Çağrı Kaya Haberleri

Çağrı Kaya haber, Çağrı Kaya son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Çağrı Kaya - 05.08.2021
Karatay Belediyesi'nde "Sıfır Atık" eğitimi
Bu kapsamda "Sıfır Atık" bilincinin daha geniş bir tabana yayılması, dönüşümü sağlanabilecek atıkların çöpe gitmesinin önüne geçilebilmesi amacıyla Karatay Belediyesi personeline yönelik olarak "Sıfır Atık" eğitimi verildi. Belediye olarak "Sıfır Atık" konusunu çok önemsediklerini belirten Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, "Gelecek nesillerimize bırakacağımız en büyük miras, temiz bir Karatay'dır. Buna katkı sunmak için çalışmaya devam ediyoruz" ifadelerini kullandı. Karatay Belediyesi, gelecek nesillere temiz, gelişmiş ve yaşanabilir bir ilçe bırakmak amacıyla başlatılan Sıfır Atık Projesi kapsamında birçok faaliyet yürütüyor. Bir yandan ilçede oluşan atıkların neredeyse tamamının geri dönüşümünü sağlamak ve ekonomiye kazandırmak için proje üreten Karatay Belediyesi bir yandan da söz konusu projenin daha geniş bir tabana yayılmasını sağlamak amacıyla eğitim çalışması yapıyor. Bu kapsamda Karatay Belediyesi Hizmet binasında görevli olan personelin tamamı, "Sıfır Atık Projesi Eğitimi" aldı. Karatay Belediye Meclis Salonu'nda gerçekleşen eğitimler, Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü'ne bağlı Çevre Mühendisi Mustafa Çağrı Kaya ile Karatay Kent Konseyi Sıfır Atık Çalışma Grubu Başkanı Ceren Çinikaya tarafından verildi.
Çağrı Kaya - 10.11.2019
Büyük Önder Atatürk'ü anıyoruz
Öğretmenlerin koro gösterisi ile son bulan törene Kaymakam Emre Yalçın, Garnizon Komutanı Fatih Yiğit, Belediye Başkanı Cengiz Altın, Cumhuriyet Başsavcısı Çağrı Kaya, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Samet Tonga, Emniyet Müdürü İlker Eşki, kurum amirleri, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri, okul müdürleri, vatandaş ve öğrenciler katıldı.
Çağrı Kaya - 25.11.2013
Sosyal Güvenlik Denetmen Yardımcılığı Giriş Sınavına Katılmaya Hak Kazananlar
T.C.SOSYAL GÜVENLİK KURUMU BAŞKANLIĞI İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı Birim Adı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Çağrı Kaya Haberleri | Çağrı Kaya Kimdir - Haberler - Çağrı Kaya haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Çağrı Kaya kimdir, hayatı ve biyografisi. Karatay Belediyesi'nde Sıfır Atık eğitimi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 22.9.2021 02:41:59. #1.14#

title