Dilek Özcengiz Haberleri

Dilek Özcengiz haber, Dilek Özcengiz son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Dilek Özcengiz - 12.07.2016
Çukurova Üniversitesinde Rektör Adaylığı Seçimi
Seçimde, Prof. Dr. Dilek Özcengiz 124, Prof.
Dilek Özcengiz - 17.05.2016
Özcengiz Doktora Tezini Tamamladı
Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi ve Rektör Adayı Prof. Dr. Dilek Özcengiz, "Gevşeme eğitiminin maling olmayan kronik ağrıların ağrı algılarına etkisi" başlıklı doktora tezini tamamlayarak mezun oldu.
Dilek Özcengiz - 15.03.2015
Kadına Yönelik Şiddet Toplumsal Travma Yaşanmasına Neden Oluyor
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İzmir Milletvekili Hülya Güven ile Türk Kadın Dernekleri Federasyonu Başkanı Canan Güllü, Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Dilek Özcengiz’in davetlisi olarak geldikleri Adana’da konferans verdi.
Dilek Özcengiz - 22.12.2014
Adana'daki İlk Organ Nakline 25. Yıl Pastası
Kutlamaya, Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Dilek Özcengiz, Rektör Yardımcısı Prof.
Dilek Özcengiz - 30.10.2014
Tıpta İnsan Bilimleri Ders Kurulu Toplantıları Devam Ediyor
Çukurova Üniversitesi (ÇÜ) Tıp Fakültesi Tıpta İnsan Bilimleri Ders Kurulu tarafından düzenlenen bilgilendirme toplantıları, 'Felsefesini Arayan Tıp' konulu konferansla devam etti.     ÇÜ Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesi Hippokrat Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıya Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Dilek Özcengiz, Göğüs Hastalıkları Bölümü Öğretim Üyesi ve Ders Kurulu Başkanı Prof.
Dilek Özcengiz - 14.10.2014
Doğu Ergil "Dünyada Yerimizi Ararken" Söyleşisine Katılacak
Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Dilek Özcengiz, yaptığı açıklamada, "Sürekli Mesleki Gelişim Etkinlikleri" kapsamında düzenledikleri "Cuma Toplantıları"nın bu haftaki konuğunun ünlü sosyolog, siyaset bilimci ve akademisyen Prof.
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Dilek Özcengiz Haberleri | Dilek Özcengiz Kimdir - Haberler - Dilek Özcengiz haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Dilek Özcengiz kimdir, hayatı ve biyografisi. Bir başarı öyküsü... 35 yıl arayla aynı üniversitenin hem tıp hem hukuk fakültesini
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 23.10.2021 23:10:34. #1.14#

title