ELMAR MEMMEDYAROV HABERLERİ

Elmar Memmedyarov Haberleri

Elmar Memmedyarov haber, Elmar Memmedyarov son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Elmar Memmedyarov - 17.7.2020
16 Temmuz 2020 Haberleri
16 Temmuz 2020 Manşet Haberleri.
Elmar Memmedyarov - 16.7.2020
Çavuşoğlu, Azerbaycan'ın yeni Dışişleri Bakanı Bayramov'u tebrik etti
Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, bugün Elmar Memmedyarov'un görevden alınmasına ilişkin kararı imzalayarak, Eğitim Bakanı Ceyhun Bayramov'u Dışişleri Bakanı olarak atadı.
Elmar Memmedyarov - 16.7.2020
Çavuşoğlu, görevden alınan Azerbaycanlı mevkidaşı Memmedyarov ile telefonda görüştü
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, görevden alınan Azerbaycan Dışişleri Bakanı Elmar Memmedyarov ile telefonda görüştü.
Elmar Memmedyarov - 16.7.2020
Azerbaycan Dışişleri Bakanı Memmedyarov görevinden alındı
Azerbaycan Dışişleri Bakanı Elmar Memmedyarov görevinden alındı.
Elmar Memmedyarov - 16.7.2020
Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev, Dışişleri Bakanı Memmedyarov'u görevden aldı
Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, Dışişleri Bakanı Elmar Memmedyarov'u görevden aldı.
Elmar Memmedyarov - 13.7.2020
Lavrov ve Memmedyarov, Ermenistan-Azerbaycan sınırındaki çatışmaları görüştü
Azerbaycan Dışişleri Bakanı Elmar Memmedyarov ile Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov, Azerbaycan-Ermenistan sınırında yaşanan çatışmaları görüştü.
Elmar Memmedyarov - 13.7.2020
Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, Güvenlik Konseyini topladı
Öte yandan Azerbaycan Dışişleri Bakanı Elmar Memmedyarov, Avrupa Güvenlik ve İşbirliği Teşkilatı (AGİT) Minsk Grubunun Rusyalı Eş Başkanı İgor Popov ve AGİT Özel Temsilcisi Andrzej Kasprzyk ile telefon görüşmeleri gerçekleştirdi.
Elmar Memmedyarov - 30.6.2020
Azerbaycan ve Ermenistan dışişleri bakanları, "Dağlık Karabağ" sorununu görüştü
Azerbaycan Dışişleri Bakanı Elmar Memmedyarov ve Ermenistan Dışişleri Bakanı Zohrab Mnatsakanyan, "Dağlık Karabağ" sorununun çözüm süreci kapsamında video konferans yöntemiyle bir araya geldi.
Elmar Memmedyarov - 29.6.2020
Azerbaycan Dışişleri Bakanı Memmedyarov, AGİT Minsk Grubu eş başkanlarıyla görüştü
Azerbaycan Dışişleri Bakanı Elmar Memmedyarov, Dağlık Karabağ sorununun çözüm süreci kapsamında Avrupa Güvenlik ve İşbirliği Teşkilatı (AGİT) Minsk Grubu eş başkanlarıyla video konferans yöntemiyle bir araya geldi.
Elmar Memmedyarov - 24.5.2020
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, mevkidaşlarıyla bayramlaştı
Öte yandan Çavuşoğlu, Azerbaycan Dışişleri Bakanı Elmar Memmedyarov'la bayramlaşırken, "28 Mayıs Azerbaycan Cumhuriyet Günü"nü kutladı.
Elmar Memmedyarov - 12.5.2020
Bağımsız Devletler Topluluğu Dışişleri Bakanları toplandı
Azerbaycan Dışişleri Bakanı Elmar Memmedyarov da özellikle Dağlık Karabağ sorununun, BDT içerisindeki entegrasyon potansiyelinin önüne set çektiğini kaydetti.
Elmar Memmedyarov - 21.4.2020
Azerbaycan ve Ermenistan dışişleri bakanları Dağlık Karabağ sorununu görüştü
Azerbaycan Dışişleri Bakanı Elmar Memmedyarov ve Ermenistan Dışişleri Bakanı Zohrab Mnatsakanyan, Dağlık Karabağ sorununun çözüm süreci kapsamında video konferans yöntemiyle bir araya geldi.
Elmar Memmedyarov - 15.3.2020
İran Dışişleri Bakanı Zarif: "ABD yaptırımları, Kovid-19 ile mücadeleye engel"
İran Dışişleri Bakanlığından yapılan açıklamaya göre, Zarif ile Azerbaycan Dışişleri Bakanı Elmar Memmedyarov arasında yapılan telefon görüşmesinde, virüsle mücadele konusu ele alındı.
Elmar Memmedyarov - 25.2.2020
Türkiye ile Azerbaycan arasında 14 anlaşma imzalandı
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ile Azerbaycan Dışişleri Bakanı Elmar Memmedyarov "Vizenin Kaldırılmasına İlişkin Protokol"ü imzaladı.
