Deniz Ülke Arıboğan Haberleri

Deniz Ülke Arıboğan haber, Deniz Ülke Arıboğan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Deniz Ülke Arıboğan - 15.06.2021
Prof. Dr. Sinan Canan: "Yeni dijital dünyaya karşı uyanık olmalıyız"
İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Üsküdar Üniversitesi iş birliği ile düzenlenen "Fi-jital Gelecek Zirvesi 2021" gençleri akademi dünyasının önde gelen isimleriyle buluşturdu. Üsküdar Üniversitesi Kurucu Rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan ve İstanbul Milli Eğitim Müdürü Levent Yazıcı'nın açılış paneliyle başlayan zirvede Üsküdar Üniversitesi Rektör Yardımcısı, Bağımlılık ve Adli Bilimler Ensititüsü Müdürü Prof. Dr. Sevil Atasoy, Psikolog Prof. Dr. Acar Baltaş, Prof. Dr. Deniz Ülke Arıboğan'ın ardından konferansları ilgiyle takip edilen Prof.
Deniz Ülke Arıboğan - 09.06.2021
"Pandemi bitse gelecek çevrimiçi eğitim yönünde ilerleyecek!"
11 Haziran'a kadar devam edecek Özellikle üniversite sınavına girecek adayların yoğun ilgi gösterdiği Fi-jital Gelecek Zirvesi 2021, gazeteci Şaban Özdemir moderatörlüğünde İstanbul İl Milli Eğitim Müdürü Levent Yazıcı ve Üsküdar Üniversitesi Kurucu Rektörü, Psikiyatrist Prof. Dr. Nevzat Tarhan'ın katıldığı panelle başladı. 11 Haziran 2021 Cuma gününe kadar devam edecek zirvede Psikolog Prof. Dr. Acar Baltaş, "Yapay Zekânın Sunacağı İmkânlar ve Sınırlar"; Üsküdar Üniversitesi İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Deniz Ülke Arıboğan, "Hibrit Dönemde Fi-jital Eğitim";Üsküdar Üniversitesi Psikoloji Bölümü Öğretim Üyesi Prof.
Deniz Ülke Arıboğan - 07.06.2021
Fi-jital Gelecek Zirvesi, açılış oturumuyla başladı
Bilim teknolojileri alanında uzaktan eğitim alanlarının da düzenlenmesinin bu süreçte ele alındığını anlatan Yazıcı, şunları kaydetti: "Öğretmen olarak ben de farklı eğitimlere girdiğim zaman çizim, müzik ve fotoğraf aracılığıyla öğrencilerin kendilerini farklı yollarla ifade ettiğini gördüm. EBA ağına girdiğimde her seferinde farklı imkanlar olduğunu gördüm. Bu çok önemli öğrenme fırsatları sundu. Sadece öğrencinin akademik olarak öğrenmesini desteklemek değil, 21. yüzyıl becerilerine dönük olarak bilişsel alandaki yeterliliklerini de artırmak konusunda seçenekler sunmaya gayret ettik. Öğrencilerin yanı sıra normal dönemde yapılan öğretmen eğitimlerinin çok üzerinde bir eğitim imkanı da oluşturduk." Zirve devam ediyor 11 Haziran'da sona erecek zirvede yarın Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Sevil Atasoy "Şiddetle ihtiyaç duyulan ve aniden mümkün olan şey", 9 Haziran'da Baltaş Grubu Kurucusu Prof. Dr. Acar Baltaş "Yapay zekanın sunacağı imkanlar ve sınırlar", 10 Haziran'da İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Deniz Ülke Arıboğan "Hibrit dönemde fi-jital eğitim", 11 Haziran'da Psikoloji Bölümü Öğretim Üyesi Prof.
