Damat adayı Uğur Doğan'ın, video paylaştıktan sonra intihar ettiği iddia edildi

Damat adayı Uğur Doğan'ın, video paylaştıktan sonra intihar ettiği iddia edildi

Zuhal Topal'ın sunduğu izdivaç programında adını duyuran damat adayı Uğur Doğan'ın intihar ettiği iddia edildi. Sosyal medya hesabından bir video yayınlayan Doğan'ın siyanür içerek yaşamına son verdiği öne sürüldü.

Damat adayı Uğur Doğan'ın, video paylaştıktan sonra intihar ettiği iddia edildi

Zuhal Topal'ın sunduğu izdivaç programına katılan damat adayı Uğur Doğan'ın sosyal medya hesabından video paylaştıktan kısa bir süre sonra intihar ettiği iddia edildi. İddiaya göre Samatya hastanesine kaldırılan Doğan'ın tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadığı ileri sürüldü.

"BANA AYRILAN SÜRENİN SONUNA GELDİK"

Instagram hesabından bir video yayınlayan ünlü damat adayı, "Akıl sağlığım, bilincim yerinde. Ne yapıyorsam özgür, hür irademle yapıyorum. Beni asla unutmayın olur mu? İyilikle güzellikle kalın her zaman. Hoşça kalın" ifadelerini kullandı. Doğan, paylaştığı videoya "Bana ayrılan sürenin sonuna geldik. Hoşça kalın, hep güzel kalın" notunu düştü. Sevenleri ve takipçileri Doğan'ın bu paylaşımına yorum yağdırdı.

SİYANÜR İÇTİĞİ İDDİA EDİLDİ

25 yaşındaki damat adayının siyanür içtiği ve yaşamına son verdiği iddia edildi. Samatya hastanesine kaldırılan Doğan, tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

ARKADAŞI ÖLÜM HABERİNİ BÖYLE PAYLAŞTI

Uğur Doğan'ın aynı yarışmadan arkadaşı Serkan Bağra, sosyal medya hesabından Doğan'ın ölüm haberini doğrulayarak şu notu düştü: Bu gidişin hiç olmadı be kardeş. Senin gibi güzel yürekli adama yakışmadı canına kıymak bu hayat'tan bu şekilde gitmek bu ölüm sana hiç yakışmadı. Çok güzel şeyler gördük, geçirdik, yedik içtik aynı yatakta bile uyuduk. Bu olmadı be uğur! Bu yakışmadı! Sana hakkım sonuna kadar helal olsun dost. Güzel yerler de görüşmek dileğimle nur'lar için de yat.


Damat adayı Uğur Doğan'ın, video paylaştıktan sonra intihar ettiği iddia edildi
YORUMLAR (61)

 • STRES VE SIKINTININ İLACI İSLAM:
  İZDİVAÇ PROĞRAMINDA BİR GELİN ADAYINA İLGİ DUYUYORDU VE SEVİYORDU ACABA MURADINA EREMEDİĞİ İÇİN BUNALIMAMI GİRDİ
 • ZİRVEDEN DİBE:
  Bu arkadaş ekranlara çıkmasaydı belki de şu an yaşıyor olurdu. Evlendirme programları kaldırılınca bu tarz yarışmalarla ön plana çıkanlar yavaş yavaş psikolojik sıkıntılar yaşamaya başlıyor unutuldukları için. Ben başka sebep göremiyorum. Çocukta tip var ve üniversite mezunuydu sanırım. Bir anda kaybolmak ya da unutulmak depresyon gibi problemlere yol açabiliyor. Bunlar zirveden dibe vurmanın sonuçları. Dibe vurunca kendini boşlukta hissetti ve intihar etti diye tahmin ediyorum.
 • MURO:
  hayat onu o baska konu da ayni balonu havaya biraktigin zaman belli sure guzel manzara olur belli yere cikti mi bom yani hep herkesin pesin den gelecegi kapinin ønunde bekleyen magazin olacak sandi ayni balon gibi kanallar kullanip atti kanal kadar kendisi de suclu tek yere bagli kalmak yerine kendisine yeni hayat kurabilir idi onu yapmiyorlar her sey beles hayat da beles olacak saniyor ruya bittigi zaman gercek hayat zor geliyor
 • ATESIN BOL OLSUN:
  İNTİHAR EDEREK KURTULACAGINIZI SANAN DALKAVUKLAR BUNU O BEYNİNİZE SOKUN DİREK CEHENNEMLİKSİNİZ CUNKU BU BEDEN BİZE EMANET EMANET HIYANET EDİLMEZ KURAN DA AYETLERİ BİLE VAR İNTİHAR BİR KURTULUS DEGİLDİR ATESİN BOL OLSUN GENC
Tüm 61 yorumu okumak için tıklayın
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.