Cübbeli Ahmet Hoca, katıldığı yayında yakalandığı amansız hastalığı anlattı

Cübbeli Ahmet Hoca, katıldığı yayında yakalandığı amansız hastalığı anlattı

Haberler.com - Haberler | Güncel

Kamuoyunda Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü, katıldığı bir televizyon programında behçet hastalığı ile birlikte iltihaplı romatizma atakları olduğunu belirterek "Birkaç gün evvel ağızlarım tamamen yara olmuştu. Yeşil reçeteli ağrı kesiciler kullanıyorum" dedi.

Yaptığı her çıkışla adından söz ettirmeyi başaran Cübbeli Ahmet Hoca, bu kez farklı bir konu ile gündeme geldi.

Önceki gün TV100 ekranlarında yayınlanan 'Kayıt Dışı' programına konuk olan Cübbeli Ahmet Hoca, behçet hastalığına yakalandığını ve iltihaplı romatizma atakları geçirdiğini belirtti.

Bu hastalığın kendisinde ciddi sıkıntılara neden olduğunu ve yeşil reçeteli ağrı kesiciler kullandığını belirten Cübbeli, "Şimdi izleyenlere bir kere şunu belirtelim. Biraz behçet hastalığı, iltihaplı romatizma ataklarım olmuştu. Birkaç gün evvel ağızlarım tamamen yara olmuştu. Ben yine yayınlarımı sürdürüyordum ama yeşil reçeteli bir ağrı kesici var. Yani beni çok etkiliyor. Onu almak zorunda kaldım. Dün gece de almadım bu programa geleceğim diye. Yani kendime geleyim dedim ama yine de bir tutukluluğum olabilir" dedi.

Cübbeli Ahmet Hoca, katıldığı yayında yakalandığı amansız hastalığı anlattı
Haber Yorumları (70)
ALPER: Adam videolarının birinde, Kandellevi diye Hindistanlı alim ilan ettiği birinin kitabından anlattığı paragrafta, hela taşının dile gelip Mevla ile konuştuğunu ballandıra ballandıra anlatıyordu. Böylesi şöyleri yakıştırıp ağzına alırsa daha çok yara da çıkar çıban da.
BOTAN CAYİ: cübbeli hoca bakiyorum yine o, kadar bayan baglamissin arkana hic bir sey dedirmiyorlar sana. biz bitane bile bagliyamadik, yaz gelsin jetskiylen bir eglendir bizi ya, gece edecegim duaya senide katacagim
VATANDAŞLAR,: Hocam geçmiş olsun hadi bu oku üflede şu Kovit 19 uçsun gitsin. Bir üfle de çalıp çırpanların başına gelmeyen kalmasın. Bir üfle de teröristler felç olsun. Bir üfle de Türkiye ye düşman olanların gözleri kör olsu hocam
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title