Elmar Memmedyarov - 6.2.2020
Türk Konseyi dışişleri bakanları Bakü'de toplandı
Toplantıya, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Azerbaycan Dışişleri Bakanı Elmar Memmedyarov, Kırgızistan Dışişleri Bakanı Çingiz Aydarbekov, Kazakistan Dışişleri Bakanı Muhtar Tleuberdi, Özbekistan Dışişleri Bakanı Abdulaziz Kamilov ve Türk Konseyi Genel Sekreteri Baghdad Amreyev katıldı.
Elmar Memmedyarov - 30.1.2020
Azerbaycan ve Ermenistan Dışişleri Bakanları Dağlık Karabağ için tekrar bir araya gelecek
Dışişleri Bakanı Elmar Memmedyarov ile Ermenistan Dışişleri Bakanı Zohrab Mnatsakanyan'ın İsviçre'nin Cenevre kentinde Dağlık Karabağ sorununu ele aldıkları görüşme bugünkü müzakerelerin ardından sona erdi.
Elmar Memmedyarov - 29.1.2020
Azerbaycan ve Ermenistan dışişleri bakanları Dağlık Karabağ sorununu görüştü
Azerbaycan Dışişleri Bakanı Elmar Memmedyarov ve Ermenistan Dışişleri Bakanı Zohrab Mnatsakanyan, Dağlık Karabağ sorununun çözüm süreci kapsamında İsviçre'nin Cenevre kentinde bir araya geldi.
Elmar Memmedyarov - 23.12.2019
Bakan Çavuşoğlu: "Mevcut çatışmaların barışçıl yollarla çözülmesinin önemini vurguluyoruz"
Gürcistan'ın başkenti Tiflis'te 8.'si düzenlenen Azerbaycan, Türkiye ve Gürcistan Dışişleri Bakanlarının üçlü toplantısı sona erdi. Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Azerbaycan Dışişleri Bakanı Elmar Memmedyarov ve Gürcistan Dışişleri Bakanı David Zalkaliani, eski Cumhurbaşkanlığı Sarayında düzenlenen 8.
Elmar Memmedyarov - 23.12.2019
Türkiye-Azerbaycan-Gürcistan Dışişleri Bakanları ortak basın toplantısı
Gürcistan'ın başkenti Tiflis' düzenlenen Türkiye-Azerbaycan-Gürcistan Üçlü Dışişleri Bakanları 8'inci toplantısına katılan Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Azerbaycan Dışişleri Bakanı Elmar Memmedyarov ve Gürcistan Dışişleri Bakanı David Zalkaliani ortak deklarasyon imzaladı.
Elmar Memmedyarov - 23.12.2019
Türkiye-Azerbaycan-Gürcistan Üçlü Dışişleri Bakanları Toplantısı
Çavuşoğlu, Türkiye-Gürcistan-Azerbaycan Üçlü Dışişleri Bakanları 8. Toplantısı'nın yapıldığı Tiflis'te Azerbaycan Dışişleri Bakanı Elmar Memmedyarov ve Gürcistan Dışişleri Bakanı David Zalkaliani ile ortak basın toplantısı düzenledi.
Elmar Memmedyarov - 23.12.2019
Azerbaycan, Türkiye, Gürcistan Dışişleri Bakanları 8. Toplantısı başladı
Azerbaycan, Türkiye ve Gürcistan Dışişleri Bakanlarının katılımıyla düzenlenen Üçlü Dışişleri Bakanları 8. Toplantısı başkent Tiflis'te başladı. Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Azerbaycan Dışişleri Bakanı Elmar Memmedyarov ve Gürcistan Dışişleri Bakanı David Zalkaliani üçlü toplantı kapsamında bir araya geldi.
Elmar Memmedyarov - 23.12.2019
Çavuşoğlu, Azerbaycan Dışişleri Bakanı ile görüştü
Türkiye-Gürcistan-Azerbaycan Üçlü Dışişleri Bakanları 8'inci Toplantısı için Gürcistan'ın başkenti Tiflis'te bulunan Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Azerbaycan Cumhuriyeti Dışişleri Bakanı Elmar Memmedyarov ile görüştü.
Elmar Memmedyarov - 5.12.2019
Azerbaycan ve Ermenistan dışişleri bakanları Dağlık Karabağ sorununu görüştü
Azerbaycan Dışişleri Bakanı Elmar Memmedyarov ve Ermenistan Dışişleri Bakanı Zohrab Mnatsakanyan, Dağlık Karabağ sorununun çözüm süreci kapsamında Slovakya'nın başkenti Bratislava'da bir araya geldi.
Elmar Memmedyarov - 3.12.2019
Azerbaycan Dışişleri Bakanı Memmedyarov: Karabağ meselesinin çözümü konusunda ilerlemeliyiz
Azerbaycan Dışişleri Bakanı Elmar Memmedyarov, Dağlık Karabağ meselesine ilişkin, "Karabağ meselesinin çözümü konusunda ilerlemeliyiz.
