Davut Haner Haberleri

Davut Haner haber, Davut Haner son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Davut Haner - 01.06.2016
Valiler Kararnamesi
Yürürlüğe giren atama kararlarına göre, Adana Valisi Mustafa Büyük, Afyonkarahisar Valisi Hakan Yusuf Güner, Aksaray Valisi Şeref Ataklı, Antalya Valisi Muammer Türker, Amasya Valisi İbrahim Halil Çomaktekin, Artvin Valisi Kemal Cirit, Bayburt Valisi Yusuf Odabaş, Burdur Valisi Hasan Kürklü, Çankırı Valisi Vahdettin Özcan, Çorum Valisi Ahmet Kara, Denizli Valisi Şükrü Kocatepe, Erzincan Valisi Süleyman Kahraman, Iğdır Valisi Davut Haner, Karabük Valisi Orhan Alimoğlu, Karaman Valisi Murat Koca, Kayseri Valisi Orhan Düzgün, Konya Valisi Muammer Erol, Sivas Valisi Alim Barut, Tekirdağ Valisi Enver Salihoğlu, Trabzon Valisi Abdil Celil Öz, Yalova Valisi Selim Cebiroğlu, Yozgat Valisi Abdülkadir Yazıcı merkeze alındı.
Davut Haner - 01.06.2016
Valiler Kararnamesi İmzalandı
Valiler Kararnamesi imzalanarak 22 vali merkeze alındı.
Davut Haner - 01.06.2016
Valiler Kararnamesi
Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlanan atama kararnamesine göre, Adana Valisi Mustafa Büyük, Afyonkarahisar Valisi Hakan Yusuf Güner, Aksaray Valisi Şeref Ataklı, Antalya Valisi Muammer Türker, Amasya Valisi İbrahim Halil Çomaktekin, Artvin Valisi Kemal Cirit, Bayburt Valisi Yusuf Odabaş, Burdur Valisi Hasan Kürklü, Çankırı Valisi Vahdettin Özcan, Çorum Valisi Ahmet Kara, Denizli Valisi Şükrü Kocatepe, Erzincan Valisi Süleyman Kahraman, Iğdır Valisi Davut Haner, Karabük Valisi Orhan Alimoğlu, Karaman Valisi Murat Koca, Kayseri Valisi Orhan Düzgün, Konya Valisi Muammer Erol, Sivas Valisi Alim Barut, Tekirdağ Valisi Enver Salihoğlu, Trabzon Valisi Abdil Celil Öz, Yalova Valisi Selim Cebiroğlu, Yozgat Valisi Abdülkadir Yazıcı merkeze alındı.
Davut Haner - 01.06.2016
Merkeze Alınan ve Yeni Atanan Valiler Belli Oldu
İçişleri Bakanlığı'nın Valiler Kararnamesi Resmi Gazete'de yayımlandı.Buna göre;Adana Valisi Mustafa Büyük, Afyonkarahisar Valisi Hakan Yusuf Güner, Aksaray Valisi Şeref Ataklı, Antalya Valisi Muammer Türker, Amasya Valisi İbrahim Halil Çomaktekin, Artvin Valisi Kemal Cirit, Bayburt Valisi Yusuf Odabaş, Burdur Valisi Hasan Kürklü, Çankırı Valisi Vahdettin Özcan, Çorum Valisi Ahmet Kara, Denizli Valisi Şükrü Kocatepe, Erzincan Valisi Süleyman Kahraman, Iğdır Valisi Davut Haner, Karabük Valisi Orhan Alimoğlu, Karaman Valisi Murat Koca, Kayseri Valisi Orhan Düzgün, Konya Valisi Muammer Erol, Sivas Valisi Alim Barut, Tekirdağ Valisi Enver Salihoğlu, Trabgzon Valisi Abdil Celil Öz, Yalova Valisi Selim Cebiroğlu ve Yozgat Valisi Abdulkadir Yazıcı Merkeze alındı.
