Cem Erdoğan Haberleri

Cem Erdoğan haber, Cem Erdoğan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Cem Erdoğan - 08.11.2020
İzmir kahramanları Tunceli'ye döndü
İzmir'de 30 Ekim'de meydana gelen 6,6 büyüklüğünde depremin ardından Tunceli AFAD ekibi arama kurtarma çalışmalarına yardım etmek için bölgeye gitti. AFAD İl Müdürü Cem Erdoğan ve 6 kişilik ekip, İzmir'in Bayraklı ilçesindeki Yılmaz Erbek, Emrah ve Rıza Bey Apartmanı enkazında bir çok kişinin cansız bedenine ulaşırken birçok yaralının kurtarılmasında görev aldı.
Cem Erdoğan - 03.11.2020
91 saat sonra kurtarılan Ayda Gezgin'in enkaz altındaki yeni görüntüleri paylaşıldı
İzmir'de, depremden 91 saat sonra, Rıza Bey Apartmanı enkazından kurtarılan 3 yaşındaki Ayda Gezgin ile onun kurtarılmasında görev yapan Tunceli İl Afet ve Acil Durum Müdürü Cem Erdoğan'ın, enkaz altındaki konuşmalarına ait görüntüleri ortaya çıktı.
Cem Erdoğan - 03.11.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 12
AYDA'YI KURTARAN AFAD GÖREVLİSİ: EVLADIMI ÖPRER GİBİ ÖPTÜM, KENDİMİ TUTAMADIM (2-Geniş Haber)*** İZMİR AYDA BEBEĞİ ENKAZ ALTINDA ÖPEN (AFAD) CEM ERDOĞAN İLE ATIL HEPÇORMAN O ANLARI ANLATTIAyda bebeği bulduğu sırada öptüğü fotoğrafla tanınan AFAD ekibinden Cem Erdoğan, 'Öptüğünüz sırada...
Cem Erdoğan - 03.11.2020
Kayıp Gülistan Doku'yu arayan Tunceli AFAD ekibi İzmir'de 5 depremzedeyi kurtardı
Tunceli AFAD Müdürü Cem Erdoğan'ın da aralarında bulunduğu ekip, diğer arama kurtarma ekipleriyle koordineli çalışarak enkaz altıda kalan hayatları kurtarmaya çalışıyor.
Cem Erdoğan - 03.11.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 11
AYDA'YI KURTARAN AFAD GÖREVLİSİ: EVLADIMI ÖPRER GİBİ ÖPTÜM, KENDİMİ TUTAMADIM*** İZMİR AYDA BEBEĞİ ENKAZ ALTINDA ÖPEN (AFAD) CEM ERDOĞAN İLE ATIL HEPÇORMAN O ANLARI ANLATTIİZMİR'in Bayraklı ilçesinde depremde yıkılan Rıza Bey Apartmanı'nın enkazı altında kalan 3 yaşındaki Ayda Gezgin, 91 saat...
Cem Erdoğan - 03.11.2020
AYDA'YI KURTARAN AFAD GÖREVLİSİ: EVLADIMI ÖPRER GİBİ ÖPTÜM, KENDİMİ TUTAMADIM
*** İZMİR AYDA BEBEĞİ ENKAZ ALTINDA ÖPEN (AFAD) CEM ERDOĞAN İLE ATIL HEPÇORMAN O ANLARI ANLATTIİZMİR'in Bayraklı ilçesinde depremde yıkılan Rıza Bey Apartmanı'nın enkazı altında kalan 3 yaşındaki Ayda Gezgin, 91 saat sonra yaralı olarak kurtarıldı.
Cem Erdoğan - 03.11.2020
İzmir'deki depremde 91 saat sonra gelen mucizenin adı; Ayda
'ÖPTÜĞÜMDE, İNSAN KAYBOLAN EVLADINI BULUR, İŞTE O DUYGUYU YAŞADIM'Ayda Gezgin'i bulduğu sırada öptüğü anlar fotoğraf karelerine yansıyan Tunceli AFAD İl Müdürü Cem Erdoğan, 'Öptüğünüz sırada ne hissetiniz'ö sorusuna "Siz evladınızı nasıl öpersiniz'ö yanıtını verdi.