Deniz Ülke Arıboğan - 02.06.2021
Dijital dünya her yönüyle ele alınacak
Pandemiyle beraber hayatımızda daha etkili olan dijital dünya, yapay zeka gibi kavramlar, akademi dünyasının önemli isimlerince değerlendirilecek. Çevrimiçi düzenlenecek zirve, 7 Haziran Pazartesi saat 20:00'de başlayacak. Beş gün sürecek zirve, İstanbul İl Milli Eğitim Müdürü Levent Yazıcı ve Prof. Dr. Nevzat Tarhan'ın katılacağı panelle başlayacak. Zirvede Prof. Dr. Sevil Atasoy, Prof. Dr. Sinan Canan, Prof. Dr. Acar Baltaş, Prof. Dr. Deniz Ülke Arıboğan gençlerle buluşup dijital geleceğe ilişkin konularda sohbet edecek.
Deniz Ülke Arıboğan - 24.05.2021
Prof. Dr. Nevzat Tarhan: "Hayatta gizli psikoloji yasası vardır"
Prof. Dr. Deniz Ülke Arıboğan: "Pandemi şartlarında derin bir global travma ile karşı karşıyayız" Üsküdar Üniversitesi Rektör Danışmanı, İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof.
Deniz Ülke Arıboğan - 19.01.2021
Sosyolog Prof. Dr. Nur Vergin son yolculuğuna uğurlanıyor
Üsküdar Üniversitesi İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Deniz Ülke Arıboğan da "Prof.
Deniz Ülke Arıboğan - 19.11.2020
Son dakika haberi! Pandemi döneminde beslenme gerçekleri dünya çapında uzmanların katılımıyla tartışıldı
Harvard Üniversitesi Sağlık İletişimi Departmanı'ndan Prof. K. Vish Viswanath, Üsküdar Üniversitesi İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi Dekanı ve Oxford Üniversitesi CRIC Merkezi Kıdemli Üyesi Prof. Deniz Ülke Arıboğan, Dünya Gazetesi Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Güldağ, İletişim ve İşletme Bilimleri Enstitüsü Kurucusu Prof.
Deniz Ülke Arıboğan - 04.11.2020
Uzmanlar Kovid-19 için Sabri Ülker Vakfı Beslenme ve Sağlık İletişimi Konferansı'nda buluşuyor
Konferansa aralarında; Harvard T. H. Chan School of Public Health Sağlık İletişimi Departmanı Profesörü K. Vish Viswanath, Aarhus Üniversitesi MAPP Araştırma Merkezi Direktörü Profesör Klaus Grunert, British Nutrition Foundation (İngiliz Beslenme Vakfı) Eğitim Bölümü Yönetici Direktörü Roy Ballam ve Üsküdar Üniversitesi İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi Dekanı ve Oxford Üniversitesi CRIC Merkezi Kıdemli Üyesi Prof. Dr. Deniz Ülke Arıboğan'ın bulunduğu çok sayıda uzman konuşmacı olarak katılacak.
Deniz Ülke Arıboğan - 28.09.2020
Üsküdar Üniversitesi, "AR-GE ve Yenilikçi Politikalar"a odaklandı
Üsküdar Üniversitesi Rektör Danışmanı Prof. Dr. Deniz Ülke Arıboğan'ın da selamlama konuşması yaptığı programda son olarak toplantının amacı ve vizyonu bağlamında Kurucu Rektör Prof.
Deniz Ülke Arıboğan - 29.07.2020
YKS sonuçları açıklandı, şimdi tercih zamanı
Üsküdar Üniversitesi uzmanları adaylara yol gösterecek Bu yıl pandemi nedeniyle alınan önlemler kapsamında fiziksel mesafeli ve tedbirli yüz yüze tanıtımın yanı sıra online tercih danışma hizmetleri de veriliyor. Üsküdar Üniversitesi'nin yerleşkelerini ziyaret eden adaylar aralarında Üsküdar Üniversitesi Kurucu Rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan, Prof. Dr. Sevil Atasoy, Prof. Dr. Deniz Ülke Arıboğan, Prof.
