EDİRNE KAPALI CEZAEVİ HABERLERİ

Edirne Kapalı Cezaevi Haberleri

Edirne Kapalı Cezaevi haber, Edirne Kapalı Cezaevi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Edirne Kapalı Cezaevi - 10.12.2020
Yurt dışına kaçarken Edirne'de yakalanan DHKP-C'li avukat Ünsal, adliyeye sevk edildi (2)
TUTUKLANDI Yurt dışına kaçmaya çalışırken Edirne'de yakalanan DHKP-C'li avukat Aytaç Ünsal, sevk edildiği adliyede çıkarıldığı nöbetçi hakimlik tarafından tutuklandı. Ünsal, Edirne Kapalı Cezaevi'ne konuldu.
Edirne Kapalı Cezaevi - 15.05.2019
Demirtaş ve Yüksekdağ'a 'İftira' Davasında Beraat
Kayseri 12'nci Asliye Ceza Mahkemesi'nde görülen davanın karar duruşması yapıldı. Başka bir suçtan Edirne Kapalı Cezaevi'nde tutuklu bulunan Selahattin Demirtaş'ın, Sesli ve Görüntülü Bilişim Sistemi ile duruşmaya katılmak istemediği, bizzat mahkeme salonunda ifade vermek istediğini belirten dilekçesi, mahkemeye sunuldu.
Edirne Kapalı Cezaevi - 15.05.2019
Hdp Eski Eşbaşkanları Demirtaş ile Yüksekdağ Kayseri'deki İftira Davasından Beraat Ettiler
Kayseri 12. Asliye Ceza Mahkemesi'nde görülen davaya Edirne Kapalı Cezaevi'nde başka suçtan tutuklu sanık Selahattin Demirtaş ile Kocaeli Kadın Kapalı Cezaevi'nde tutuklu sanık Figen Yüksekdağ Sesli ve Görüntülü Bilişim Sistemi ile duruşmaya katılmak istemediklerini söyleyerek dilekçe verdiler.
Edirne Kapalı Cezaevi - 05.05.2019
Kakava Şenlikleri At Yarışları ile Başladı
Edirne'de Kakava Hıdırellez Şenlikleri; bugün at yarışlarıyla başladı. Edirne Belediyesi tarafından düzenlenen ve geleneksel hale getirilen at yarışlarının bu yıl 8'incisi düzenlendi. Edirne Kapalı Cezaevi yanındaki alanda gerçekleştirilen at yarışında romanlar, davul zurna eşliğinde eğlenerek, baharın tadını çıkardı.
Edirne Kapalı Cezaevi - 09.04.2019
İstediği İlaç Yazılmayan Hükümlü, Sağlık Çalışanını Boğmaya Kalktı
Edirne Tarım Açık Cezaevi'nde hükümlü bulunan H.D., rahatsızlığı nedeniyle Sultan 1'inci Murat Devlet Hastanesi psikiyatri bölümüne götürüldü. Hükümlü H.D., doktora rahatsızlığını anlatıp, kırmızı reçeteli ilaç kullandığını ve o ilacın yazılmasını talep etti. Doktor da bunun üzerine H.D.'den idrar örneği alarak, istediği ilacı kullanmadığını tespit ederek, reçeteye yazmadı. Hastaneden ayrılan hükümlü H.D., cezaevine geri götürüldü. Öğleden sonra cezaevinden firar eden H.D., yeniden gittiği hastanede kendisine istediği ilacı yazmayan doktorun odasına girdi. Burada doktorun olmadığını öğrenen H.D., elinde getirdiği iple masada oturan tıbbi sekreter N.P.'nin boğazına dolayarak boğmaya kalkıştı ve darp etti. Bir süre yaşanan boğuşma sırasında H.D.'nin elinden kurtulmayı başaran N.P. odadan dışarı çıkıp bağırarak yardım istedi. Hastanenin güvenlik görevlileri bağırma sesi üzerine gittikleri odada H.D.'yi etkisiz hale getirip, ihbar üzerine gelen polis ekibine teslim etti. Polis işlemlerin ardından hükümlü H.D.'yi  Edirne Kapalı Cezaevi'ne teslim etti.
Edirne Kapalı Cezaevi - 13.02.2019
Hakkında Hapis Cezası Bulunan Kişi Yakalandı
Emniyetteki işlemlerinin ardından savcılığa sevk edilen zanlı sorgusunun ardından Edirne Kapalı Cezaevi'ne gönderildi.
