Yakışıklı oyuncu Can Yaman ve rol arkadaşı Demet Özdemir'in aşkı belgelendi

Yakışıklı oyuncu Can Yaman ve rol arkadaşı Demet Özdemir'in aşkı belgelendi

Aşk yaşadıkları söylenen Erkenci kuş dizisinin başrol oyuncuları Demet Özdemir ve Can Yaman, tatil fotoğraflarını paylaştı. Çiftin art arda yükledikleri fotoğraflardaki manzara detayı ise ikilinin birlikte olduğunu kanıtlamış oldu.

Yakışıklı oyuncu Can Yaman ve rol arkadaşı Demet Özdemir'in aşkı belgelendi

Star TV ekranlarının sevilen dizisi Erkenci Kuş'un başrol oyuncuları Can Yaman ve Demet Özdemir, dizilerinin final yapmasıyla soluğu tatilde aldı. Uzun süredir aşk yaşadıkları konuşulan çift, iddiaları bir türlü kabul etmedi ancak tatil fotoğraflarıyla aşkı belgelemiş oldular.

ART ARDA FOTOĞRAF YÜKLEDİLER

İlk olarak Can Yaman, köpeğiyle beraber yüzdüğü videoyu Instagram hesabından paylaştı. Demet Özdemir de Yaman'ın ardından Instagram hesabına kendi fotoğrafını yükledi. Bu iki paylaşımdaki ayrıntı ise takipçilerin gözünden kaçmadı. İkilinin paylaşımlarında dikkat çeken ayrıntı ise manzara oldu.

MANZARA DETAYI AŞKI BELGELEDİ

Sosyal medya hesaplarından ayrı ayrı yaptıkları paylaşımlarda manzaraların aynı olması ikilinin Marmaris'te beraber tatil yaptıklarını ele vermiş oldu.

Yakışıklı oyuncu Can Yaman ve rol arkadaşı Demet Özdemir'in aşkı belgelendi
YORUMLAR (37)

 • F.NBURAN:
  Birbirlerinin kıymetini bilirler inşallah. Onların arasını açan gerçek olmayan haberler. Demet Özdemir Can Yaman''a ihanet etmedi. Yükselen oyuncu konuşmasındaCan Yaman''a aşkıçok belli eden öyle bir bakışla bakıyordu ki o aşık insan başkasıyla ilgilenemez , ! Birand Tunca bir dost bir arkadaş olabilir ancak. Onun son röportajını okuyan onun kimseyle ilgilenemiyeceğini anlar. Tabi sadece set arkadaşı olur o kadar! İnşallah güzel bir evli çift olurlar De met Özdemir''le Can Yaman .
 • ESİN KARA:
  Nikah masasına otururlar inşallah ikiside benim coçuklarımla yaşıt mutlulukları daim olsun ikisinide öpüyorum.
 • MAKIF:
  İşiniz gücünüz yok bunları mı araştırıyorsunuz. Şu araştırma gücünüzü ilime harcasanız atomu parçalamıştınız.
 • ...:
  ailelerinin bile umursamadığı hayatları, bizim millet için aş ekmek su gibi ihtiyaç olmuş, bu haberden sonra başımız göge erecekmi acaba herkese hayırlı işler. . . .
 • REEL CEBİR:
  peki kütle numarası toplamını veren atom içerisindeki parçacıkların ismi neydi, bunu söylermisiniz?
Tüm 37 yorumu okumak için tıklayın
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.