18 yaşındaki genç dişi uyuşmadığı için doktoru bıçakladı

18 yaşındaki genç dişi uyuşmadığı için doktoru bıçakladı

18.09.2019 13:34 | Son Güncelleme: 18.09.2019 15:40

Bursa'da dişini çektirmek için gittiği hastanede dişi uyuşmayan 18 yaşındaki genç doktoru göğsünden bıçakladı.Şüpheli gözaltına alınırken, yaralanan doktorun tedavisi sürüyor.

Dişi ağrıyan 18 yaşındaki Mert D., dişini çektirmek için hastaneye geldi. Burada Doktor Hamdi Gören'den randevu alan Mert D., dişinin ağrıdığını ve çektirmek istediğini söyledi.

Mert D.'yi muayene eden Gören, dişini çekmek için gence iğne yaptı. Dişi uyuşmayan Mert D.'ye tabip daha sonra ikinci kez iğne yaptı. İki iğneye rağmen dişi uyuşmayan Mert D. doktorla tartışmaya başladı.

DURUM POLİSE BİLDİRİLDİ

Tartışmanın büyümesi üzerine Mert D., Dr. Gören'i göğsünden bıçakladı. Doktorun yaralandığını gören sağlık personelleri durumu polise bildirdi.

ŞÜPHELİ GÖZALTINA ALINDI

Kısa sürede olay yerine çok sayıda polis ekibi sevk edildi. Ekipler şüpheli Mert D.'yi gözaltına alırken, yaralanan doktor ise Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı.

DOKTORUN TEDAVİSİ SÜRÜYOR

Hastasının bıçakladığı doktorun ise tedavisi devam ediyor.

DOKTORLAR İŞ BIRAKTI

Bursa'da bıçaklanan doktorun mesai arkadaşları saldırıyı kınadı. Saldırının ardından hastanedeki doktorlar iş bıraktı.

İL SAĞLIK MÜDÜRÜ AÇIKLAMA YAPTI

Saldırının ardından açıklama yapan Bursa İl Sağlık Müdürü Özcan Akhan, diş hekiminin tedaviye gelen bir hasta tarafından tedavisi ertelendiği için saldırıya uğradığını belirtti. Saldırıyı kınadıklarını ifade eden Akan, "Bu tür olayların yaşanmaması için hastanelerimizde güvenlik önlemlerini en üst seviyede tutuyoruz ama bazen böyle şeyler olabiliyor. Biz saldırıların her türlüsünü kınıyoruz. Diş hekimimizin sağlık durumu iyi. Saldırıyı gerçekleştiren şahıs güvenlikçilerimiz tarafından muhafaza altına alınıp güvenlik güçlerine teslim edildi. Bir daha böyle şeylerin yaşanmamasını temenni ediyoruz" ifadelerini kullandı.

18 yaşındaki genç dişi uyuşmadığı için doktoru bıçakladı
Haber Yorumları (26)
GEREĞİ DÜŞÜNÜLDÜ: günümüzde belki her saat bıçaklama oluyor eşkıyalar tarafından bir hiç uğruna. ceza caydırıcılık yok ülkemde bıçak ihtiyaç malzemesi, eğer ceza alacaksa bıçaklı korkak eşkiyalar illa ölmen lazım oda suçlunun can güvenliği koruma kanunu ölümden dönsen dahi madur sağlığına kavuştu salın özgürlüğüne adamı tatile ilk günden pislik sonra poliste onlarca kaydı çıktı lafları geçmiş olsun doktora
YI: Ülke sığır dolu
DJ: Sığıra uyuşturucu iğne neylesin
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title