Cizrespor Haberleri

Cizrespor haber, Cizrespor son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Cizrespor - 14.04.2021
Futbol: Misli.com 3. Lig'de görünüm
Misli.com 3. Lig 1. Grup'ta 27. hafta; 2, 3 ve 4. gruplarda ise 31. hafta maçları oynandı.
Cizrespor - 14.04.2021
Futbol: Misli.com 3. Lig
Müsabakalarda alınan sonuçlar şöyle: 1. Grup Fatsa Belediyespor-Manisaspor: 2-1 Malatya Yeşilyurt Belediyespor-1877 Alemdağspor: 3-1 Kızılcabölükspor-Artvin Hopaspor: 4-2 Ofspor-Diyarbekirspor: 1-1 Nevşehir Belediyespor-Payasspor: 2-0 Çankaya-Bucaspor 1928: 1-2 Antalya Kemerspor-Belediye Derincespor: 3-0 Edirne Belediyesi Paş Edirnespor-Arnavutköy Belediyespor: 1-0 2. Grup Ağrı 1970-Büyükçekmece Tepecikspor: 3-1 Tokatspor-Yomraspor: 0-2 Halide Edip Adıvarspor-Fethiyespor: 3-1 Belediye Kütahyaspor-Ceyhanspor: 6-1 İskenderun-Kahta 02: 1-1 Darıca Gençlerbirliği-Yozgatspor 1959: 0-2 Nazilli Belediyespor-Tekirdağspor: 5-2 Atlas Maden Çengelköyspor-Karaman Belediyespor: 0-0 3. Grup Karşıyaka-Şile Yıldızspor: 1-0 Somaspor-Altındağspor: 1-0 Çarşambaspor-Osmaniyespor: 0-2 Arhavispor-Erbaaspor: 0-3 Çatalcaspor-Isparta 32: 1-0 Cizrespor-Esenler Erokspor: 0-0 Yalovaspor-Gölcükspor: 2-1 Batman Petrolspor-İçel İdmanyurdu: 2-0 4.
Cizrespor - 13.04.2021
Futbol: Misli.com 3. Lig
Türkiye Futbol Federasyonunun açıklamasına göre, 3. Lig'de müsabaka programı şöyle: 1. Grup 13.00 Fatsa Belediyespor-Manisaspor (Fatsa İlçe) 14.00 Malatya Yeşilyurt Belediyespor-1877 Alemdağspor (Yeşiltepe Spor Kompleksi) 15.00 Kızılcabölükspor-Artvin Hopaspor (Kızılcabölük Semt Sahası) 15.00 Ofspor-Diyarbekirspor (Of İlçe) 15.00 Nevşehir Belediyespor-Payasspor (Nevşehir Gazi) 15.00 Çankaya-Bucaspor 1928 (Etimesgut Belediyesi Atatürk) 15.00 Antalya Kemerspor-Belediye Derincespor (Kemer İlçe) 15.00 Edirne Belediyesi Paş Edirnespor-Arnavutköy Belediyespor (Edirne 25 Kasım) 2. Grup 13.00 Ağrı 1970-Büyükçekmece Tepecikspor (Vali Lütfü Yiğenoğlu) 15.00 Tokatspor-Yomraspor (Gaziosmanpaşa) 15.00 Halide Edip Adıvarspor-Fethiyespor (Maltepe Hasan Polat) 15.00 Belediye Kütahyaspor-Ceyhanspor (Dumlupınar) 15.00 İskenderun-Kahta 02 (İskenderun 5 Temmuz) 15.00 Darıca Gençlerbirliği-Yozgatspor 1959 (Darıca İlçe) 15.00 Nazilli Belediyespor-Tekirdağspor (Nazilli İlçe) 15.00 Atlas Maden Çengelköyspor-Karaman Belediyespor (Beylerbeyi 75. Yıl) 3. Grup 15.00 Karşıyaka-Şile Yıldızspor (İzmir Atatürk) 15.00 Somaspor-Altındağspor (Soma Atatürk) 15.00 Çarşambaspor-Osmaniyespor (Çarşamba İlçe) 15.00 Arhavispor-Erbaaspor (Arhavi İlçe) 15.00 Çatalcaspor-Isparta 32 (Tepecik Şenol Güneş) 15.00 Cizrespor-Esenler Erokspor (Cizre Hamit Özalp) 15.
Cizrespor - 08.04.2021
Futbol: Misli.com 3. Lig
Misli.com 3. Lig'de 1. Grup'ta 26. hafta, 2 ve 3. grupta 30. hafta müsabakaları tamamlandı.
