Cenk Demir Haberleri

Cenk Demir haber, Cenk Demir son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Cenk Demir - 2.10.2019
Yaya güvenliği için "nöbet tuttular"
Tosya Tosya ilçesinde, trafikte yaya önceliğine dikkat çekmek amacıyla kolluk görevlileri 2'şer saat yaya nöbeti tuttu. İçişleri Bakanlığı tarafından trafikte yaya önceliği konusunda farkındalığı artırmak amacıyla başlatılan kampanya kapsamında, ilçe genelindeki yaya geçitlerinde etkinlik düzenlendi. Fevzi Paşa İlkokulu ile Atatürk İlkokulu önünde düzenlenen etkinliğe katılan Tosya Kaymakamı Deniz Pişkin, gazetecilere yaptığı açıklamada, kampanya kapsamında, ülke genelindeki yaya geçitlerinde 2'şer saat yaya güvenliği nöbeti tutulduğunu hatırlattı. Pişkin, yaya geçidi üzerinde durdurulan otomobil sürücülerine, yayalara yol vermeleri konusunda uyarılarda bulundu, broşür dağıttı. Etkinliğe, Tosya İlçe Emniyet Müdürü Cenk Demir, Tosya İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Üsteğmen Mehmet Akgül, Tosya Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) Müdürü Recep Keçeci, Tosya İlçe Milli Eğitim Müdürü Sıtkı Murat Demirci, protokol üyeleri, okul idarecileri, veliler ile emniyet ve jandarma personelleri katıldı.
Cenk Demir - 1.10.2019
Tosya'da muhtarlar toplantısı düzenlendi
Toplantıya İlçe Emniyet Müdürü Cenk Demir, İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Üsteğmen Mehmet Akgül ile diğer ilgililer katıldı.
Cenk Demir - 24.9.2019
Tosya'da bağımlılık ile mücadele toplantısı
Kastamonu'nun Tosya ilçesinde bağımlılık ile mücadele koordinasyon kurulu toplantısı düzenlendi. Tosya Kaymakamı Deniz Pişkin, Kaymakamlık Toplantı Salonu'nda düzenlenen toplantıda, ilçede bağımlılık ve uyuşturucuyla mücadele çalışmalarını azim ve kararlılık içinde sürdürdüklerini söyledi. Birçok kurum ve kuruluşun iş birliğiyle yürütülen uyuşturucu ve bağımlılıkla mücadele çalışmalarını titizlikle takip ettiklerini anlatan Pişkini, "Bu minvalde özellikle yeni eğitim öğretim yılının başlamasıyla okullarımızda öğrenci, öğretmen ve velilerimize yönelik farkındalık çalışmalarına ağırlık vereceğiz. Yine okullarımızda görev yapan rehber öğretmenlerimizden gönüllü olanların kurul çalışmalarına katılabileceklerini duyurduk, bu anlamda kurulun yapısını da zenginleştirmek ve çalışmalara ivme kazandırmak amacını gözetiyoruz." dedi. Toplantıya Tosya Cumhuriyet Başsavcısı Emre Şükrü Acar, İlçe Emniyet Müdürü Cenk Demir, İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Üsteğmen Mehmet Akgül, protokol üyeleri ve kurum amirleri katıldı.
Cenk Demir - 19.9.2019
19 Eylül Gaziler Günü
Yaman, törende yaptığı konuşmada, dün olduğu gibi bugün de aynı inanç ve azimle vatanın birliğine, bölünmez bütünlüğüne ve ulusal değerlerine saldıranlara karşı canlarını feda etmeye hazır olduklarını söyledi. Öğrenci ve asker tarafından şiirlerin okunmasının ardından tören sona erdi. Törene İlçe Emniyet Müdürü Cenk Demir, İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Üsteğmen Mehmet Akgül, protokol üyeleri, gaziler, şehit aileleri, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.
Cenk Demir - 26.8.2019
Tosya Güvenlik ve Asayiş Koordinasyon Toplantısı
Tosya Kaymakamı Deniz Pişkin'in başkanlığında Güvenlik ve Asayiş Koordinasyon Toplantısı düzenlendi. Pişkin, Kaymakamlık makamında düzenlenen toplantıda yaptığı konuşmada, İçişleri Bakanlığının talimatları doğrultusunda toplantıyı düzenlediklerini söyledi. Toplantında asayiş, trafik, uyuşturucu, kaçakçılık ve düzensiz göç ile ilgili konuları değerlendireceklerini bildiren Pişkin, şunları kaydetti: "Özellikle yeni eğitim öğretim yılının başlamasına az bir zaman kala okullarımızda ve meslek yüksekokulumuzda alınması öngörülen güvenlik tedbirleri başta olmak üzere her ay belirlenecek gündem maddeleri doğrultusunda ilgili kurum yetkililerinin ve sivil toplum kuruluşlarının da katılacağı toplantılarımızı başlatacağız. Genel güvenlik konseptinin sahada başarıyla uygulanabilmesi, bu konuda görevli ve yetkili tüm kamu görevlilerinin üst düzey koordinasyon, paylaşım ve takip içerisinde olmaları ile mümkündür. Koordinasyon toplantılarının da bu anlamda önemli bir işlevsellik arz ettiği tartışmasızdır." Toplantıya Tosya Cumhuriyet Başsavcı Vekili Onur Gülbahar, İlçe Emniyet Müdürü Cenk Demir, İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Üsteğmen Mehmet Akyurt katıldı.
