Chungwon Choue Haberleri

Chungwon Choue haber, Chungwon Choue son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Chungwon Choue - 10.8.2020
Dünya Tekvando Federasyonundan önemli kararlar
Türkiye Tekvando Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, WT Yönetim Kurulu, Chungwon Choue başkanlığında video konferans yöntemiyle toplantı gerçekleştirildi.
Chungwon Choue - 12.5.2020
Dünya Tekvando Federasyonundan önemli kararlar
Türkiye Tekvando Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, WT Yönetim Kurulu, Chungwon Choue başkanlığında video konferans yöntemiyle toplantı gerçekleştirildi.
Chungwon Choue - 7.1.2020
Paralimpik tekvandoculardan Tokyo 2020'ye tarihi kota
Dünya Tekvando Federasyonu Başkanı Chungwon Choue, Türkiye Tekvando Federasyonunu bu başarısından dolayı kutladı.
Chungwon Choue - 15.10.2019
Metin Şahin'e Tokyo 2020'de görev
WT Başkanı Chungwon Choue'den gelen görevlendirme mektubunda başkan Şahin'e hitaben "Tekvando, Tokyo'da üst üste 6.
Chungwon Choue - 12.4.2019
Taekwondo Efsanelerinin 34 Yıl Sonraki Rövanşı
Taekwondonun olimpik spor olarak kabul edilişinin 25'inci yıldönümü Dünya Taekwondo Federasyonu (WT) tarafından çeşitli etkinliklerle kutlanıyor. WT Başkanı Dr. Chungwon Choue ile aralarında Metin Şahin'in de bulunduğu  yönetim kurulu üyeleri  IOC'nın Lozan'da bulunan merkezini ziyaret etti.
Chungwon Choue - 12.4.2019
Tekvandoda 34 Yıl Sonra "Rövanş"
Federasyondan yapılan açıklamaya göre, tekvandonun olimpik spor olarak kabul edilişinin 25. yıl dönümü nedeniyle Dünya Tekvando Federasyonu (WT) tarafından organize edilen etkinlikler kapsamında WT Başkanı Chungwon Choue ve Metin Şahin'in de aralarında bulunduğu yönetim kurulu üyeleri, IOC'nın Lozan'daki merkezini ziyaret etti.
Chungwon Choue - 18.2.2019
Türk Tekvandosunu İzlemeye Devam Edin"
Başkan Şahin, 3 organizasyonun arasında önemli spor zirvesine de ev sahipliği yaptıklarını hatırlatarak, "Burada Uluslararası Olimpiyat Komitesi Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Uğur Erdener, Dünya Tekvando Federasyonu Başkanı Chungwon Choue, Avrupa Tekvando Birliği Başkanı Sakis Pragalos gibi isimleri bir araya getirerek olimpik konuları görüştük.
Chungwon Choue - 18.2.2019
Taekwondo Federasyonu Başkanı Şahin Türk Taekwondosunu İzlemeye Devam Edin
ÖNEMLİ ZİRVE Başkan Şahin, 3 organizasyonun arasında önemli bir de spor zirvesine ev sahipliği yaptıklarını hatırlatarak, Burada Uluslararası Olimpiyat Komitesi (IOC) Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Uğur Erdener, Dünya Taekwondo Federasyonu Başkanı Chungwon Choue, Avrupa Taekwondo Birliği Başkanı Sakis Pragalos gibi isimleri bir araya getirerek olimpik konuları görüştük.
Chungwon Choue - 6.2.2019
Dünya Para-Tekvando Şampiyonası Antalya'da Başladı
Antalya Belek'te 5-6 Şubat'ta 69 ülkeden 258'i erkek 396 sporcunun katıldığı Dünya-Para Tekvando Şampiyonası açılış seremonisine Vali Yardımcısı Nurettin Ateş, Dünya Tekvando Federasyonu Başkanı Chungwon Choue, Türkiye Tekvando Federasyonu Başkanı Metin Şahin, Antalya Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürü Burhanettin Hacıcaferoğlu ve paralimpik komite yetkilileri katıldı.
Chungwon Choue - 4.2.2019
Dünya-Para Tekvando Şampiyonası'na Doğru
- Dünya-Para Tekvando Şampiyonası'na doğru Türkiye Tekvando Federasyonu Başkanı Metin Şahin: "Hedefimiz uluslararası turnuvalarda ülkemizi temsil edip bayrağımızı göndere çektirmek" "Tokyo Olimpiyatları'na en fazla katılım sağlayıp başarılı olmak istiyoruz" Dünya Tekvando Federasyonu...