Cizrespor - 06.04.2021
Futbol: Misli.com 3. Lig
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, gruplarda oynanacak maçların programı şöyle: 4. Grup Yarın: 13.00 Siirt İl Özel İdaresi-Muğlaspor (Siirt Atatürk) 15.00 Bursa Yıldırımspor-Bergama Belediyespor (Minareli Çavuş) 15.00 Silivrispor-Kozanspor (Silivri) 15.00 Bayrampaşa-Kırıkkale Büyük Anadoluspor (Bayrampaşa Çetin Emeç) 15.00 Düzcespor-1954 Kelkit Belediyespor (Düzce 18 Temmuz) 15.00 52 Orduspor-Sultanbeyli Belediyespor (19 Eylül) 15.00 Alanya Kestelspor-68 Aksaray Belediyespor (Alanya Milli Egemenlik) 15.00 Karbel Karaköprü Belediyespor-Modafen (Şanlıurfa GAP) 1. Grup 8 Nisan Perşembe 13.30 Arnavutköy Belediyespor-Fatsa Belediyespor (Bolluca) 15.00 Belediye Derincespor-Edirne Belediyesi Paş Edirnespor (Belediye Derincespor) 15.00 Manisaspor-Çankaya (Manisa 19 Mayıs) 15.00 Payasspor-Ofspor (Payas İlçe) 15.00 Diyarbekirspor-Antalya Kemerspor (Diyarbakır) 15.00 1877 Alemdağspor-Kızılcabölükspor (Alemdağ) 15.00 Bucaspor 1928-Malatya Yeşilyurt Belediyespor (Yeni Buca) 15.00 Artvin Hopaspor-Nevşehir Belediyespor (Hopa İlçe) 2. Grup 8 Nisan Perşembe: 15.00 Büyükçekmece Tepecikspor-Tokatspor (Tepecik Şenol Güneş) 15.00 Yozgatspor 1959-Nazilli Belediyespor (Sorgun İlçe) 15.00 Fethiyespor-Belediye Kütahyaspor (Fethiye İlçe) 15.00 Yomraspor-Halide Edip Adıvarspor (Yomra İlçe) 15.00 Tekirdağspor-Atlas Maden Çengelköyspor (Namık Kemal) 15.00 Ceyhanspor-İskenderun (Ceyhan İlçe) 15.00 Kahta 02-Mardin Fosfatspor (Kahta İlçe) 15.00 Karaman Belediyespor-Ağrı 1970 (Kemal Kaynaş) 3. Grup 8 Nisan Perşembe: 15.00 Şile Yıldızspor-Somaspor (Şile) 15.00 Esenler Erokspor-Yalovaspor (Esenler Erokspor) 15.00 İçel İdmanyurdu-Karşıyaka (Mersin) 15.00 Altındağspor-Çarşambaspor (Çubuk İlçe) 15.00 Osmaniyespor-Arhavispor (7 Ocak) 15.00 Erbaaspor-Çatalcaspor (Erbaa İlçe) 15.00 Isparta 32-Cizrespor (Isparta Atatürk) 15.
Cizrespor - 31.03.2021
Futbol: Misli.com 3. Lig'de görünüm
Misli.com 3. Lig 1. Grup'ta 25, 2 ve 3. gruplarda 29. hafta maçlarının ardından liderler değişmedi.
Cizrespor - 31.03.2021
Futbol: Misli.com 3. Lig
Misli.com 3. Lig 1. Grup'ta 25. hafta, 2 ve 3. gruplarda 29. hafta müsabakaları oynandı.