Cem Erdoğan - 03.11.2020
Son dakika: GÜNDEM / 3 Kasım 2020
(İstanbul/11.30-14.00) (Fotoğraflı) ÖZEL HABER 1- Yan yatan binadan canları pahasına 4 kişiyi kurtardılar İzmir'deki depremde en fazla hasar gören binalardan biri olan ve yıkılmaması için iş makineleriyle desteklenen Yılmaz Erbek Apartmanı'nda görev alan arama kurtarma ekibi, 4 kişiyi yaşama bağlayarak önemli bir başarıya imza attı Ekibi koordine eden AFAD Tunceli İl Müdürü Cem Erdoğan: "Hayat kurtarmak için risk almak zorundayız.
Cem Erdoğan - 22.09.2020
Munzur Vadisi'nde kaybolan kardeşlerden ikincisinin de cesedi bulundu
Çalışmaları takip eden Vali Mehmet Ali Özkan, Aydemir'in ailesiyle görüşerek, AFAD İl Müdürü Cem Erdoğan'dan çalışmalar hakkında bilgi aldı.
Cem Erdoğan - 11.02.2020
Tunceli'de üniversite öğrencisi Gülistan Doku'dan 38 gündür haber alınamıyor
Arama çalışmalarını ilk günden itibaren koordine eden Sonel, 38 gündür aralıksız sürdürülen arama çalışmaları hakkında İl Afet ve Acil Durum (AFAD) Müdürü Cem Erdoğan ve ekiplerden bilgi alarak durum değerlendirmesi yaptı.
Cem Erdoğan - 07.02.2020
Tunceli'de 33 gündür kayıp Gülistan'dan haber alınamıyor
Tunceli Valisi Tuncay Sonel, arama yapılan bölgeye Tunceli Jandarma Bölge Komutanı Tuğgeneral Turgay Aras, İl Emniyet Müdürü Yılmaz Delen ve İl Jandarma Komutanı Albay Sinan Şen ile gelerek çalışmalar hakkında AFAD İl Müdürü Cem Erdoğan'dan bilgi aldı.
Cem Erdoğan - 22.01.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 16
CHP Genel Başkan Yardımcıları Veli Ağbaba ve Orhan Sarıbal, CHP Grup Başkan Vekili Özgür Özel, CHP Kadın Kolları Genel Başkanı Fatma Köse, Tunceli'ye gelerek, Gülistan için sürdürülen arama çalışmalarını takip etti. AFAD İl Müdürü Cem Erdoğan'dan çalışmalarla ilgili bilgi alan CHP heyeti daha sonra Gülistan'ın ailesiyle görüştü.
Cem Erdoğan - 20.01.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 10
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ -------------- Karşılama Meral Akşener'in konuşması Partiden çıkışı Akşener'in çay içmesi Akşener'in esnaf ziyareti Akşener'in ayrılması HABER- KAMERA: Engin ANAK/ALANYA (Antalya), ============================== Üniversiteli Gülistan'ı arama çalışmalarında 16'ncı gün TUNCELİ'de, 5 Ocak'ta kaldığı yurttan ayrıldıktan sonra kaybolan üniversite öğrenci Gülistan Doku'yu (21) arama çalışmaları, 16'ncı günde de 8 kentten gelen 150 kişilik profesyonel ekip tarafından kar yağışına rağmen sürdürüldü.  Munzur Üniversitesi Çocuk Gelişimi Bölümü 2'nci sınıf öğrencisi Gülistan Doku'dan, 5 Ocak'ta kaldığı yurttan çıktıktan sonra haber alınamadı. Diyarbakır'da oturan Gülistan'ın ailesinin, kızlarının kaybolduğu gün Tunceli'ye gelerek, güvenlik güçlerine ihbarda bulunmasıyla arama çalışmaları başlatıldı. Sarı Saltuk Köprüsü üzerinde çömelmiş haldeyken, yoldan geçen aracın kamerasına yansıyan kişinin Gülistan olduğu tespit edilince polis, jandarma ve AFAD ekipleri, arama çalışmalarını bölgede yoğunlaştırdı. Deniz Kuvvetleri Komutanlığı, AFAD, Jandarma Arama Kurtarma (JAK) ekipleri, dalgıç polisler, Polis Özel Harekat ile Tunceli merkez, İstanbul, İzmir, Ankara, Konya, Diyarbakır, Adıyaman ve Elazığ itfaiyecilerinden oluşan 150 kişilik ekip, Gülistan için seferber oldu. Arama çalışmaları, kar yağışına rağmen 16'ncı günde de sürdürüldü.  