Ebubekir Aktaş Haberleri

Ebubekir Aktaş haber, Ebubekir Aktaş son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ebubekir Aktaş - 03.03.2019
Kesin Aday Listeleri İlan Ediliyor
Başkentte 2019 yerel seçimlerinde yarışacak siyasi partilerin kesin aday listeleri seçim kurullarınca ilan edildi.
Ebubekir Aktaş - 15.04.2013
Yağmurda Kanal Patladı, Hastaneyi Su Bastı
Hastanenin Genel Müdürü Ebubekir Aktaş da tesellilerinin can kaybı yaşanmaması olduğunu söyledi.
Ebubekir Aktaş - 21.03.2013
Sağlık Turizmi İçin Seferberlik Başladı
Medisu Hastanesi Genel Müdürü Dr. Seyfettin Yahşi de, hastanelerin birbirlerini desteklemeleri gerektiğini, her alanda rekabetin yanlış olduğunu ve kalkınmanın beraber hareket ederek gerçekleşebileceğini söyledi. Tıp Merkezi Genel Müdürü Op. Dr. Mehmet Abay ise sağlık turizminde spesifik alanlarda yoğunlaşarak pazarlama yapmanın faydalı olacağı önerisinde bulundu. Akdeniz Şifa Hastanesi Genel Müdürü Ebubekir Aktaş'da bu proje kapsamında hem Antalya'nın hem de ülkenin bu pastadan payını alacağını kaydetti.
Ebubekir Aktaş - 21.03.2013
BAKA, Sağlık Turizminde Saha Çalışmaları Tamamladı
Akdeniz Şifa Hastanesi Genel Müdürü Ebubekir Aktaş da, Antalya'nın 'Sağlık Serbest Şehri' ilan edilmesinin, Sağlık Serbest Bölgesi kurulmasından daha önemli olduğunu ve bundan hem bölgenin hem de ülkenin faydalanabileceğini ifade etti.
Ebubekir Aktaş - 17.12.2012
Antalya Bürosu'nun Bölge Haberleri (3)
ÖNCE GENÇLİK Sağlıkspor teknik sorumlusu Arif Oktaroğlu, kendilerine sponsorluk desteği veren Özel Akdeniz Şifa Hastanesi Genel Müdürü Ebubekir Aktaş'ı ziyaret ederek forma hediye etti.
Ebubekir Aktaş - 17.03.2012
Endonezyalı Doktorlar: Türk Hastaneleri Teknolojiyi İyi Kullanıyor
Endonezya'dan gelen özel hastane sahipleri ve doktorlardan oluşan 9 kişilik bir ekip, Antalya'da Özel Akdeniz Şifa Hastanesi'nde incelemelerde bulundu. Genel Koordinatör Ebubekir Aktaş'tan, hastalara sunulan sağlık hizmetleri hakkında bilgi alan konuk doktorlar, hastanede kullanılan teknolojik cihazlara hayran kaldı.
Ebubekir Aktaş - 06.02.2012
Başkan Tütüncü'den Akdeniz Şifa Hastanesi'ne Birinci Yıl Ziyareti
Ziyarette Şifa Hastanesi Yönetim Kurulu Üyesi Ebubekir Aktaş, Kepez Belediye Meclis Üyeleri Hasan Demir ve Murtaza Tamyürek de hazır bulundu.
Ebubekir Aktaş - 17.05.2011
Yamanlar Koleji Öğrencilerinin Başarısı
Akdeniz Üniversitesi'nin düzenlediği 16. Ulusal Akdeniz Matematik Olimpiyatında İzmir Yamanlar Koleji 4 altın, 3 gümüş, 1 bronz madalya kazanarak birinci oldu.
Ebubekir Aktaş - 17.05.2011
Özel Yamanlar Koleji, Akdeniz Matematik Olipiyatı'nda 8 Madalya Aldı
Akdeniz Üniversitesi'nin düzenlediği 16. Ulusal Akdeniz Matematik Olimpiyatı'nda İzmir Özel Yamanlar Koleji dört altın, üç gümüş ve bir bronz madalya kazanarak birinci oldu. Türkiye'nin en kaliteli liselerinin 1, 2 ve 3. sınıflarından öğrencilerin katıldığı olimpiyatta büyük başarı kazanan Yamanlar öğrencileri, madalyalarını törenle Akdeniz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İsrafil Kurtcephe ve jüri başkanı olan Prof. Dr. İlham Aliyev'den aldı. Özel Yamanlar Eğitim Kurumları Genel Müdürü Sebahattin Kasap, "Öğrencilerimizin girdikleri her ulusal ve uluslararası yarışmada başarılar kazanması, onları geleceğe hazırlarken bizim çalışma heyecanımızı arttırıyor. Öğrencilerimiz, hayata atıldıklarında daha büyük başarılara imza atacaklar. " dedi. 16. Ulusal Akdeniz Matematik Olimpiyatı'nda verilen toplam dokuz altın madalya şöyle dağıldı: Mehmet Sönmez, Osman Akar, Erdem İnmez ve Ali Haydar Sever-İzmir Yamanlar Koleji, Mehmet Efe Akengin-İstanbul Lisesi, Yunus Tunçbilek-Ankara Atatürk Anadolu Lisesi, Ebubekir Aktaş-İstanbul Kasımoğlu Koleji, Emre Şahinoğlu-Ankara Fen Lisesi ve Mücahit Aygün-Ankara Samanyolu Koleji.
Ebubekir Aktaş - 13.05.2011
Sabancı Üniversitesi Matematik Kulübü Matematik Dehalarını Yarıştırıyor
İki aşama olacak şekilde organize edilen yarışmanın ilk ayağı 6 Mayıs Cuma günü, ikinci ayağı ise 11 Mayıs Çarşamba günü yapıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Ebubekir Aktaş Haberleri | Ebubekir Aktaş Kimdir - Haberler - Ebubekir Aktaş haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ebubekir Aktaş kimdir, hayatı ve biyografisi. Elektrik akımına kapılan 13 yaşındaki çocuğun ayak tabanları patladı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 6.3.2021 20:29:17. #1.14#
title