Eski Rus komutandan televizyonda yenilgi itirafı: Kötüye gidiyor, daha da kötüleşecek - Haberler
Haberi Paylaş

Eski Rus komutandan televizyonda yenilgi itirafı: Kötüye gidiyor, daha da kötüleşecek

Haberler.com - Fazıl Anıl Kılıçlı - Dünya
 - Güncelleme:

Eski bir Rus komutan olan ve halihazırda medyada analizler yapan Mikhail Khodarenok, resmi televizyonda Ukrayna'daki savaşın kötüye gittiğini ve görünüşe göre daha da kötüleşeceğini söyledi. Eski askerin sözleri stüdyoda soğuk duş etkisi yarattı.

Rus televizyonlarında eski bir Rus komutandan savaşla ilgili bir yenilgi itirafı geldi. Medyanın tek ses hale getirildiği ve Putin'in Ukrayna'da zafere koştuğunu belirten uyduruk anlatı, Pazartesi akşamı Rus devlet televizyonu Rossiya-1'deki bir yorumcunun sözleriyle tuz buz oldu.

Eski bir komutan olan ve halihazırda medyada analizler yapan Mikhail Khodarenok, resmi televizyonda Ukrayna'daki savaşın kötüye gittiğini ve görünüşe göre daha da kötüleşeceğini söyledi.

Khodarenok, ayrıca, Rusya'nın halihazırda jeopolitik olarak tamamen izole edildiğini ve tüm dünyayı karşısına aldığını söyledi: "İtirafta bulunmaktan ne kadar nefret etsek de, gerçekte bütün dünya bize karşı. Ve bu durumdan kurtulmalıyız."

Programdaki Kremlin propagandistlerinden Olga Skabeyeva tarafından defalarca sözü kesilmeye çalışıldı.

Eski Rus komutandan televizyonda yenilgi itirafı: Kötüye gidiyor, daha da kötüleşecek

Haberler.com / Fazıl Anıl Kılıçlı - Dünya

Ukrayna Savaş Putin Rusya Dünya Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (2)

CAN MİRCAN:

orda da yandaş medya adamı susturmaya çalışmış

Şerif Ali:

BİZİM MEDYADA EKONOMİMİZ MÜKEMMEL OLDUĞUNU, BİR SORUN VARSA HAYALİ DÜŞMANLAR YARATARAK ONA BAĞLIYOR. AMA HARKES GERÇEKLERİ GÖRÜYOR. GÖRÜPTE MENFAAT GEREĞİ FARKLI KONUŞAN MUVİYELER VARDIR

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title