Demet Şener, Yeni Yıl Dileğini Açıkladı!

Demet Şener, Yeni Yıl Dileğini Açıkladı!

Profesyonel makyaj teknikleri üzerine katıldığı söyleşide soruları yanıtlayan Demet Şener, yeni yıldan dileğinin İbrahim Kutluay'dan boşanmak olduğunu açıkladı.

10.01.2019 16:12 | Son Güncelleme: 11.01.2019 00:38

Profesyonel makyaj teknikleri söyleşisinde konuşan Demet Şener, aşk hayatı, boşanma süreci ve yeni yıl dilekleri hakkında açıklamalar yaparken yeni yılda boşanmak istediğini dile getirdi.

"ÇOK FAZLA MAKYAJ YAPMIYORUM"

Makyaj tekniği hakkında detaylar veren Demet Şener, "Göz makyajına biraz daha özen gösteriyorum. Bir davet olduğu zaman gözün rengini ve şeklini ortaya çıkaran "Buğulu Göz" dediğimiz tekniği tercih ediyorum. Onun dışında da çok fazla makyaj yapmıyorum zaten" dedi. Kendi makyajının 10 dakika olduğunu da sözlerine ekledi.

2019 DİLEĞİ: BOŞANMAK

Katıldı söyleşide soruları yanıtlayan Demet Şener, 2019'dan dileğiniz boşanmak mı, sorusuna "Yüzde yüz boşanmak istiyorum" dedi. Sözlerine devam eden Şener, "Boşanmanın içinde her şey var. Boşansam aşk da dileyeceğim, her şeyi dileyeceğim" ifadelerini kullandı. Evlilik önünüzü mü kesiyor sorusuna da cevap veren Şener, "Üstümde yük ve ağırlık gibi ondan kurtulmak istiyorum" dedi. Resmi olarak boşanmamışken birine aşık olabilir misiniz, sorusuna da " Tercih etmem. İnşallah olmaz öyle bir şey. Zannetmiyorum " dedi. Sözlerine devam eden Şener, "Aşk dünyanın en güzel şeyi. Daha yeni başlıyoruz. O arayı, 16 yılı kapatacağız." dedi.

"10 GÜN SONRA İLK DEFA BANYO YAPTIM"

Demet Şener, yaşadığı kaza hakkında da açıklamalar yaptı, "10 gün sonra ilk defa banyo yaptım. Yaralarım baya kapanıyor." dedi. Kazanın çorba dökülmesiyle odluğunu söyleyen Şener, "Restoranda Ömer'le beraberken çorba döküldü. Allah'tan ona gelmedi." sözlerini kullandı.

YILBAŞINI EVDE GEÇİRMİŞ

Yılbaşı gecesi hakkında yöneltilen soruya da cevap veren Demet Şener, "Evdeydim. Annem, arkadaşlarım, çocuklarımla beraber" dedi. Yılbaşı akşamında İbrahim Kutluay ile beraber miydiniz, sorusuna ise, "Hayır, çocuklar bendeydi" dedi. Özel günlerde de bir araya gelmediklerini ifade ederek "Şuanda bir araya gelmem" dedi.

Demet Şener, Yeni Yıl Dileğini Açıkladı!
Abone Ol:
Google'da Takip Et
Paylaş:
Facebook'ta Paylaş! Twitter'da Paylaş! Whatsapp'da Paylaş!
title