Dul annesinin sevgilisi tarafından cinsel istismara uğradı! Üzerinde sigara söndürüldü
Haberler » Dünya » Dul annesinin sevgilisi tarafından cinsel istismara uğradı! Üzerinde sigara söndürüldü - Haberler

Dul annesinin sevgilisi tarafından cinsel istismara uğradı! Üzerinde sigara söndürüldü

Hindistan'da meydana gelen olayda, dul bir kadınla ilişki yaşadığı öğrenilen 25 yaşındaki Nagaraj isimli şahıs, kadının 5 yaşındaki kızına cinsel istismarda bulundu, ardından vücudunun çeşitli yerlerinde sigara söndürdü.

Dul annesinin sevgilisi tarafından cinsel istismara uğradı! Üzerinde sigara söndürüldü

'ın Karnataka eyaletinin başkenti Bangalor'da meydana gelen olayda, 5 yaşındaki kız annesinin sevgilisi tarafından üzerinde sigara söndürüldükten sonra cinsel istismara uğradı.Olay ertesi gün, ihbar üzerine kıza ulaşan bir çocuk koruma merkezi çalışanın kızın yüzündeki ve vücudundaki yanık izlerini tespit etmesiyle ortaya çıktı. İsmi Nagaraj olarak açılanan cani adam işlemlerinin ardından çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

SEVGİLİSİNİN KÜÇÜK KIZINA SALDIRDI

Olay Hindistan'ın Karnataka eyaletinin başkenti Bangalor'da meydana geldi. Hindistan basınında yer alan haberlere göre, 25 yaşındaki şahıs, Bangalor şehrinde 5 yaşındaki bir kız çocuğuna cinsel ve fiziksel saldırıda bulunduğu gerekçesiyle tutuklandı. İsmi Nagaraj olan ve özel bir fabrikada çalışan şahıs, talihsiz kızın annesiyle ilişki yaşıyordu. Polis kayıtlarına göre olay, Cuma gecesi özel bir fabrikada çalışan Nagaraj isimli şahsın, sevgilisinin kızına saldırmasıyla gerçekleşti.

ANNEYLE FACEBOOK'TA TANIŞTILAR

Talihsiz kızın annesiyle Nagaraj isimli cani, Facebook üzerinden tanıştılar. İkili bir süredir ilişki yaşıyordu.Yapılan tıbbi incelemeler sonucunda kızın cinsel saldırıya uğradığı ve vücudunun sigara vasıtasıyla yakıldığı ortaya çıktı. Saldırıya uğrayan kız, erkek kardeşi ve annelerinin devlet tarafından korumaya alındıkları öğrenildi.

HABER YORUMLARI (6)

 • ANALI KIZLI:
  medyaya yansımayan benzer örnekleri hemen her gün yaşanıyor. . çocuklara taciz ve tecavüz genelde saptanamıyor. . hatta çoğu zaman anne bildiği halde görmezden geliyor. . ister dindar olun, ister ateist olun, çocuk varsa ortada, geleneksel aile yapısına sadık kalın. . yok ben olmam diyorsanız da çocuk yapmayın
 • REALİST:
  sunu hic bir zaman unutma. kadinlar tarafindan tacize ugrayan erkek cocuklar iki uc kat daha fazla. gercek sapik kadinlardir
 • HER YERDE ADALET, HERKESE ADALET..:
  ÖNCELİKLE ; O 5 YAŞINDAKİ ÇOCUĞUNUN YANINDA SEVGİLİ HAYATI YAŞAYAN SÖZDE ANNEYE CEZA VERECEKSİN. BU ŞEKİLDEKİ AHLAKSIZCA YAŞANAN HAYATLAR, MAALESEF ÇOCUKLARIN TAMAMININ HAYATINI KARARTIYOR. BU TÜR AHLAKSIZ HAYATIN İÇİNDE YETİŞEN ÇOCUKLAR, KENDİLERİNİ AYNEN ANNELERİ GİBİ BATAKLIK HAYATIN İÇİNDE BULUYORLAR. YAZIK ÇOK YAZIK. KADINLAR, AHLAKSIZ ZEVKLERİNİ YAŞAMAK UĞRUNA O KÜÇÜCÜK CANLARIN HAYATLARINI HİÇE SAYARAK MAHFEDİYORLAR.
 • DUL DİYOR DUL:
  kadının suçu belki. neden dul kalmış bide onu öğrenmek lazım dul bırakan adam yüzünden bu haldeyse kadınları korumayı kendime görev sayarım.fakat arkadaş başka bir caniye denk gelmiş. Hindistan böyle biyer dikat edin giderseniz.son zamanlarda hepten bozdu hatta gitmeyin derim.
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet

Haberler

Dünya

Son Dakika Haberleri