Putin'in görkemli sarayından yeni fotoğraf! Striptiz salonunun görüntüleri ilk kez paylaşıldı - Haberler
Haberi Paylaş

Putin'in görkemli sarayından yeni fotoğraf! Striptiz salonunun görüntüleri ilk kez paylaşıldı

Haberler.com - Erdem Aksoy - Dünya
 - Güncelleme:

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'e ait olduğu iddia edilen Karadeniz kıyısındaki 1,3 milyar dolarlık sarayın striptiz salonunun görüntüleri ilk kez paylaşıldı. Putin'in hayatı zindan ettiği başlıca muhaliflerinden Navalni'nin ekibi tarafından paylaşılan görselde, direk dansı sahnesi dikkat çekiyor.

Rus muhalif Aleksey Navalni'nin internet sitesinde, Devlet Başkanı Vladimir Putin'e ait olduğu iddia edilen 1,3 milyar dolarlık saraydaki striptiz salonunun görüntüleri paylaşıldı.

Navalni, Putin'in emriyle zehirlendiği iddiasıyla Almanya'da tedavi gördükten sonra Rusya'ya dönüşünde geçen yıl tutuklanmış, ardından Putin'in gizli sarayı olduğu iddia edilen lüks evin görüntüleri basına sızmıştı. Gizli tüneli, yüzme havuzu, buz pisti, kilisesi, tiyatro ve spor salonu olan sarayda Putin'in yatak odası olduğu söylenen odanın görüntüleri de dikkat çekmişti. Navalni'nin ekibi son olarak da sarayda direk dansı yapılan salonun görüntülerini yayınladı.

Putin'in görkemli sarayından yeni fotoğraf! Striptiz salonunun görüntüleri ilk kez paylaşıldı

Daha önce direk dansı salonunun evin planlarına göre bilgisayarda oluşturulan bir örneği paylaşılmıştı. Orijinal fotoğrafla beraber paylaşılan notta "Striptiz salonu gerçekten var. Hayal ettiğimizden çok daha kötü görünüyor" dendi.

Putin'in görkemli sarayından yeni fotoğraf! Striptiz salonunun görüntüleri ilk kez paylaşıldı

Sarayda ayrıca bir kumarhane ve disko olduğu da belirtiliyor. Rusya'nın simgelerinden biri olan çift başlı kartal görseli de sarayın birçok yerinde görülebiliyor.

Putin'in görkemli sarayından yeni fotoğraf! Striptiz salonunun görüntüleri ilk kez paylaşıldı

Putin'in yasa dışı kaynaklarla Karadeniz kıyısında kendisine lüks bir saray yaptırdığını öne süren video, geçen sene büyük ses getirmiş ve 24 saat içinde 20 milyondan fazla izlenmişti. Navalni'nin ekibi, sarayı "Rusya tarihinin en büyük yolsuzluk skandalı" olarak tanımlarken, Putin sarayın kendisine veya yakın akrabalarına ait olduğu iddialarını reddetmişti. Putin'e yakın isimlerden Rus milyarder Arkadi Rotenberg de sarayın kendisine ait olduğunu belirtmişti.

Erdem Aksoy
Gündem Editörü Haberler.com - Dünya

Vladimir Putin Karadeniz Striptiz Rusya Dünya Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (9)

muro:

bu sorun gecen sene cozulmustu. sonucta orasi baraka degil, olmasi normal.

Cumali:

Tamamen iftira. Direk dansı sahnesi dedikleri yer sarayın 7/24 hazır kıta bekleyen itfaiyecilerinin bulunduğu bölümdür ve o direkten tutunarak itfaiye aracına ulaşılır...yani tamamen muhaliflerin uydurmasıdır.

Cem Polat:

Başını ağrıtacak adam , yarım saat sonra orada striptiz yapmak zorunda kalır. Batmak üzere olan ve mafya (eski kgb artıkları ) olan bir ülkeyi alıp ,çıkardı. Bunu selam ve sabahla yaptığını düşünen bir bu haber kanalı olabilir ,saf olmayın lütfen :)

Tüm 9 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title