Davut Haner - 28.05.2016
Ahmet Yesevi Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkanı Prof. Dr. Yıldız Açıklaması
Iğdır Kültür Merkezinde yapılan Konferansa Iğdır valisi Davut Haner, Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt, Iğdır Üniversitesi Rektör İ.
Davut Haner - 24.05.2016
Erzurum, Ağrı ve Iğdır Valileri, Nahcivan'da
Erzurum Valisi Ahmet Altıparmak, Ağrı Valisi Musa Işın ile Iğdır Valisi Davut Haner, sınırı geçerek Türkiye'nin Nahcivan Başkonsolosu Nihat Erşen ve Nahcivan Özerk Cumhuriyeti Ali Meclis Başkanı Vasif Talibov'u ziyaret etti.
Davut Haner - 19.05.2016
19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı
Törene Iğdır Valisi Davut Haner, Garnizon Komutanı Albay Ekrem Küçükberber, İl Emniyet Müdürü Yüksel Babal, vali yardımcıları, kurum amirleri ve ve öğrenciler katıldı.
Davut Haner - 23.04.2016
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı
Programa, Vali Davut Haner, Garnizon Komutanı Albay Ekrem Küçükberber, kurum amirleri, öğretmen ve öğrenciler katıldı.
Davut Haner - 23.04.2016
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı
Programa Iğdır Valisi Davut Haner, Garnizon Komutanı Albay Ekrem Küçükberber, Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt, kurum amirleri, öğretmen ve öğrenciler katıldı.
Davut Haner - 19.04.2016
Tarihi Kervansarayda Kutlu Doğum Haftası
Iğdır Valisi Davut Haner, etkinlikte yaptığı konuşmada, "Yüzlerce yıldır Peygamber'in getirdiği bu yüce dinin bayraktarlığını yapan bu büyük milletin fertleri olarak, ecdat yadigarı olan bu mekanda böylesine anlamlı bir programı yaptığımız için Allah'a şükrediyoruz.
Davut Haner - 06.04.2016
Cumhuriyet'in İlk Sevdası' Iğdırlılarla Buluştu
Oyununda sonunda İftixar Piriyev, IğdırValisi Davut Haner 'e plaket ve kendi yazdığı şiiri verdi.
Davut Haner - 06.04.2016
Serka 2015'de 518 Projeyi Hayata Geçirdi
SERKA Yönetim Kurulu Başkanı Ardahan Valisi Ahmet Deniz, ajansın 2015 yılı sonu itibariyle 518 projeyi hayata geçirdiğini ve yaklaşık 2 bin 500 kişiye istihdam sağladığını söyledi. Ağrı, Ardahan, Iğdır ve Kars illerinde faaliyet gösteren SERKA'nın Kars'taki Merkez Hizmet binasında gerçekleştirilen 46.Yönetim Kurulu Toplantısı’na Yönetim Kurulu Başkanı Ardahan Valisi Ahmet Deniz, Yönetim Kurulu Üyeleri Kars Valisi Günay Özdemir, Iğdır Valisi Davut Haner ile Kars ve Ardahan Belediye Başkanları, Ardahan ve Kars Ticaret ve Sanayi Odası Başkanları ile SERKA Genel Sekreteri Hüsnü Kapu katıldı.
Davut Haner - 05.04.2016
Serka 46. Olağan Yönetim Kurulu Toplantısı
Serhat Kalkınma Ajansı (SERKA) Yönetim Kurulu Başkanı Ardahan Valisi Ahmet Deniz, ajansın 2015 yılı itibarıyla 518 projeyi hayata geçirdiğini ve yaklaşık 2 bin 500 kişiye istihdam sağladığını söyledi. Ağrı, Ardahan, Iğdır ve Kars illerinde faaliyet gösteren SERKA'nın Kars'taki merkez hizmet binasında gerçekleştirilen 46.Yönetim Kurulu Toplantısı'na Yönetim Kurulu Başkanı, Ardahan Valisi Ahmet Deniz, Yönetim Kurulu üyeleri Kars Valisi Günay Özdemir, Iğdır Valisi Davut Haner ile Kars ve Ardahan Belediye Başkanları, Ardahan ve Kars Ticaret ve Sanayi Odası Başkanları ile SERKA Genel Sekreteri Hüsnü Kapu katıldı.
