Çetin Pekacar Haberleri

Çetin Pekacar haber, Çetin Pekacar son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Çetin Pekacar - 07.08.2019
Kumuk şair Magomedov'un "Kopan Üzengi" kitabının tanıtımı yapıldı
Programa, TÜRKSOY Genel Sekreteri Düsen Kaseinov, Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesinden Prof. Dr. Çetin Pekacar, Dağıstan Eğitim Geliştirme Enstitüsünden Şair Doktor Miyasat Müslimova, TAN ÇOLPAN Dergisi Baş Editörü Şairi Supiyanat Mamayeva, TÜRKSOY Genel Sekreter Doktor Öğretim Üyesi Bilal Çakıcı, Türk Dil Kurumu Başkanı Prof.
Çetin Pekacar - 21.03.2014
Nevşehir'de Bütün Yönleriyle Kırgızistan Konferansı Verildi
Fen-Edebiyat Fakültesi Konferans Salonunda düzenlenen etkinliğe, Rektör Prof. Dr. Filiz Kılıç, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Çetin Pekacar, akademik ve idari personel ile öğrenciler katıldı.
Çetin Pekacar - 30.09.2013
Derleme
Bursa Metropoliti ve Ayatriada Manastırı Başrahibi Elpidophoros Lambriniadis, Heybeliada Ruhban Okulu'nun açılması konusunun Demokratikleşme Paketi'nde yer almamasına ilişkin, "Hayal kırıklığımız çok büyüktür. Patrikhane olarak bu kez gerçekten umutluyduk. Hükümetimizden bunu beklemiyorduk. Okulumuzun açılmasının zaruri olduğuna inanmaya ve tekrar açılmasını talep etmeye devam ediyoruz. Başbakanımızdan kendi vatandaşlarının uğradığı insani ve dini hak ihlallerini durdurması konusunda doğru istikamette yola devam etmesini rica ediyoruz" ifadesini kullandı.  -Hacı Bektaş Veli Üniversitesi isminin verilmesi Nevşehir Üniversitesi (NEÜ) Rektör Vekili Prof. Dr. Çetin Pekacar, Nevşehir Üniversitesinin isminin Hacı Bektaş Veli Üniversitesi olarak değiştirilmesiyle ilgili, "Böylesine büyük bir değerin isminin üniversitemize verilmesi bizim için memnuniyet verici bir olaydır" değerlendirmesi yaptı.
Çetin Pekacar - 10.06.2013
Neü'de Mezuniyet Sergisi
NEÜ Sosyal Tesis Salonu'nda açılan sergiye NEÜ Rekötür Prof. Dr. Filiz Kılıç, Rektör Yrd. Prof. Dr. Çetin Pekacar, Avanos MYO Müdürü Yrd.
Çetin Pekacar - 21.05.2013
Türk Dünyasının Güncel Problemleri ve Kırım Tatar Örneği Konulu Konferans
Üniversitenin Sosyal Tesis Binasında İstanbul Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Kutluk Kağan Sümer ve TOBB Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Togrul İsmayıl'ın konuşmacı olarak yer aldığı konferansa; Nevşehir Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Çetin Pekacar, Mühendislik- Mimarlık Fakültesi Dekanı Prof.
Çetin Pekacar - 11.05.2013
Bologna Süreci Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı
NEÜ Sosyal Tesisi'nde gerçekleştirilen toplantıya Rektör Prof. Dr. Filiz Kılıç, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Çetin Pekacar ve Nevşehir Üniversitesi öğretim elemanları katıldı.
Çetin Pekacar - 26.04.2013
Neü'de "Çince Zor Bir Dilmidir?" Konulu Konferans
Fen Edebiyat Fakültesi Konferans Salonunda ve Ankara Üniversitesi'nden Prof. Dr. Bülent Okay, Yüzüncü Yıl Üniversitesinden Arş. Gör. Dr. Şengül Demirel, Ankara Üniversitesinden Arş. Gör. Nuray Pamuk ve Nevşehir Üniversitesinden Arş. Gör. Fatma Ecem Gökdemir'in konuşmacı olarak yer aldığı konferansa; NEÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Çetin Pekacar, Turizm Fakültesi Dekanı Prof.
Çetin Pekacar - 17.04.2013
Kapadokya Kültür ve Turizm Festivali Sona Erdi
NEÜ Sosyal Tesis Binasında gerçekleştirilen festivale; Üniversite Rektörü Prof. Dr. Filiz Kılıç, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Çetin Pekacar, Pamukkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi Prof.
Çetin Pekacar - 16.04.2013
Kapadokya Kültür ve Turizm Festivali Renkli Görüntülere Sahne Oldu
NEÜ Sosyal Tesis Binasında düzenlenen festivale; NEÜ Rektörü Prof. Dr. Filiz Kılıç, Pamukkale Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Bağcı, NEÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Çetin Pekacar, Eğitim Fakültesi Dekanı Prof.
Çetin Pekacar - 01.04.2013
Eğitim Bir-Sen'den NEÜ Rektörü Kılıç'a Ziyaret
Eğitim-Bir-Sen Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Özer ve Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Özdemir ile beraberindeki heyetin Rektör Prof. Dr. Filiz Kılıç'ı ziyaretlerinde, Üniversite Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Çetin Pekacar ve Genel Sekreter Vekili Doç.
Çetin Pekacar - 28.03.2013
Neü'de Kütüphane Haftası Çeşitli Etkinliklerle Kutlandı
Üniversite Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı tarafından Meslek Yüksekokulu Kazakistan Konferans Salonunda düzenlenen '49. Kütüphane Haftası Kutlama' etkinliğine; Rektör Prof. Dr. Filiz Kılıç, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Çetin Pekacar, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof.
Çetin Pekacar - 16.03.2013
Suyun Geleceği Neü'de Tartışıldı
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Konferans Salonunda düzenlenen panele, Vali Abdurrahman Savaş, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, NEÜ Rektör Yardımcısı Pof. Dr. Çetin Pekacar, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof.
Çetin Pekacar - 15.03.2013
Neü'de "İnsanlar Arası Estetik İletişim" Konferansı Düzenlendi
Güzel Sanatlar Fakültesi Konferans Salonu'nda düzenlenen ve Yıldız Teknik Üniversitesi Sanat ve Tasarım Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ahmet Atan'ın konuşmacı olarak yer aldığı konferansa, NEÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Çetin Pekacar, Hacı Bektaş Veli Meslek Yüksekokulu Müdür Vekili Öğr.
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Çetin Pekacar Haberleri | Çetin Pekacar Kimdir - Haberler - Çetin Pekacar haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Çetin Pekacar kimdir, hayatı ve biyografisi. Kumuk şair Magomedov'un Kopan Üzengi kitabının tanıtımı yapıldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 30.11.2021 16:27:34. #1.16#

title