Ece Erken, Demet Akalın'ın Gizli Mesajlarını İfşa Etti

Ece Erken, Demet Akalın'ın Gizli Mesajlarını İfşa Etti

07.01.2019 16:59 | Son Güncelleme: 08.01.2019 00:59

Ece Erken sunuculuğunu yaptığı Söylemezsem Olmaz programında, şarkıcı Demet Akalın'ı ağır sözlerle tehdit edip ateş püskürdü. Erken, Demet Akalın'ın kendisine gönderdiği mesajları yayınladı.

Ece Erken bu gün sunuculuğunu yaptığı Söylemezsem Olmaz Programında Şarkıcı Demet Akalın'a ağır sözlerle tehdit edip ateş püskürdü.

"3.5 YAŞINDA EVLADIM VAR"

Ece Erken canlı yayında açıklamalarda bulunarak, "Beni yıllardır tanıyorsunuz,ben özel hayatımla ilgili gereken zamanda konuşurum biliyorsunuz. Ama bu gün en şeffaf halimle konuşacağım en saf halimle konuşacağım. 40 yaşındayım bir tane evladım var 3,5 yaşında. Maalesef Uçar olan bir biyolojik babası var. Serkan Uçar oğluma babalık yapmıyor. Şuanda ben Serkan Uçar, annesi Halime Uçar ve elti Güldeniz Uçar ile mahkemeliğim." dedi. Neden mahkemelik olduğunu anlatan Erken, "Öfke kontrolü olmayan çocuğumun babası Serkan Uçar Eylem'i evinde yatılı olarak istiyor. Daha önce Güldeniz Uçar(elti) ve Serkan Uçar başka magazin programlarında yazışmalarını görmüşsünüzdür benden ne kadar nefret ettiklerini. Ben çocuğumu bu ailede yatılı kalmasını istemiyorum. Eğer mahkeme böyle bir karar verirse başımın üstüne. Ama çocuğumu Uçar ailesiyle sadece uzmanlar gözetiminde görüştürmek istiyorum. Sadece bir nafaka var nafakayı da 3 ayda bir alıyorum. Serkan Uçar nafakayı da çok gördü nafaka indirimine gitti o davada devam ediyor." ifadelerini kullandı.

MESAJLARI CANLI YAYINDA OKUDU

Demet Akalın'ın 2 ay önce sabahın 8'de cep telefonuna mesaj attığını ifade eden Ece Erken, "Demet Akalın bana mesaj atarak Güldeniz Uçar (Ece Erken'in eltisi, Serkan Uçar'ın abisinin eşi) ile ilgili 'Bu aile senden ne istiyor. Yüze yakın bir çok sahte hesap açmış bir çok magazin sitesinde seninle ilgili hakaretler ediyor'" dedi. Ece Erken ayrıca Demet Akalın'ın bu ailenin başka bir aileyi dolandırdığını mesajlarında söylediğini aktardı ve ilk defa duyduğum olay değil diyede sözlerine ekleyip Demet Akalın ile yaptığı mesajlaşmayı canlı yayında paylaştı.

"EVLADIM SÖZ KONUSU OLMASA YİNE KONUŞMAZDIM"

Ece Erken'in asıl sinirlendiği olay ise Demet Akalın'ın Serkan Uçar ve ailesiyle ilgili bu kadar laflar söyleyip sonra sosyal medyadan yakınlaşması ve takibe alması. Demet Akalın'ın Serkan Uçar ve ailesiyle yakınlaşmasına sinirlenen Ece Erken canlı yayında Akalın'a, "2 ay önce Serkan Uçar ve ailesi hakkında bana bunları söyleyen Demet Akalın dün Serkan Uçar ve yengesi Güldeniz Uçar'ı sosyal medyadan takibe alıyor ve onlarla yazışıyor. Ben insanların bu kadar kötü olduğunu düşünemiyordum ama o kadar kötüler ki! Evladım söz konusu olmasa yine konuşmazdım. Demet Akalın'ın gerçek yüzü bu ama. Gülben Ergen ile kavga etti ilk işi Erhan Çelik'i takibe almak oldu. Erhan Çelik'in sözlerini paylaştı sayfasında. Ben her zaman diyorum bu camiada dostluk yoktur diye. Demet Akalın, İbrahim Kutluay ile kavga edip evden atılınca evimi açtım. Evimi açtığım için o anki sevgilim sonra eşim oldu Tuncer Öztarhan benden ayrıldı. Nedenini anlatayım mı Demet Akalın? Mahkemelik olduk senle. Mahkemeyi geri çektin. Neden mahkemeyi de geri çektiğini anlatayım mı? Tapeler felan...Hadi o zaman hodri meydan her şeyi konuşalım. Sen şu an mahkemelik olduğum ve dolandırıcı olduğunu söylediğin ailenin 'senden nefret ediyor ,her gün senle yatıp kalkıyor hastalık derecesinde sana düşman' dediğin aileyi takibe alıyorsun ve sonrada diyorsun ki 'biz eski dostuz' Hadi bakalım mahkemede hepsinin hesaplayacak, hepsine cevap vereceksiniz. Benle yazışmasını önce çıkartacağız sonrada ne kadar eski bir dost olduğunu bir ispatla bakalım." dedi.

"BAŞKALARININ AİLELERİNE BULAŞTI"

Demet Akalın ile ilgili zehir zemberek sözlerine devam eden Ece Erken, "İnsanların ekmeğiyle oynadığını biliyorum, insanların namusuyla oynadığını biliyorum, İnsanların şerefiyle oynadığını biliyorum bana yapma! Sen Uçar ailesiyle ilgili 2 ay önce ne iftiralar ne iftiralar attın...Doğruysa çıkacak her şeyi söyledin her şeyi. Şimdide takibe alıp eski dost olduğunu mu söylüyorsun? Yapma Demet Akalın. Tüm Türkiye gerçek yüzünü öğrenmesin yapma. Yapma şarkılarınla gündeme gel. Başkaların ailelerine bulaşma." dedi. Demet Akalın cephesinde ise Ece Erken'in bu iddialarına henüz bir cevap gelmedi.

Ece Erken, Demet Akalın'ın Gizli Mesajlarını İfşa Etti
Haber Yorumları (40)
MERVE: Ya ece erken kafayimi yemis. Isteyen istedigini takip eder. Sosyal medyadan takip etmesi ece erkene neden bu kadar koymus. Nasil bi cirkeflikle saldirmis demete.te allam ya
LERZAN: Demet akalın çıkar için herşeyi yapan şeytani bi yaratık
CANAN: Igrenc Demet!
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet

Haberler

title