Cenk Demir - 15.7.2019
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü
Kastamonu'nun Tosya ve İnebolu ilçelerinde 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü kapsamında çeşitli etkinlikler düzenlendi. Tosya İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü organizesinde, 15 Temmuz hain darbe girişimini konu alan resim sergisi Cumhuriyet Meydanı'nda açıldı. Tosya İlçe Milli Eğitim Müdürü Sıtkı Murat Demirci, serginin açılışında yaptığı konuşmada, şehitlerin ve gazilerin 15 Temmuz gecesi, cesaretleriyle ve dirayetleriyle tarih yazdıklarını belirterek, "Şanlı bayrağımızın dalgalandığı mukaddes vatan topraklarımız uğruna canlarını feda eden aziz şehitlerimizi minnet ve rahmetle anarken, kahraman gazilerimize de şükranlarımı sunarım." İfadelerini kullandı. Tosya Kaymakamı Deniz Pişkin, Tosya Belediye Başkanı Volkan Kavaklıgil, Tosya İlçe Emniyet Müdürü Cenk Demir, Tosya İlçe Jandarma Komutan Vekili Jandarma Astsubay Kıdemli Başçavuş Emin İyican, AK Parti Tosya İlçe Başkanı Metin Ekşi, CHP Tosya İlçe Başkanı İsmail Okuducu, MHP Tosya İlçe Başkanı Mustafa Dündar Özurgancı ile birlikte serginin açılış kurdelesini kesti.
Cenk Demir - 2.7.2019
Tosya'da muhtarlar toplantısı düzenlendi
Toplantıya, Tosya İlçe Emniyet Müdürü Cenk Demir, protokol üyeleri, mahalle ve köy muhtarları katıldı.
Cenk Demir - 27.6.2019
Kastamonu'da yangın
Tosya Kaymakamı Deniz Pişkin, Belediye Başkanı Volkan Kavaklıgil, İlçe Emniyet Müdürü Cenk Demir, İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Üsteğmen Özgün Yapağı ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Sıtkı Murat Demirci, köye giderek incelemede bulundu.
Cenk Demir - 20.6.2019
Tosya'da öğretmenler doğayla buluştu
Etkinliğe İlçe Emniyet Müdürü Cenk Demir, Tosya Jandarma Komutanı Üsteğmen Özgün Yapağı, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sıtkı Murat Demirci ile öğretmenler katıldı.
Cenk Demir - 15.6.2019
Tosya'da aşçılar için kalfalık sınavı düzenlendi
Ziyarette, İlçe Emniyet Müdürü Cenk Demir, İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Özgün Yapağı, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sıtkı Murat Demirci, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Sevgi Alkan, Bilal Azizoğlu ve Hasan Sancaktar yer aldı.
Cenk Demir - 14.6.2019
Okullarda karne heyecanı
Kastamonu'nun Tosya, İnebolu ve İhsangazi ilçelerinde öğrenciler karne heyecanını yaşadı. Tosya Kaymakamı Deniz Pişkin ve Belediye Başkanı Volkan Kavaklıgil, Tosya İlkokulunda düzenlenen karne dağıtım törenine katılarak öğrencilerin karne sevincine ortak oldu. Beraberindekilerle öğrencileri sınıflarına ziyaret eden Pişkin, öğrencilere karnelerini verdikten sonra onlara tatil kitabı hediye etti. Pişkin, okulun bahçesinde düzenlenen törende yaptığı konuşmada, öğrencilere tatilde dinlenmelerini ve kitap okumalarını tavsiye etti. Törene İlçe Emniyet Müdürü Cenk Demir, İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Üsteğmen Özgün Yapağı, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sıtkı Murat Demirci, protokol üyeleri, öğrenciler ve veliler katıldı.
