EBRU AYDIN HABERLERİ

Ebru Aydın haber, Ebru Aydın son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ebru Aydın

Doğum Tarihi ... - ...

Ebru Aydın Kimdir ?

Ebru Aydın, 31 Mart 2019'da yapılacak olan yerel seçimlerde BTP Tunceli Pertek Belediye Başkan Adayı oldu.
Biyografinin devamı için tıklayın
Ebru Aydın - 07.03.2021
Afetlerin "ilkyardım melekleri": UMKE gönüllüsü kadınlar
"Kurtardığımız canlar bizi motive ediyordu" UMKE gönüllüsü Ebru Aydın, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Narlıdere ilçesindeki istasyonunda paramedik olarak çalıştığını ve aynı zamanda 9 yıldır UMKE'de görev aldığını söyledi.
Ebru Aydın - 09.05.2020
"Kovid-19 negatif" sonucuyla en güzel Anneler Günü'nü yaşıyor
İzmir'de yeni tip koronavirüs (Kovid-19) bulaşan ve gördüğü tedavi sonrası sağlığına kavuşan sağlık çalışanı 2 çocuk annesi Ebru Aydın, karantina sürecinde ayrı kaldığı kızlarıyla Anneler Günü'nde beraber olmanın mutluluğunu yaşıyor.
Ebru Aydın - 31.03.2019
Tunceli Son
MERKEZToplam Sandık : 76Toplam Seçmen : 22.771Açılan Sandık : 66Açılan Sandık Oranı : % 86,84Kullanılan Oy : 15.629Geçerli Oy : 15.501Katılım Oranı : % 78,47PARTİADAYOY ORANIOY SAYISITKPFATİH MEHMET MAÇOĞLU% 32,315.009HDPNURŞAT YEŞİL% 28,394.401CHPYUSUF KENAN AYDIN% 20,973.
Ebru Aydın - 11.07.2018
"BİPOLAR" Şarkı Oldu!
Ebru Aydın, "Ebru Aydın Bipolar featuring Genco Arı" adlı single albümü ile on yıl aradan sonra yeniden müzikseverlerle buluştu.
Ebru Aydın - 25.04.2018
Rambo Sağlıkçıları" Hamiyet Hemşire Yetiştiriyor
"Onunla göreve gidince kendimi daha rahat hissediyorum" UMKE'de görevli 36 yaşındaki paramedik Ebru Aydın da Işıksolak'ı her açıdan kendisine örnek aldığını söyledi.
Ebru Aydın - 06.05.2016
Samsun'da 'İyi Bakım Sempozyumu' Düzenlenecek
SEMPOZYUM PROGRAMI Sempozyum Başkanı Prof. Dr. Özen Kulakaç sempozyumla ilgili yaptığı açıklamada, "Sempozyum, 12 Mayıs 2016 Perşembe günü yapılacak açılış konuşmaları ile saat 10.00'da başlayacak. OMÜ Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Bölüm Başkanı Prof. Dr. Özen Kulakaç tarafından sunulacak 'Hemşirelikte Cinsiyet Farklılığının Oluşturduğu Fırsatlar ve Tehditler' konferansı, Atatürk Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Bölümü'nden Prof. Dr. Mağfiret Kara Kaşıkçı'nın sunacağı 'İyi bakım için kurum kültürü: Medical model mi? Hemşirelik Modeli mi?' konulu konferansı, Akdeniz Üniversitesi Hemşirelik Fakültesi'nden Yrd. Doç. Dr. İlkay Boz tarafından gerçekleştirilecek olan 'Hemşirelik Uygulamalarında Prensip Temelli Etik mi Bakım Etiği Mi?' başlıklı konferans izleyecek. Kısa bir aranın ardından İstanbul Barosu Sağlık Hukuku Başkanı Av. Ümit Erdem'in konuşmacı olarak yer aldığı, hemşire profesyonellerin uygulamadan kaynaklanan sorunlarının yasal boyutuna zemin oluşturmak, farkındalığı artırarak güçlendirmek adına 'İyi Bakımın Sunulmasında Mesleki Hukuksal Fırsatlar ve Tehditler' konulu forum gerçekleştirilecektir. 