Deniz Ülke Arıboğan - 04.06.2020
WWF-Türkiye'den "doğa ve insan için yeni bir başlangıç yapma" çağrısı Açıklaması
Çağrının sanat, medya, akademi çevrelerinde karşılık bulduğu belirtilen açıklamada, Deniz Ülke Arıboğan, Levent Erden, Dilara Koçak, Barış Özcan, Atlas Sarrafoğlu, Bünyamin Sürmeli, Ayça Varlıer, Tuba Ünsal gibi isimlerin mesajları ile çağrıya destek verdiği kaydedildi.
Deniz Ülke Arıboğan - 18.04.2020
Türkiye Belediyeler Birliğinden "COVID-19 Salgını Sonrası" konferansı
Oturumlara, AB Türkiye Delegasyonu Başkanı Christian Berger, Prof. Dr. Necdet Ünüvar, Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu, Prof. Dr. Deniz Ülke Arıboğan, Prof.
Deniz Ülke Arıboğan - 18.12.2019
Üsküdar Üniversitesi Bilim ve Fikir Festivali 16-17 Nisan'da düzenlenecek
Öğretmenleri Ramazan Teker'in desteğiyle "21. Yüzyıl Bilim İdollerimiz" kitabını hazırlayan Şırnak Ortasu Ortaokulu öğrencileri, kitaplarında "bilim idolü" olarak yer verdikleri Üsküdar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan, Üsküdar Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Sevil Atasoy ve Rektör Danışmanı Prof. Dr. Deniz Ülke Arıboğan ile bir araya geldi.
Deniz Ülke Arıboğan - 06.12.2019
Yalnızlıkta ezber bozuldu. Gençler daha yalnız…
Güven ve yalnızlık arasındaki ilişki oldukça güçlüdür Bireyselleşmenin güvende düşüşe yol açtığı ve yalnızlık artışına yol açtığı yönündeki hipotezin yanlış olduğuna değinen Prof. Svendsen, şunları söyledi: "Aksine, tam tersi geçerlidir. Öyleyse, birileri, kitlesel bireyselleşme çağında neden önemli bir güven artışı ve yalnızlık düşüşü görmediğimizi sorabilir. Kısa ve öz olarak bu, bireyselleşme meselelerinden çok daha fazlasıdır. Hem ekonomik hem de etnik olarak toplumlar daha az homojen hale geldiğinde, güven düşme eğilimindedir. Ekonomik krizler, güven ve benzeri şeyleri bozar. Güven ve yalnızlık arasındaki ilişki oldukça güçlüdür. Hem bu fenomenlerin hem de bireyselleşme arasındaki ilişki zayıftır, çünkü diğer birçok faktör rol oynamaktadır, ancak yine de önemlidir. Güvensizlik ve yalnızlıkla mücadele etmek istiyorsanız, bireyselleşmeyi azaltmayı değil, teşvik etmeyi amaçlamalısınız. Eğitimi teşvik etmeli ve eşitliği hedeflemelisiniz. Daha fazla eğitimli insanlar, daha az eğitimli olanlardan daha yüksek güven seviyelerine ve daha düşük yalnızlık seviyelerine sahiptir. Bireycilik özünde eşitlikçidir, soyut olarak bütün bireylerin özdeş olması anlamındadır. Bunlar temelde vatandaşlardır, ailelerin veya grupların üyeleri değillerdir." Prof. Dr. Arıboğan, yalnızlığın politik sonuçlarını değerlendirdi Sempozyuma Üsküdar Üniversitesi İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Deniz Ülke Arıboğan, "Yalnızlık ve Politik Sonuçları" başlıklı sunumu ile katıldı.
