BURHAN TERZİOĞLU HABERLERİ

Burhan Terzioğlu Haberleri

Burhan Terzioğlu haber, Burhan Terzioğlu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Burhan Terzioğlu 11.12.2019
Bilecik'te "kış tedbirleri" toplantısı
Kış mevsimi dolayısıyla Bilecik genelinde alınacak tedbirlerle ilgili Vali Bilal Şentürk başkanlığında toplantı yapıldı. Vali Şentürk, İl AFAD ve Acil Durum Yönetim Merkezi'nde Belediye Başkanı Semih Şahin, Vali Yardımcısı Burhan Terzioğlu, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Uysal Ağaoğlu, İl Emniyet Müdürü Ertuğrul Namal ve ilgili kurum müdürlerinin katıldığı toplantıda, vatandaşların kış döneminde herhangi bir sıkıntı yaşamamaları için kurumların koordineli çalışmalarının önemine değindi.
Burhan Terzioğlu: AFAD gönüllüleri bir araya geldiBurhan Terzioğlu 30.11.2019
Burhan Terzioğlu 30.11.2019
Vali Şentürk, AFAD gönüllüleriyle buluştu
Vali Şentürk, Vali Yardımcısı Burhan Terzioğlu, İl Afet ve Acil Durum (AFAD) Müdürü Hayri Demirel ile AFAD gönüllüleriyle bir araya geldiği etkinlikte, ülkemizin coğrafi yapısıyla olası afetlerin yaşanabileceği bir ülke olduğunu ifade etti.
Burhan Terzioğlu 17.9.2019
Bilecik'te "İşe Yürüyerek Gidiyorum Projesi"
Cumhuriyet Meydanı'nda bir araya gelen Belediye Başkanı Semih Şahin ve Başkan Yardımcısı Ahmet Gürses, Başkan Danışmanı Selçuk Erdağı ve Rafet Özbek ile Vali Yardımcısı Burhan Terzioğlu, daire amirleri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve kamu kurumlarının çalışanları, mesailerine başlamak üzere topluca hareket etti.
Burhan Terzioğlu 15.7.2019
Gaziler yemekte buluştu
Yemeğe, 2. Jandarma Eğitim Tugay Komutanı Tuğgeneral Murat Bulut, Cumhuriyet Başsavcısı Ercan Ceylan, Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Muhammet Göktaş, Şeyh Edebali Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İbrahim Taş, Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Gürses, İl Jandarma Komutan Vekili Yarbay Faruk Dirgen, İl Emniyet Müdürü Ertuğrul Namal, Vali Yardımcıları Burhan Terzioğlu ve Rahmi Köse ile gaziler katıldı.
Burhan Terzioğlu 20.6.2019
Bilecik'te "Camiler Çocuk Dolsun, Ahlakı Kur'an Olsun Projesi"
Vali Bilal Şentürk, Vali Yardımcısı Burhan Terzioğlu, İl Müftüsü Necati Akkuş, Gençlik ve Spor İl Müdürü Aslan Yıldız ile ilçe müftülerinin katıldığı toplantıda, yaz Kur'an kurslarının önemi ve çocukların kurslarda sağlıklı dini bilgiye ulaşmaları için gerekli konular değerlendirildi.
Burhan Terzioğlu: Bilecik'te Müzeler Günü KutlandıBurhan Terzioğlu 18.5.2019
Burhan Terzioğlu 10.1.2019
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü
Görev sonunda alıp götüreceği sadece hatıraların ve hizmetlerin olacağını vurgulayan Şentürk, şunları kaydetti: "Vicdanımızla, bilgimizle ve tecrübemizle, kamu yararını üstün tutarak vatandaşımızın refah ve huzurunu sağlama gayreti içinde olacağız. Basın mensupları ile kamu yararı ortak paydasında buluşmak istiyoruz. İdarecilerin bulunduğu yere heyecan katması gerekir. Burada zaten bir kabiliyet var ve buradaki potansiyeli harekete geçireceğiz. Bilecik'te bir heyecan oluşturabiliyorsak, kamu kurumlarını diri tutup, etkili verimli şekilde çalıştırabiliyorsak, ekonomik, kültürel, sosyal her alanda potansiyelleri harekete geçirebiliyorsak başarımız o olur." Etkinliğe, basın mensuplarının yanı sıra Vali Yardımcısı Burhan Terzioğlu ile İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Seviye Beyli de eşlik etti.
