EKONOMİ HABERLERİ

Deutsche Bank, koronavirüs nedeniyle yöneticilerinden 1 ay maaş almamalarını istedi
Almanya'nın en büyük bankası Deutsche Bank, koronavirüs salgınının ekonomik etkileri nedeniyle yöneticilerinden bir ay boyunca maaş almamalarını istedi. Yöneticilerin bazıları bu isteği olumsuz karşılarken, banka söz...
Tekstil piyasası bayram öncesi sessizliğe büründü! Esnaf sinek avlıyor
Koronavirüs nedeniyle tekstilde bayram öncesi alışılmışın dışında durgunluk yaşanıyor. Esnaflar mağazada satışların neredeyse sıfırlandığını, alışverişlerin sosyal medya üzerinden sürdüğünü belirtiyor.
Vatandaşlar, 4 günlük sokağa çıkma yasağı öncesi soluğu pazarlarda aldı
Vatandaşlar, Ramazan Bayramı'nda uygulanacak olan 4 günlük sokağa çıkma kısıtlaması öncesi pazarlara akın etti.
Atıl durumdaki kömürlük 500 kişiye ekmek kapısı oldu
Şırnak Üniversitesinin atıl durumda olan kömürlüğü, Valilik ve Belediye öncülüğünde tekstil atölyesine dönüştürüldü. Atölye, tam 500 kişiye ekmek kapısı oldu.
Japonya Başbakanı'ndan Türkiye açıklaması: Kredi vermeyi düşünüyoruz
Türkiye'nin döviz takası anlaşması yapmasının gündemde olduğu Japonya'nın Başbakanı Shinzo Abe, Türkiye'ye kredi vermeyi düşündüklerini açıkladı. Abe, "Acil durum kredileri de dahil olmak üzere finansal bir katkı...

En güncel ve sıcak ekonomi haberleri Haberler.com’da. Türkiye’de ve dünyada ekonomiye dair ne varsa bu sayfadan 7/24 takip edebilirsiniz. Dünyadaki küresel finansal kuruluşların, dev ölçekli şirketlerin ve paraya yön veren büyük devletlerin ekonomi tabanlı açıklamaları ve hamlelerini hızlı ve en doğru biçimde size ulaştırmaya çalışıyoruz. Otoriter ekonomi uzmanlarının analiz ve yorumları, ülke ve dünya ekonomisini doğrudan veya dolaylı etkileyen sektörlerin son durumları ve gelecek planlarını yine Haberler.com ekonomi bölümünden bulabilirsiniz. Altın/petrol fiyatları, euro/dolar kuru, Borsa/ BİST endeksi, gibi güncel, taze veriler ile piyasaların nabzı Haberler.com’da atıyor. Türkiye’de, TC. Merkez Bankası, TÜSİAD, TOBB, BDDK; dünyadan FED, IMF, OPEC, ECO, KEİ gibi ekonomi kuruluşlarının açıklamaları ve raporlarını bu sayfadan öğrenebilirsiniz.

title