Deniz Ülke Arıboğan - 19.11.2019
Perakendenin öncüleri İstanbul'da buluşacak
Akinon ve Opet ana sponsorluğunda düzenlenen Perakende Günleri 2019'un yerli konuşmacıları arasında, Akinon Kurucu Ortağı Tolga Tatari, MediaMarkt Türkiye ve Yunanistan Üst Yöneticisi (CEO) Yenal Gökyıldırım, Oxford Üniversitesi CRIC Merkezi Kıdemli Üyesi Prof. Dr. Deniz Ülke Arıboğan, Vestel Genel Müdürü Ergün Güler, Sabancı Üniversitesi Finans Kürsü Başkanı Prof.
Deniz Ülke Arıboğan - 08.11.2019
Şırnaklı öğrenciler, idollerinin hayatlarını kitaba döktü
Stanford Üniversitesi Genom Teknoloji Merkezi'nde hücrelerin manyetik özelliklerinden faydalanarak hastalıklı hücreleri tespit edebilen bir cihaz üzerinde çalışan Gözde Durmuş'u idol seçen Gülizar Encu, "Doktor olmak benim küçüklükten beri hayalim. Doktor olunca insanları iyileştirmek istiyorum. Onlara iyi şeyler yapmak istiyorum. Hastalıkların önüne geçmek istiyorum" diye konuştu.  Öğrencilerin, kitapta hayatlarını yazdıkları bazı isimler ise şunlar: 'Sondan Durukanoğlu Feyiz, Canan Dağdeviren, Leyla Türker Şener, Deniz Ülke Arıboğan, Burcu Özsoy Çiçek, Sevil Atasoy, Tülin Akın, Şeyda İpek, Neva Çiftçiogu, Bilge Demirköz, Feryal Özel, Ece Kamar, Nurcan Tunçbağ, Mehmet Haberal, Burçin Mutlu Pakdil, Türkan Saylan, Aziz Sancar, Hüseyin Bağ, Umut Yıldız, Nihat Berker, Çağrı Mert Bakırcı, Hülya Kayserili Karabey, Ali Nesin, Nevzat Tarhan, Umran İnan, Yusuf Leblebici ve Abdullah Atalar.
Deniz Ülke Arıboğan - 08.11.2019
DHA YURT BÜLTENİ-9
Stanford Üniversitesi Genom Teknoloji Merkezi'nde hücrelerin manyetik özelliklerinden faydalanarak hastalıklı hücreleri tespit edebilen bir cihaz üzerinde çalışan Gözde Durmuş'u idol seçen Gülizar Encu, "Doktor olmak benim küçüklükten beri hayalim. Doktor olunca insanları iyileştirmek istiyorum. Onlara iyi şeyler yapmak istiyorum. Hastalıkların önüne geçmek istiyorum" diye konuştu.  Öğrencilerin, kitapta hayatlarını yazdıkları bazı isimler ise şunlar: 'Sondan Durukanoğlu Feyiz, Canan Dağdeviren, Leyla Türker Şener, Deniz Ülke Arıboğan, Burcu Özsoy Çiçek, Sevil Atasoy, Tülin Akın, Şeyda İpek, Neva Çiftçiogu, Bilge Demirköz, Feryal Özel, Ece Kamar, Nurcan Tunçbağ, Mehmet Haberal, Burçin Mutlu Pakdil, Türkan Saylan, Aziz Sancar, Hüseyin Bağ, Umut Yıldız, Nihat Berker, Çağrı Mert Bakırcı, Hülya Kayserili Karabey, Ali Nesin, Nevzat Tarhan, Umran İnan, Yusuf Leblebici ve Abdullah Atalar.
Deniz Ülke Arıboğan - 07.11.2019
Gaziantep "Enerji Forumu"na hazırlanıyor
İki oturumla sürecek forumun özel söyleşi bölümünde akademisyen, yazar Prof. Dr. Deniz Ülke Arıboğan konuşmacı olarak yer alacak.
