Çete üyeleri, tecavüzcünün cinsel organını köpeğe yedirdi

Çete üyeleri, tecavüzcünün cinsel organını köpeğe yedirdi

Meksika'da bir kadına tecavüz ettiği öne sürülen kişi, çete üyeleri tarafından akıllara durgunluk veren bir yöntemle cezalandırıldı.

Çete üyeleri, tecavüzcünün cinsel organını köpeğe yedirdi

Meksika'da bir suç çetesi, geçen ay bir kadına tecavüz ettiği öne sürülen kişinin ellerini kelepçeledikten sonra çıplak halde yere yatırıp cinsel organını pitbull köpeğine yedirdi.

"BENİ BIRAKIN" DİYE FERYAT ETTİ AMA...

İnternette yayınlanan görüntüde beş çete üyesi, tecavüzcü olduğu öne sürülen kişiyi dövdükten sonra çırılçıplak soyup yere yatırdı. Daha sonra bacaklarını açıp pitbull köpeği adamın üzerine saldılar. Köpek adamın cinsel organının ve testislerini parçaladıktan sonra yedi. Köpeğin saldırısı sonrası "Beni bırakın" diye feryat eden kişinin, çete üyelerinden biri tarafından ağzı kapatıldı.

DİĞER TECAVÜZCÜLERE DERS OLMASI İÇİN YAPTILAR

Yerel medya, konuyla ilgili yayınladıkları haberlerde adamın bir kadına tecavüz ettikten sonra çete üyeleri tarafından yakalandığını ve çete üyelerinin diğer tecavüzcülere göz dağı vermek için videoyu paylaştıklarını yazdı.

Cinsel organı köpek tarafından paylaşılan adamın durumu hakkında bir şey bilinmiyor

Çete üyeleri, tecavüzcünün cinsel organını köpeğe yedirdi
YORUMLAR (95)

 • SERHAT:
  Ya iftira ise?... İnsanları tanımıyoruş gibimi yapıcaz? Bu adamlar uyuşturucu ve kadın ticareti kartelleri... İnsan başına gelmeden anlamıyor malesef... bunu kızın abisi yapsa babası yapsa bi derece cinnet gecirdi yaptı dersin... Ama mahallenin hızlı gençleri olunca insan bi düşünmeli .... Gaza gelip alkış tutmamalı...
 • CANSU:
  Hak ettıgı cezanın fazlasını almıs zaten benım dıyecek bır seyım yok ınşallah tecavuzculerın hepsı ıdam edılmelı boyle turkiye ceza evindekıler gıbı muhebbet verılmesın bence idam gelsin boyle aşşalık köpeklere ama gerçı köpeğin bıle kendıne gore bır serefı haysıyetı var bunlara köpek bıle denmez hepsının ALLAH belasını versin
 • RAMAZAN:
  Türkiye''de oldu tam şehri hatırlamıyorum, kız bir aile üyesi tarafından cinsel istismara uğruyor, yaşı 15-16 falan, babasının baskısı ve korkudan başka bir çocuk adı veriyor, ve baba o çocuğu öldürüyor, dava aşamasında yapılan DNA testinde ölen cocuğun kızı hiç görmediği sadece aşık olduğu ve arkadaşlık teklif ettiği ortaya çıkıyor. Allah iftiradan hepimizi korusun kadını erkeği farketmez, ama telefisi mümkün olmayan cezaların verilmesine karşıyım. gencecik çocuk şimdi ölü, baba hapiste, kız dışa
 • SESSİZ DÜŞÜNÜN..:
  Üzerine benzin dökülüp yakılan küçük köpekte mi tecavüz etmişti.. hiç bir vahşet bir başkasının içini soğutmamalı. İnanamıyorum size iyi olmuş diyorsunuz.
 • SPOR SEVER:
  Ya adam yapmadıysa ? Herkes olsun diyor. Ülkemizde kadının iftirası kadar kötü birşey yok. yolda birine beni taciz etti bana tecavüz etti dese işinden oluyor insan bide bunlar gibi biri çıkıp adamı böyle cezalandırırsa ne olacak ?? Allah kadının iftirasından bütün erkekleri korusun
 • BİRİSİ:
  o yüzden tanımadıgın bir kadınla basbasa kalmayacaksın. . . ayrıca öyle iftira atmakla olmaz ispat gerekli. . .
 • İZMİRLİ:
  DOĞRU SÖZE NE DENİR SAPIK OLAN SADECE ERKEKLERDE DEĞİL SAPIK KADINLAR . . . İFTİRACI KADINLAR DA ÇOK
 • TOPUZ:
  Bunu Yapanların Kadın ticaretti de yaptıkları yorumlarda söyleniyor, Ticaretini yaptıkları kadınamı tecavüz edilmiş !
Tüm 95 yorumu okumak için tıklayın
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.