Cizrespor - 30.03.2021
Futbol: Misli.com 3. Lig
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, gruplarda oynanacak maçların programı şöyle: 1. Grup Yarın: 13.00 Malatya Yeşilyurt Belediyespor-Manisaspor (Yeşiltepe) 14.00 Kızılcabölükspor-Bucaspor 1928 (Kızılcabölük Semt) 14.00 Nevşehir Belediyespor-1877 Alemdağspor (Nevşehir Gazi) 14.00 Antalya Kemerspor-Ofspor (Kemer İlçe) 14.00 Edirne Belediyesi Paş Edirnespor-Diyarbekirspor (Edirne 25 Kasım) 14.00 Artvin Hopaspor-Payasspor (Hopa İlçe) 14.00 Fatsa Belediyespor-Belediye Derincespor (Fatsa İlçe) 14.00 Çankaya-Arnavutköy Belediyespor (Etimesgut Belediyesi Atatürk) 2. Grup: Yarın: 14.00 Ağrı 1970-Tekirdağspor (Vali Lütfü Yiğenoğlu) 14.00 Tokatspor-Karaman Belediyespor (Gaziosmanpaşa) 14.00 Halide Edip Adıvarspor-Büyükçekmece Tepecikspor (Maltepe Hasan Polat) 14.00 Belediye Kütahyaspor-Yomraspor (Dumlupınar) 14.00 İskenderun-Fethiyespor (İskenderun 5 Temmuz) 14.00 Mardin Fosfatspor-Ceyhanspor (Mardin 21 Kasım) 14.00 Nazilli Belediyespor-Darıca Gençlerbirliği (Nazilli İlçe) 14.00 Atlas Maden Çengelköyspor-Yozgatspor 1959 (Beylerbeyi 75. Yıl) 3. Grup: Yarın: 14.00 Çarşambaspor-Şile Yıldızspor (Çarşamba İlçe) 14.00 Arhavispor-Altındağspor (Arhavi İlçe) 14.00 Çatalcaspor-Osmaniyespor (Tepecik Şenol Güneş) 14.00 Cizrespor-Erbaaspor (Siirt Atatürk) 14.
Cizrespor - 25.03.2021
Futbol: Misli.com 3. Lig'de görünüm
Futbolda Misli.com 3. Lig 1. Grup'ta 24. hafta, 2, 3 ve 4. gruplarda ise 28. hafta müsabakaları oynandı.
Cizrespor - 25.03.2021
Futbol: Misli.com 3. Lig
Misli.com 3. Lig'de 2, 3 ve 4. grupta 28. hafta müsabakaları tamamlandı.
Cizrespor - 23.03.2021
Karşıyaka'nın deplasman kabusu
Deplasmandaki ilk yenilgisini 30 Aralık'ta takımda koronavirüse yakalanan 9 oyuncunun yokluğunda çıktığı Osmaniyespor maçında tadan Karşıyaka, gurbette sonraki 5 sınavda da sahadan puansız ayrıldı. Kaf-Kaf, Osmaniye yenilgisinden sonra dış sahada art arda Esenler Erokspor'a 1-0, Elazığ Karakoçan FK'ya 2-0, Cizrespor'a 1-0, Arhavispor'a 2-1, son olarak Somaspor'a ise 4-1 yenilmekten kurtulamadı.
Cizrespor - 23.03.2021
Futbol: Misli.com 3. Lig
Misli.com 3. Lig 1. Grup'ta 24. hafta maçları yarın, 2, 3 ve 4. gruplarda ise 28. hafta müsabakaları 25 Mart Perşembe günü yapılacak.
Cizrespor - 21.03.2021
Futbol: Misli.com 3. Lig'de görünüm
Futbolda Misli.com 3. Lig 2, 3 ve 4. Grup'ta 27. hafta maçları oynandı.
Cizrespor - 21.03.2021
Futbol: Misli.com 3. Lig
Misli.com 3. Lig 2, 3 ve 4. Grup'ta 27. hafta müsabakaları tamamlandı.
Cizrespor - 17.03.2021
Futbol: Misli.com 3. Lig
Misli.com 3. Lig 1. Grup'ta 23. hafta, 2, 3 ve 4. Grup'ta ise 26. hafta müsabakaları tamamlandı.
Cizrespor - 16.03.2021
Futbol: Misli.com 3. Lig
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, gruplarda yarın yapılacak maçların programı şöyle: 1. Grup 14.00 Malatya Yeşilyurt Belediyespor-Belediye Derincespor (Yeşiltepe Spor Kompleksi) 14.00 Kızılcabölükspor-Arnavutköy Belediyespor (Denizli Atatürk) 14.00 Nevşehir Belediyespor-Manisaspor (Nevşehir Gazi) 14.00 Artvin Hopaspor-Bucaspor 1928 (Hopa İlçe) 14.00 Edirne Belediyesi Paş Edirnespor-Antalya Kemerspor (Edirne 25 Kasım) 14.00 Fatsa Belediyespor-Ofspor (Fatsa) 14.00 Çankaya-Diyarbekirspor (Etimesgut Belediyesi Atatürk) 14.00 1877 Alemdağspor-Payasspor (Alemdağ) 2. Grup: 14.00 Fethiyespor-Ceyhanspor (Fethiye İlçe) 14.00 Yomraspor-Kahta 02 (Yomra İlçe) 14.00 Büyükçekmece Tepecikspor-Mardin Fosfatspor (Tepecik Şenol Güneş) 14.00 Karaman Belediyespor-İskenderun (Kemal Kaynaş) 14.00 Tekirdağspor-Belediye Kütahyaspor (Namık Kemal) 14.00 Yozgatspor 1959-Halide Edip Adıvar (Sorgun) 14.00 Darıca Gençlerbirliği-Tokatspor (Darıca İlçe) 14.00 Nazilli Belediyespor-Ağrı 1970 (Nazilli İlçe) 3. Grup: 14.00 Isparta 32 Spor-Esenler Erokspor (Isparta Atatürk) 14.00 Erbaaspor-Gölcükspor (Erbaa) 14.00 Osmaniyespor-Elazığ Karakoçan (7 Ocak) 14.00 Altındağspor-Yalovaspor (Çubuk) 14.00 Şile Yıldızspor-Cizrespor (Şile) 14.