Edirne Kapalı Cezaevi - 31.01.2019
Demirtaş ve Yüksekdağ'ın Yargılandığı Davada Duruşmaya Katılım İhtarı Çekilecek
HDP eski Eş Genel Başkanları Selahattin Demirtaş ve Figen Yüksekdağ'ın, 9 Mayıs 2015'te, partinin kentteki seçim bürosuna yönelik saldırıyla ilgili 'Kayseri İl Emniyet Müdürü İbrahim Kulular'a iftirada bulundukları' suçlamasıyla yargılanmalarına devam edildi. Demirtaş ile Yüksekdağ'ın tutuklu bulundukları cezaevine yazı yazılmasına, SEGBİS ile duruşmaya katılmamaları halinde savunma haklarından vazgeçileceğine dair ihtar çekilmesine karar verilerek, duruşma ertelendi.  Kayseri 12'nci Asliye Ceza Mahkemesi'nde görülen duruşmaya, başka suçtan Edirne Kapalı Cezaevi'nden tutuklu bulunan HDP eski Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş ve Kocaeli Kandıra Cezaevi'nde tutuklu olan Figen Yüksekdağ katılmadı.
Edirne Kapalı Cezaevi - 31.01.2019
Duruşmaya Katılmayan Demirtaş ile Yüksekdağ'a İhtar Çekilecek
Kayseri 12. Asliye Ceza Mahkemesi'nde görülen davaya Edirne Kapalı Cezaevi'nde başka suçtan tutuklu sanık Selahattin Demirtaş, Kocaeli Kandıra Kapalı Cezaevi'nde kalan başka suçtan tutuklu Figen Yüksekdağ, Sesli ve Görüntülü Bilişim Sistemi (SEGBİS) ile duruşmaya katılmak istemediklerini belirten dilekçe gönderdi.
Edirne Kapalı Cezaevi - 17.11.2018
Keşan'da Yakalanan Hırsızlık Zanlısı Tutuklandı
Emniyetteki işlemlerinin ardından Keşan Cumhuriyet Başsavcılığı'na sevk edilen K.S, burada alınan ifadesinin ardından Edirne Kapalı Cezaevi'ne gönderildi.
Edirne Kapalı Cezaevi - 12.11.2018
Atatürk'e Hakaret Eden Üniversiteli Kızın Tutukluluğuna İtiraz (2)
'SÖYLEDİKLERİNDE SUÇ UNSURU BULUNMUYOR' İDDİASI İstanbul'dan gelen ve aralarında Mazlum-Der üyeleri ile kendilerine Anadolu'dan gelen Müslümanlar olarak tanıtan bir grup Edirne Kapalı Cezaevi'nde Emine Şahin ile görüştü.
Edirne Kapalı Cezaevi - 12.11.2018
Atatürk'e Hakaret Eden Üniversiteli Kızın Tutukluluğuna İtiraz
'SÖYLEDİKLERİNDE SUÇ UNSURU BULUNMUYOR' İDDİASI İstanbul'dan gelen ve aralarında Mazlum-Der üyeleri ile kendilerine Anadolu'dan gelen Müslümanlar olarak tanıtan bir grup Edirne Kapalı Cezaevi'nde Emine Şahin ile görüştü.
Edirne Kapalı Cezaevi - 25.10.2018
Dha Yurt Bülteni 19
'İFTİRA' DAVASINDA İFADE VEREN DEMİRTAŞ: SUSMA HAKKIMI KULLANMAK İSTİYORUM HALKLARIN Demokratik Partisi (HDP) eski Eş Genel Başkanları Selahattin Demirtaş ve Figen Yüksekdağ'ın, kentte 9 Mayıs 2015'te yaşanan olaylarla ilgili Kayseri İl Emniyet Müdürü İbrahim Kulular'a yönelik 'iftira' suçunu işledikleri iddiasıyla yargılanmalarına devam edildi. Mahkemede susma hakkını kullanmak istediğini belirten Demirtaş, "Kayseri'ye gelip, iddialara yüz yüze cevap vermek istiyorum" dedi.12'nci Asliye Ceza Mahkemesi'nde görülen davada, başka bir suçtan tutuklu bulunan HDP eski Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, duruşmaya Edirne Kapalı Cezaevi'nden Sesli ve Görüntülü Bilişim Sistemi (SEGBİS) aracılığıyla katılırken, avukatları duruşma salonunda hazır bulundu.
Edirne Kapalı Cezaevi - 25.10.2018
İftira' Davasında İfade Veren Demirtaş: Susma Hakkımı Kullanmak İstiyorum
12'nci Asliye Ceza Mahkemesi'nde görülen davada, başka bir suçtan tutuklu bulunan HDP eski Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, duruşmaya Edirne Kapalı Cezaevi'nden Sesli ve Görüntülü Bilişim Sistemi (SEGBİS) aracılığıyla katılırken, avukatları duruşma salonunda hazır bulundu.