SU ALTI GÖRÜNTÜLEME CİHAZIYLA ARAMA  İzmir Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı görevli dalış amiri Erman Karademir, aramaları su altı görüntüleme cihazı (ROW) ile yaptıklarını belirterek, "Cihazımız 300 metre derinliğe kadar inebilmekte fakat burada o kadar bir derinlik yok. Yer yer 2,5- 3 metre görüş uzaklığı var. Bu görüş uzaklığı alacağımız görüntünün sağlıklı olmasını sağlıyor. Ekranımızda bir hidrolik kol var. Sudan alacağımız nesneyi bu sayede yüzeye rahatlıkla ulaştırabiliyoruz" diye konuştu.  Türkiye'nin en profesyonel ekiplerinin arama çalışmaları için Tunceli'de olduğunu belirten AFAD İl Müdürü Cem Erdoğan ise "Arama- kurtarma faaliyetlerimiz Tunceli Valisi Tuncay Sonel'in koordinesinde devam etmektedir.
Cem Erdoğan - 20.01.2020
Kaybolan üniversite öğrencisini arama çalışmaları sürüyor
İl Afet ve Acil Durum Müdürü Cem Erdoğan, gazetecilere yaptığı açıklamada, ailesi tarafından kayıp ihbarı verilen Gülistan Doku'nun bulunması için karada ve suda çalışmaların devam ettiğini söyledi.
Cem Erdoğan - 19.01.2020
Kaybolan üniversite öğrencisini arama çalışmaları sürüyor
Uzunçayır Baraj Gölü kıyı şeridi ile derinliğin yer yer 21 metreyi aştığı Dinar Deresi çevresinde yoğunlaştırılan çalışmalara, Deniz Kuvvetleri ile Jandarma Genel komutanlıkları personeli kameralı su altı robotlarıyla, Kayseri Turkuaz Doğa Sporları ve arama Kurtarma Derneği üyeleri de su altı kamerasıyla destek veriyor. Polis ve jandarmanın dedektör köpekleri ve drone ile arazide aramalarını sürdürdüğü çalışmaların 14'üncü gününde, Gülistan Doku'ya ait herhangi bir ize rastlanmadı. Arama çalışmalarının sürdüğü bölgeye İl Emniyet Müdürü Yılmaz Delen ile gelen Vali Tuncay Sonel, AFAD İl Müdürü Cem Erdoğan'dan bilgi aldı.
Cem Erdoğan - 17.01.2020
Tunceli'de kaybolan üniversite öğrencisini arama çalışmaları sürüyor
Arama çalışmalarının sürdürüldüğü bölgeye İl Emniyet Müdürü Yılmaz Delen ile gelen Vali Tuncay Sonel, AFAD İl Müdürü Cem Erdoğan'dan çalışmalara ilişkin bilgi aldı.
Cem Erdoğan - 14.01.2020
Tunceli'de kaybolan üniversite öğrencisini arama çalışmaları sürüyor
Arama çalışmaları, İl Afet ve Acil Durum Müdürü Cem Erdoğan'ın da aralarında bulunduğu AFAD görevlilerinin yanı sıra Elazığ Emniyet Müdürlüğüne bağlı dalgıçlar, jandarma su altı arama kurtarma dalgıçları, Munzur Doğa Sporları ve Arama Kurtarma Derneği (MUDAK) gönüllülerinden oluşan 50 kişilik ekip tarafından yürütülüyor.
123
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Cem Erdoğan Haberleri | Cem Erdoğan Kimdir - Haberler - Cem Erdoğan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Cem Erdoğan kimdir, hayatı ve biyografisi. İzmir kahramanlarına başarı belgesi verildi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 21.4.2021 03:06:50. #1.15#

title