Deniz Ülke Arıboğan - 25.10.2019
Kartepe Zirvesi: "Şehircilik ve Mutlu Şehir"
Kocaeli'nin hızlı şehirleşmede standartların altında kaldığını vurgulayan Zeytinoğlu, şöyle devam etti: "Batı'daki iyi uygulamalar örnek alınarak standartları yakalayabiliriz. Bu sorunları çözme noktasında gelişmiş ülkelerde çok güzel örnekler var. Zirvenin açılış oturumunda Sayın Cumhurbaşkanımızın eşi Emine Erdoğan Hanımefendi Japonya'daki bir şehri örnek verdi. İlimizde sorunlu ilçelerimiz var. Bunların çözümü noktasında belediyemiz, valiliğimiz ve devletimiz önemli çabalar sarf ediyor. Yapılması gereken çok faaliyetler var. Depremsellik ve kentsel dönüşümü aslında hızlı bir şekilde yaparak, yaşanabilir ve mutlu bir şehir oluştururken sanayiyi de yanında tutabiliriz." -"Doğru düzgün bir planlama yapamadık" Üsküdar Üniversitesi İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Deniz Ülke Arıboğan da dünyada 268 milyon insanın göçmen, 70 milyon insanın mülteci statüsünde olduğunu ve 10 milyondan fazla vatansız insanın bulunduğunu kaydetti.
Deniz Ülke Arıboğan - 22.09.2019
Neslican Tay: Psikiyatrist rektör Nevzat Tarhan'ın Tay'ın mücadelesiyle ilgili paylaşımları tepki...
İnsan hakları savunucusu hukukçu Kerem Altıparmak, "Nevzat Tarhan bir hekim ve kapısını inançsız biri de aynı koşullarda çalabilir. O zaman ne yapacak?" sorusunu sordu: Yine Üsküdar Üniversitesi'nde akademisyen olan Deniz Ülke Arıboğan da, kendisine konuyla ilgili yorumunun sürekli sorulduğunu belirterek "Rektörüme katılmıyorum" dedi ancak düşüncelerini ifade etme özgürlüğü olduğunu söyledi.
Deniz Ülke Arıboğan - 19.09.2019
Gaziantep, "Güneydoğu Enerji Forumu"na hazırlanıyor
Ayrıca forumun özel söyleşi bölümünde akademisyen, yazar Prof. Dr. Deniz Ülke Arıboğan konuşma yapacak.
Deniz Ülke Arıboğan - 19.07.2019
Adaylara rehberlik hizmeti başladı
Üniversite adaylarını bu süreçte yalnız bırakmayan Üsküdar Üniversitesi, tercih danışmanlarından oluşan uzman ekiple adaylara yol gösteriyor. Üsküdar Üniversitesi'nin yerleşkelerini ziyaret eden adaylar aralarında Üsküdar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan, Prof. Dr. Sevil Atasoy, Prof. Dr. Deniz Ülke Arıboğan, Prof.
Deniz Ülke Arıboğan - 12.07.2019
"Militarizm ve Demokrasi Paneli"
Üniversite olarak "Eleştirsellik" dersini 15 Temmuz'dan sonra seçmeli dersten çıkarıp zorunlu ders haline getirdiklerini belirten Tarhan, şunları kaydetti: "Çünkü itaat kültürü yeni FETÖ'lerin çıkmasını besliyor. Yeni FETÖ'lerin çıkmasını önlemek için insanların dini liderleri ve yöneticileri eleştirebilmesi lazım. Hakikati bulması lazım. Eleştiri olmayan yerde hakikat bulunamıyor. Hakikat bulunamayınca ortada bazı güç odaklarının hakimiyeti oluşuyor. Adalet odaklı bir sistem için yanlışı konuşmak da gerekiyor." - "Esas büyük direniş ordunun kendi içerisinden geldi" Üsküdar Üniversitesi İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Deniz Ülke Arıboğan ise 1950 sonrası bütün dünyada büyük savaşların bitip demokrasinin yaygınlaştığını ancak 480'den fazla darbenin yaşandığını dile getirdi.