13 Mayıs 2016'da Cuma günü Halk Sağlığı Hemşireliği Emekli Öğretim Üyesi Prof. Dr. Gülseren Kocaman, 'Hemşirelik Bakımının Sunumunda Yaşanan Sorunlar ve Çözümlere Yönelik Fırsatlar ve Tehditler' konulu konferansını, Uluslararası Hemşireler Birliği (Internatıonal Council of Nursing- ICN) 2016 teması olan 'Sağlık Sistemlerinin Dayanıklılığını Artırmada Hemşireler: Değişim İçin Bir Kuvvet - Nurses: A Force For Change: Improving Health Systems' Resilience' ile entegre ederek sunacak. Bu sunumu OMÜ Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Bölümü Öğr. Gör. Gülsen Sucu ve Emekli Hemşire Öğretim Üyesi Prof. Dr. Gülseren Kocaman)'a ithaf edilen 'Hemşirelikte Ustalara Saygı Oturumu' takip edecek. Oturum, Akdeniz Üniversitesi Hemşirelik Fakültesi'nden Yrd. Doç. Dr. Emine Kol'un, 'Hemşirelik Kimliği ve Rol Çatışmasının İyi Bakıma Etkileri' konulu konferansı; Samsun Sağlık Yüksekokulu ÖHDER Samsun Temsilcisi Ebru Aydın'ın, iyi bakımın sunulmasında örgütlenmenin önemini ve örgütlenmede karşılaşılan karşılaşılan güçlüklere ilişkin deneyimlerini paylaştığı 'ÖHDER: Bir Örgütlenme Deneyimi' başlıklı sunumu ile devam edecek.
Ebru Aydın - 15.11.2015
Maratonda Kimi Doğum Günü Kutladı, Kimi Evlenme Teklif Etti
KÖPRÜDE SÜRPRİZ EVLENME TEKLİFİ Vodafone 37'nci İstanbul Maratonu'na katılan çiftlerden biri olan Berkay Göksu ve Ebru Aydın çifti köprüde duygu dolu anlar yaşadı.
Ebru Aydın - 09.11.2012
Cumhuriyet Kupasın'da Kağıtspor Rüzgarı
16 Derece elde Ettiler Mavi beyazlı karatecilerden 38,8 kiloda Merve Tekin,55,6 kiloda Ebru Aydın,25 kiloda Esma Hatun Tamyüksel şampiyon olurken 55 kiloda İrem Başoğlu , 45 kiloda Gülsen Demirtürk, 35,9 kiloda Ayşe Nil Tezcan,45 kiloda Aleyna Başaran ikinci oldu.
Ebru Aydın - 12.09.2012
Gaün'de "6. Ulusal Hidatidoloji Kongresi" Düzenlendi
Sağlık Bakanlığı Temsilcisi Dr. Ebru Aydın da Sağlık Bakanlığı tarafından yürütülmekte olan sağlıkta dönüşüm programı kapsamında, halk sağlığı açısından risk teşkil eden birçok bulaşıcı hastalığın kontrol altına alındığını aktardı.
Ebru Aydın - 12.09.2012
"6.Ulusal Hidatidoloji Kongresi"
12 – 15 Eylül 2012 tarihleri arasında Üniversitemiz Şahinbey Araştırma ve Uygulama Hastanesi Oditoryumunda gerçekleştirilecek olan "6.Ulusal Hidatidoloji Kongresi"nin açılış töreni gerçekleştirildi. Türkiye Hidatidoloji Derneği'nin Gaziantep Üniversitesi, Ege Üniversitesi Tıp Fakülteleri ve Türk Göğüs Cerrahisi Derneği Gaziantep Şubesi ile birlikte düzenlediği kongrenin açılış törenine; Gaziantep Vali Yardımcısı Mehmet Taşdöğen, Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Abdurrahman Kadayıfçı, Türkiye Hidatidoloji Derneği Başkanı Prof. Dr. Nazmiye Altıntaş, Sağlık Bakanlığı Temsilcisi Ebru Aydın, Gaziantep İl Sağlık Müdür Vekili Dr.
Ebru Aydın - 12.09.2012
6. Ulusal Hidatidoloji Kongresi Gaziantep'te Düzenlendi
Programa; Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanı Abdurrahman Kadayıfçı, Hidatidoloji Derneği Başkanı Nazmiye Altıntaş, Sağlık Bakanlığı Temsilcisi Ebru Aydın, İl Sağlık Müdür Yardımcısı Selim Bülent Cansunar, Gaziantep Vali Yardımcısı Mehmet Taşdoğan, Gaziantep Üniversitesi Başhekimi Levent Elbeyli, yurt dışından ve yurt içinden doktorlar katıldı.
Ebru Aydın - 12.06.2012
CBÜ'lü Öğrencilere Başkan'dan Jest
MANİSA Celal Bayar Üniversitesi (CBÜ) Uygulamalı Bilimler Yüksek Okulu son sınıf öğrencileri Mehmet Ali Kaplan, Hülya Durdu ve Ebru Aydın, Belediye Başkanı Cengiz Ergün'ü ziyaret ederek, arkadaşları adına Başkan'ı mezuniyet ve kep törenlerine davet etti.
Ebru Aydın - 29.05.2012
Bu Kumaş Kilo Verdiriyor!
