El ele görüntülenen Ozan Güven ve Yüsra Geyik'in aynı tiyatro oyununda yer aldığı ortaya çıktı

El ele görüntülenen Ozan Güven ve Yüsra Geyik'in aynı tiyatro oyununda yer aldığı ortaya çıktı

Geçtiğimiz günlerde Kadıköy'de el ele görüntülenen Ozan Güven ve Yüsra Geyik'in aynı tiyatro oyununda yer aldığı ve arkadaşlıklarının burada başladığı ortaya çıktı.

Oyuncu ikili Ozan Güven ve Yüsra Geyik, geçtiğimiz günlerde Kadıköy'deki bir ayakkabıcıya ele ele girerken görüntülendi. Aralarında 15 yaş olan çiftin rol aldıkları tiyatro oyununda tanıştıkları ortaya çıktı.

AYNI TİYATRO OYUNUNDA BİR ARAYA GELDİLER

Samimi şekilde görüntülenen çiftten Ozan Güven, hakkında çıkan aşk iddialarına herhangi bir açıklama yapmadan Yüsra Geyik ile rol aldığı tiyatro oyunundan ekiple çekilen bir fotoğrafı paylaştı. Ozan Güven, "Biz toplandık yeni sezona hazırlanıyoruz. Ekim ayında Baba Sahnede seyircimizle kavuşuyoruz. Yaşasın Sanat" notuyla bu fotoğrafı paylaştı.

İKİ İŞİ BİRDEN YÜRÜTECEK

Arka Sokaklar dizisinde Hüsnü Çoban'ın kızı Zeliş'i oynayan Yüsra Geyik ise hem dizi hem de tiyatro oyunuyla sahnede yer alacak.

El ele görüntülenen Ozan Güven ve Yüsra Geyik'in aynı tiyatro oyununda yer aldığı ortaya çıktı
YORUMLAR (22)

  • 12345:
    ünlü birisi yapınca aşk herşeyin üstünde, aradaki yaş farkına bakmıyoruz derler ama herhangi bir vatandaş yapsa ne sübyancılığı kalır ya gericiliği. zengin ya da ünlü olunca değer yargıların bile değişiyor
  • AYDIN:
    ulan sizin yapacağınız işe tüküreyim kart horozlar gibi çocuğunuz yaşında insanlarla sevgili olmak nedir evlenmek nedir şimdi derler gericisin diye kusura bakmayın böyle sevgi olmaz davul bile dengi dengine çıkar olmadan bunlar bir yere ayak basmaz insanlığınızdan utanın toplumun ahlakını bozmaktan başka yaptığınız bir şey yok bizim milletimiz de şakşakcılığa iyi alıştı biraz daha verin gazı gelecek kuşaklar bunlardan fazla olacak emin olun
  • NOKTA:
    dünyanın gelmiş geçmiş en sevimsiz en itici oyuncudur adının ozan güven olduğunu şimdi yazıdan öğrendiğim yaratık
Tüm 22 yorumu okumak için tıklayın
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.