Edirne Kapalı Cezaevi - 24.06.2018
Demirtaş'ın Tutuklu Bulunduğu Cezaevinden İnce Çıktı
Edirne Kapalı Cezaevi'ndeki oy sayıları Edirne Kapalı Ceza İnfaz Kurumunda ise Muharrem İnce 117, Meral Akşener 27, Selahattin Demirtaş 26 oy aldı.
Edirne Kapalı Cezaevi - 17.06.2018
AK Parti'nin Büyük İstanbul Mitingi
"Bunların en büyük hizmetleri darbe şakşakçılığı yapıp başbakan astırmak. Dikkat ederseniz kendilerinin yaptığı bir tek hizmetten örnek veremiyor." diyen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, sözlerini şöyle tamamladı: "Örnekleri Demirel'den veriyor, Özal'dan veriyor, hatta farkında olmadan AK Parti'den veriyor. Niye biliyor musunuz? Çünkü onların bu ülkede dikili ağacı yok. Yalan, yanlış bile olsa bizi üzerinden eleştirebilecekleri ortada tek bir tane eseri yok. En önemli icraatları 18 yıl boyunca bu milleti Ezan-ı Muhammediye'ye hasret bırakmak oldu. Yasaklar, baskılar Nazileri aratmayan uygulamalar dışında bu ülkede sayabilecekleri tek bir eserleri dahi yok. İşte dün iktidar yolunu cuntacılara yaranmakta buldular. Aday oldu, gittiği ilk yer neresi oldu? Edirne Kapalı Cezaevi.
Edirne Kapalı Cezaevi - 14.06.2018
MHP Çorum Milletvekili Adayı Aras Açıklaması
"Kahramanlarımızın direncini kırmak, moralini bozmak için sıraya girenler de amaçlarına ulaşamayacaktır." ifadelerini kullanan Aras, şunları kaydetti: "Ne Kandil tanırız, ne Sincar'a göz yumarız. Ne Mahmur, ne de Menbiç'e tahammül ederiz. Vatanımıza göz diken kim varsa hesap ve planlarında boğarız. Zillete bulaşanlar Edirne Kapalı Cezaevi'ni tavaf edip, özgürlük ve tahliye nutukları atıyor.
Edirne Kapalı Cezaevi - 11.06.2018
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'den Darbecilere Sert Uyarı
- MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'den darbecilere sert uyarı "FETÖ'nün bir kez daha darbeye teşebbüs edeceği konuşulmaktadır. İzmir'den açık açık söylüyorum, iğrenç niyet sahiplerini uyarıyorum, yediklerini içtiklerini burunlarından fitil fitil getiririz" "Millet ittifakı partileri hezeyan içinde, milli kurumları kapatacaklarmış" "Ne Sincar'a göz yumarız, ne Mahmur ne de Menbiç'e tahammül ederiz" "MHP'nin baraj sorunu yok, 24 Haziran'da ithamları yıkacağız" İZMİR - Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Son günlerde FETÖ'nün bir kez daha darbeye teşebbüs edeceği konuşulmaktadır. İzmir'den açık açık söylüyorum, iğrenç niyet sahiplerini uyarıyorum. Eğer Türkiye yeni bir işgal girişimine maruz kalırsa, varlığımıza göz koyanların gözünü oyarız. Bağımsızlığımıza leke sürmeye kalkışanları değil İzmir'de denize dökmek, alayını cehennemin dibine kadar kovalar yediklerini içtiklerini burunlarından fitil fitil getiririz" dedi. Partisinin İzmir, Manisa, Uşak, Denizli, Aydın, Muğla il teşkilatları ve milletvekilleri adaylarının katılımıyla Kültürpark Fuar Alanı 3 No'lu holde gerçekleşen İzmir Merkezli Bölge İstişare Toplantısı'nda konuşan MHP Genel Başkanı Bahçeli, Cumhur İttifakı'nın istikala güvencesi olduğundan bahsederek, destek istedi. Türkiye'nin kuşatma altında olduğunu ifade eden Bahçeli, Türk milletinden intikam almak, geçmişteki mağlubiyetlerin acısını çıkarmak için kuyruğa giren iç ve dış düşmanların zaaf ve zayıf bir anımızı kollamaya başladıklarını söyledi. "Yediklerini içtiklerini burunlarından fitil fitil getiririz" Bu maksatla terör örgütlerinin de kışkırtıldığını dile getiren Devlet Bahçeli, "Güney