Duygu Canbaş Haberleri

Duygu Canbaş haber, Duygu Canbaş son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Duygu Canbaş - 5.8.2018
Dha Yurt Bülteni 13
Kırşehir'de düzenlenen 2'nci Neşet Ertaş Kültür Sanat Festivali'nde panel bölümüne geçildi. Panele katılan Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın, Neşet Ertaş Kültür Merkezi'ne girişte basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Anadolu geleneğinin gelecek kuşaklara aktarılmasını önemine vurgu yapan Kalın, "Abdallığı tüm boyutlarıyla değerlendirmek gerekli. Artık bu, Kırşehir'de tüm boyutlarıyla geleneksel hale getirilecek. Anadolu geleneğini gelecek kuşaklara aktarmalıyız. Türk müziği de geleneksel hale getirilmelidir. Karacaoğlan'dan Pir Sultan'a, Muharrem Ertaş'dan Neşet Ertaş'a kadar bütün kültür elçilerimize sahip çıkmalıyız. Bizim müzik potansiyelimiz çok geniş. Yaşatılması çok önemli. Gönül telimizi titreten sanatçılarımızı gelecek kuşaklara aktarmalıyız" diye konuştu.  'YAPMAMIZ GEREKEN, ONU KEŞFETMEK' Festivalin panel bölümünün moderatörlüğünü Duygu Canbaş yaptı.
Duygu Canbaş - 5.8.2018
Neşet Ertaş Kültür ve Sanat Festivali
Moderatörlüğünü Duygu Canbaş'ın üstlendiği söyleşide, Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi Rektörü Prof.
Duygu Canbaş - 5.8.2018
İbrahim Kalın, Neşet Ertaş Kültür ve Sanat Festivali İçin Kırşehir'de (5) (Aktüel)
'YAPMAMIZ GEREKEN, ONU KEŞFETMEK' Festivalin panel bölümünün moderatörlüğünü Duygu Canbaş yaptı.
Duygu Canbaş - 5.8.2018
İbrahim Kalın, Neşet Ertaş Kültür ve Sanat Festivali İçin Kırşehir'de (4) (Aktüel)
'YAPMAMIZ GEREKEN, ONU KEŞFETMEK' Festivalin panel bölümünün moderatörlüğünü Duygu Canbaş yaptı.
Duygu Canbaş - 28.4.2018
"Sesim Olur Musun?" Paneliyle Kadınların Sesi Oldular
Panelin moderatörü Duygu Canbaş açılış konuşmasında şunları söyledi: "Bundan bir süre önce başladığımız Sesim Olur Musun panelleri, bir "sosyal sorumluluk" değil aslında "sosyal zorunluluk" projesi.
Duygu Canbaş - 17.12.2017
Kadın İstihdamı, Sesim Olur Musun" Paneli
Neşet Ertaş Kültür ve Sanat Merkezi'nde sunucu Duygu Canbaş'ın moderatörlüğünde gerçekleştirilen panele, Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof.
Duygu Canbaş - 24.9.2017
Neşet Ertaş Kültür Sanat Festivali"
Duygu Canbaş'ın moderatörlüğünde yapılan panele Prof.
Duygu Canbaş - 9.4.2016
Gençlik Yeni Anayasa İstiyor"
Samsun'da Büyükşehir Belediyesi ve Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) İl Tesilciliği tarafından "Gençlik Yeni Anayasa İstiyor" adlı etkinlik düzenlendi.Samsun Büyükşehir Belediyesi Sanat Merkezi'nde gerçekleşen programa spiker Buket Aydın ve hukukçu Bahadır Yenişehirlioğlu konuşmacı olarak katıldı.Açılış konuşması yapan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, mevcut anayasayı dar bir elbiseye benzeterek toplumun tüm dinamiklerinin yeni bir anayasa istediğini ifade etti.Yılmaz, "Ülkenin yönetimiyle ilgili olaylarda sorumluluk almak lazım. Bir bakış açısı ortaya koymamız lazım. Eski formatlarla olaylara bakamayacağız. Artık yeni bir tempoyla yeni bir açılıma doğru yepyeni ufuklara doğru yol almamız lazım. Yeni anayasa ihtiyacına karşı toplumun duyarlılığı yadsınamaz." ifadelerini kullandı.Açılış konuşmalarının ardından moderatör Duygu Canbaş ile Aydın ve Yenişehirlioğlu yeni anayasa ve başkanlık sistemi hakkında değerlendirmelerde bulundu.