Davut Haner - 24.03.2016
Iğdırlı İş Adamları Yatırım İçin Şehre Geldi
Aydoğdu, İran’a en yakın OSB’nin Iğdır’da olduğunu, altyapısı hazır OSB’nin yatırımcıları beklediğini ve yer tahsisinin ücretsiz olduğunu vurguladı. Iğdır Organize Sanayi Bölgesi’ni gezen gurbetçi iş adamları daha sonra Iğdır Valisi Davut Haner’i ziyaret etti.
Davut Haner - 15.03.2016
Ankara'daki Terör Saldırısı
Iğdır Valisi Davut Haner, cenaze namazı öncesi düzenlenen törende yaptığı konuşmada, Türkiye'nin bir ihanet çemberiyle kuşatılmak istendiğini, bu oyunun el birliğiyle bozulacağını söyledi.
Davut Haner - 11.03.2016
Kadınlara 'Aile İçi Şiddet' Eğitimi Verildi
Konferansa Iğdır Valisi Davut Haner’in eşi Sema Haner, Kültür ve Turizm Müdürü Osman Engindeniz, Halk Eğitim Merkezi (HEM) Müdürü Mehmet Gül ve çok sayıda kadın katıldı.
Davut Haner - 10.03.2016
Iğdır'da 'Aile İçi Şiddet' Konferansı
Iğdır Valiliği koordinasyonunda Kültür ve Turizm Müdürlüğü'nce yürütülen ve SODES tarafından finanse edilen "SODES'le Zamanımız Daha Değerli Projesi" kapsamında il merkezi ve köylerde yaşayan kadınlara Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafından konferans verildi. Aile içi şiddet ile mücadele, kadın hakları, aile içi iletmişimi güçlendirme, madde bağımlılığı ile mücadele ve yurttaşlık ile birlikte yaşama bilincini güçlendirmeye yönelik konuların ele alındığı konferansa; Iğdır Valisi Davut Haner'in eşi Sema Haner, İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt, Kültür ve Turizm Müdürü Osman Engindeniz, Halk Eğitim Merkezi Müdürü Mehmet Gül de katıldı.
Davut Haner - 26.02.2016
Hocalı Katliamı'nın 24. Yılı
Iğdır'da Hocalı Katliamı'nın 24. yılı nedeniyle konferans ve anma etkinliği yapıldı. Iğdır-Azerbaycan Dil, Tarih ve Kültür Birliğini Yaşatma ve Destekleme Derneğince düzenlenen program, Iğdır Ermeni Soykırımı Anıtı'na çelenk konulmasıyla başladı. Daha sonra kültür merkezi salonunda devam eden programa Vali Davut Haner, Emniyet Müdürü Yüksel Babal, Azerbaycan Bakü Devlet Üniversitesi Filoloji Bölüm Başkanı Prof.
Davut Haner - 25.02.2016
Spora Teşvik İçin Öğrencilere Bisiklet Dağıtıldı
Iğdır Valilik bahçesinde düzenlenen törene Iğdır Valisi Davut Haner, İl Sağlık Müdürü Dr.
Davut Haner - 24.02.2016
Iğdır'da Obeziteye Karşı 60 Bisiklet Dağıtıldı
Törene, Iğdır Valisi Davut Haner, İl Emniyet Müdürü Yüksel Babal, İl Jandarma Alay Komutanı Albay Mustafa Ulus da katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Davut Haner Haberleri | Davut Haner Kimdir - Haberler - Davut Haner haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Davut Haner kimdir, hayatı ve biyografisi. Iğdır Vali Gündüz Protokol, Gece Vatandaşla Tanıştı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 18.6.2021 10:04:19. #1.15#

title