Can Yaman'ın hayranları fotoğraf çektirmek için kuyruğa girdiler
Haberler » Magazin » Can Yaman'ın hayranları fotoğraf çektirmek için kuyruğa girdiler - Magazin

Can Yaman'ın hayranları fotoğraf çektirmek için kuyruğa girdiler

Erkenci Kuş dizisinin yıldız ismi Can Yaman, Bebek'te sokakta dolaşırken hayranlarının yoğun ilgisiyle karşılaştı. Fotoğraf kuyruğuna giren Yaman'ın hayranları ortaya ilginç görüntülerin çıkmasına sebep oldu.

Can Yaman'ın hayranları fotoğraf çektirmek için kuyruğa girdiler

Dizisinin final yapmasıyla askerlik için hazırlanan vatani görevinden önce dünya turuna çıkmaya karar vermişti. Ağustos ayında da 'ya giden Yaman, karşılaştığı ilgiyle çok konuşulmuştu. Yakışıklı oyuncu önceki gün 'te taksi beklerken, habercilere ağustosta İtalya'da yaşadıklarını anlattı. Yaman'ı gören hayranları ise kuyruğa girdi.

"BÖYLE BİR ŞEY BEKLEMİYORDUM"

Gördüğü büyük ilgiden dolayı şaşkınlık yaşadığını söyleyen Yaman, "İlgi alaka pasaport kontrolünde başladı, dönene kadar devam etti. Posta'nın haberine göre, beni otel önünde bekleyeceklerini, tezahürat yapacaklarını tahmin etmiyordum" dedi.

FOTOĞRAF KUYRUĞUNA GİRDİLER

Bu sırada hayranları Can Yaman ile fotoğraf çektirmek için sıraya girdi. Can Yaman fotoğraflara bakmayı da ihmal etmedi.


Haber Videosu: Can Yaman'ın hayranları fotoğraf çektirmek için kuyruğa girdiler
HABER YORUMLARI
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.