Duygu Canbaş - 8.2.2016
Medyanın Engelli Vatandaşa Bakış Açısı Tartışıldı
Engellilerin hayatın içinde daha rahat bir biçimde yer alabilmeleri için yaptıkları birçok ilçe düzenlemesi hususunda örnek gösterilen Beylikdüzü Belediyesi, engellilerin erişebilirliliğini önceliği arasına alıyor. Engelsiz Hayat Dayanışma Derneği ile Engelsiz Hayat Akademisi'nin düzenlediği Medyada Sosyal Yardım/destek haberleri ve toplum algısına etkileri" Paneline Beylikdüzü Kültür Merkezi'nde ev sahipliği yapan Beylikdüzü Belediyesi, oldukça hassas bir konuyu da masaya yatırmış oldu. Panele konuşmacı olarak Televizyon ve haber camiasının önemli temsilcileri Burcu Aydındağ Kıraç, Deniz Bayramoğlu, Duygu Canbaş, Ece Güneş Saadetyan, Ela Sezen, Gülfem Karataş, Seray Yalçın, Umay Aktaş Salman, Zeynep Bayramoğlu katıldı.
Duygu Canbaş - 26.6.2013
"Gazetecilik Mesleğine Başlangıç Eğitimi" Başladı
Eğitimin ilk gününde, Ekonomi Gazetecileri Derneği Başkanı Celal Toprak, Habertürk TV spikeri Duygu Canbaş, Sabah Gazetesi İstihbarat Şefi Ertuğrul Erbaş ve Cihan Haber Ajansı kameramanı Murat Azkeskin, mesleki deneyimlerini öğrencilerle paylaştı.
Duygu Canbaş - 19.4.2013
Medya Etik Konseyi Ödülleri Sahiplerini Buldu
Ödül kazanan isimlerden bazıları şöyle; Görüntülü Haber etik ödülü Cihan Haber Ajansı'ndan (Cihan) Abdurrahman İtik'in 'Darülaceze sakinleri yalnızlıklarını atölyelerde vakit geçirerek unutmaya çalışıyor' adlı haberi ve Anadolu Ajansı'ndan Erkan Tiryaki'nin 'Boğazı yüzerek geçen en özel sporcu' başlıklı haberi. Köşe yazarı meslek ödülü Zaman Gazetesi'nden Ali Bulaç ve Star Gazetesi'nden Hakan Albayrak'a, yazılı haber etik ödülü Mustafa Gürlek ve Fatih Uğur'un '50 yıllık sır aydınlanıyor' başlıklı dizi yazısı ve Türkiye Gazetesi'nden Ali İbrahimoğlu'nun 'İmam tayinine Hıristiyan jüri' isimli özel haberi, Kültür - Sanat haberi etik ödülü Yeni Şafak Gazetesi'nden Kazım Canlan'ın 'Japonya'dan Peru'ya kadar kültür atağı' haberi, TV - Program dalında ise CNN Türk Rıdvan Akar 'Hayatın tanığı' programı, Hilal TV'den Resul Tosun - Sibel Eraslan Hasıl-ı Kelam programı, Haber Türk Duygu Canbaş ile Gün Başlıyor programı, TV Aile- çocuk etik ödülü STV Yeşil Elma programı ile Oktay Usta'ya, TV dizi etik ödülü TRT1 Seksenler dizi yapımcısı Birol Güven ve yönetmen Müfit Can Saçıntı, Radyo sunucu etik ödülü Alem FM'den Mansur El Sabah, Radyo Aile ve Çocuk Programı etik ödülü Burç FM'den Çocuk Deyip Geçmeyin programı ile Adem Güneş'e verildi.
Duygu Canbaş - 19.12.2012
Hınıs Belediye Başkanı, Spikere Açacağı Tazminat Davasıyla Köpeklere Barınak Yaptıracak
Köpek katliamı yaptığı gerekçesiyle suçlanan Erzurum'un Hınıs İlçesi Belediye Başkanı Enver Taçyıldız, yurt içi ve dışından gelen telefonlara yanıt vermekte zorlandığını söyledi. Hınıs'ta köpek katliamı yapıldığını, bunu Özel Harekat polislerinin bile durdumadığı yolundaki bir ulusal gazetedeki haberi 'asparagas' olarak nitelendiren Taçyıldız, "Belki o başkan da bir yerlerde aynı şekilde hayatını kaybeder ve bunu da kimse bilemez" diyen Habertürk Spikeri Duygu Canbaş hakkında da tazminat davası açacağını söyledi.
Duygu Canbaş - 28.10.2011
Müge Anlı Ve Duygu Canbaş'ı Bitirdiler!
Deprem hakkında yaptıkları yorumlar iki ekran güzelinin sonunu getirmek üzere...
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Duygu Canbaş Haberleri | Duygu Canbaş Kimdir - Haberler - Duygu Canbaş haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Duygu Canbaş kimdir, hayatı ve biyografisi. İnternetten canlı yayına katılan türkücü Sümer Ezgü tabureden düşünce güldürdü.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 26.10.2020 22:49:13. #1.14#
title