Burhan Terzioğlu 26.10.2018
Atatürk ve Cumhuriyet" Konferansı
Mustafa Kemal Atatürk'ün ve silah arkadaşlarının çok yönlü, kabiliyetli ve ileri görüşlü bir neslin o dönemin eğitim müesseselerinin içerisinden çıktığını anlatan Prof. Dr. Eraslan, şöyle devam etti: "600 yılın sonunda batan bir devlet var ama son döneminde yetiştirdiği nesille yeniden bir devlet kurabilecek kabiliyeti, başarıyı ortaya koymuş bir devlet var aynı zamanda. 23 Nisan 1920'den 14 Mayıs 1950'ye kadar yapılan her türlü reform ve değişimlerin hepsi ikinci meşrutiyet dönemi içerisinde gündeme gelmiş ve tartışılmıştır. Burada bir hakikati tespit etmek gerekir, o da Gazi Mustafa Kemal Atatürk farkı. Realize etmek, gerçekleştirmek, sahada bunu uygulamak dediğimiz şey Atatürk gibi bir dehanın başardığı bir şeydir. Değişim kolay bir şey değildir. Değiştirebilecek olanın hem milleti iyi tanıması hem geleceğe hakim olacak bir vizyonunun olması gerekiyor. Bugün dünyanın en büyük havaalanını açma arayışında, tünellerle, köprülerle belli bir noktaya gelmiş bir cumhuriyetiz. 4 bin yıllık tarihimizde başımızı öne eğdirip, yüzümüzü kızartacak bir hatamız, yanlışımız yok. Devletle milleti muasır medeniyette, çağdaş dünya karşısında mahcup edecek bir yanlışımız yoktur. O yüzden bu milletin 4 bin yıllık belgelenen bir tarihe sahip bu milletin ferdi olmakla, 600 yıllık Osmanlıdan sonra 100. yılına uluşan bir cumhuriyeti kuran böyle büyük bir değişimi ve dönüşümü gerçekleştirmeyi başardığı içinde büyük olan bir milletin vatandaşları olarak herkes gurur duymalıdır." Konferansın ardından Vali Yardımcısı Burhan Terzioğlu ve Şeyh Edebali Üniversitesi Rektörü Prof.
Burhan Terzioğlu 25.10.2018
Pazaryeri'nde Okul ve Belediye Binası Açıldı
Açılış törenine, AK Parti Bilecik Milletvekili Selim Yağcı, Bilecik Vali Yardımcısı Burhan Terzioğlu, Bilecik Belediye Başkanı Nihat Can, Pazaryeri Belediye Başkanı Muzaffer Yalçın ve İl Milli Eğitim Müdürü Güsamettin Erdoğan da katıldı.
Burhan Terzioğlu 19.10.2018
Muhtarlar Günü Kutlanıyor
Muhtarlar daha sonra, İlçe Kaymakam Vekili Burhan Terzioğlu ve Pazaryeri Belediye Başkanı Muzaffer Yalçın'ı makamlarında ziyaret etti.
Burhan Terzioğlu 10.8.2018
2018 Yılı Kurban Hizmetleri Komisyon Kararı Alındı
Bilecik Kurban Hizmetleri Komisyonu, Vali Yardımcısı Burhan Terzioğlu’nun başkanlığında Valilik Toplantı Salonunda bir araya gelerek bayramda uygulanmak üzere bazı kararlar aldı.
Burhan Terzioğlu 6.8.2018
Bilecik Küsi İl Planlama ve Geliştirme Toplantısı
Bilecik Kamu Üniversite Sanayi İşbirliği (KÜSİ) İl Planlama ve Geliştirme Kurulu toplantısı, Vali Yardımcısı Burhan Terzioğlu başkanlığında yapıldı.
Burhan Terzioğlu 15.7.2018
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü
Bilecik Kayı Boyu Camisi'nde Vali Vekili Burhan Terzioğlu, Belediye Başkanı Nihat Can ve diğer protokol üyeleriyle vatandaşların katıldığı programda Kur'an-ı Kerim okundu, dua edildi.
