklik, genel başkan yardımcıları Emin Haluk Ayhan ve Hidayet Vahapoğlu'na MYK listesinde yer verilmemesiyle yaşandı.
Emin Haluk Ayhan - 27.09.2020
MHP'li Ayhan, "MHP Türkiye Cumhuriyeti'nin geleceğidir"
MHP Genel Başkan Yardımcısı Emin Haluk Ayhan, "MHP Türkiye Cumhuriyeti'nin geleceği açısından önemli bir partidir.
Emin Haluk Ayhan - 26.09.2020
MHP Genel Başkan Yardımcısı Ayhan, Kağızman Belediyesini ziyaret etti
MHP Genel Başkan Yardımcısı Emin Haluk Ayhan, Kağızman Belediye Başkanı Nevzat Yıldız'ı ziyaret etti.
Emin Haluk Ayhan - 20.09.2020
MHP Aydın İl Başkanı Alıcık, görevine yeniden seçildi
Kentteki bir düğün salonunda düzenlenen kongreye MHP genel başkan yardımcıları Deniz Depboylu, Emin Haluk Ayhan, AK Parti Aydın milletvekilleri Mustafa Savaş, Metin Yavuz, Bekir Kuvvet Erim ve Rıza Posacı, AK Parti Aydın İl Başkanı Ömer Özmen, belediye başkanları ile çok sayıda partili katıldı.
Emin Haluk Ayhan - 16.09.2020
Son Dakika: MHP'li Ayhan: "Dünyanın en gelişmiş ülkeleri koronavirüsle baş etmekte sıkıntı yaşıyor"
Son dakika haberleri: MHP Genel Başkan Yardımcısı Emin Haluk Ayhan, "Dünyanın en gelişmiş ülkeleri koronavirüsle baş etmekte sıkıntı yaşıyor.
Emin Haluk Ayhan - 11.09.2020
MHP'li Ayhan: "CHP, HDP'den ilik nakli yapmaya çalışıyor"
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı Emin Haluk Ayhan, "CHP, HDP'den dolayısıyla PKK'dan ilik nakli yapmaya çalışıyor" dedi.
Emin Haluk Ayhan - 17.08.2020
MHP Pamukkale ve Merkezefendi ilçe kongresi yapıldı
Denizli'de MHP Pamukkale ve Merkezefendi ilçe kongreleri yapıldı. Kentte bir düğün salonunda yapılan MHP Pamukkale İlçe Başkanlığı 3. olağan kongresi, saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başladı. Divan Başkanlığını MHP Genel Başkan Yardımcısı Emin Haluk Ayhan'ın yaptığı kongrede, ilçe faaliyet raporu ve bilanço okundu.
Emin Haluk Ayhan - 11.01.2020
MHP MYK, MDK, Milletvekilleri ve İl Başkanları Ortak Toplantısı başladı
İran-ABD gerilimi ile Libya, Irak ve Doğu Akdeniz'deki gelişmelerin ele alınacağı toplantıda ayrıca Genel Başkan Yardımcıları İsmail Faruk Aksu, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ve Meclis çalışmaları; Emin Haluk Ayhan, ekonomi; Mustafa Kalaycı ise Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'nin uyum yasalarına ilişkin bilgilendirmede bulunacak.
Emin Haluk Ayhan - 04.08.2019
Yörük ve Türkmen dernekleri Denizli'de buluştu
Bölgenin en büyük Yörük Türkmen Toyunu düzenlediklerini dile getiren Ören, şunları kaydetti: "Türkiye'nin minyatürünü buraya topladık. Milletimizin tüylerini diken diken etsin diye '100. Yıl' sergisini açtık. Türkiye'nin değişik yerlerinden 126 Yörük ve Türkmen derneği bu etkinliğe katılım sağladı. Güzide derneklerimizin halk oyunları ekipleri gösteri sundu. Kültürümüzün birbirinden değerli ses sanatçıları ile atlı cirit oyunu ekipleri vatandaşlarımızla buluştu. Yöresel kıyafetleriyle etkinliği katılan misafirlerimiz, gelenek ve göreneklerimizi tanıttı." Etkinliğe, Denizli Valisi Hasan Karahan, AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan, MHP Genel Başkan Yardımcısı Emin Haluk Ayhan, Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Ali Değirmenci ve diğer protokol üyeleri katıldı.
Emin Haluk Ayhan - 28.06.2019
İş adamı Esat Sivri toprağa verildi
Cenaze namazına Sivri'nin yakınları, MHP Genel Başkan Yardımcısı Emin Haluk Ayhan, AK Parti Denizli Milletvekili Nilgün Ök, CHP Denizli Milletvekili Teoman Sancar, Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Ali Değirmenci, eski Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci ve protokol üyeleri katıldı.
Emin Haluk Ayhan - 13.04.2019
MHP Seçim Sonuçlarını Değerlendirdi
Kızılcahamam'da bir otelde yapılan toplantının bugünkü basına kapalı bölümünde MHP Genel Başkan Yardımcıları Emin Haluk Ayhan ekonomi, Feti Yıldız seçim itirazı ve tartışmalar, Sadir Durmaz da yerel seçim sonuçlarıyla ilgili sunum yaptı.