Cenk Demir - 1.6.2019
Çocuklara kırmızı düdük ve "Sürücü Seyahat Karnesi" dağıtıldı
Uygulamanın bayram boyunca ve sonrasında devam edeceğini anlatan Pişkin, şunları kaydetti: "9 günlük bayram tatili içerisinde uygulamaların amacı, insanlarımızın bayrama giderken, bir acıya, hüzne, üzüntüye, faciaya gitmemeleri. Herkesin sağ salim şekilde, vatanına, yuvasına, iş yerine kavuşmasını sağlamak. Yolculuk yapan çocuklarımıza kırmızı düdük ve karne dağıttık. 'Sürücüler hata yaptığında kırmızı düdüğü çalarak uyarsınlar ve hataları karneye yazsınlar' diye. İşe yarayacağını ümit ediyoruz." Denetlemelerde Tosya İlçe Emniyet Müdürü Cenk Demir, Tosya Jandarma Komutanı Üsteğmen Özgün Yapağı da hazır bulundu.
Cenk Demir - 30.5.2019
İlçe İdare Şube Başkanları Toplantısı
Toplantıya İlçe Emniyet Müdürü Cenk Demir, İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Özgün Yapağı ile kamu kurumlarının müdür ve temsilcileri katıldı.
Cenk Demir - 28.5.2019
Kaymakam Pişkin gazetecilerle bir araya geldi
Programa İlçe Emniyet Müdürü Cenk Demir, İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Yüzbaşı Özgün Yapağı, AK Parti Tosya İlçe Başkanı Metin Ekşi, MHP Tosya İlçe Başkanı Mustafa Dündar Özurgancı ile ilçede görev yapan gazeteciler katıldı.
Cenk Demir - 19.5.2019
19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı
Kutlamalar kapsamında düzenlenen yarışmalarda dereceye giren öğrencilere ödüllerinin verilmesinin ardından tören sona erdi. Törenlere İlçe Emniyet Müdürü Cenk Demir, Tosya Jandarma Komutanı Jandarma Üsteğmen Özgün Yapağı, protokol üyeleri, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.
Cenk Demir - 15.5.2019
19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı
Törene, Kaymakam Deniz Pişkin, Belediye Başkanı Volkan Kavaklıgil, Tosya İlçe Emniyet Müdürü Cenk Demir, Tosya Jandarma Komutanı Jandarma Üsteğmen Özgün Yapağı, protokol üyeleri, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.
Cenk Demir - 11.4.2019
Kaymakam Deniz Pişkin Polisler Onuruna Yemek Verdi
Bir restoranda düzenlenen yemekte konuşan Kaymakam Pişkin, Tosya İlçe Emniyet Müdürlüğü teşkilatının, mesai mefhumu gözetmeksizin yaptığı özverili çalışmalar sayesinde Tosya'da huzur ve güven ortamının sağlandığını söyledi. İlçedeki bu ortamın kalıcı olması için çalışmaların aynı kararlılıkla sürdürüleceğini belirten Pişkin, şunları kaydetti: "Sizler, her Türk vatandaşı için çok önemli bir görevi ifa ediyorsunuz ama özellikle bizler için mülki idare emirleri için çok daha değerlisiniz. Çünkü bizim burada bulunma sebebimizin en temel nedenleri emniyet, asayiş, kamu düzeni, barış ve huzur ortamının tesis edilmesi ve sürdürebilir olması. Bizim en önemli önceliğimiz olan kamu düzeninin tesis edilmesi, barış ve huzur ortamının sabit kılınması adına, bizlerin sahadaki, eli, kolu, gözü, ayağı kısacası her şeyi sizlersiniz." Programa, Tosya İlçe Emniyet Müdürü Cenk Demir, Tosya Jandarma Komutanı Jandarma Üsteğmen Özgün Yapağı, ilçede görev yapan polisler ve bekçiler katıldı.
Cenk Demir - 10.4.2019
Türk Polis Teşkilatının Kuruluşunun 174. Yılı
Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlenen törende, Tosya İlçe Emniyet Müdürü Cenk Demir tarafından Atatürk Anıtı'na çelenk sunuldu, ardından İstiklal Marşı okundu.
Cenk Demir - 4.4.2019
Kaymakam Pişkin, Eski Başkan Şahin Onuruna Yemek Verdi
Konuşmaların ardından Pişkin, Şahin'e çeşitli hediyeler verdi. Yemeğe İlçe Emniyet Müdürü Cenk Demir, İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Üsteğmen Özgün Yapağı, AK Parti Tosya İlçe Başkanı Metin Ekşi ile protokol üyeleri ve kurum amirleri katıldı.
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Cenk Demir Haberleri | Cenk Demir Kimdir - Haberler - Cenk Demir haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Cenk Demir kimdir, hayatı ve biyografisi. Anne ve babasından ilham alan grafiti sanatçısı duvarları tabloya dönüştürüyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 25.11.2020 15:11:41. #1.15#
title