Burhan Terzioğlu 28.6.2018
Vali Büyükakın, Gazetecilerle Buluştu
Buluşmada Vali Büyükakın'a, Vali Yardımcısı Burhan Terzioğlu ile İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Seviye Beyli de eşlik etti.
Burhan Terzioğlu 11.5.2018
Bilecik'te Hayvanları Koruma Kurulu Toplantısı
Bilecik Vali Yardımcısı Burhan Terzioğlu başkanlığında Hayvanları Koruma Kurulu Toplantısı yapıldı.
Burhan Terzioğlu 26.2.2018
Bilecik'te Av Komisyon Toplantısı
Bilecik İl Av Komisyonu, Vali Yardımcısı Burhan Terzioğlu başkanlığında toplandı.
Burhan Terzioğlu: Bilecik İl Av Komisyonu ToplandıBurhan Terzioğlu 26.2.2018
Burhan Terzioğlu: Yaşayan Şehir Müzesi'ne Yoğun İlgiBurhan Terzioğlu 17.2.2018
Burhan Terzioğlu 14.2.2018
Vali Büyükakın'dan Kamu Kurumlarına Ziyaretler
Vali Büyükakın, Vali Yardımcıları Burhan Terzioğlu ve Halil İbrahim Acır ile birlikte İl Göç İdaresi ile Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürlüğünü ziyaret ederek, çalışmalar hakkında bilgi aldı.
Burhan Terzioğlu 2.12.2017
Birinci Sınıf Mülki İdare Amirliğine Yükseltme Kararı
Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yer alan karara göre, Bilecik Vali Yardımcısı Burhan Terzioğlu, İzmir Valiliği Hukuk Müşaviri Ahmet Mithat Kuşadalı, Afyonkarahisar Vali Yardımcısı Erhan Günay, Kayseri İncesu Kaymakamı Barış Demirtaş, Balıkesir Bigadiç Kaymakamı Altuğ Çağlar, Çankırı Çerkeş Kaymakamı Servet Güngör, Mülkiye Müfettişi Bedrettin Özmen, Sakarya Kocaali Kaymakamı Alper Balcı, Kahramanmaraş Türkoğlu Kaymakamı Hakan Ezgi, Zonguldak Devrek Kaymakamı Yakup Güney, İçişleri Bakanlığı Strateji Geliştirme Başkanı Yunus Sezer, Tokat Zile Kaymakamı Adnan Tezcan, Konya Karapınar Kaymakamı Mustafa Karaca, İller İdaresi Genel Müdürlüğünde Daire Başkanı olarak görev yapan Mustafa Irmak, Hukuk Müşaviri Ahmet Ferhat Özen, Çorum Alaca Kaymakamı Ramazan Kurtyemez, Samsun Alaçam Kaymakamı Oğuz Alp Çağlar, Aydın Köşk Kaymakamı Serdar Kaya, Çorum Osmancık Kaymakamı Selçuk Aslan, Antalya Finike Kaymakamı Bahattin Alp Arslanköylü, Göç İdaresi Genel Müdür Yardımcısı Abdullah Ayaz, Hakkari Yüksekova Kaymakamı Mahmut Kaşıkçı, Hatay Belen Kaymakamı Abdulaziz Aydın, Mülkiye Müfettişi Eyup Çalışır, Muğla Datça Kaymakamı Vehbi Bakır, Giresun Eynesil Kaymakamı Yılmaz Kurt, Muğla Ula Kaymakamı Ali Yılmaz, Gümüşhane Vali Yardımcısı Kenan Eskin, Mahalli İdareler Genel Müdürlüğünde Daire Başkanı olarak görev yapan Şefik Aygöl, birinci sınıf mülki idare amirliğine yükseltildi.
123
Şu an buradasınız: Burhan Terzioğlu Haberleri | Burhan Terzioğlu Kimdir - Haberler - Burhan Terzioğlu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Burhan Terzioğlu kimdir, hayatı ve biyografisi. Bilecik'ten 2'inci yardım tırı deprem bölgesine yola çıktı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 26.5.2020 17:02:29. #1.14#
title