Cizrespor - 12.03.2021
Karşıyaka'nın kahır sezonu
Karşıyaka, Cezayir yönetimindeki 7 maçın 5'ini kaybedip 1 galibiyet, 1 beraberlik aldı. Geçen hafta Çatalcaspor önünde 90'ıncı dakikada attığı golle 1 puan alıp biraz olsun moral tazelerken, Arhavi'ye 90+2'nci dakikada yediği golle yenilen Kaf-Kaf, son dönemde öne geçtiği 3 maçta puan kaybetti. Osmaniyespor, Çatalcaspor ve Arhavispor maçlarında henüz ilk bölümde öne geçmesine rağmen puan kaybı yaşayan İzmir temsilcisi düşme hattındaki takımlara da hayat verdi. Karşıyaka, son 10 maçta düşme korkusu yaşayan Erbaaspor, Gölcükspor ve Cizrespor'dan sonra Arhavi'ye de yenildi.
Cizrespor - 11.03.2021
Futbol: Misli.com 3. Lig
Futbolda Misli.com 3. Lig'de 1. Grup'ta 22'nci, 2 ve 3. Grup'ta ise 25. hafta mücadelesi bir maç dışında tamamlandı.
Cizrespor - 09.03.2021
Futbol: Misli.com 3. Lig
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, gruplarda maçların programı şöyle: 1. Grup 11 Mart Perşembe: 12.00 Manisaspor-Artvin Hopaspor (Manisa 19 Mayıs) 13.00 Payasspor-Edirne Belediyesi Paş Edirnespor (Payas İlçe) 13.30 Antalya Kemerspor-Fatsa Belediyespor (Akdeniz Üniversitesi) 14.00 Bucaspor 1928-1877 Alemdağspor (Yeni Buca) 14.00 Arnavutköy Belediyespor-Nevşehir Belediyespor (Bolluca) 14.00 Belediye Derincespor-Kızılcabölükspor (Belediye Derincespor Doğal Çim) 14.00 Diyarbekirspor-Malatya Yeşilyurt Belediyespor (Diyarbakır) 14.00 Ofspor-Çankaya (Of İlçe) 2. Grup 11 Mart Perşembe: 14.00 İskenderun-Tekirdağspor (İskenderun 5 Temmuz) 14.00 Mardin Fosfatspor-Karaman Belediyespor (Mardin 21 Kasım) 14.00 Kahta 02-Büyükçekmece Tepecikspor (Kahta İlçe) 14.00 Ceyhanspor-Yomraspor (Ceyhan İlçe) 14.00 Ağrı 1970-Atlas Maden Çengelköyspor (Vali Lütfü Yiğenoğlu) 14.00 Tokatspor-Nazilli Belediyespor (Tokat Gaziosmanpaşa) 14.00 Halide Edip Adıvarspor-Darıca Gençlerbirliği (Maltepe Hasan Polat) 14.00 Belediye Kütahyaspor-Yozgatspor 1959 (Dumlupınar) 3. Grup 11 Mart Perşembe: 13.00 Çarşambaspor-Somaspor (Çarşamba İlçe) 14.00 Arhavispor-Karşıyaka (Arhavi İlçe) 14.00 Çatalcaspor-Batman Petrolspor (Tepecik Şenol Güneş) 14.00 Cizrespor-İçel İdmanyurdu (Cizre Hamit Özalp) 14.