sınırlarımız boyunca kanlı ve karanlık hesaplar yapılmaktadır. PKK/PYD/YPG küresel emperyalizmin kiralık cinayet tetikçileri olarak kullanılmaktadır. FETÖ ise 15 Temmuz 2016'da darbe ve işgale teşebbüs etmiştir. PKK ile FETÖ arasında hiçbir fark yoktur. Bu hain terör örgütleri bir madalyonun ön ve arka yüzleri gibidir. Türk ve İslam düşmanları etnik hassasiyet ve dini inançları istismar ederek istila ve ihanet çeteleri kurmuşlardır. Peşinden de Anadolu'ya sürmüşler, Türk milletinin üstüne salmışlardır. Bir olmazsak, dayanışma içinde mücadele etmezsek zulmün elebaşları, cinayet çeteleri durmayacak, vazgeçmeyecektir. İşte son günlerde FETÖ'nün bir kez daha darbeye teşebbüs edeceği konuşulmaktadır. PKK zaten kan dökmeye, can almaya devam etmektedir. İzmir'den açık açık söylüyorum, iğrenç niyet sahiplerini uyarıyorum: Eğer Türkiye yeni bir işgal girişimine maruz kalırsa, böylesi bir felaket bir kez daha yaşanırsa, bu defa hiçbir suçlu ve hain sağ kalamayacaktır. Varlığımıza göz koyanların gözünü oyarız. Bağımsızlığımıza leke sürmeye kalkışanları değil İzmir'de denize dökmek, alayını cehennemin dibine kadar kovalar yediklerini içtiklerini burunlarından fitil fitil getiririz. Biz çağlara damga vurmuş büyük Türk milletiyiz. Biz emek emek, feraset ve fedakarlıkla kurulmuş Türkiye'yiz. Biz muzaffer bir milletin, muhteşem bir tarihin varisleri ve nesilleriyiz. Taviz yoktur. Korku yoktur" diye konuştu. Cumhur İttifakı'na destek Vatana, millete, bayrağa sahip çıkmanın yolunun sandıkta Üç Hilale vurulacak Evet mühründen geçtiğini dile getiren Bahçeli, "Cumhurbaşkanı adayımız bellidir, Sayın Recep Tayyip Erdoğan'dır. Bunun yanısıra, TBMM'de çok güçlü bir MHP grubunun tesis ve tecellisi ise yürütmenin denge ve denetimi için hayati önem ve değere sahiptir. Her kardeşim, her vatandaşım 24 Haziran'da mutlaka sandığa gitmeli, demokratik görevini yapmalı, oyunu kullanmalı, iradesini göstermelidir. Eğer tarihi demokrasi görevi ihmal edilirse fırsatçılara gün doğacak, sandık neticeleri şaibe ve soru işaretleriyle tartışmaya açılacaktır. Bu doğru değildir. Bu meşru da değildir. Sandığa gideceğiz, Türkiye'nin geleceğine oy vereceğiz. Sandığa gideceğiz, Cumhur İttifakı'na destek vereceğiz. Sandığa gideceğiz, çözülmemizi bekleyen, düşmemizi gözleyen, birbirimize girmemizi projelendiren husumet yuvalarına, haysiyet yoksunlarına tarihi bir ders vereceğiz. Meclis'in güçlü olması için MHP'yi yükselteceğiz. Türk milletinin rahat bir nefes alması için MHP'yi hak ettiği mevki ve zirvelere taşıyacağız" ifadelerini kullandı. "Millet ittifakı partileri hezeyan içinde" Sözde millet ittifakında toplanan partilerin hezeyan içinde olduğunu öne süren MHP Genel Başkanı Bahçeli, "Ne dedikleri belli değildir. İlkeleri belirsizdir. Siyasi ahlakları silik ve sönüktür. Hepsi birden Türkiye'nin aleyhine çalışmaktadır. FETÖ'ye itirazları yoktur. PKK'yla ilgili tepki ve kaygıları duyulmamıştır. Hepsi birden ağız birliği etmişçesine terörist Demirtaş'ın hayranı kesilmişlerdir.Sözde Kürt sorununu tanımak için kolları sıvamışlardır. Türkiye düşmanlarının taşeron ve temsilciliğine talip olmuşlardır. Milli değiller. Dürüst değiller. İradeli değiller. Adam gibi adam olmaktan da çok uzaklar. Bu itibarla bunların ittifakı millet değil zillettir. 