Emin Haluk Ayhan - 29.09.2018
MHP'nin "Seçim Stratejisi" Kampı
Bahçeli'nin açılış konuşmasıyla başlayan kampta, Genel Başkan Yardımcıları Feti Yıldız Af Teklifi, Mustafa Kalaycı Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi, Sadir Durmaz yerel seçimler, Emin Haluk Ayhan ekonomi ve Doç Dr.
Emin Haluk Ayhan - 13.09.2018
Polatlı Belediyesi Toplu Temel Atma ve Açılış Töreni
Polatlı Belediyesi Halk Oyunları Topluluğunun da gösteri sunduğu programa MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, Genel Başkan Yardımcıları Sadir Durmaz, Kamil Aydın, Deniz Depboylu, İsmail Faruk Aksu, Yaşar Yıldırım, Emin Haluk Ayhan, Ülkü Ocakları Genel Başkanı ve MHP Mersin Milletvekili Olcay Kılavuz, MHP milletvekilleri, partililer ve vatandaşlar katıldı.
Emin Haluk Ayhan - 10.09.2018
22. Çal Bağ Bozumu Kültür ve Sanat Festivali
Yarışmada dereceye giren üzüm yetiştiricilerine MHP Genel Başkan Yardımcısı Emin Haluk Ayhan ve diğer protokol üyeleri tarafından çeşitli ödüller verildi.
Emin Haluk Ayhan - 23.06.2018
MHP'li Ayhan: Ülkenin Geleceği, Mhp- AK Parti Uzlaşmasını Zorunlu Kılıyor
MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Denizli milletvekili adayı Emin Haluk Ayhan, partisinin Ak Parti ile yaptığı ittifaka değindi.
Emin Haluk Ayhan - 23.06.2018
Dha Yurt Bülteni-3
Görüntü Dökümü --------------------------------- Olay yeri İtfaiye ekipleri Yılanın çıkartılması Genel ve detay görüntüler  ( Haber: Mahir ALAN -Kamera-ADIYAMAN-DHA) GÖRÜNTÜ BOYUTU: 35 MB ==================================================== 5)MHP'Lİ AYHAN, "ŞU ANDA ÜLKENİN GELECEĞİ, BU UZLAŞMAYI ZORUNLU KILIYOR" MİLLİYETÇİ Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı ve MHP Denizli milletvekili adayı Emin Haluk Ayhan, seçim bölgesi Denizli'de açıklama yaptı.
Emin Haluk Ayhan - 15.06.2018
Suruç'ta Ak Partililere Yönelik Saldırı - MHP Genel Başkan Yardımcısı Ayhan
MHP Genel Başkan Yardımcısı Emin Haluk Ayhan, Şanlıurfa'nın Suruç ilçesinde AK Partililere yönelik silahlı saldırıya ilişkin, "Urfa'da meydana gelen gelişmeler, MHP'nin bu konulardaki söylemlerinin çok doğru olduğunu, MHP'nin kararlarının ve terörü bitirme konusundaki düşüncelerinin çok anlamlı...
Emin Haluk Ayhan - 15.06.2018
Suruç'ta Ak Partililere Yönelik Saldırı
MHP Genel Başkan Yardımcısı Emin Haluk Ayhan, Şanlıurfa'nın Suruç ilçesinde AK Partililere yönelik silahlı saldırıya ilişkin, "Urfa'da meydana gelen gelişmeler, MHP'nin bu konulardaki söylemlerinin çok doğru olduğunu, MHP'nin kararlarının ve terörü bitirme konusundaki düşüncelerinin çok anlamlı...
Emin Haluk Ayhan - 03.06.2018
Zeybekci Denizli MHP İl Teşkilatı'nı Ziyaret Etti
Bakan Zeybekci, İstasyon Caddesi'nde bulunan MHP Denizli İl Teşkilatını ziyaret ederek, MHP Genel Başkan Yardımcısı Emin Haluk Ayhan ile bir süre sohbet etti.
Emin Haluk Ayhan - 18.05.2018
MHP'nin, Denizli Milletvekili Adayları Belli Oldu
Açıklanan listeye göre MHP'nin Denizli'de ki 8 milletvekili adayı şu isimlerden oluştu: Emin Haluk Ayhan, Mehmet Uz, Ferudun Ünal, Gülay Özcan, Mehmet Altıntaş, Ferudun Giresun, Emrah Kozak, Şule Ocaklıoğlu.
Emin Haluk Ayhan - 18.05.2018
MHP'nin Aday Listesi Belli Oldu
MHP'nin 27. dönem milletvekilliği aday listesi netleşti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Emin Haluk Ayhan Haberleri | Emin Haluk Ayhan Kimdir - Haberler - Emin Haluk Ayhan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Emin Haluk Ayhan kimdir, hayatı ve biyografisi. MHP Başkanlık Divanı'na 5 yeni isim girdi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 17.9.2021 21:41:05. #1.15#

title