Cizrespor - 05.03.2021
Karşıyaka'da Cezayir inanıyor
Artık her maçın final olduğunu belirten genç teknik adam, "9 maçımız kaldı. Acilen seri yapmamız gerekiyor. Üst üste alacağımız 3 veya 4 galibiyet bizi Play-Off'a taşır. Play-Off oynarsak geriden form tutarak geldiğimiz için avantaj bizde olur. Şu an bunu yapabilecek durumdayız. Takımda o inanç, o istek var. Gol yollarındaki sıkıntımızı çözdük. Yalnız daha sabırlı oynamalı, maçlarda konumlama hatası yapmamalıyız. Savunma ve hücum geçişlerini daha dikkatli yaparak bu anlarda top kaptırmamalıyız" diye konuştu.  BAHİS TARTIŞMALARI ETKİLEDİ Cezayir, takımın son dönemde yaşananlardan ister istemez etkilendiğini belirtip, "Cizrespor deplasmanında iyi başlayıp 3-4 pozisyon bulduk.
Cizrespor - 03.03.2021
Futbol: Misli.com 3. Lig
Misli.com 3. Lig 1. Grup'ta 21. hafta, 2 ve 3. gruplarda ise 24. hafta maçları oynandı.
Cizrespor - 02.03.2021
Futbol: Misli.com 3. Lig
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, gruplarda maçların programı şöyle: 1. Grup Yarın: 13.00 Bucaspor 1928-Payasspor (Yeni Buca) 14.00 Nevşehir Belediyespor-Belediye Derincespor (Nevşehir Gazi) 14.00 Artvin Hopaspor-Arnavutköy Belediyespor (Hopa İlçe) 14.00 1877 Alemdağspor-Manisaspor (Alemdağ) 14.00 Fatsa Belediyespor-Edirne Belediyesi Paş Edirnespor (Fatsa) 14.00 Çankaya-Antalya Kemerspor (Etimesgut Belediyesi Atatürk) 14.00 Malatya Yeşilyurt Belediyespor-Ofspor (Yeşiltepe Spor Kompleksi) 14.00 Kızılcabölükspor-Diyarbekirspor (Denizli Atatürk) 2. Grup Yarın: 14.00 Yomraspor-Fethiyespor (Yomra İlçe) 14.00 Büyükçekmece Tepecikspor-Ceyhanspor (Tepecik Şenol Güneş) 14.00 Karaman Belediyespor-Kahta 02 (Kemal Kaynaş) 14.00 Tekirdağspor-Mardin Fosfatspor (Namık Kemal) 14.00 Yozgatspor 1959-İskenderun (Sorgun) 14.00 Darıca Gençlerbirliği-Belediye Kütahyaspor (Darıca İlçe) 14.00 Nazilli Belediyespor-Halide Edip Adıvar (Nazilli İlçe) 14.00 Atlas Maden Çengelköyspor-Tokatspor (Stadı açıklanmadı) 3. Grup Yarın: 13.00 Osmaniyespor-Esenler Erokspor (7 Ocak) 14.00 Altındağspor-Gölcükspor (Çubuk) 14.00 Şile Yıldızspor-Elazığ Karakoçan (Şile) 14.00 İçel İdmanyurdu-Yalovaspor (Mersin) 14.00 Batman Petrolspor-Cizrespor (Batman Yeni Şehir) 14.
Cizrespor - 28.02.2021
Karşıyaka'yı sarsan şok bahis iddiası
Karşıyaka'da adı bahis iddialarına karışan futbolcu kadro dışı bırakılmamasına rağmen son Yalovaspor ve Cizrespor maçlarında 18'e alınmadı, takımla antrenmana da çıkmadı.
Cizrespor - 26.02.2021
Karşıyaka erken havlu attı
MİSLİ.com 3'üncü Lig 3'üncü Grup'ta üst üste 6 mağlubiyetle yarışta geriye düştükten sonra düşme hattındaki Yalovaspor'u 3-2 yenerek silkinen Karşıyaka, son sıraya demir atan Cizrespor deplasmanında taraftarını kahretti.
Cizrespor - 25.02.2021
Futbol: Misli.com 3. Lig'de görünüm
Misli.com 3. Lig 1. Grup'ta 20. hafta 2, 3 ve ve 4. Grup'ta ise 23. hafta müsabakaları tamamlandı.