Tüketicilerin farklı ihtiyaçlarına yenilikçi ürünleriyle cevap veren İpekiş, yaza formda girmek ve her zaman formda kalmak isteyenler için mikrokapsül teknolojisiyle geliştirilmiş, kilo vermeye yardımcı Slimming akıllı kumaşı sunuyor. İstediğiniz vücuda sahip olmak, İpekiş'in Slimming akıllı kumaşı ile artık çok daha kolay. Slimming akıllı kumaşla üretilmiş giysilerin kullanımının, spor ve beslenmenin kilo verdirici ana etkisine ilave yardımcı bir yöntem olduğunu belirten Double Check Sağlıklı Yaşam Akademisi'nden Op. Dr. Ebru Aydın "Kilo vermek isteyenlere vücut ısısını artırarak metabolizmayı ve yağ yakımını hızlandıran Slimming akıllı kumaşlarını öneriyoruz.
Ebru Aydın - 29.05.2012
Kilo Vermeye Yardımcı Kumaş Çıktı!
Tüketicilerin farklı ihtiyaçlarına yenilikçi ürünleriyle cevap veren İpekiş, yaza formda girmek ve her zaman formda kalmak isteyenler için mikrokapsül teknolojisiyle geliştirilmiş, kilo vermeye yardımcı Slimming akıllı kumaşı sunuyor. İstediğiniz vücuda sahip olmak, İpekiş'in Slimming akıllı kumaşı ile artık çok daha kolay. Slimming akıllı kumaşla üretilmiş giysilerin kullanımının, spor ve beslenmenin kilo verdirici ana etkisine ilave yardımcı bir yöntem olduğunu belirten Double Check Sağlıklı Yaşam Akademisi'nden Op. Dr. Ebru Aydın "Kilo vermek isteyenlere vücut ısısını artırarak metabolizmayı ve yağ yakımını hızlandıran Slimming akıllı kumaşlarını öneriyoruz.
Ebru Aydın - 27.03.2012
Kocaelili Karateciler 15 Ülkeyi Geride Bıraktı
47 kiloda Beyza Güney, + 59 kiloda Ebru Aydın, 58 kiloda Erva Topçu, 30 kiloda İclal İbiş, 30 kiloda Hamim Tamyüksel, 48 kiloda İrem Başoğlu ikinci olarak gümüş madalyanın sahibi oldular.
Ebru Aydın - 27.03.2012
Karateciler 15 Ülkeyi Geride Bıraktı
Delihasan Tebrik Etti 47 kiloda Beyza Güney,+ 59 kiloda Ebru Aydın,58 kiloda Erva Topçu,30 kiloda İclal İbiş,30 kiloda Hamim Tamyüksel,48 kiloda İrem Başoğlu ikinci olarak gümüş madalyanın sahibi oldular.
Ebru Aydın - 21.02.2012
Yılın İlk Ayında 1.6 Milyon Adet Altın Üretildi
2011 yılını dalgalı bir seyirle tamamlayan altın fiyatları, 2012 yılına hızlı başladı Ebru Aydın - 2011 yılını dalgalı bir seyirle tamamlayan altın fiyatları, 2012 yılına hızlı başladı.
Ebru Aydın - 10.01.2012
Kına Gecesinden Havaalanına
Uzun yıllar Tarkan ve Zerrin Özer'in vokalistliğini yapan şarkıcı Ebru Aydın; 13 Ocak'ta evlenmeye hazırlanıyor.
Ebru Aydın - 10.11.2011
Bireysel Emeklilik Sisteminde Katılımcı Sayısı Yüzde 17 Arttı
Vatandaşın "bireysel emeklilik sistemi"ne olan ilgisi arttı Ebru Aydın- Bireysel emeklilik sistemini tercih eden vatandaşların sayısı gün geçtikçe artıyor.
Ebru Aydın - 26.10.2011
Van, Basın Toplantısı Sürerken Sallandı
Ebru Aydın Bildiriyor-Birliğe Çağrı Platformu'nun Van'daki basın toplantısı sırasında 4.3 şiddetinde bir artçı sarsıntı meydana geldi.
Ebru Aydın - 18.08.2011
Bakan Çağlayan: Microsoft, "Fatih Projesi"ne Hazır
Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan, Microsoft firmasının "Fatih Projesi"ne en hazır şirket olduğunu söyledi Ebru Aydın bildiriyor- Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan, Microsoft firmasının "Fatih Projesi"ne en hazır şirket olduğunu söyledi.
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Ebru Aydın Haberleri | Ebru Aydın Kimdir - Haberler - Ebru Aydın haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ebru Aydın kimdir, hayatı ve biyografisi. Seyyal Taner kimdir, kaç yaşında?.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 21.4.2021 00:02:05. #1.15#

title