Deniz Ülke Arıboğan - 12.07.2019
"Militarizm ve Demokrasi Paneli"
"Çünkü itaat kültürü yeni FETÖ'lerin çıkmasını besliyor" Üsküdar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan da zihinsel kodların değişimi olmadan darbeciliğin engellenemeyeceğini söyledi. Üniversite olarak "Eleştirsellik" dersini 15 Temmuz'dan sonra seçmeli dersten çıkarıp zorunlu ders haline getirdiklerini belirten Tarhan, şunları kaydetti: "Çünkü itaat kültürü yeni FETÖ'lerin çıkmasını besliyor. Yeni FETÖ'lerin çıkmasını önlemek için insanların dini liderleri ve yöneticileri eleştirebilmesi lazım. Hakikati bulması lazım. Eleştiri olmayan yerde hakikat bulunamıyor. Hakikat bulunamayınca ortada bazı güç odaklarının hakimiyeti oluşuyor. Adalet odaklı bir sistem için yanlışı konuşmak da gerekiyor." - "Esas büyük direniş ordunun kendi içerisinden geldi" Üsküdar Üniversitesi İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Deniz Ülke Arıboğan ise 1950 sonrası bütün dünyada büyük savaşların bitip demokrasinin yaygınlaştığını ancak 480'den fazla darbenin yaşandığını dile getirdi.
Deniz Ülke Arıboğan - 24.05.2019
Oyun Yeniden Kuruluyor Zirvesi
"Kooperatifçilik kadın istihdamını destekleyen çok önemli bir model" Ticaret Bakan Yardımcısı Gonca Yılmaz Batur da "Ticarette Kadın Eli" başlıklı konuşmasında, bakanlıkta çalışanların yüzde 30'unu kadın olduğunu belirterek, şunları kaydetti: "Uluslararası temsiliyet gösterilen noktalarda bu oran kadınlara kayıyor. Çin'de makinelerin başında kadınlar var. Titizlik, dikkat, riski yönetmek konularının önemli olduğu alanlarda kadınları önceliklendiriyorlar. Kooperatifler de bu noktada çok önemli. 160'ı aktif 189 kadın kooperatifi var. Kooperatifçilik kadın istihdamını destekleyen çok önemli bir model." "Kadın ve Endüstri 4.0" başlıklı bir sunum yapan Prof. Dr. Deniz Ülke Arıboğan ise "Kadınlar toplumsal iş bölümünün yüklediklerinden vazgeçemiyorlar.
Deniz Ülke Arıboğan - 04.05.2019
1. Politik Psikoloji Sempozyumu"
Üsküdar Üniversitesi İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi Dekanı, Politik Psikoloji Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Prof. Dr. Deniz Ülke Arıboğan da politik psikoloji alanına yeni bir açıklama boyutu ve bakış açısı getirebilmeyi amaçladıklarını ifade etti.
