Cem Akyoldaş Haberleri

Cem Akyoldaş haber, Cem Akyoldaş son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Cem Akyoldaş - 14.10.2019
"Benim Adım Melek" Dördüncü Bölümüyle 16 Ekim'de
Yapımcılığını Üs Yapım - Süreyya Yaşar Önal'ın üstlendiği, yönetmenliğini Cem Akyoldaş'ın yaptığı, senaryosunu Nilüfer Özçelik ve Berfu Ergenekon'un kaleme aldığı "Benim Adım Melek", dördüncü bölümü ile ekranlara geliyor.
Cem Akyoldaş - 24.09.2019
Benim Adım Melek yarın akşam başlıyor
TRT 1'in yapımını Üs Yapım'ın, yapımcılığını Süreyya Yaşar Önal'ın üstlendiği, senaryosu Nilüfer Özçelik ve Berfu Ergenekon imzası taşıyan, yönetmen koltuğunda ise Cem Akyoldaş'ın oturduğu Benim Adım Melek, etkileyici hikayesiyle yarın akşam izleyici karşısına çıkacak.
Cem Akyoldaş - 26.03.2016
Rus İşgalinin Acıları Beyaz Perdeye Aktarılıyor
Yavuz, dedesinden dinleyerek kaleme alınan senaryonun beyaz perdeye objektif bir şekilde aktarılması adına çalışmaları titizlikle yürüttüklerini ifade ederek, şöyle konuştu: "Bu film ile hem tarihimizi bir defa daha doğru ve objektif gözle seyircinin önüne getirmiş olacağız hem de Bayburt'un kültürel yaşamını göstermiş olacağız. Kuşaklar arasındaki farklılıklar ve bugün yaşayan kuşağın geçmişte yaşanan acılardan habersiz olmaları dertlendiğimiz konulardan biri. Dolayısıyla filmimiz aracılığıyla yaşananları bugünkü kuşağa da aktarma fırsatı yakalamış olacağız." Geçmişte yaşanan acıların bir daha yaşanmayacağının garantisi olmadığına işaret eden Yavuz, sözlerini şöyle sürdürdü: Tarihten ders almak "Tam tersine bu topraklarda 1914'te nasıl bir göç oldu ve acılar yaşandıysa bugün de Suriye'de aynı şeyler gerçekleşiyor. 2,5 milyon insan ülkesini terk etmek zorunda kaldı ve ülkemizde ağırlanıyor. Dolayısıyla tarihten ders alınmadan geleceği tanımlamak ve doğru politikaları oluşturmak mümkün değil. Onun için geçmişimizi sadece tarihsel boyutuyla değil aynı zamanda kültürel boyutuyla da ele alıp, değişmemesi gereken değerleri değiştirmemeyi öğrenmemiz lazım. Evet, teknoloji gelişiyor, ayak uydurmamız lazım. Bilim değişiyor, yaşamdaki yönetim sistemleri değişiyor, kullandığımız araçlar değişiyor, birçok şey değişiyor ama değişmesi gerekenlerin yanında değişmemesi gerekenler de var. Onlar da sonsuza kadar sahip olmamız gereken, bizi biz yapan değerlerdir. İşte tüm bu değerleri, kültürü ve yaşamı inşallah bu filmde işleme gayretinde olacağız." Filmin yönetmeni Cem Akyoldaş ise hikayenin yaşandığı Bayburt ve yöresinin mevcut şartlarla o dönemi yansıtacak doğal bir film platosu olduğunu belirterek, kentin doğası, renkleri ve havasının o dönemi, zorlukları, sıkıntıları yansıtmak için elverişli olduğunu dile getirdi.
Cem Akyoldaş - 22.07.2015
Erol Mermer İçin Anma Programı
Mehmet Nuri Yardım'ın yöneteceği toplantının katılımcıları arasında, Abdurrahman Pala, Abdurrahman Şen, Ahmet Yüter, Avni Cebi, Cem Akyoldaş, Halil Önür, Harun Yöndem, Hüseyin Aydemir, Hüseyin Sarıkoç, Kemal Çiftçi, Mehmet Uyar, Mesut Uçakan, Mustafa Nadir Önay, Nazif Tunç, Ömer Çakkal, Ragıp Karadayı, Rahim Er, Şerif Aydemir, Ümit İsmailoğlu, Ünal Bolat, Üstün İnanç ve Veysel Karani Önen yer alıyor.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Cem Akyoldaş Haberleri | Cem Akyoldaş Kimdir - Haberler - Cem Akyoldaş haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Cem Akyoldaş kimdir, hayatı ve biyografisi. Reytinglerde istenilen başarıya ulaşamayan İkimizin Sırrı dizisi final yapıyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 2.12.2021 13:21:24. #1.16#

title