Çağla Şıkel'den "Taş gibisin" diyen erkek takipçisine sert cevap

Çağla Şıkel'den "Taş gibisin" diyen erkek takipçisine sert cevap

03.07.2019 07:25 | Son Güncelleme: 03.07.2019 08:17

İki çcouk annesi Çağla Şıkel, sosyal medya hesabından kendisine "Taş gibisin" diyen erkek takipçisine tokat niteliğinde bir cevap verdi.

Şimdilerde oğulları Kuzey ve Uzay Tuncer ile tatil yapan Çağla Şıkel, önceki gün paylaştığı selfie ile Temmuz ayının gelişini kutladı. Şıkel, fotoğrafının altına Taş gibisin, gün geçtikçe nasıl güzelleşiyorsun" diyen erkek takipçisine verdiği "Sizin gibilerden uzak duruyorum" cevabıyla hayranlarından tam not aldı.

"GÜN GEÇTİKÇE GÜZELLEŞEN TEK KADINSIN"

Bir erkek kullanıcı Şıkel'in fotoğrafına "Taş gibisin maşallah gün geçtikçe güzelleşen tek kişi sizsiniz nasıl oluyor bu bana söyleyin bende hanımıma söyleyeyim" yorumunu yaptı.

TAKİPÇİLERİNDEN TAM NOT ALDI

Gelen yoruma sinirlenen Şıkel, "Sizin gibi adamlardan uzak durarak" cevabını verdi. Güzel manken, verdiği cevapla takipçilerinden tam not aldı. Şıkel'in cevap verdiği kullanıcının yorumunun altına "Ne güzel demişsin ağzını sağlık" ve "Güzel ayar" gibi birçok yorum geldi.

Çağla Şıkel'den 'Taş gibisin' diyen erkek takipçisine sert cevap
Çağla Şıkel'den 'Taş gibisin' diyen erkek takipçisine sert cevap
Haber Yorumları (105)
TASBEBEK-: at gibisin tas gibisin
MUS: Birde gözlerden saklasa ne güzel olur. Açıkcası bu kadından etkilenmeyen erkek kaç tanedir??? Sonrası Toplum giderek sapıklaşıyor.
MUSTAFA: Bir kadına söylenecek laf değil o kelimeyi kullanmadan iltifat etseydi daha munasip olurdu
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet

Haberler

title