Çepni Haberleri

Çepni haber, Çepni son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Çepni - 10.06.2021
Meclis, Marmara Denizi'ndeki müsilaj ile mücadele için devrede
Kalyoncu, müsilaj oluşumu ve çevresel felaketlere karşı alınması gereken önlemleri şöyle sıraladı: "İklim değişikliği ve küresel ısınma sonucu Marmara Denizi'ndeki su sıcaklıklarındaki artış nasıl değişim gösterecek, Karadeniz ve Ege Denizi'nde bu artış düzeyleri nasıl olacak? Bunların araştırılması gerekiyor. Fitoplanktonik flora çeşitliliği ortaya konulmalı, geçmiş verilerle karşılaştırılmalı ve yabancı tür varlığı tespit edilerek, hangi türlerin müsilaja sebebiyet verdiği belirlenmeli. Tuna Nehri'nden gelen kirliliğin boğazlarımız ve Marmara Denizi üzerindeki etkileri netleştirilmeli. Çevre ve Şehircilik Bakanlığının açıkladığı eylem planı titizlikle uygulanmalı." "İleri arıtma sistemi bulunmayan işletmelerin ruhsatları iptal edilsin" HDP İzmir Milletvekili Murat Çepni, müsilajın, denizlerdeki biyolojik yaşamın başlangıcı olan fitoplanktonların aşırı çoğalması sonucu ortaya çıktığını ifade etti.
Çepni - 21.04.2021
Hopa olaylarında hayatını kaybeden Lokumcu'nun ölümüyle ilgili 13 polisin yargılanmasına başlandı
Duruşmayı CHP İstanbul Milletvekili Sezgin Tanrıkulu, CHP Trabzon Milletvekili Ahmet Kaya, HDP İzmir Milletvekili Murat Çepni, Türkiye İşçi Partisi İstanbul Milletvekili Ahmet Şık, CHP Trabzon İl Başkanı Ömer Hacısalihoğlu, KESK Trabzon Şube Başkanı Engin Nur ile Trabzon, Artvin, Diyarbakır, İzmir, Van ve Bursa barolarının başkanları ve temsilcileri de takip etti.
Çepni - 19.04.2021
20 milletvekilinin 22 dokunulmazlık dosyası Meclis'te
Dokunulmazlıklarının kaldırılması istemiyle 20 milletvekili hakkındaki 22 Cumhurbaşkanlığı tezkeresi, Adalet-Anayasa Karma Komisyonu'na havale edildi. Haklarında dokunulmazlıklarının kaldırılması istemiyle dosya hazırlanan milletvekilleri şöyle: CHP'den Genel Başkan Yardımcısı Ordu Milletvekili Seyit Torun, Bursa Milletvekili Orhan Sarıbal, İstanbul Milletvekilleri Ünal Çeviköz, Onursal Adıgüzel, Gamze Akkuş İlgezdi, Aykut Erdoğdu, Ankara Milletvekilleri Bülent Kuşoğlu, Yıldırım Kaya, Denizli Milletvekili Gülizar Biçer Karaca, İzmir Milletvekili Lale Karabıyık, HDP'den İzmir Milletvekili Murat Çepni, Diyarbakır Milletvekili Dersim Dağ, Adana Milletvekili Tulay Hatımoğulları Oruç, İstanbul Milletvekilleri Hüda Kaya, Hakkı Saruhan Oluç, Van Milletvekili Murat Sarısaç, Batman Milletvekili Feleknas Uca, Mardin Milletvekili Pero Dundar, Van Milletvekili Sezai Temelli ile Diyarbakır Milletvekili Semra Güzel'e ait ikişer dosya bulunuyor.
Çepni - 09.03.2021
Bursa'da yurt dışından kaçak sokulup üretilen 23 cins köpek yakalandı
Alınan bilgiye göre, Bursa Jandarma Komutanlığı ekipleri, Çepni Mahallesi'nde yaşayan A.
Çepni - 16.02.2021
Bursa'da atık sularını dereye boşalttığı belirlenen fabrikayla ilgili işlem başlatıldı
Çepni Deresi'nden denize siyah su aktığı ihbarı üzerine İl Jandarma Komutanlığı Çevre Doğa ve Hayvanları Koruma Timi ve asayiş ekipleri tarafından çalışma başlatıldı.
Çepni - 04.02.2021
İYİ Partili Tatlıoğlu, Bursa'da ağaçlarında zarar oluşan zeytin üreticileriyle bir araya geldi
Mudanya ilçesine bağlı kırsal Çepni Mahallesi'ndeki arazilerde beraberindekilerle incelemelerde bulunan Tatlıoğlu, muhtar Göksel Mete ve üreticileri dinledi.