Deniz Ülke Arıboğan - 19.12.2018
6. Bilim ve Fikir Festivali"
Türkiye'nin geleceğe dair hedeflerinde eğitim camiasına da önemli görevler düştüğüne dikkati çeken Yazıcı, şunları söyledi: "Ülkemizin koyduğu 2023 hedeflerinde, belki 2071 hedeflerinde de en fazla güvendiği kurum eğitim kurumlarıdır. Bütün değişimi başlatacak olan, gelişimi tetikleyecek olan, hem var olan kültürü, değerleri gelecek kuşaklara aktarırken aslında değişimi de başlatacak olan eğitim kurumlarıdır. Bu yönden bu tür çalışmaların değişim ve gelişimin olmazsa olmazı olacağına inanıyorum." " 'Ben' merkezci insanlar bulunduğu kurumu zehirleyen insanlardır" Üsküdar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan da 21. yüzyılda girişimcilik ve yenilikçiliğin yanı sıra iş birliği ve ilişki yönetiminin de önemli olduğunu belirterek, şöyle konuştu: " 'Ben' merkezci insanlar bulunduğu kurumu zehirleyen insanlardır. Bir müddet sonra 'katlanılan insan' haline geliyorlar. Boşanmaların en önemli sebeplerinden biri nedir, ego savaşları. Senin dediğin-benim dediğim, senin annen-benim annem... Bu iş yerinde olduğunda da aynı şey ortaya çıkıyor, takım çalışmasını bozuyor. Gençlerin en önemli ilgi alanı sosyal medya. Dijital bir nesil var şu anda. Dijital nesil ev sahibi, bizim kuşak göçmen. Gençlerle iletişim kurmakta sosyal medya çok önemli bir alan. İnsanlık tarihinin bulduğu makine internet. Bu makineyi doğru şekilde kullanmak gerekiyor. Teknolojinin kendisi tarafsızdır, iyi amaçla kullanırsak iyi ve güzele, kötü amaçlı kullanırsak negatif şeylere hizmet eder." Üsküdar Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Muhsin Konuk'un festivale ilişkin sunum yaptığı toplantıda, İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Deniz Ülke Arıboğan da "Değişen Dünyada İyiliği Yeşertebilmek" konulu konferans verdi.
Deniz Ülke Arıboğan - 05.12.2018
Bu Festival Liselileri İcat Çıkarmaya Teşvik Edecek
"Bilim ve Fikir Festivali" gibi festivallere ihtiyaç duyulduğunu kaydeden Yazıcı, "Öğretmenlerimiz, düşünen, araştıran, soran, sorgulayan, aslında fikir üreten bir kuşak yetiştirmek istiyorlar. Bunları da aracı kılacaklar. Okul müdürlerimiz ve ilçe milli eğitim müdürlerimiz de öğrencilerimizin üretebilecekleri ortamları oluşturacaklar. Biz de İstanbul Milli Eğitim Müdürlüğü olarak çalışmayı her yönüyle destekleyeceğiz." ifadelerini kullandı. Konuşmaların ardından, Üsküdar Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Muhsin Konuk, festivalin tanıtım sunumunu yaptı. Sonrasında ise Üsküdar Üniversitesi İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Deniz Ülke Arıboğan "Değişen Dünyada İyiliği Yeşertebilmek" başlıklı bir konferans verdi.
Deniz Ülke Arıboğan - 02.11.2018
Prestij Kalem Üreticileri ve Koleksiyonerler "Penfest"Te Bir Araya Geldi
Gün boyu düzenlenen yarışmalarda katılımcıların hediyeler kazanabileceği "Penfest"te bugün, Prof. Dr. Muhittin Şimşek, Koray Şerbetçi, Ali Çağan Uzman, Prof. Dr. Deniz Ülke Arıboğan ve Prof.
Deniz Ülke Arıboğan - 26.10.2018
Üsküdar Üniversitesi 2018–2019 Akademik Yılı Açılış Töreni
Ardından "Akademik Yükselme Cübbe Giyme Merasimi" gerçekleştirildi. Törende doktor öğretim üyeliği, doçentlik ve profesörlük unvanı alan hocalara yeni cübbeleri takdim edildi. Üsküdar Üniversitesi İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi Dekanı ve Rektör Danışmanı Prof. Dr. Deniz Ülke Arıboğan'ın, fahri doktora gerekçesini okumasının ardından Rektör Tarhan, Yıldırım'a Fahri Doktora unvanını takdim etti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Deniz Ülke Arıboğan Haberleri | Deniz Ülke Arıboğan Kimdir - Haberler - Deniz Ülke Arıboğan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Deniz Ülke Arıboğan kimdir, hayatı ve biyografisi. Deniz Ülke Arıboğan kimdir? Deniz Ülke Arıboğan kaç yaşında, nereli? Deniz
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 16.9.2021 23:02:11. #1.16#

title