DÜNYA ARICILIK KONGRESİ HABERLERİ

Dünya Arıcılık Kongresi Haberleri

Dünya Arıcılık Kongresi haber, Dünya Arıcılık Kongresi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Dünya Arıcılık Kongresi - 21.9.2019
Toros dağları'ndan gelen bala 'dünyanın en iyi balı' ödülü
MERSİN'in Erdemli ilçesinin yüksek kesimlerinde Toros Dağları'nın eteğinde 2 bin 500 rakımda üretilen Eğriçayır balı, Kanada'nın Montreal kentinde Dünya Arıcılık Örgütü ev sahipliğinde düzenlenen 46'ncı Dünya Arıcılık Kongresi'nde 'Dünyanın En İyi Balı' ödülüne alarak Türk balcılığını...
Dünya Arıcılık Kongresi - 21.9.2019
Dha yurt bülteni - 3
Toros Dağları'ndan gelen bala 'Dünyanın en iyi balı' ödülüMersin'in Erdemli ilçesinin yüksek kesimlerinde Toros Dağları'nın eteğinde 2 bin 500 rakımda üretilen Eğriçayır balı, Kanada'nın Montreal kentinde Dünya Arıcılık Örgütü ev sahipliğinde düzenlenen 46'ncı Dünya Arıcılık Kongresi'nde...
Dünya Arıcılık Kongresi - 21.9.2019
Toros dağları'ndan gelen bala 'dünyanın en iyi balı' ödülü
Mersin'in Erdemli ilçesinin yüksek kesimlerinde Toros Dağları'nın eteğinde 2 bin 500 rakımda üretilen Eğriçayır balı, Kanada'nın Montreal kentinde Dünya Arıcılık Örgütü ev sahipliğinde düzenlenen 46'ncı Dünya Arıcılık Kongresi'nde 'Dünyanın En İyi Balı' ödülüne alarak Türk balcılığını...
Dünya Arıcılık Kongresi - 13.9.2019
"Dünyanın En İyi Balı" ödülü Türkiye'ye verildi
Kanada'nın Montreal kentinde 8-12 Eylül tarihleri arasında yapılan 46. Dünya Arıcılık Kongresi'nde Eğriçayır Balı, "Dünyanın En İyi Balı" ödülüne layık görüldü.
Dünya Arıcılık Kongresi - 24.10.2018
İstanbul'un Kongre Elçisiyim" Programı
"Türkiye olarak bizim 2023'te turist başına gelir hedefimiz bin doları yakalamak" ICVB'nin çalışmaları neticesinde bu sıkıntılı süreçte İstanbul'un büyük ve prestijli kongrelere ev sahipliği yapmayı başardığını anlatan Avdagiç, şunları kaydetti: "Örneğin geçtiğimiz yıl düzenlenen Dünya Petrol Kongresi'ne 5 bin kişi, Dünya Beyin Cerrahisi Kongresi'ne 2 bin 100 ve Dünya Arıcılık Kongresi'ne ise 8 bin kişi katılmıştır.
Dünya Arıcılık Kongresi - 19.4.2018
Ballı İhracattan Tatlı Gelir
Özellikle geçen yıl Türkiye'de yapılan Dünya Arıcılık Kongresi'nde ülke ballarının dünya vitrinine çıktığını, kalitesiyle farkındalık yarattığının görüldüğü vurgulayarak, "Ülkemizin ballarımızın önü açık, arıcılarımızın üretim süreci desteklenmelidir.
Dünya Arıcılık Kongresi - 24.11.2017
Bitlis'te "Ekonomi ve Kalkınma Çalıştayı"
Kente önemli bir katma değeri olan ceviz ile ponza ve perlit çalıştayı düzenlendiğini, bunlardan olumlu sonuç aldıklarını aktaran Ustaoğlu, Dünya Arıcılık Kongresi'nde de 3'üncü olan Bitlis balının ekonomiye kazandırılması için çalışmaların yapılacağını bildirdi.
Dünya Arıcılık Kongresi - 17.10.2017
Dha Yurt Bülteni-14
'GURUR VERİCİ' Bitlis Valisi İsmail Ustaoğlu ise Ferhat Ersan'ı makamında kabul ederek, yarım altın hediye etti. Vali Ustaoğlu, Bitlis'in karakovan balının dünya üçüncüsü seçilmesinin gurur verici olduğunu söyledi. Ustaoğlu, "İlimiz arıcılıkla ülkemizin bal üretiminde en önemli illerin başında gelmektedir. Zaman zaman balın tanıtımda balımızı övüyoruz, en iyi bal bizim diyoruz. Ama bunların hepsi bir yana; işte, dünya arıcılık kongresi ve bal yarışmasına ilimizi temsilen katılan Ferhat Ersan kardeşimizin balı, bu yarışmada dünyanın en iyi 3.
Dünya Arıcılık Kongresi - 5.10.2017
Dünya Arıcıları Şile'de Buluştu
Bu sene 45’incisi düzenlenen Apimondia 2017’nin (Dünya Arıcılık Kongresi) son gününde arıcılar Şile’de buluştu.
Dünya Arıcılık Kongresi - 4.10.2017
Dünya Bal Üreticileri, Mobil Bal Tırını Ziyaret Etti
45. Apimondia Dünya Arıcılık Kongresi için Türkiye gelen dünyanın değişik ülkelerinden çok sayıda bal üreticisi, iş adamı İbrahim Sancak'ın geliştirdiği mobil bal tırını ziyaret etti.
Dünya Arıcılık Kongresi - 29.9.2017
45. Apimondia Dünya Arıcılık Kongresi
Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba,"Emin olun ki gıda, tarım ve hayvancılıkta her birime destek verirken, arıcılığa çok daha fazla destek vereceğim." dedi.
Dünya Arıcılık Kongresi - 29.9.2017
Gündem / 29 Eylül 2017
(Ankara/10.00) (Fotoğraflı-Görüntülü) EKONOMİ 1- Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, İl Müdürlüğünde Tarımsal STK'larla toplantıya katılacak, İstanbul Harbiye Oditoryumu'nda 45. Apimondia Dünya Arıcılık Kongresi açılış törenine iştirak edecek.
Dünya Arıcılık Kongresi - 29.9.2017
Gündem Özeti / 29 Eylül 2017
(Kütahya/10.00-16.00) 2- Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, İl Müdürlüğünde Tarımsal STK'larla toplantıya katılacak, İstanbul Harbiye Oditoryumu'nda 45. Apimondia Dünya Arıcılık Kongresi açılış törenine iştirak edecek.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Dünya Arıcılık Kongresi Haberleri | Dünya Arıcılık Kongresi Haber - Haberler - Dünya Arıcılık Kongresi haberleri, son dakika dünya arıcılık kongresi haber ve gelişmeleri burada. Ödüllü Eğriçayır balının hasadı yapıldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 27.11.2020 12:50:17. #1.14#
title