Chungwon Choue - 4.2.2019
Şahin: "Tokyo Olimpiyatlarına En Fazla Katılım Sağlayıp Başarılı Olmak İstiyoruz"
2020 Tokyo Paralimpik Oyunları'na katılım yolunda son büyük organizasyon olan Dünya Para-Tekvando Şampiyonası, 5-6 Şubat'ta Antalya Belek'teki bir otelde düzenlenecek. Türk sporcuların da dünya şampiyonluğu için mücadele edeceği Dünya Para-Tekvando Şampiyonası'nın tanıtım toplantısı, gerçekleştirildi. Toplantıya Dünya Tekvando Federasyonu Başkanı Chungwon Choue, Türkiye Tekvando Federasyonu Başkanı Metin Şahin, Antalya Gençlik Spor İl Müdürü Burhanettin Hacıcaferoğlu ve paralimpik komite yetkilileri katıldı.
Chungwon Choue - 4.2.2019
Dünya-Para Tekvando Şampiyonası'na Doğru
Toplantıya Dünya Tekvando Federasyonu Başkanı Chungwon Choue, Türkiye Tekvando Federasyonu Başkanı Metin Şahin, Antalya Gençlik Spor İl Müdürü Burhanettin Hacıcaferoğlu ve paralimpik komite yetkilileri katıldı.
Chungwon Choue - 4.2.2019
Gündem Özeti / 4 Şubat 2019
(İstanbul/20.00) 4- Antalya'da 5-6 Şubat tarihlerinde gerçekleştirilecek Dünya Para-Tekvando Şampiyonası öncesi Dünya Tekvando Federasyonu Başkanı Chungwon Choue ve Türkiye Tekvando Federasyonu Başkanı Metin Şahin'in de katılımıyla Rixos Downtown Otel'de basın toplantısı düzenlenecek.
Chungwon Choue - 9.4.2018
Dünya Tekvando Federasyonundan Türkiye'ye Övgü
Türkiye Tekvando Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, WT Başkanı Chungwon Choue, Tunus'un Hammamet kentinde Türkiye Tekvando Federasyonu Başkanı Metin Şahin ve dış ilişkiler sorumlusu Ali Sağırkaya ile görüştü.
Chungwon Choue - 9.4.2018
Dünya Tekvando Federasyonu'ndan Türkiye'ye Övgü
Türkiye Tekvando Federasyonu'nun sosyal sorumluluk kapsamında yürüttüğü projelere Dünya Tekvando Federasyonu'ndan (WT) büyük övgü geldi. WT Başkanı Dr. Chungwon Choue, Tunus'un Hammamet şehrinde Türkiye Tekvando  Federasyonu Başkanı Doç.
Chungwon Choue - 5.4.2018
Dünya Para-Tekvando Şampiyonası'nın Ev Sahibi Türkiye
WT Başkanı Chungwon Choue'nin başkanlığındaki yönetim kurulu toplantısına Türkiye Tekvando Federasyonu Başkanı Metin Şahin ve federasyon dış ilişkiler sorumlusu Ali Sağırkaya katıldı.
Chungwon Choue - 5.4.2018
2019 Dünya Para-Tekvando Şampiyonası Türkiye'de Yapılacak
İSTANBUL / DHA Türkiye, 2019 Dünya Para-Tekvando Şampiyonası'na evsahipliği yapmaya hak kazandı.  Dünya Tekvando Federasyonu (WT) Yönetim Kurulu Toplantısı, Tunus'un Hammamet şehrinde düzenlendi. WT Başkanı Dr. Chungwon Choue'nin başkanlığındaki yönetim kurulu toplantısına Türkiye Tekvando Federasyonu Başkanı Doç.
Chungwon Choue - 24.10.2017
Para-tekvandonun 2020 Yol Haritası Belli Oldu
WT Başkanı Chungwon Choue başkanlığında yapılan toplantıya WT Yönetim Kurulu Üyesi olan Türkiye Tekvando Federasyonu Başkanı Metin Şahin de katıldı.
Chungwon Choue - 23.6.2017
Metin Şahin, Wtf Yönetiminde
Güney Koreli Chungwon Choue yeniden başkanlığa, Metin Şahin de 12 kişilik yönetim kurulu üyeliğine seçildi.