Cizrespor - 25.02.2021
Futbol: Misli.com 3. Lig
Liglerde alınan sonuçlar şöyle: 1. Grup: Manisaspor-Bucaspor 1928: 0-1 Arnavutköy Belediyespor-1877 Alemdağspor: 4-1 Belediye Derincespor-Artvin Hopaspor: 1-1 Diyarbekirspor-Nevşehir Belediyespor: 1-0 Ofspor-Kızılcabölükspor: 0-0 Antalya Kemerspor-Malatya Yeşilyurt Belediyespor: 1-3 Edirne Belediyesi Paş Edirnespor-Çankaya: 0-0 Payasspor-Fatsa Belediyespor: 2-0 2. Grup: Kahta 02-Tekirdağspor: 2-2 Ceyhanspor-Karaman Belediyespor: 1-1 Fethiyespor-Büyükçekmece Tepecikspor: 1-1 Tokatspor-Ağrı 1970: 1-1 Halide Edip Adıvarspor-Çengelköy: 0-0 Belediye Kütahyaspor-Nazilli Belediyespor: 2-1 İskenderun-Darıca Gençlerbirliği: 0-0 Mardin Fosfatspor-Yozgatspor 1959: 1-1 3. Grup: Gölcükspor-Şile Yıldızspor: 0-1 Esenler Erokspor-Altındağspor: 2-0 Isparta 32-Osmaniyespor: 1-1 Arhavispor-Çarşambaspor: 0-0 Çatalcaspor-Somaspor: 0-2 Cizrespor-Karşıyaka: 1-0 Yalovaspor-Batman Petrolspor: 0-0 Elazığ Karakoçan-İçel İdmanyurdu: 1-1 4.
Cizrespor - 24.02.2021
Karşıyaka seri için Cizre'de
MİSLİ.com 3'üncü Lig 3'üncü Grup'ta 7 maçlık galibiyet hasretine pazar günü Yalovaspor'u 3-2 yenerek son verip Play-Off yarışından kopmayan Karşıyaka, yarın düşme hattında son sıradaki Cizrespor'a seri yakalamak için konuk olacak.
Cizrespor - 24.02.2021
Futbol: Misli.com 3. Lig
Misli.com 3. Lig 1. Grup'ta 20. hafta, 2, 3 ve 4. Grup'ta ise 23. hafta müsabakaları yarın oynanacak.
Cizrespor - 22.02.2021
Karşıyaka 3 puandan fazlasını kazandı
İlk yarıda liderliğe kadar yükseldiği grupta golü ve galibiyeti tekrar hatırlayan yeşil-kırmızılılar, son haftalarda kötü sonuçlarla taraftarla arada oluşan buzları eritti. Yaşadığı sıkıntılı dönemin ardından silkinen Karşıyaka, puanını 32'ye çıkarıp Play-Off yarışına yeniden ortak oldu. Play-Off barajının 3 puan gerisindeki Kaf-Kaf, perşembe günü son sıradaki Cizrespor'u da yenip çıkışını sürdürmek istiyor.
Cizrespor - 22.02.2021
Lider Somaspor gurbette zincir kıracak
Misli.com 3'üncü Lig 3'üncü Grup'ta evinde düşme hattında yer alan Cizrespor'u 1-0 yenerek şampiyonluk yarışında en yakın rakibi Esenler Erokspor'la arasındaki puan farkını tekrar 5'e çıkaran 46 puanlı lider Somaspor, iç sahadaki başarılı performasını deplasmana da yansıtmak istiyor.
Cizrespor - 21.02.2021
Futbol: Misli.com 3. Lig'de görünüm
3. Grup'ta Somaspor, sahasında Cizrespor'u 1-0'la geçti ve koltuğunu korudu.
Cizrespor - 21.02.2021
Futbol: Misli.com 3. Lig
Liglerde alınan sonuçlar şöyle: 2. Grup: Büyükçekmece Tepecikspor-Yomraspor: 1-2 Karaman Belediyespor-Fethiyespor: 0-2 Tekirdağspor-Ceyhanspor: 1-1 Yozgatspor 1959-Kahta 02: 1-2 Darıca Gençlerbirliği-Mardin Fosfatspor: 0-0 Nazilli Belediyespor-İskenderun: 3-1 Çengelköy Futbol Yatırımları-Belediye Kütahyaspor: 2-3 Ağrı 1970-Halide Edip Adıvarspor: 1-2 3. Grup: Osmaniyespor-Erbaaspor: 0-1 Altındağspor-Isparta 32: 1-0 Şile Yıldızspor-Esenler Erokspor: 1-1 İçel İdmanyurdu-Gölcükspor: 3-0 Batman Petrolspor-Elazığ Karakoçan: 4-2 Karşıyaka-Yalovaspor: 3-2 Somaspor-Cizrespor: 1-0 Çarşambaspor-Çatalcaspor: 2-1 4.
