DURMUŞ GÜNAY HABERLERİ

Durmuş Günay haber, Durmuş Günay son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Durmuş Günay

Durmuş Günay

Doğum Yeri Isparta / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1953 - ...

Durmuş Günay Kimdir ?

1953 te Isparta’da doğdu. İlk ve orta öğrenimini Isparta’da yaptı. 1976’da İstanbul Teknik Üniversitesi’nden Makina Mühendisi olarak mezun oldu. 1980’de, Ege Üniversitesi’nde yüksek lisans, 1986’ da Dokuz Eylül Üniversitesi’nde doktora öğrenimini bitirdi. Bir süre mühendislik yaptı. Daha sonra akademik hayata geçti.
Biyografinin devamı için tıklayın
Durmuş Günay - 20.05.2020
Video konferansla "Medeniyetimizin Dirilişi: Sezai Karakoç" Paneli gerçekleştirdi
Açıklamada, Necmettin Erbakan Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi Öğrencisi Feyza Nur Karademir'in yönettiği bildirilen panelle ilgili şunlar kaydedildi: "Konya Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencisi Kübra Gül Dağlı 'Aslın Dirilişi, Asrın Dirilişi', Akşehir Şehit Zeynep Sağır Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencisi Betül Yıldızhan 'Sezai Karakoç'un Şiirlerinde Gurbet Algısı', Necmettin Erbakan Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi öğrencisi Beyza Albayrak 'Sezai Karakoç ve Büyük Doğu' ve Konya Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencisi Kübra Nur Bayrakdar da 'Hayat Amentüsü'nün Sırları' başlıklı bir konuşma gerçekleştirdi." Panel sunumlarının ardından Anadolu Mektebi Yürütme Kurulu Başkanı ve Tarım eski Bakanı Prof. Dr. Sami Güçlü ve Maltepe Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Durmuş Günay, panelde öğrencileri çok başarılı bulduklarını belirterek, emeği geçenlere teşekkür etti.
Durmuş Günay - 06.10.2017
Hikayemizin Yarım Asırlık Sesi: Mustafa Kutlu" Panelleri
Programa Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Orhan Erdem, Devlet Sanatçısı Bayram Bilge Toker, yazarlar Prof. Dr. Durmuş Günay, Ali Ayçil, Mehmet Çetin'in de katılacağını belirten Büyük, "Projede yer alan lise ve üniversite öğrencisi arkadaşlarımız Cumhurbaşkanlığı Kültür Sanat Büyük Ödülünün sahibi, hikaye yazarı Mustafa Kutlu'nun kitaplarını okuyup, birikimlerini bu paneller kanalıyla toplumla paylaşacak ve Kutlu'nun eserlerinden aldıkları lezzetleri topluma aktarma imkanı bulacak.
Durmuş Günay - 30.08.2017
2. MMG Ar-Ge İnovasyon Zirvesi ve Sergisi Zirve Programı Açıklandı
İkinci günün açılışında, Maltepe Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof .Dr. Durmuş Günay, "Teknoloji Ve Yenileşme Felsefesi" üzerine ilham veren bir konuşma yapacak.
Durmuş Günay - 27.08.2017
Ar-Ge ve İnovasyona Yön Verenler Zirvede Buluşacak
Zirvenin ikinci gününün açılışında Maltepe Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof .Dr. Durmuş Günay, "Teknoloji ve Yenileşme Felsefesi" üzerine ilham veren bir konuşma yapacak.
Durmuş Günay - 09.05.2016
Türkiye'de mesleki ve teknik eğitimin geleceği tartışıldı
Mesleki eğitimin iki bakımdan önem taşıdığının altını çizen Yükseköğretim Yürütme Kurulu Üyesi Prof. Dr. Durmuş Günay, bir ülkenin işgücü ihtiyacını sağlamak ve sosyal problemlerin azaltılması bakımından önem taşıdığını söyledi.
Durmuş Günay - 11.04.2016
Yılın Hekimi Seçilen Akoğlu'na Takdir Belgesi
Rektörlük Senato Salonu'nda düzenlenen törende konuşan Yükseköğretim Kurulu (YÖK) Yürütme Kurulu Üyesi Prof. Dr. Durmuş Günay, SAÜ'nün "Çoban Yıldızı" gibi parladığını görmenin mutluluk verdiğini söyledi.
Durmuş Günay - 28.03.2016
Kütüphane Haftası
Bülent Ecevit Üniversitesi (BEÜ) Rektörü Prof. Dr. Mahmut Özer, Kütüphane Haftası dolayısıyla Prof. Dr. Durmuş Günay Kütüphanesini ziyaret etti.
Durmuş Günay - 09.03.2016
YÖK'e Üye Seçimleri Resmi Gazete'de
Karara göre, Prof. Dr. Durmuş Günay ile Prof.
Durmuş Günay - 15.12.2015
Trafik Kazalarını Önlemek İçin Yol Haritası Belirleniyor
Yükseköğretim Kurulu (YÖK) Yürütme Kurulu Üyesi Prof. Dr. Durmuş Günay, "Trafikte sürücülerin birbirine saygılı olması, kurallara uygun davranması topluma saygıyı da beraberinde getirir. Bu kapsamda trafikte güvenlik konusunda bilimsel çalışmalar için yol haritamızı belirlemek istiyoruz" dedi.
Durmuş Günay - 14.11.2015
Teknoloji Fakülteleri Dekanları 7. Değerlendirme Toplantısı
Toplantıya Yükseköğretim Yürütme Kurulu üyeleri Prof. Dr. Abdullah Çavuşoğlu ve Prof. Dr. Durmuş Günay, KBÜ Rektör Yardımcısı Prof.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Durmuş Günay Haberleri | Durmuş Günay Kimdir - Haberler - Durmuş Günay haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Durmuş Günay kimdir, hayatı ve biyografisi. 57. Kütüphane Haftası etkinliklerle başladı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 11.5.2021 18:02:03. #1.15#

title