Elmar Memmedyarov - 2.12.2019
Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev: "Dağlık Karabağ sorununda maalesef dikkati çeken bir sonuç yok"
Lavrov, yarın da Azerbaycanlı mevkidaşı Elmar Memmedyarov ile bir araya gelecek.
Elmar Memmedyarov - 9.11.2019
EİT 24. Bakanlar Konseyi Toplantısı
Antalya Kundu Turizm Merkezi'ndeki bir otelde düzenlenen EİT 24. Bakanlar Konseyi Toplantısına Azerbaycan Dışişleri Bakanı Elmar Memmedyarov, İran Dışişleri Bakanı Cevad Zarif ve Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu katılırken, diğer üye ülkeler bakan yardımcısı düzeyinde temsil edildiler.
Elmar Memmedyarov - 9.11.2019
EİT 24. Bakanlar Konseyi Toplantısı
Antalya'daki Kundu Oteller Bölgesinde düzenlenen EİT 24. Bakanlar Konseyi Toplantısına, Bakan Çavuşoğlu, İran Dışişleri Bakanı Muhammed Cevad Zarif, Azerbaycan Dışişleri Bakanı Elmar Memmedyarov, EİT Genel Sekreteri Hadi Soleimanpour, Afganistan, Kazakistan, Kırgızistan, Pakistan, Tacikistan, Türkmenistan ve Özbekistan dışişleri bakan yardımcıları katıldı, KKTC ve Türk Konseyi toplantıda gözlemci olarak yer aldı.
Elmar Memmedyarov - 9.11.2019
EİT 24. Bakanlar Konseyi Toplantısı
Antalya'daki Kundu Oteller Bölgesinde düzenlenen toplantıya, Bakan Çavuşoğlu, İran Dışişleri Bakanı Muhammed Cevad Zarif, Azerbaycan Dışişleri Bakanı Elmar Memmedyarov, EİT Genel Sekreteri Hadi Soleimanpour, Afganistan, Kazakistan, Kırgızistan, Pakistan, Tacikistan, Türkmenistan ve Özbekistan dışişleri bakan yardımcıları katıldı, KKTC ve Türk Konseyi toplantıda gözlemci olarak yer aldı.
Elmar Memmedyarov - 9.11.2019
Bakan Çavuşoğlu Azerbaycan Bayrak Günü'nü kutladı
Bakan Çavuşoğlu, sosyal medya hesabı Twitter'dan yaptığı paylaşımda, Ekonomik İşbirliği Teşkilatı (EİT) 24. Bakanlar Konseyi Toplantısı kapsamında Antalya'da bulunan Azerbaycan Dışişleri Bakanı Elmar Memmedyarov ile Azerbaycan'ın 9 Kasım Bayrak Günü'ne ilişkin değerlendirmelerde bulundu.
Elmar Memmedyarov - 23.10.2019
Çavuşoğlu'ndan uluslararası topluma "Filistin" çağrısı
Türkiye, Gazze'deki Filistinlilerin durumunu hafifletmek için elinden gelenin en iyisini yapmaya devam edecektir." Azerbaycan Dışişleri Bakanı Elmar Memmedyarov'un ev sahipliğinde düzenlenen toplantıya İran Dışişleri Bakanı Cevad Zarif, Venezüela Dışişleri Bakanı Jorge Alberto Arreaza, Filistin'in Birleşmiş Milletler Daimi Temsilcisi Riyad Mansur, Bangladeş, Cezayir, Endonezya, Güney Afrika, Hindistan, Kolombiya, Küba, Malezya, Mısır, Senegal, Sri Lanka, Zambiya ve Zimbabve gibi ülkelerden yetkililer de katıldı.
Elmar Memmedyarov - 17.10.2019
AGİT Minsk Grubu eş başkanları Azerbaycan'da
Avrupa Güvenlik ve İşbirliği Teşkilatı (AGİT) Minsk Grubu eş başkanları, Dağlık Karabağ sorununun çözüm süreci kapsamında geldikleri Azerbaycan'da Cumhurbaşkanı İlham Aliyev tarafından kabul edildi. Azerbaycan Cumhurbaşkanlığından yapılan açıklamaya göre, eş başkanlar Rus İgor Popov, Fransız Stephane Visconti, Amerikalı Andrew Schofer ve AGİT Özel Temsilcisi Andrzej Kasprzyk, Aliyev'le görüştü. Azerbaycan Dışişleri Bakanı Elmar Memmedyarov ve Azerbaycan Cumhurbaşkanlığı Dış Politika Meseleleri Daire Başkanı Hikmet Hacıyev'in de hazır bulunduğu toplantıda, Ermenistan ve Azerbaycan arasındaki çatışma ve Dağlık Karabağ sorununun çözümü için yürütülen sürecin mevcut durumu ve perspektifleri ele alındı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Elmar Memmedyarov Haberleri | Elmar Memmedyarov Kimdir - Haberler - Elmar Memmedyarov haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Elmar Memmedyarov kimdir, hayatı ve biyografisi. Azerbaycan Ordusu paylaştı! Ermenistan'a ait askeri araç böyle vuruldu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 28.9.2020 10:51:34. #1.15#
title