Cizrespor - 20.02.2021
3'üncü Lig'de liderlik yarışı
Ligde 3'üncü Grup'ta bu sezon çıktığı 20 maçta bileği yalnız 1 kez bükülen lider Somaspor, yine saat 13.00'te evi Soma Atatürk Stadı'nda son sıradaki Cizrespor'u seriyi sürdürmek için ağırlayacak.
Cizrespor - 19.02.2021
Karşıyaka çok karışık
DOĞUKAN'IN AKLI TRANSFERDE Karşıyaka'da bu sezon 4 gol atıp 29 Ekim'deki Cizrespor sınavından beri 12 maçtır ağları sarsamayan geçen sezonun en skorer ismi Doğukan İnci'nin menajerinin ilk yarıda yönetimden futbolcunun transferi konusunda yetki aldığı, adı sezon başında Beşiktaş'la anılan genç yıldız adayının performansının bu nedenle düştüğü iddia ediliyor.
Cizrespor - 18.02.2021
Futbol: Misli.com 3. Lig'de görünüm
Misli.com 3. Lig 1. Grup'ta 19, 2. Grup, 3. Grup ve 4. Grup'ta 21. hafta maçları oynanırken, 2. Grup haricinde liderler koltuğunu korudu.
Cizrespor - 17.02.2021
Futbol: Misli.com 3. Lig
Liglerde alınan sonuçlar şöyle: 1. Grup Manisaspor-Payasspor: 2-2 Bucaspor 1928-Arnavutköy Belediyespor: 1-1 Malatya Yeşilyurt Belediyespor-Edirne Belediyesi Paş Edirnespor: 1-0 Artvin Hopaspor-Diyarbekirspor: 0-0 Nevşehir Belediyespor-Ofspor: 1-2 Kızılcabölükspor-Antalya Kemerspor: 0-1 2. Grup Fethiyespor-Tekirdağspor: 3-1 Mardin Fosfatspor-Nazilli Belediyespor: 1-0 Yomraspor-Karaman Belediyespor: 1-1 Kahta 02-Darıca Gençlerbirliği: 1-3 İskenderun-Çengelköy Futbol Yatırımları: 1-0 Ceyhanspor-Yozgatspor 1959: 2-1 Belediye Kütahyaspor-Ağrı1970: 2-0 3. Grup Isparta 32-Şile Yıldızspor: 0-0 Yalovaspor-Somaspor: 1-1 Erbaaspor-Altındağspor: 1-0 Elazığ Karakoçan-Karşıyaka: 2-0 Cizrespor-Çarşambaspor: 1-1 Esenler Erokspor-İçel İdmanyurdu: 5-0 Çatalcaspor-Arhavispor: 1-1 4.
Cizrespor - 16.02.2021
Futbol: Misli.com 3. Lig
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, gruplarda oynanacak maçların programı şöyle: 1. Grup: 12.00 Manisaspor-Payasspor (Manisa 19 Mayıs) 13.00 Çankaya-Fatsa Belediyespor (Etimesgut Belediyesi Atatürk) 13.00 Bucaspor 1928-Arnavutköy Belediyespor (Yeni Buca) 13.00 Malatya Yeşilyurt Belediyespor-Edirne Belediyesi Paş Edirnespor (Yeşiltepe Spor Kompleksi) 13.00 1877 Alemdağspor-Belediye Derincespor (Alemdağ) 13.00 Artvin Hopaspor-Diyarbekirspor (Hopa İlçe) 13.00 Nevşehir Belediyespor-Ofspor (Nevşehir Gazi) 13.00 Kızılcabölükspor-Antalya Kemerspor (Denizli Atatürk) 2. Grup: 13.00 Fethiyespor-Tekirdağspor (Fethiye İlçe) 13.00 Halide Edip Adıvarspor-Tokatspor (Maltepe Hasan Polat) 13.00 Mardin Fosfatspor-Nazilli Belediyespor (Mardin 21 Kasım) 13.00 Yomraspor-Karaman Belediyespor (Yomra İlçe) 13.00 Kahta 02-Darıca Gençlerbirliği (Kahta İlçe) 13.00 İskenderun-Çengelköy Futbol Yatırımları (İskenderun 5 Temmuz) 13.00 Ceyhanspor-Yozgatspor 1959 (Ceyhan İlçe) 13.00 Belediye Kütahyaspor-Ağrı1970 (Dumlupınar) 3. Grup: 13.00 Gölcükspor-Batman Petrolspor (Gölcük Şehir) 13.00 Isparta 32-Şile Yıldızspor (Isparta Atatürk) 13.00 Yalovaspor-Somaspor (Yalova Atatürk) 13.00 Erbaaspor-Altındağspor (Erbaa İlçe) 13.00 Elazığ Karakoçan-Karşıyaka (Elazığ Doğukent) 13.00 Cizrespor-Çarşambaspor (Cizre Hamit Özalp) 13.
