Bursa'da intihara kalkışan adamı, vatandaşlar gülerek izledi
Haberler » Güncel » Bursa'da intihara kalkışan adamı, vatandaşlar gülerek izledi - Haber

Bursa'da intihara kalkışan adamı, vatandaşlar gülerek izledi

Bursa'da inşaat halindeki 26 katlı binanın dördüncü katına intihar için çıkan adam, polis ekiplerinin 1,5 saatlik çabası sonucu indirildi. İntihar girişiminde bulunan şahsı vatandaşlar ise gülerek izledi.

Bursa'da intihara kalkışan adamı, vatandaşlar gülerek izledi

Osmangazi ilçesi İstanbul Caddesi üzerinde bulunan inşaat halinde bulunan 26 katlı binanın dördüncü katında meydana gelen olayda, Siirt'ten 'ya iş bulmak için gelen Hasan İ. (30), parasının olmadığını ve 300 liraya ihtiyacı olduğunu iddia ederek inşaatın çatısına çıktı.

POLİS İKNA ETTİ

Çevredeki vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine, çok sayıda itfaiye, ve sağlık ekipleri sevk edildi. İtfaiye, Hasan İ.'nin atlama ihtimaline karşı yere minder açtı. Polis ve müzakere ekipleri çatıya çıkıp, Hasan İ.'yi ikna etmeye çalıştı. Yaklaşık 1,5 saat süren çalışmadan sonra Hasan İ. ikna edildi.

VATANDAŞLARIN RAHAT TAVIRLARI DİKKAT ÇEKTİ

İstanbul Caddesi'nin yoğun bir bölge olması sebebiyle intihar girişimi vatandaşların da ilgi odağı oldu. Olay yerinde telefonuyla çekim yapan ve yakınlarıyla görüntülü konuşan bazı vatandaşların rahat tavırları ve gülmeleri dikkati çekti. Hasan İ. ise polis ekipleri tarafından ifadesi alınmak üzere karakola götürüldü.

Kaynak: İHA

Haber Videosu

: Bursa'da intihara kalkışan adamı, vatandaşlar gülerek izledi

Manşet

Haberler