Chungwon Choue - 23.6.2017
Başkan Şahin Yeniden Wtf Yönetiminde
Türkiye Tekvando Federasyonu Başkanı Doç. Dr. Metin Şahin, yeniden Dünya Tekvando Federasyonu (WTF) Yönetim Kurulu Üyeliğine seçildi.  İSTANBUL- Türkiye Tekvando Federasyonu Başkanı Doç. Dr. Metin Şahin, Türkiye'yi uluslararası arenada en iyi şekilde temsil etmeye devam ediyor. Başkan Şahin, Güney Kore'nin Muju şehrinde gerçekleştirilen 28. WTF Genel Kurulu'nda yeniden yönetim kurulu üyeliğine seçildi. Metin Şahin, sadece 12 kişinin seçildiği WTF yönetimine Avrupa Kıtası adına en çok oyu alan üye olarak girmeyi başardı. Başkan Şahin ayrıca, 2004, 2005,2009 ve 2013 yıllarından sonra üst üste 5. kez WTF Yönetim Kurulu Üyeliğine seçilerek önemli bir başarıya imza attı. Metin Şahin, 2021 yılına kadar WTF Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapacak. WTF Genel Kurulu'nda başkanlığa ise Güney Koreli Dr. Chungwon Choue yeniden seçildi.
Chungwon Choue - 29.6.2016
Savaşın Acısını Sporla Unutuyorlar
İlk aşamada bir minderle başladıkları tekvando sporuna daha sonra Türkiye Tekvando Federasyonunun ciddi anlamda sahip çıktığını ve her türlü desteği sağladığını ifade eden Tohumcu, şöyle devam etti: "Dünya Tekvando Federasyonu Başkanı Chungwon Choue Kilis'e geldi.
Chungwon Choue - 16.1.2016
Tekvando: 2016 Rio Olimpiyat Oyunları Avrupa Kıtası Elemeleri
Kılıç, müsabakaları Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan, Türkiye Tekvando Federasyonu Başkanı Metin Şahin, Dünya Tekvando Federasyonu Başkanı Dr. Chungwon Choue ve Avrupa Tekvando Federasyonu Başkanı Sakis Pragalos ile takip etti.
Chungwon Choue - 16.1.2016
Sultanahmet'teki Terör Saldırısı
"Spor ailesi olarak bu tür terör saldırıların karşısındayız" Dünya Tekvando Federasyonu Başkanı Chungwon Choue, Avrupa Tekvando Birliği Başkanı Sakis Pragalos ve Türkiye Tekvando Federasyonu Başkanı Metin Şahin ile Almanya Tekvando Federasyonu Başkanı Park Soo-Nam da saldırının gerçekleştirildiği yere geldi.
Chungwon Choue - 15.1.2016
Suriyeli Çocuklara Spor Malzemesi Yardımı
Görüntü Dökümü : Suriyeli çocuklara spor malzemesi yardımı Tekvando eğitimi alan Suriyeli çocuklar Dünya Tekvando Federasyonu Başkanı Chungwon Choue Türkiye Tekvando Federasyonu Başkanı Metin Şahin Suriyeli çocuklara spor malzemesi yardımı Kilis'teki kampta tekvando eğitimi alan Suriyeli çocuklara, spor malzemesi dağıtıldı Dünya Tekvando Federasyonu Başkanı Choue: "Suriyeli kardeşlerimizin dünya şampiyonalarında yer almalarını arzuluyoruz" Kilis Öncüpınar Konteyner Kenti'nde tekvando eğitimi alan Suriyeli çocuklara, spor malzemesi yardımında bulunuldu.
Chungwon Choue - 15.1.2016
Suriyeli Çocuklara Spor Malzemesi Yardımı
Dünya Tekvando Federasyonu Başkanı Chungwon Choue, Avrupa Tekvando Birliği Başkanı Sakis Pragalos ve Türkiye Tekvando Federasyonu Başkanı Metin Şahin, Suriyeli sığınmacıların barındığı konteyner kenti ziyaret etti.
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Chungwon Choue Haberleri | Chungwon Choue Kimdir - Haberler - Chungwon Choue haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Chungwon Choue kimdir, hayatı ve biyografisi. Son dakika haberi | Dünya Taekwondo Federasyonu (WT) Yönetim Kurulu, yaptığı toplant
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 31.10.2020 17:35:54. #1.15#
title