Cizrespor - 12.02.2021
Somaspor evinde kral
Evinde bileği bükülmeyen Soma ekibi 8 galibiyet, 2 beraberlikle iç sahada toplam 26 puan topladı. Somaspor, toplam bulduğu 39 golün 26'sını evinde attı. Ligde üst üste düşme hattında yer alan Yalovaspor (D) ve Cizrespor'la karşılaşacak siyah-beyazlılar, bu periyotta puan kaybı yaşamadan zirvedeki yerini sağlamlaştırmayı hedefliyor.
Cizrespor - 11.02.2021
Futbol: Misli.com 3. Lig'de görünüm
Misli.com 3. Lig 1. Grup'ta 18, 2 ve 3. gruplarda ise 20. hafta maçları yapıldı.
Cizrespor - 11.02.2021
Futbol: Misli.com 3. Lig
Misli.com 3. Lig 1. Grup'ta 18, 2 ve 3. gruplarda ise 20. hafta maçları oynandı.
Cizrespor - 09.02.2021
Futbol: Misli.com 3. Lig
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, gruplarda oynanacak maçların programı şöyle: 1. Grup: 11 Şubat Perşembe 13.00 Arnavutköy Belediyespor-Manisaspor (Bolluca) 13.00 Payasspor-Çankaya (Payas İlçe) 13.00 Ofspor-Artvin Hopaspor (Of İlçe) 13.00 Edirne Belediyesi Paş Edirnespor-Kızılcabölükspor (Edirne 25 Kasım) 13.00 Belediye Derincespor-Bucaspor 1928 (Belediye Derince Doğal Çim Saha) 13.00 Fatsa Belediyespor-Malatya Yeşilyurt Belediyespor (Fatsa İlçe) 13.00 Antalya Kemerspor-Nevşehir Belediyespor (Kemer İlçe) 13.00 Diyarbekirspor-1877 Alemdağspor (Diyarbakır) 2. Grup: 11 Şubat Perşembe 13.00 Yozgatspor 1959-Fethiyespor (Sorgun İlçe) 13.00 Tokatspor-Belediye Kütahyaspor (Gaziosmanpaşa) 13.00 Tekirdağspor-Yomraspor (Namık Kemal) 13.00 Darıca Gençlerbirliği-Ceyhanspor (Darıca İlçe) 13.00 Karaman Belediyespor-Büyükçekmece Tepecikspor (Kemal Kaynaş) 13.00 Ağrı 1970-İskenderun (Vali Lütfü Yiğenoğlu) 13.00 Nazilli Belediyespor-Kahta 02 (Nazilli İlçe) 13.00 Çengelköy Futbol Yatırımları- Mardin Fosfatspor (Tepecik Şenol Güneş) 3. Grup: 11 Şubat Perşembe 13.00 Batman Petrolspor-Esenler Erokspor (Batman Yeni Şehir) 13.00 İçel İdmanyurdu-Isparta 32 (Mersin) 13.00 Altındağ-Osmaniyespor (Çubuk İlçe) 13.00 Çarşambaspor-Yalovaspor (Çarşamba İlçe) 13.00 Karşıyaka-Gölcükspor (İzmir Atatürk) 13.00 Şile Yıldızspor-Erbaaspor (Şile) 13.00 Arhavispor-Cizrespor (Arhavi İlçe) 13.
Cizrespor - 05.02.2021
Cizre TSO Başkanı Sevinç'ten Cizrespor'a destek sözü
CizreTicaret ve Sanayi Odası Başkanı Salih Sevinç Cizrespor oyuncularını statta ziyaret etti.
Cizrespor - 04.02.2021
Futbol: Misli.com 3. Lig'de görünüm
Misli.com 3. Lig'de 1. Grup'ta 17'nci, 2 ve 3. Gruplarda ise 19. hafta karşılaşmaları oynandı.
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Cizrespor Haberleri | Cizrespor Haber - Haberler - Cizrespor haberleri, son dakika cizrespor haber ve gelişmeleri burada. Futbol: Misli.com 3. Lig'de görünüm.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 19.4.2021 23:04:21. #1.14#

title