Emekli vatandaşın sözleri yürek burktu: Ekmeği tavuklara götüreceğim diye yalan söyledim - Haberler
Haberi Paylaş

Emekli vatandaşın sözleri yürek burktu: Ekmeği tavuklara götüreceğim diye yalan söyledim

Haberler.com - Haberler | Güncel

FOX Haber'in önceki gün haberleştirdiği İsmail Eroğlu isimli emekli vatandaşın anlattıkları yürekleri dağladı. 1500 TL maaşla geçinmeye çalıştığını belirten Eroğlu, iş aramak için gittiği bir fabrikadaki ekmeği "Tavuklara vereceğim" diye aldığını ancak evde eşiyle yediğini anlattı. Eroğlu'nun yaşadığı bu durumu anlatırken gözyaşlarına boğulduğu görüldü.

FOX Ana Haber Bülteni'nde önceki gün yayınlanan bir haber, kısa sürede sosyal medyanın en çok konuştuğu konu haline geldi. FOX muhabiri, emekli olan ve 1500 TL maaşla geçimini sağlamaya çalışan İsmail Eroğlu'na mikrofon uzattı. Eroğlu'nun yaşadığı zorluğu anlatırken söyledikleri yürek burktu.

"EKMEĞİ TAVUKLARA YEDİRECEĞİM DİYE ALDIK"

Bir fabrikaya iş aramak için gittiğini söyleyen Eroğlu, orada çalışan bir kişiden fabrikanın kapısının önünde duran ekmeği almak için izin istediğini söylerken gözyaşlarına boğuldu. Eroğlu, ekmeği alırken "tavuklara vereceğim" dediğini ancak ekmeği eşiyle birlikte yediklerini belirtti.

"EŞİM HİÇ ÜŞENMEDEN YAPTI"

Emekli vatandaş Eroğlu o anları şu sözlerle anlattı: "Ekmeği tavuklara götüreceğim diye yalan söyledim, aldım getirdim. Eşim hiç üşenmeden yaptı. Beraber oturduk yedik" diye konuştu.

Haberler.com - Son Dakika Haberleri

Emekli, Güncel, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
Yorumlar (15)
Doğrucu Davud:Bu iktidar 2002 yılında hükümete geçtiğinde Ülkemizin dış borcu 80 milyar dolarken bugün 300 milyar dolar. Hükümet bu güne kadar yaptığı her icraatını üretimi arttırarak yapmamış borcu arttırarak yapmış. Eğer bu para ihalelerde çarçur edilmeseydi Türkiye'de hızlı trenin gitmediği il kalmazdı. MMU yu bile çoktan gök yüzüyle buluşturmuştuk. Cevap Yaz 0 2 Yayından Kaldır
Kenan Ozkan:Her ülkede fakir var. Bizde de var inkar etmiyoruz. Ama fox yaptıysa bu haberi muhakkak yalandır... Cevap Yaz 7 7 Yayından Kaldır
ZAFER ALTUNTAŞ :PARASI OLANA DEVLETTEN İYİ MAAŞ ALANA YALAN HABER GİBİ GELİYO ÇÜNKÜ ONLAR ÖYLE GÖRMEK İSTİYOR AMA MAALESEF GERÇEKLER ORTADA ASGARİ ÜCRETİ 4000 YAPSA NE OLACAK FİYATLAR BİR KEZ DAHA KATLAYACAK O ZAMAN ÇOĞU KİŞİ TAMAMEN AÇ KALACAK İÇİNDE İNSANLIK KALMAMIŞ BAZI KİŞİLERDE YALAN DİYEREK KENDİNİ AVUTACAK Cevap Yaz 5 99 Yayından Kaldır
Tüm 15 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title