Demet Akalın'dan Hadise'ye ağır sözler: Yazık ona
Haberler » Magazin » Demet Akalın'dan Hadise'ye ağır sözler: Yazık ona - Magazin

Demet Akalın'dan Hadise'ye ağır sözler: Yazık ona

Hadise için "Koca yok, yalnız uyuyor" diyen Demet Akalın, bu sefer de Hadise'nin Instagram'da 10 milyon takipçiye ulaşmasına gönderme yaptı. Akalın Hadise için "Ay yazık ona günah valla. Ben araştırdım onu milyoncuk bile değil." dedi.

Demet Akalın'dan Hadise'ye ağır sözler: Yazık ona

Daha önce için "Koca yok, yalnız uyuyor" diyen , bu kez de şarkıcıyı takipçi sayısından vurdu. Dün akşam ile Etiler'de görüntülenen Akalın, muhabirlerin Hadise'nin 'da 10 milyona ulaşması hakkında zehir zemberek sözler söyledi.

"AY YAZIK ONA"

Gelenekselleşen hayran buluşmasını gerçekleştirdikten sonra mekanda çıkarken görüntülenen Demet Akalın, Hadise'yle arasında yaşanacak olan polemiğin fitilini ateşledi. Muhabirlerin Hadise'nin Instagram'da 10 milyon olmasını hatırlatınca konuşan Akalın, "Ay yazık ona günah valla. Ben araştırdım onu milyoncuk bile değil. Bıraksın milyonu falan zaten kocası da yok milyonu da yok" dedi.

10 MİLYON OLUŞUNU KUTLAMIŞTI

Hadise, geçtiğimiz günlerde "Senin 10 milyon takipçin yok ki. Sen beni çıldırtmak mı istiyorsun?" diyerek sosyal medyada 10 milyon takipçiye ulaşmasını kutlamıştı. Akalın ise bir araştırma yaptırdığını ve Hadise'nin Instagram'da gerçekten 10 milyon takipçisi olmadığını iddia etti. Hadise'nin Demet Akalın'ın bu açıklamasına ne yanıt vereceği ise merak konusu oldu. Öte yandan Demet Akalın'ın Instagram'da 8,4 milyon takipçisi bulunuyor.


Haber Videosu: Demet Akalın Hadise'yle dalga geçti! Ben araştırdım onu milyoncuk bile değil
HABER YORUMLARI
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.