Çepni - 24.01.2021
Ayırmak istediği kavgada bıçaklanan Kıbrıs gazisi, kurtarılmadı
Olay, önceki gün Çepni Mahallesi Taşhan Caddesi'nde meydana geldi.
Çepni - 03.01.2021
Kastamonu'da çöplükte başlayan yangın ormanlık alana sıçradı
İlçeye bağlı Çepni köyü Şifan Mahallesi'nde, köye ait çöplükte başlayan yangın, bir süre sonra ormanlık alana sıçradı.
Çepni - 25.12.2020
HDP'li Çepni: "Cezaevlerinde işkence bir istisna değil, bir yönetme biçimi"
HDP İzmir Milletvekili Murat Çepni, cezaevlerinde işkencenin bir istisna değil, bir yönetme biçimi olduğunu iddia etti.
Çepni - 24.12.2020
4. Uluslararası Eğitim ve Değerler Sempozyumu başladı
"Sempozyumun alanda yapılan çalışmalara büyük katkısı aşikar" Sempozyum Başkanı KBÜ Edebiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Osman Çepni, açılış konuşmasında, "Bu yıl dördüncüsü düzenlenen sempozyumun, genelde ülkemizdeki eğitim ve öğretim faaliyetlerinin niteliklerinin iyileştirilmesi, özelde ise değerler eğitimi üzerine yapılan çalışmalara büyük katkısı aşikar.
Çepni - 24.12.2020
TBMM Genel Kurulu, toplantı yeter sayısı bulunamadığı için kapandı
HDP İzmir Milletvekili Murat Çepni de kanuna göre belediyeler tarafından sokak hayvanlarının kısırlaştırılıp, aşılanıp alındıkları yere bırakılmaları gerektiğini ancak belediyelerin bu görevlerini yerine getirmedikleri gibi yalnızca yaşlı ve engelli hayvanların olması gereken barınaklara sağlıklı hayvanları istif ettiklerini savundu.
Çepni - 21.12.2020
HDP'li Çepni, HES'lerin yenilenebilir enerji modelinden çıkarılmasını istedi
HDP İzmir Milletvekili Murat Çepni, "HES'lerin yenilenebilir olmadığını iddia ediyoruz.
Çepni - 11.12.2020
HDP'li Çepni, seyyar satıcıların salgın dönemi desteklerinden yararlanmak istediklerini söyledi
HDP İzmir Milletvekili Murat Çepni, seyyar satıcıların da salgın dönemi desteklerinden yararlanmak istediklerini bildirdi.
Çepni - 11.12.2020
TBMM Genel Kurulunda Ticaret Bakanlığı ile Sanayi ve Teknoloji Bakanlığının bütçeleri görüşülüyor
HDP İzmir Milletvekili Murat Çepni, Doğu Karadeniz Projesi'ne işaret ederek, "Bu proje, aslında Doğu Karadeniz'i bitirme, Doğu Karadeniz'i sermayeye peşkeş çekme projesidir.
Çepni - 05.12.2020
Yerli hayvan ırk ve hatlarının tescil listesine 10 hayvan eklendi
Buna göre, sınai mülkiyet haklarının korunması amacıyla yerli hayvan ırk ve hatlarının tescil edildiği listeye Akbay (tavuk), Anadolu-T (tavuk), Anadolu arısı, Hatay arısı ekotipi, Trakya arısı ekotipi, Artlı (koyun), Çepni (koyun), Of (koyun), Eşme (koyun) ve Hünkari (güvercin) de dahil edildi.
Çepni - 02.12.2020
Çevreye ilişkin düzenlemeler içeren kanun teklifi, TBMM Genel Kurulunda
HDP İzmir Milletvekili Murat Çepni, kurulacak olan Türkiye Çevre Ajansının bir şirket projesi olduğunu ileri sürerek "Krize giren sermaye, gözünü emekçilere ve doğaya dikmiş durumda.
Çepni - 26.11.2020
2020 Yılı Bütçesi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda
HDP İzmir Milletvekili Murat Çepni, haklarını arayan işçilerin gözaltına alındığını ve ülkenin kaynaklarının yabancı şirketlere peşkeş çekildiğini ileri sürdü.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Çepni Haberleri | Çepni Haber - Haberler - Çepni haberleri, son dakika çepni haber ve gelişmeleri burada. 3. Uluslararası Fen, Matematik, Girişimcilik ve Teknoloji Eğitimi Kongresi başlıyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 22.10.2021 10:58:36. #1.16#

title