24 Haziran'da zillet kaybedecek, hak ettiği demokratik cezayla tanışacaktır. Kim kiminle beraber, kim hangi değerleri savunuyor, kim milletin ve devletin yanında kim değil artık bellidir. Kimler PKK/PYD/YPG ile ele ele tutuşuyor, kimler Pensilvanya'ya selam çakıyor geldiğimiz bu aşamada malumdur. Zillet ittifakı ahlaki açıkta, samimiyet noksanlığında, sadakat ve vatana sevgi zafiyetinde rakipsizdir. Açıldıkça açılıyorlar, dikiş ve yama tutmuyorlar" dedi. "Milli kurumları kapatacaklarmış" İttifakın milli kurumları kapatmak için de çağrı ve vaatte bulunduklarını eleştiren Bahçeli, şunları söyledi: " TİKA'yı kapatacaklarmış. TRT'yi satacaklarmış. Yerli otomobil üretilmesine izin vermeyeceklermiş. Hızlı treni kaldıracaklarmış. Biz istikrar diyoruz. Güçlü gelecek diyoruz. Çağın standartlarının üzerinde biz Türkiye istiyoruz. 2023'ün Lider Ülkesi Türkiye olsun inancıyla yürüyoruz. Bunlar; kapatılan, geleceği karartılan, milli değerleri dağıtılıp savrulan Türkiye hayaliyle yaşıyorlar. Biz; sınır güvenliğini sağlamış, terör tehdidini bertaraf etmiş, toplumsal huzur ve refahı sağlamış beka içinde bir Türkiye'ye doğru yürüyelim diyoruz. Bunlar; El-Bab'da ne işiniz var, Afrin'e girmeyin, Menbiç'e yanaşmayın, Kandil'e dokunmayın diyorlar. Biz; şehidin şühedanın hakkı var, onların kanına girenlerden soracak bir hesabımız var diyoruz. Zillete bulaşanlar; Edirne Kapalı Cezaevi'ni tavaf edip, özgürlük ve tahliye nutukları atıyorlar.
Edirne Kapalı Cezaevi - 10.06.2018
MHP'nin İzmir Merkezli Bölge İstişare Toplantısı
Kim kiminle beraber, kim hangi değerleri savunuyor, kim milletin ve devletin yanında kim değil artık bellidir. Kimler PKK/PYD/YPG ile ele ele tutuşuyor, kimler Pensilvanya'ya selam çakıyor geldiğimiz bu aşamada malumdur. Zillet ittifakı ahlaki açıkta, samimiyet noksanlığında, sadakat ve vatana sevgi zafiyetinde rakipsizdir. Açıldıkça açılıyorlar, dikiş ve yama tutmuyorlar. Buna karşılık milli kurumları kapatmak için de çağrı ve vaatte bulunuyorlar. TİKA'yı kapatacaklarmış. TRT'yi satacaklarmış. Yerli otomobil üretilmesine izin vermeyeceklermiş. Hızlı treni kaldıracaklarmış. Biz istikrar diyoruz. Güçlü gelecek diyoruz. Çağın standartlarının üzerinde biz Türkiye istiyoruz. 2023'ün lider ülkesi Türkiye olsun inancıyla yürüyoruz. Bunlar kapatılan, geleceği karartılan, milli değerleri dağıtılıp savrulan Türkiye hayaliyle yaşıyorlar. Biz, sınır güvenliğini sağlamış, terör tehdidini bertaraf etmiş, toplumsal huzur ve refahı sağlamış beka içinde bir Türkiye'ye doğru yürüyelim diyoruz. Bunlar El-Bab'da ne işiniz var, Afrin'e girmeyin, Menbiç'e yanaşmayın, Kandil'e dokunmayın diyorlar. Biz, şehidin şühedanın hakkı var, onların kanına girenlerden soracak bir hesabımız var diyoruz. Zillete bulaşanlar, Edirne Kapalı Cezaevi'ni tavaf edip, özgürlük ve tahliye nutukları atıyorlar.
Edirne Kapalı Cezaevi - 05.05.2018
Kakava Şenlikleri" At Yarışlarında Kaza
Edirne Belediyesi tarafından Edirne Kapalı Cezaevi önündeki boş arazide yarış alanı oluşturuldu.
Edirne Kapalı Cezaevi - 12.02.2018
Edirne'de Cezaevi Firarisi Yakalandı
B.U. emniyetteki işlemlerinin ardından Edirne Kapalı Cezaevi'ne götürüldü.
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Edirne Kapalı Cezaevi Haberleri | Edirne Kapalı Cezaevi Haber - Haberler - Edirne Kapalı Cezaevi haberleri, son dakika edirne kapalı cezaevi haber ve gelişmeleri burada. Tarlaya devrilen cipin sürücüsü yaralandı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 2.3.2021 18:07:58. #1.14#
title